Manžel udržuje hodně blízké kamarádství s kolegyní

magdalena2
20. čer 2010

Tak jsem se tady nově přihlásila. Doufám, že zanedlouho (pár měsíců) se přidám do skupiny snažilek, ale nyní bohužel řeším krapet jiné problémy. Budu stručná, proto jen napíši, že manžel asi dva měsíce udržuje poměrně blízký vztah se svou kolegyní z práce, tj. učí se spolu po práci ve škole němčinu, chodí hrát spolu tenis na školní kurty, plánují, že na škole nezůstanou a pokud něco vymyslí, tak začnou spolu asi podnikat (něco s angličtinou). Ona je totiž hrozně akční, což mu vyhovuje, protože on organizátor není, ale rád se nechá vést. Ona je velmi zvláštní, už tu byla několikrát v noci (místo spánku - nemůže spát, jezdí po nocích autem) a házela nám do schránky dopisy a pohlednice pro něj. Také si velmi často píší maily a smskují, klidně někdy i deset mailů denně. Manžel mne ubezpečuje, že se nemám čeho bát, že se mu vůbec nelíbí a že spíše na ni obdivuje její akčnost, schopnost ho někam konečně dokopat a jistou její podivnost, její bezprostřední, tak trochu šílené chování... Viděla jsem ji dvakrát, opravdu není vůbec hezká a on není lhář, věřím mu. Kde je tedy problém? Problém je v tom, že mám pocit, že tohle není správné, že kamarádství sice ano, ale i to má své hranice. Dnes jsem se dokonce dozvěděla, že spolu se tu němčinu přes školní prázdniny hodlají učit u ní nebo u nás doma. Spíše asi u ní, protože, když tu byla, nesnesla tady ten "sterilní pořádek", ona má raději kolem sebe chaos.
Opravdu nevím, co si o tom všem myslet a co dělat, žárlit už nechci, to nikam nevede... Přesto mi to jejich intenzivní přátelství vadí a i když se prý nemám ničeho bát, tak se tak trochu bojím, protože člověk nikdy neví, co se může stát, když jsou dvatakto často spolu a velmi často v kontaktu... Co si o tom myslíte vy a co mám dělat? Předem moc děkuji za všechny odpovědi.

luciana21
21. črc 2010

Jak psala Květa..kašli na ní..

magdalena2
autor
21. črc 2010

Holky, máte pravdu...co je mi po tom, co si ona o mně myslí... Ať si myslí cokoliv. Stejně to její myšlení a nálady se mění minutu od minuty... A s tím jejím zemřelým dědou, vlastně ani nevím, zda jí to věřit, možná opět jen manipuluje. Prý ji měl umřít 13.července. V ten den si na FB vesele vypisovala ty svoje kravinky... Takže hodně pochybuji, že by jí nějdo zemřel. A pokud ano, tak ji to asi nijak nevzalo.

A taky asi nemělo vůbec smysl psát ji, že je nemorální a co všechno udělala nebo chtěla udělat, jí je to jedno, úplně jedno... Ona prostě žádné svědomí nemá. A pokud ano, tak jen proto, aby skrze něj manipulovala...

No nic, stoprocentně se jí už ozývat nebudu, ani manžel. Asi by toho zase jen zneužila... Jen je mi te chvílemi líto, jak dlouho sebou manžel nechal manipulovat... když si vzpomenu, že ji například de facto pakoval její hadry do kufrů a krabic (což si mohla udělat sama, není nemotorná), když si vzpomenu, jak jsme jí tu pozvali, protože nám ji bylo líto (byla na tom prý špatně), a ona si tu s námi jen vesele manipulovala, je mi na blití... Ale to se časem zapomene 🙂

lura
21. črc 2010

magdalena - kveta má naprostou pravdu 😉 .

morgan
21. črc 2010

magdaleno hlavní je, že manžel už to všechno dostatečně pochopil. Že tě to všechno štve Ti věřim, ale snaž se na to nemyslet, snažte si užívat s manželem léto a vypusťte ji z hlavy. Květa má pravdu, že se ozve ještě mnohokrát, ale ty už víš jak postupovat - ignorovat! Přeju Ti hodně sil, je to dost smutný, že člověk musí čelit takovýmhle zvláštním lidem 😒

brumdinka
22. črc 2010

ach jo, tohle téma občas pozoruji a ve všem souhlas s holkama a fris

a magdi nechápu jednu věc - proč se furt necháš vyprovokovat 😅 proboha že to tak napíšu, ale SER na ní !!! ona ti málem rozvrátila manželství, co chceš ještě aby udělala 😖 na tyhle lidi logika neplatí, vždycky a všechno použijou proti Tobě a když vás bude otravovat dále klidně bych šla za ředitelem školy - tohle není normální - ještě aby někdo takovej učil děti 😔

neřeš to že buď nereaguješ a ona je naštvaná, nebo reaguje a ona je šťastná jako blecha atpod..at si třeba letí na měsíc - hod už na ní bobek 🙂

tenzia
23. črc 2010

Zdravím vás, ráda bych se s vámi podělila o můj ,,problém" a popřípadě dostala nějaké názory či vaše zkušenosti. Jsem vdaná skoro rok, s maželem se známe celkem 6 let. Všechno s ním je v pořádku, samozřejmě má své chyby, i já, ale jinak je to muž, kterého miluji a chci s ním strávit zbytek života a mít s ním rodinu. Problém je v tom, že mám nenaplněnou lásku. S tímto člověkem se stále setkávám, i když se oba vyhýbáme kontaktu, max. se pozdravíme. Ještě před svatbou jsem řádila s kamarádkou na nějaké akci, kde se mi přiznal, co ke mně cítil a cítí a mně to tak vzalo, že jsem mu to všechno chtěla v ten moment vynahradit. Před lety jsem ho odmítla a pak už začal vztah s mým mužem. No a na té akci se samozřejmě pilo a já v tom rozrušení než jsem šla domů, tehdy ještě za přítelem, jsem oné ,,lásce" volala. Ale v té opilosti jsem volala svému příteli, který nic do telefonu neříkal a já jsem mlela svou. Byl z toho samozřejmě pěkný rozruch a nevěděla jsem jak mu to vysvětlit. Vysvětlení to ani nemá. Jen jsem mu pověděla, že je to pro mě nenaplněná láska. Teď mi to manžel stále předhazuje, jak jsem se chovala, nevím jestli má obavy, jestli žárlí nebo co. Často mi říká, když ho potkáme: ,,to je ten tvůj ..."Nejhorší je, že k tomu člověku stále něco cítím, často na něj myslím a když se mi zdá mírně vášnivější sen, vždy je v něm on, né můj muž. Je to hrozné, ale takto to přetrvává už dost dlouho. Přitom vím, že bych s tím člověkem nechtěla zůstat, jen mě mrzí, že jsem to aspoň nezkusili, respektive, že jsem nám nedala ani šanci a tak ani nevím jaké by to bylo. Teď už to samozřejmě ani vyzkoušet nehodlám, ale nevím jak z toho ven. Asi by mi pomohlo, kdyby si měl vážnější vztah nebo se oženil ,ale to se něděje. Tak má pořád pocit jakoby čekal na mě. Možná jsem jen naivní romantička, ale ani si nedokážete představit, jak bych ho ráda políbila.

vercaberca
23. črc 2010

tenzi, čtu tě jenom rychle a mám spoustu rozporuplných reakcí:
1) proč jsi ho tenkrát odmítla?
2) tak ho polib
3) se svým mužem už máš trošku peška a asi pořád k to bě bude podezřívavý
4) proč je ten nenaplněná láska pořád sám? nějak mi nejde k chlapovi, že by neměl nějakou "vendulku" a nebo by ho už nějaká holčina neměla doma. moc chlapům to osudové zamilování nevěřím - přece jenom bližší košile (pinďour) než kabát (nenaplněná, ale osudová láska).

morgan
23. črc 2010

tenzia - já si myslím, že po šestiletém vztahu s manželem bylo přiznání toho kamaráda pro tebe něco nového, vzrušujícího a že jsi tomu takhle podlehla. Prostě jak se říká, tak máš roupy 🙂. Pokud se ten telefonát odehrál ještě před svatbou, měli jste s manželem možnost si to vyjasnit včas, takže je dost blbý, že ti to teď předhazuje, ale nedivím se mu. A tím spíš, že ty to nemáš vyřešený 😒 . Myslím, že jste se v takové situaci vůbec neměli brát, ale nejdřív si to vyřešit a k tvému manželovi to nebylo moc fér. Pokud manžela miluješ, tak si važ vašeho vztahu a dej do něj 100%.

tenzia
23. črc 2010

🙂
1.)Odmítla jsem ho, protože jsem měla pocit, že pro mě není dost dobrý, prostě jsme si vybírala, na nikoho jsem v té době nebyla vázaná a kolem se ochomítalo hodně nápadníků, takže jsem s ním jako typická ženská jen laškovala. Líbil se mi ten pocit, že tu byl když jsem ho potřebovala. Možná kdyby tehdy víc ,,přitlačil", tak by to dopadlo jinak.
2.)Kdybych to udělala, tak se to proflákne, takové věci se vždycky profláknou a manžel mě zabil. Jednou to možná udělám, před tím rokem tomu moc nechybělo.
3.)Asi ano, nebo mě jen dráždí, protože ví,že jsem už jeho žena,ale ty jeho narážky jsou mi moc nepříjemné a nejraděj ybch mu řekla,jak občas po tom člověku toužím a jak mě přitahuje.
4.) Měl nějaké známosti, ale vždycky jen na chvilku, nevím proč, ale zatím ho všechny nechaly plavat.

Je to zvláštní, řeším tohle už hrozně dlouho, na nějakou dobu na to zapomenu, když mám hodně práce a starostí, ale jak ho vidím, tak se to hned vrátí a s každým snem na něj pak myslím celý den. Manžel se mě jen ptá: Co se ti zdálo, že ses tak usmívala? Copak něco takového mu můžu říct???

tenzia
23. črc 2010

@morgan Máš svatou pravdu, možná mi jen chybí ten pocit zamilovanosti, který bývá na počátku každé nové lásky. Ale je to opravdu hodně silné. Mám pocit, že když ho potkám, tak se prostě červenám a nemůžu se mu ani podívat do očí, protože by se mi podlomily kolena. Možná kdyby mi to muž stále nepřipomínal, tak by ten pocit přestával a brala bych ho pouze jako někoho známého, ale tím jak to i můj muž má pořád v hlavě a stále mi to připomíná, kdykoli na něj narazíme, tak se mi všechyn vzpomínky s ním vrací.

vercaberca
23. črc 2010

tenzia 😀
my máme s mužem nevěru ve snech dovolenou. je pravda, že s tím hned neutíkáme jeden za druhým, ale občas je to taková bomba, že se člověk "svěřit" musí 😀 . ale ve skutečnosti nesmí být v přítomnosti toho druhého ani pohled. teda já to vyžaduju. nicméně zpět k tobě. zkus mužovi říct, že už ti vyčetl několikrát a další výčitkou nic nezmůže. bohužel se to stalo. chce tě těma kecama dohnat do náruče toho druhého???

proč přítelkyně tvé tajné lásky od něho odcházejí? třeba je trochu divnej 😕 😅 😀 .

ps: já jsem dneska vypila hodně jablečného džusu a asi se mi skvasilo v krvi a připadám si trochu pod vlivem - tak moje odpovědi ber s rezervou 😉 .

majdula
23. črc 2010

@tenzia Nekdo tu daval odkaz na moc zajimavej clanek s nazvem Osudový muž nedá ženám spát ani po letech, on sám je přitom v pohodě 😀 Presne to myslim vystihuje tvoji situaci. (taky mam jednoho Osudovyho, uz leta, ale je to zaplatpanbuh uz jen pekna vzpominka)

http://ona.idnes.cz/vztahy-sex.asp?c=A100419_22...

Precti si hlavne odstavec "Nenaplnene vztahy pritahuji" 🙂

brumdinka
24. črc 2010

majdula - zajímavý článek

taky jednoho takovýho mám jmenuje se Tomáš a kdysi mě požádal o ruku 😅
jenže já to mám dávno vyřešený, my jsme zůstali přátelé a dodnes se občas (tak jednou za rok v lepšim případě) vídáme 😎

lenkavano
24. črc 2010

holky já si myslím že na světě je plno protějšků s kterýma bysme byli štastné a spokojené,ale když už si jednou vyberu tak bych měla mít jasno.pokud žena muže miluje tak by neměla přemýšlet nad jiným.

frisbee
28. črc 2010

@magdalena2,jak je???

magdalena2
autor
28. črc 2010

@frisbee Jo jo, neboj, je fajn... Divoženka před dvěma dny manželovi napsala e-mail, že si na tři dny vypnula mobil a že si uvědomila, že už mu vlastně psát nechce... no a další věci podobného charakteru, kde to vyznělo, že on je ten, který ji ublížil... Pak se ještě manžel dozvěděl, že na začátku tohoto měsíce bombardovala jeho kolegy, aby mu prý napsali, co si o o ní myslí... Nevím, co tím chtěla docílit...jestli čekala, že mu napíšou, že je to bezva ženská a ať s ní souloží??? Každopádně jeho kolegyně, s níž si nedávno na icq psal, věděla, že si s tou potvorou píšu a napsala manželovi, že by nechtěla být v mé situaci (že mi ona svádí manžela)...takže asi ledacos od potvory věděla...

Takže asi tak...vypadá to, že dá pokoj, alespoň nyní... Možná ještě párkrát něco napíše (ale rozhodně nepíše už 5 mailů a 3 esemesky denně), ale s velmi slabou intenzitou... Možná to už vzdala, kdo ví. Nebo je to její taktika,když ví, že si manžel nepřeje, aby mu teď psala. Ale jak už jsem psala výše, teď je to ok, ale nevím, co bude, až zase začne škola...hodně to záleží na manželovi (alespoň doufám...).

magdalena2
autor
28. črc 2010

Ještě jsem chtěla dodat, že si s ní s manželem dávno nepíšeme, vůbec nereagujeme, takže to asi byla dobrá taktika 🙂

frisbee
28. črc 2010

Hm,ona je fakt na palicu....připadá mi,jako by byla 15tka z intru a ne dospělá ženská....s těmi kolegy...no zírám 😀 .
Každopádně jsem ráda,že máš klid,držím palečky...tfuj,tfuj,tfuj 🙂

frisbee
28. črc 2010

To víš,že jo...bez publika se jí hraje těžko 😉

kveta
28. črc 2010

@magdalena2 Poslať mail s obsahom: "Píšem Ti, lebo Ti nechcem písať... " Hihihi.. To má svoje čaro...

To, že stalkerka bombarduje Vaše okolie, je bohužiaľ u stalkingu bežné... Mňa stalker kontaktoval alebo tlačil do kontaktu cez približne 25 ľudí... Každú chvíľu som si s otvorenou pusou vypočula "Mala by si sa Xovi ozvať, tak sa trápi chudák.. Nie je to od Teba pekné, že sa neozývaš..." Dokonca časť známych začala odo mňa bočiť na základe lží stalkera... Prekvapil ma len tým, že nekontaktoval aj môjho zamestnávateľa... ale aj keby kontaktoval, tak by neuspel, keďže som svojho zamestnávateľa preventívne informovala o svojej situácii...

No, veľa šťastia... a bacha ešte na jednu vec: ak sa budete rozprávať s inými /napr. s kolegami, na ktorých dotyčná tlačila/ o stalkerke, niektorí z nich budú chcieť o tom rozhovore v dobrej viere informovať stalkerku, ktorá bude tieto info doslova hltať... rozbúri to jej emocionálnu hladinu a spustí ďalšiu lavínu stalkingu... Neostáva Vám nič iné, len ignorovať, ignorovať a ignorovať...

Neviem, či je to môj pocit alebo realita, ale myslím, že Tvojho manžela už po takýchto ťahoch nemá šancu uloviť... Už vidí čo je zač... a nemá záujem...

Moje manželstvo skončilo rozvodom z iných dôvodov ako bol stalking... ale jeden z dôvodov, ktoré mi manžel pred rozvodom povedal: "Nepáčilo sa mi ako si sa vyjadrovala o stalkerovi... Mala si vo všetkom pravdu, ale nepáčilo sa mi to..." Ex ani po rozvode nie je v kontakte s "naším" stalkerom, naďalej odoláva jeho snahám o kontakt... ale stalker pribil svoj klinec na rakvičku môjho manželstva, ktoré sa snažil od začiatku rozvrátiť...

morgan
11. srp 2010

Ahoj magdaleno, co je nového? Zrovna jsem koukala na FB a ta bláznivka si upravila profil, aby nebyl veřejný, ale za prázdniny nasbírala asi 40 nových přátel, tak snad vám už dala pokoj a otravuje jiné (nejlépe teda nikoho) 🙂

magdalena2
autor
13. srp 2010

@morgan Ahoj 🙂 Pokoj jakžtakž dala, naštěstí. Tedy když nepočítám jeden její pohled z Londýna a dnes (poté, co jsme přijeli z rodinné chaty) asi malou kytičku žlutých lučních kvítků položených na naší schránce zevnitř domu. Nevíme určitě, zda to tam dala ona, ale jelikož manžel miluje žlutou a ona to moc dobře ví a jelikož za dva roky, co tam bydlíme, nikdy nic takového na schránce neleželo, tak to tam asi nějak musela dát ona... Bůhví, jak se dostala dovnitř...

Jinak nevím, jak to bude, až manžel za deset dní nastoupí do školy. Pevně doufám, že pokud si ji znovu nepustí k tělu nebo k ní nebude schovívavý a dá ji najevo, že si nepřeje její společnost, tak dá pokoj... I když asi pár pokusů (jako je udělala nyní) udělá. Ale snad to tím skončí... 🙂

morgan
13. srp 2010

@magdalena2 tak to mám radost! Snad vám to s manželem prospělo, ty společné prázdniny, ona snad našla jiné objekty zájmu a i když asi ještě něco zkusí, tak manžel už bude vědět co a jak 😉. Držím palce!

frisbee
29. srp 2010

@magdalena2...jak je?myslím na tebe a držím palce 🙂

magdalena2
autor
29. srp 2010

@frisbee Děkuji za optání 🙂 Je fajn... Potvora už asi dala opravdu pokoj. Prý ještě o prázdninách párkrát napsala, ale manželovi se její zprávy automaticky ukládaly do nějaké složky, co si pro ni vytvořil, takže je ani nečetl. Jen ví, že jich tám pár bylo, když tam nakoukl. Jinak vrátila nám kupodivu půjčené věci, mně knížku a manžela už ve škole ani nezdraví...

Akorát tu byli asi před týdnem policajti někdy v jednu v noci, že prý jestli nevíme, kde se může nacházet dotyčná osoba. Že prý někde našli její auto... že tam několik dní stojí... Pak mu ještě volali jednou do školy, kde je. Jen jim sdělil, že je ve škole... Zkrátka má s nimi asi nějaké problémy a evidentně je nechce s nimi řešit... A manžela otravují, protože byl tehdy kvůli tomu chlápkovi s ní u na policajtech a mají jeho adresu i telefonní číslo...

Ale snad už to skončilo... Z manželovi strany už určitě ano. Jen doufám, že i z její a že už se s ním nikdy bavit nebude... Ale v jejím případě člověk nikdy neví... naštěstí manžel ji bude ignorovat, což pomáhá nejvíce 😉

bobulle
31. srp 2010

Tak jsem to nějak přelouskala a mazec.... ale zajímala by mne jedna věc, kolik je paní Z. let ....

cuttysark
7. zář 2010

@bobulle je mlada, ma okolo 25 plus minus....

morgan
8. zář 2010

Já mám pocit, že jí je už ke třiceti, snad 29.

bobulle
8. zář 2010

No tak o to horší to vše je ☹
Magdalen, jak je? Mám tucha, že jen tak pokoj nedá 😒

morgan
9. zář 2010

Já si zas říkám, že když magdalena nepíše, tak jim třeba dala pokoj a nemá důvod sem psát, snad to tak je 😎