Manžel udržuje hodně blízké kamarádství s kolegyní

magdalena2
20. čer 2010

Tak jsem se tady nově přihlásila. Doufám, že zanedlouho (pár měsíců) se přidám do skupiny snažilek, ale nyní bohužel řeším krapet jiné problémy. Budu stručná, proto jen napíši, že manžel asi dva měsíce udržuje poměrně blízký vztah se svou kolegyní z práce, tj. učí se spolu po práci ve škole němčinu, chodí hrát spolu tenis na školní kurty, plánují, že na škole nezůstanou a pokud něco vymyslí, tak začnou spolu asi podnikat (něco s angličtinou). Ona je totiž hrozně akční, což mu vyhovuje, protože on organizátor není, ale rád se nechá vést. Ona je velmi zvláštní, už tu byla několikrát v noci (místo spánku - nemůže spát, jezdí po nocích autem) a házela nám do schránky dopisy a pohlednice pro něj. Také si velmi často píší maily a smskují, klidně někdy i deset mailů denně. Manžel mne ubezpečuje, že se nemám čeho bát, že se mu vůbec nelíbí a že spíše na ni obdivuje její akčnost, schopnost ho někam konečně dokopat a jistou její podivnost, její bezprostřední, tak trochu šílené chování... Viděla jsem ji dvakrát, opravdu není vůbec hezká a on není lhář, věřím mu. Kde je tedy problém? Problém je v tom, že mám pocit, že tohle není správné, že kamarádství sice ano, ale i to má své hranice. Dnes jsem se dokonce dozvěděla, že spolu se tu němčinu přes školní prázdniny hodlají učit u ní nebo u nás doma. Spíše asi u ní, protože, když tu byla, nesnesla tady ten "sterilní pořádek", ona má raději kolem sebe chaos.
Opravdu nevím, co si o tom všem myslet a co dělat, žárlit už nechci, to nikam nevede... Přesto mi to jejich intenzivní přátelství vadí a i když se prý nemám ničeho bát, tak se tak trochu bojím, protože člověk nikdy neví, co se může stát, když jsou dvatakto často spolu a velmi často v kontaktu... Co si o tom myslíte vy a co mám dělat? Předem moc děkuji za všechny odpovědi.

leniii
23. čer 2010

Magdi, co to proboha delas? Zvedni se od PC, bez do te kuchyne a bud tam s nimi. Nebudes snad tolerovat nejaky utesovani blbky, ktera se ti snazi pretahnout muze ve vlastni kuchyni! Zapoj se, manzela chyt treba za ruku, aby bylo jasno, kdo je pani domu, polituj ji, jake to je chudinka a tak.. nedavej ji dalsi moznost, aby rekla.. teda takova strasna vec se nam stala a tvoji zenu to vubec nazajima..

magdalena2
autor
23. čer 2010

Holky, já to teď zvorala, než odešli, řekla jsem jí, že pochybuji, že je to pravda tohle, co se ted stalo. Ona se rozvteklila a já ji řekla, že jsem to řekla prtoo, že mám s ní špatný pocit, intuici. Ona se rozvteklila a řvala na naší chodbě... A manžel mne ještě zdupal, že jsem to dělat neměla... Ted jedou na ty policajty...

Už je to asi rozjeté, už jsem asi něco udělala tím, že jsem jí to řekla narovinu... asi ji ještě dnes napíšu dopis, kde jí řeknu celou pravdu, co si o ni myslím a budu nekompromisní. Tohle už se nedalo vydržet, nedalo, to jak tam v té kuchyni byla...

Nevím, jestli jsem ted neudělaal chybu, nebo se zachovala správně...ale už je mi to fuk, já mám svou míru, své hranice a oni je oba překročili...

jen nevím, co udělám, až manžel přijde z té stanice...

studanka789
23. čer 2010

magdi řekla bych že si udělala to co si měla udělat už dávno.

frisbee
23. čer 2010

studanka 😉 ...no to je nad moje chápání..on ví,že jí ta ženská vadí a udělá toto???
A ještě...magdalena nesmí projevovat emoce,protože mu to vadí,ale v podstatě hysterická a obtěžujíví flusačka mu nevadí?
Dovedl ji domů..hm,to je tak hrubé narušení soukromí a teritoria,že u mě tímto skončil.

magdalena2
autor
23. čer 2010

To ona je podle něj ta chudinka, ona je důležitější než já....já jsem ta mrcha, že jsem jí ještě řekla, že nevím, zda věřit, že se tohle stalo s tím chlápkem... Tohle už nemá logiku, ona je taková svi.e, taková bestie...ona uhraje všechno na svou stranu,všechno... Nenávidím ho, hnusí se mi jak ona, tak manžel...

frisbee
23. čer 2010

obtěžující..haha,jsem slepá

berenika39
23. čer 2010

magdalena2, ty by ses tím mohla živit🙂)). scénáristky telenovel by ti mohly závidět.....má to pozvolný začátek, seznámení s rolemi, mírnou zápletku, pak to graduje s nádechem detektivky, přijde rozuzlení nebo ...vrahem je zahradník.

studanka789
23. čer 2010

no aby ji jednou nepřived a neřek přived sem si kamarádku dneska spíš v obýváku 😠 Magdi to že si bouchla se ani nedivim jen nechápu tvýho mužskýho jěště ji přivede k vám domů když ví že tobě to vadí 🙄 to je už na ránu pěstí a mezi dveřma pro něj

leniii
23. čer 2010

Hm, tak ja se uz radsi ani zapojovat nebudu, protoze to je nejaky cely divny.. Sama vim, ze v techto situacich se deji zvraty z hodiny na hodinu, ale ze by az takhle..

meandra
23. čer 2010

Konečně aspoň ví, žes jí prokoukla a že si na ní budeš dávat bacha. Ten její výbuch taky nebyl špatnej, jestli manžel nesnáší hysterky 😝 Neudělala jsi nic špatnýho, trpělivost má taky svý meze, tak aspoň uvidíš, jak se k tomu po návratu postaví. Tahat si jí domu, navíc po vaší debatě o ní, to už je fakt vrchol.

zuzanka26
23. čer 2010

Magdi, nevím, tohle je opravdu nahlavu. myslím to, jak se chová tvůj manžel. Samozřejmě může mít kamarádku, proč ne, ale připadá mi, jak kdyby neměl mozek. Jak by se choval, kdybys ty měla takového kamaráda? Nemáš náhodou nějakýho dobrýho kámoše, co by ti v této situaci pomohl? Připadá mi to prostě jako kdyby si tvůj manžel říkal, proč bych nemohl mít obě dvě, ale tohle je fakt moc. Asi nemá cenu nějak komentovat nebo dělat mu nějaký scény, asi by to nikam nevedlo, ale jasně bys mu měla říct, že tohle je moc a třeba někam vyrazit s nějakým kamarádem. Pokud tvůj muž až takhle dává přednost jí, je to nějaký divný.
Držím palce, ať to dopadne pro tebe dobře!!!

berenika39
23. čer 2010

@leniii no ale když se dějí nějaký nepříjemnosti, nesedí nikdo nonstop na netu aby to svěřoval lidstvu. tohle už není o hledání řešení konkrétní situace, to jen někdo zkouší naší vaši trpělivost a ochotu se zapojit do seriálu🙂)))

83ja
23. čer 2010

Manžel je fakt MOC.

studanka789
23. čer 2010

berenika moji trpělivost tu nikdo nezkouší tvoji jo????? 😀 😀 😀 😀 😀

katty6
23. čer 2010

MAgdi, tak to je pokrok zes zareagovala alespon takto.. drzim palce .
Bereniko, je to neuveritelny pribeh a nekdy se zda ze vymysleny..prece ale si dovedu predstavit ze tot je realita a nekdo se tak chova v krizove sutuaci..

studanka789
23. čer 2010

já osobně se divim že nebouchla dávno tohle mi udělat ten můj tak má asi sbalený kufry 😀

magdalena2
autor
23. čer 2010

Promiňte, máte pravdu, napíšu sem, až se to celé rozuzlí... Píšu tu proto, abych to ze sebe dostala, protože poslední dny nejsem schopná skoro nic dělat...po tom všem. Jo, vyřeším si to sama, nemá tady celé psát co se u nás děje hodinu za hodinou, pak to vypadá nepravděpodobně. jenže ta osoba je skutečně šílení, tak se ani nedivím, že to má takový spád...

A kdo tomuto všemu nevěří, napište mi prosím soukromou zprávu, pošlu odkaz na její profil na facebooku, at mi věříte, je tam i ten Praděd, zmínka o snídani, její fotky, všechno... Je mi jedno, že ji tu odtajním, ona si to zaslouží... Budete tak moci pozorovat její "osobu"..určitě někdy večer nebo ráno, nebo prostě brzy se tam objeví to s těmi policajty. Prosím, napište mi SZ, kdo nevěří, nechci tu být za lhářku... Děkuji.

Dobře, nebudu tady psát, napíšu, až to bude mít svůj konec...

studanka789
23. čer 2010

magdi no já ti věřím byla sem v podobný situaci a vím že se to vyvíjí minutu po minutě 😖

magdalena2
autor
23. čer 2010

Nebo napíšu já vám a pošlu odkaz (berenika, lenii apod.), pak mi napište SZ, co si o ní myslíte nebo prostě jen něco... hrozně mi vadí, když si někdo myslí, že lžu...

elana
23. čer 2010

Magdi, neber si to prosím osobně...holky (včetně mě) už se na Koni tisíckrát spálily vymyšlenými příběhy, to fakt není nic proti Tobě.

Klidně piš, piš, piš, jak budeš chtít a jak Ti bude vyhovovat, kdo nevěří nebo nechce věřit nebo číst, tak nemusí, žejo. Pokud Tobě to pomáhá, tak od toho tu ten server je.

studanka789
23. čer 2010

elana jasně souhlasím s tebou od toho to tu je

filipal
23. čer 2010

@katty6 pekna analyza! 😵

mna to inac, baby, fakt vtiahlo do deja... normalne ako detektivka nazivo! 😝 😝 😝 bala som sa, cakala, co to Magdy doma nasla.... cakala som skor, ze budu ti dvaja v posteli! 😝 ale s nejakou neuveritelnou zvrhlostou.... 😝 😀

ale ja praveze celkom verim, ze takato sibnuta osoba - flusanda, moze byt. ludia su vselijaki.

vlastovka385
23. čer 2010

Magi, klid, klidně napiš, elana má pravdu, nenech se rozhodit, když tomu někdo nevěří, ať to nečte 😉 .

katty6
23. čer 2010

Elana, souhlas 🙂 kazdy to ma jinak, magda nas ma jako pomocnou hulku bez ktere si to ted neumi predstavit..Verim ze nastane cas kdy nas a tento server uz nebude potrebovat a vse vyresi a udela tak jak si preje. Myslim, ze i u ni se to ted pohlo spravnym smerem, jen tak dal a te babe nedavej prostor..Drzim palce..

magdalena2
autor
23. čer 2010

Holky, pár z vás, co mi napsaly, jsem ten odkaz poslala, ale prosím, nic jí nepište, klidně se podívejte...a klidně to sdělte ostatním tady přes toto fórum, že je to pravda, že si fakt nevymýšlím... Dalším už to nepošlu, nemělo by to smysl... Děkuji za pochopení...

Víte, mne je to jinak také trapné tady pořád psát, vypadá to, že nic si neumím vyřešit sama...ale hrozně mi to pomáhá, drží mne to tak trochu v klidu a nad vodou. Ale opravdu, asi nemá smysl tu psát každý detail, i když jsou to detaily docela "kruté"... Ono to stejně ničemu nepomůže, že to budu psát každý detail našeho nynějšího života...

moravanka
23. čer 2010

ja magdalene verim, sama jsem neco podobneho zazila s prvnim muzem, tam to bylo tak a za hodinu jinak. miluje me, za hodinu me opousti, pak nevi co chce, breci, lituje se, me opousti, se vraci. a to same u te druhe.
magdi, ty se asi bojis hadky a konfrontace, ale porad ustupovat nemuzes. baba je svine nejvetsiho kalibru. ty nemas byt hysterka, ale ona je. a blazen k tomu. jede k vam do dediny ke kostelu (proboha proc?) pak nema na taxi, problemy s nejakym chlapkem krici na chodbe a porad neco. to tvemu manzelovi nevadi, ze se s ni porad neco resi a neni klid? a on porad kolem ni? proste stretu a vymene nazoru se nevyhnes.
aby se ti nestalo, jak tu nekdo psal, ze ona bude balit kufry tobe, nebo se k vam nastehuje. chudinka prijde o byt ci tak neco. a pak te vyrazi, kdyz teda byt patri tvemu manzelovi.
proc jste se teda brali? on te pozadal o ruku nebo co? vsak ty jeste studujes, deti zatim neplanujete, tak jsi mohla se svatbou pockat.
aby nakonec manzel neprisel s tim, ze baba je tehotna a ty se nedivila.
jednej, at uz to dopadne jak dopadne, aspon zjistis, jestli tvuj muz stoji pri tobe a jestli ma cenu s nim mit vubec deti a zustavat.

filipal
23. čer 2010

este si tam dala aj pesnicku - Kdyz muz se zenou snida.....z youtube! preto je taka zatazena na ranajky s tvojim muzom! ked ho nemoze mat v noci, tak aspon rano!

leniii
23. čer 2010

Magdi, vzdyt ja nerekla, ze ti neverim. Odkaz jsi mi posilat nemusela 🙂 Ja jen vubec nevim, co ti v tve situaci poradit, aby to nahodou moje rada jeste nezhorsila.. nikdo tveho muze nezna, tak tezko radit. Je to u vas jako na divoke houpacce. Vypis se z toho, ja se vypisuju v tematu Rozchod s partnerem a opravdu mi to pomaha. Holky jsou zlaty 🙂 Kazdopadne ta holka je podle toho, co ma na facebooku nejaka cela pošahana..
Snad jen poradim, aby jsi nedelala ze sebe hysterku a nedala ji sanci, aby ona ze sebe udelala chudinku, na kterou jsi nepravem zla a manzel by mel potrebu ji utisovat..Je to tezky. Ja si taky rikam, ze jsem mela udelat spoustu veci jinak a ze kdybych se zachovala tak a ne tak, tak by treba zustal.

studanka789
23. čer 2010

no já tam její foto nenašla ☹

leniii
23. čer 2010

Hlavne neudelej chybu, co ja, ze jsem mu - ji dala prostor, aby se to vyresilo o me beze me..