Manžel udržuje hodně blízké kamarádství s kolegyní

magdalena2
20. čer 2010

Tak jsem se tady nově přihlásila. Doufám, že zanedlouho (pár měsíců) se přidám do skupiny snažilek, ale nyní bohužel řeším krapet jiné problémy. Budu stručná, proto jen napíši, že manžel asi dva měsíce udržuje poměrně blízký vztah se svou kolegyní z práce, tj. učí se spolu po práci ve škole němčinu, chodí hrát spolu tenis na školní kurty, plánují, že na škole nezůstanou a pokud něco vymyslí, tak začnou spolu asi podnikat (něco s angličtinou). Ona je totiž hrozně akční, což mu vyhovuje, protože on organizátor není, ale rád se nechá vést. Ona je velmi zvláštní, už tu byla několikrát v noci (místo spánku - nemůže spát, jezdí po nocích autem) a házela nám do schránky dopisy a pohlednice pro něj. Také si velmi často píší maily a smskují, klidně někdy i deset mailů denně. Manžel mne ubezpečuje, že se nemám čeho bát, že se mu vůbec nelíbí a že spíše na ni obdivuje její akčnost, schopnost ho někam konečně dokopat a jistou její podivnost, její bezprostřední, tak trochu šílené chování... Viděla jsem ji dvakrát, opravdu není vůbec hezká a on není lhář, věřím mu. Kde je tedy problém? Problém je v tom, že mám pocit, že tohle není správné, že kamarádství sice ano, ale i to má své hranice. Dnes jsem se dokonce dozvěděla, že spolu se tu němčinu přes školní prázdniny hodlají učit u ní nebo u nás doma. Spíše asi u ní, protože, když tu byla, nesnesla tady ten "sterilní pořádek", ona má raději kolem sebe chaos.
Opravdu nevím, co si o tom všem myslet a co dělat, žárlit už nechci, to nikam nevede... Přesto mi to jejich intenzivní přátelství vadí a i když se prý nemám ničeho bát, tak se tak trochu bojím, protože člověk nikdy neví, co se může stát, když jsou dvatakto často spolu a velmi často v kontaktu... Co si o tom myslíte vy a co mám dělat? Předem moc děkuji za všechny odpovědi.

terinda
26. čer 2010

airet, tak to věřím, hlavně, že je bejvalka daleko 😉
Důvěřuj, ale prověřuj 😀

frisbee
27. čer 2010

@magdalena2..doufám,že jsi v pohodě,až budeš mít čas,chuť a soukromí,ozvi se,srdíčko....

magdalena2
autor
27. čer 2010

@frisbee Jojo, jsem v pohodě, neboj 🙂

S manželem jsme si to více vyříkali, je teď na to více času... Ale konec tomu ještě není. A nevím, kdy bude. Jen se snažím teď být více klidná a nemyslet na to... Zajímavé bude asi ještě úterý...

studanka789
27. čer 2010

magdi držím ti pěstičky aby to brzy skončilo 😉

magdalena2
autor
28. čer 2010

Holky, ono to už asi dopadlo...asi bych měla být šťastná, ale nejsem... Stalo se něco, co jsem naprosto nečekala... Ale alespoň už mám na tu osobu názor...už vím, kam míří. A není v tom žádná zamilovanost ani nic jiného... A konečně už má asi správný názor můj manžel, kterému dle jeho slov narušila soukromí, protože překročila hranici, která se překračovat nemá...

Ona je patentovaný blázen, který trpí hlubokou záští vůči člověku, který ji ublížil a manipuloval s ní. Proto ona manipulovala s manželem a skrze něj i se mnou... Manipuluje úplně s každým, podle toho, jak se jí to zrovna hodí. Nepřeji nikomu z vás, aby jste někoho takového potkaly, je to naprosté "psycho". Ale alespoň to konečně manžel pochopil - pochopil, že je pouze loutka v jejich rukou, nic více... Ona možná chtěla získat jeho důvěru, možná to tak nějak někde hluboko v sobě myslela upřímně to kamarádství, ale nechtěně to opět dovedla do stavu, kam dovádí všechny lidi ve svém okolí - na její jeviště, kde si s nimi pohrává jako s loutkami, protože je sobec a potřebuje je mít na místech, kde je chce mít ona, ne oni... Oni se nesmí vzepřít, stejně jako manžel, oni nesmí poslouchat manželky, jinak zaútočí na místo velice citlivé - jeho manželku... Je to asi složité a sama jí a to všechno okolo, co se událo (hlavně v posledních dnech, o kterých jsem tu nepsala), nechápu, ale jedno je jisté - manipulátor zřejmě vystoupí z našeho života pryč a to skrze manžela, který konečně "prozřel"... alespoň doufám, protože více už bych asi nepřežila.

To špatné na tom je, že nejsem asi až tak silná, jak jsem si myslela, a pořád se koukám kolem sebe, kde se zase objeví, kde ublíží, cíleně... Prostě mám z ní regulérní strach. A to proto, že jsme byli s manželem oba tak hloupí, že jsme ji dvakrát nechali (oba) překročit náš práh. Jednou s těmi policajty, jak jsem tu psala, podruhé včera... osudová chyba... Nedokážu ani pospat, co se tu dělo, protože kdybych to popisovala, tak by se zdálo, že se tu vlastně nic nedělo a že to zveličuji. Ale ono se tu dělo něco, i když se tu zdánlivě nevinně mluvilo... děla se tu ona a to stačí. Opravdu to nedokáži popsat... Je to jakobyste otevřeli domov, to nejchoulostivější ve vás, to, co si střežíte někomu, komu jste chtěli pomoci, a on se poklidně usadil na vás koberec a roztáhl sítě, kterých se tu jen tak nezbavíme...

Třeba se tu najde někdo, kdo něco podobného zažil, a třeba to vysvětlí lépe než já, já to neumím...teď ne...


kalu
29. čer 2010

Magdi, tak nějak nechápu... přece pokud máte s manželem na ní stejný názor a táhnete za jeden provaz ( to je základ všeho ), tak vám nemůže nijak ublížit, zbavte se jí - nikdo vás přece nenutí s ní komunikovat 😒

studanka789
29. čer 2010

Magdi já tě úplně chápu a vím asi tak o čem mluvíš měla sem to podobný akorát že u mého ex to nebylo nevinny 😠

frisbee
29. čer 2010

magdalena..já ti rozumm,proto jsme ti tam tenkrát dala ten link jak jednat s psychopatem.....z ní to čiší z každé věty,kterou napíše na fb...nepouštějte ji do bytu,proboha!!!

Nekomunikovat,ignorovat....bože,toto je situace...v tom článku je,že psychopat se bojí odhalení svých činů,musíte být tvrdí a nekompromisní!

morgan
29. čer 2010

To je dobře, že manžel prozřel, takhle se jí budete lépe bránit. Ale dost blbý je, že pracuje s manželem v jedné práci. Měl by podniknout nějaké kroky, aby se nenastěhovala do jeho kabinetu, jak jsi tu v minulosti psala. Držím ti palce a je mi líto, že vám nějaká prohnaná ženská vstupuje do života takovým nepříjemným způsobem 🙄

frisbee
29. čer 2010

@magdalena2...ona ho má zase na fb,ať ji manžel zablokuje přístup! 😠

magdalena2
autor
29. čer 2010

@frisbee Teď tomu nějak nerozumím, že ho má zase na Facebooku? Myslíš jako přítele? Chápu, asi už víš, kdo je manžel a kdo jsem já... No...ona si ho nejdříve z přátel vyndala a pak mu znovu poslalanabídku, on ještě nedávno přijal. Ale nyní je snad konec, nenechám, aby s mým manželem (sebe už si vyřeším) takhle manipulovala... Snad už to opravdu pochopil a nedá ji další šanci po tom všem, snad už budou pouze kolegové a budou udržovat maximálně pracovní vztahy (ona v jeho kabinetu nebude, vedení se rozhodlo jinak).

Ale co říci, asi jen to, že tady asi vlastně nešlo, alespoň z její strany, o nějaké cílené svádění manžela... myslím, že je jí tak nějak všechno putna a rozhoduje se podle momentální nálady, až v níž jedná cíleně. Stejně jako včera... Já nevím, jak to popsat, pokusím se ještě dnes, teď musím jít... Hlavně taky to musíme s manželem podrobněji probrat, protože to, co se dělo, je opravdu neuvěřitelné a ani jeden z toho nejsme moudrý. Ale navíc je ještě drzá, neuvěřitelně drzá (i když ona to moc dobře ví), ještě dnes ráno se mu opovážila napsat dokonce dvě sms, že jestli manžel jí tedy nepomůže stěhovat, což měl dnes v plánu... Včera jeho pomoc nejdříve odmítla, pak chtěla, pak zase odmítla... No prostě... "psycho"...

morgan
29. čer 2010

Ta paní má asi ráda gesta, ale vy jste jí už naštěstí prokoukli. Mám ale pocit, že tady už těžko můžou být korektní pracovní vztahy, je skvělý, že nebude u něj v kabinetě, nicméně takováhle ženská si příležitost najde jinak. Jestli je to opravdu takový psychopat tak se taky může chtít různě mstít, za to, že byste nad ní vlastně vyhráli tím, že se už nenecháte manipulovat, ale nechci samozřejmně strašit, jen se nad tím zamýšlím....Ty tomu frisbee asi trochu rozumíš, co myslíš?

studanka789
29. čer 2010

magdi doufám že manžel odmítl 😉 tvoje čekání se ukázalo jako pravá srategie

frisbee
29. čer 2010

já z toho nemám dobrý pocit....ano,tak jsem to myslela,že si ho přidala zase do přátel....a divím se,že jí manžel chtěl po tom všem ještě pomáhat s tím stěhováním.
Teď odjíždím,budu na netu až pozdě odpoledne,tento týden se vrací moje dcera z ciziny,kdyby se něco vážného dělo,poradím se s ní,ona je psycholog,zatím se držte,magdaleno,a opravdu omezte kontakt.

morgan,máš pravdu,je možné,že se baba bude mstít.... 😠

meandra
29. čer 2010

Ježíši, tak on by jí fakt ještě nakonec pomáhal se stěhováním 😲 😕
Jestli už opravdu ví, s kým má tu čest, tak by jí měl už poslat někam. Opravdu by bylo nejlepší, kdyby spolu vůbec nepracovali. Ale na druhou stranu, někde jinde může potkat zase osobu podobného ražení a věc by se mohla opakovat. Nejjednodušší bude, když se od ní distancuje, prostě už jí řekne, že si nepřeje, aby ho obtěžovala a bla bla, snad to pak konečně pochopí. A i když se spolu budou v zaměstnání potkávat dál, uz by věděla, že to má marný.

magdalena2
autor
29. čer 2010

Meando, myslela jsem si, že ne, že ji pomoci nepůjde s tím stěhováním, protože to říkal... Dnes nešel, ale jde zítra...po tom všem, co se stalo... A to jsem si myslela, že už s ní ksončil, když to dnes říkal... Ale stačilo, aby opět parkrát zavolala a napsala... Udělaj opět jen ty ty ty a do 16.8. (to budou spolu a s kolegy na chalupě jednoho z nich) prý nechce, aby si psali, prý jen pracovně... Nevěřím mu už ani slovo, ani jí...vím, že ona nedá pokoj a že on si s ní zase začně psát...

Napsala jsem mu poměrně klidný a stručný dopis, že končím, že tohle už nejde... Nevěřil, stále nevěří a sedí na PC ve své pracovně...

lura
29. čer 2010

Jenom aby mu ta potvora nakonec nezačala dělat trable v práci ☹ !!!

studanka789
29. čer 2010

magdi a máš kam odejít aspon na den nebo dva? já bych šla aspon by si uvědomil že to myslíš vážně 😠

lura
29. čer 2010

Magdalenko, já jsem si myslela, že se manžel probral a uvědomil si, co je ona za špatného člověka, ale teď čtu, že nakonec manželovi píšeš dost důrazný dopis...

studanka789
29. čer 2010

no hlavně nechápu tvýho muže 😠

lura
29. čer 2010

no já se také divím 🙄 , myslela jsem, že už má chlapec jasno 🙄 🙄 🙄

studanka789
29. čer 2010

asi nemá 😠 a to je asi hodně alarmující já si spíš myslím že magdě řekl jen to co chtěla slyšet 😎

morgan
29. čer 2010

To je fakt smutný 😒 , navíc proč by si měli psít pracovně když jsou prázdniny, to jsou jen záminky! A že pojede s ní a dalšími lidmi na chalupu je hrozný, protože tam si ho ještě víc nakloní!
Magdalenko je to to nepříjemný, jestli jsi mu napsala jasný dopis a on sedí v pracovně a nebude reagovat tak fakt nevím 🙄
Nemůžeš jít na chvíli k tvojí babičce?

frisbee
29. čer 2010

magdalena....ale teď už opravdu nevím,co říct...že to manžel nebere vážně a nepoučil se.... 😕 😕 😕 😕

studanka789
29. čer 2010

fris na to už asi neni co říct 😠

studanka789
29. čer 2010

no já si myslím jestli spolu opravdu něco nemají protože tohle mi nepřijde normální 😕 😠

morgan
29. čer 2010

To snad ne, to si myslim, že by se ta ženská i manžel snad chovali přece jenom jinak. Ale nechápu jak může ten manžel Magdalenu tolik trápit. Magdaléna se mi jeví jako velice mírná a tolerantní žena a zdá se že manžel toho pěkně zneužívá. To je hrozný 😔

frisbee
29. čer 2010

no já s mojí divokou povahou bych řvala na celej barák....do baráku by mi ani nepáchla a počítač by mu letěl z okna...on se pořád chová jak svobodnej,to je můj pocit 😒

lenkavano
29. čer 2010

Magdi to je síla.nesnesla bych to.ani náhodou. 😒

morgan
29. čer 2010

Máte pravdu holky, ale jak říkám, magdalena je prostě jiné povahy..její manžel by to od nás schytal, že by se nestačil divit. Proto je mi magdaleny líto ještě víc, že nemá manžela, který by se k ní choval, tak jak by měl 🙄