Manžel udržuje hodně blízké kamarádství s kolegyní

magdalena2
20. čer 2010

Tak jsem se tady nově přihlásila. Doufám, že zanedlouho (pár měsíců) se přidám do skupiny snažilek, ale nyní bohužel řeším krapet jiné problémy. Budu stručná, proto jen napíši, že manžel asi dva měsíce udržuje poměrně blízký vztah se svou kolegyní z práce, tj. učí se spolu po práci ve škole němčinu, chodí hrát spolu tenis na školní kurty, plánují, že na škole nezůstanou a pokud něco vymyslí, tak začnou spolu asi podnikat (něco s angličtinou). Ona je totiž hrozně akční, což mu vyhovuje, protože on organizátor není, ale rád se nechá vést. Ona je velmi zvláštní, už tu byla několikrát v noci (místo spánku - nemůže spát, jezdí po nocích autem) a házela nám do schránky dopisy a pohlednice pro něj. Také si velmi často píší maily a smskují, klidně někdy i deset mailů denně. Manžel mne ubezpečuje, že se nemám čeho bát, že se mu vůbec nelíbí a že spíše na ni obdivuje její akčnost, schopnost ho někam konečně dokopat a jistou její podivnost, její bezprostřední, tak trochu šílené chování... Viděla jsem ji dvakrát, opravdu není vůbec hezká a on není lhář, věřím mu. Kde je tedy problém? Problém je v tom, že mám pocit, že tohle není správné, že kamarádství sice ano, ale i to má své hranice. Dnes jsem se dokonce dozvěděla, že spolu se tu němčinu přes školní prázdniny hodlají učit u ní nebo u nás doma. Spíše asi u ní, protože, když tu byla, nesnesla tady ten "sterilní pořádek", ona má raději kolem sebe chaos.
Opravdu nevím, co si o tom všem myslet a co dělat, žárlit už nechci, to nikam nevede... Přesto mi to jejich intenzivní přátelství vadí a i když se prý nemám ničeho bát, tak se tak trochu bojím, protože člověk nikdy neví, co se může stát, když jsou dvatakto často spolu a velmi často v kontaktu... Co si o tom myslíte vy a co mám dělat? Předem moc děkuji za všechny odpovědi.

frisbee
4. črc 2010

@magdalena2.....neděje se nic?flusačka je nějaká veselá 😕 😕 😕 😕

brumdinka
4. črc 2010

teda tak sem nahlídla do této témy a nestačím se divit a říkám si díky Bohu, že ani já ani manža nejsme na facebooku a nikdy nebudem ! jinak magdi souhlas s holkama z toho co píšeš byste jí měli ignorovat, schovávat si důkazy jelikož ona vážně není normální ! to je jasnej stalking - prostě neustálý nátlak - což teprve nedávno konečně v zákoně uzákonili jako trestný čin - ta ženská je vážně nebezpečná 🤐

magdalena2
autor
4. črc 2010

@brumdinka Stalking? Jo, z toho ji chce zažalovat ten její bývalý, kterému posílala ty (asi, nevím, zda byli vůhružné) výhružné dopisy, protože jejího otce okradl o přes ní nějakou oklikou o peníze...

Já už se toho stalking také začínám obávat, nicméně můj milovaný manžel to vše zatím jen ignoruje a na jiné než pracvní maily a sms z její strany neodepisuje (prý...je teď mimo domov do úterka). Včera prý zase v smskách a mailech řádila, jednou je kamarádka, pak zase manžela nenávidí jako toho chlápka, co okrad jejího otce. Dneska se mu navíc prý poprvé doznala, že je do něj zamilovaná... Ach bože, kam to ještě zade, co ještě udělá a napíše, aby ho získala (už tu bylo to, že s ním chce dítě, už ty byly vzlyky...teď tohle doznání...??? Pořád mám v hlavě to, co tu už někdo jednou napsal a co bylo z její zdi z Facebooku:

Kazdy vcetne me potrebuje nejakou
motivaci a inspiraci ... momentalne to smeruje na ..., nezlobte se. ale
je stredem meho zájmu.... nevim na jak dlouho a proto do toho musim jit
na plno ... a rizkovat... nicmene, pravidla jsou pravidla ... ZZ TOP

Ona asi fakt půjde skoro přes mrtvoly a pokud to manžel rychle nezastaví, tak nevím... Tak ho sice asi nedostane, toho už se tolik neobávám, ale možná dopadne špatně manžel...ona se prostě nesleví, nestopne to...

Jojo, jinak dneska zase na Facebooku řádí... Dokonce to s těmi narcisy (předposlední příspěvek) asi patří mému manželovi, ona má rád žlutou a ona to ví...říká mu narcis....někdy...

frisbee
4. črc 2010

ahoj..brum to pojmenovala správně,je to jasnej stalking,proto říkám,všechno si ukládejte...ona je fakt blázen..nakoukla jsem tam..nějak to už nezvládá...někomu psala na fb,jaké barvy má rád ten tvůj a teď toto,co jsi říkala 😕 😕 😕

...ať žije vše, co se žlutě tváří ... od narcisů až po sluníčka ... a pokud to nechápeš, tak jsi bež dát studenou sprchu!!!!

brumdinka
4. črc 2010

fris - no tak tu studenou sprchu by potřebovala sama a pořádně ledovou 😠

frisbee
4. črc 2010

brum...ona je magor,píše si sama sobě a ještě to komentuje,že se jí to líbí. 😠

kdo tě líbá když ne já ... kdo tě hlídá když né já ... kdo ti zpívá když né já ... kdo tě mívá když né já ... okno v přízemí je zavřený i dnes ... lásko má

poslední príspěvek 😝

magdi,ještě mne napadlo,že by nebylo od věci spojit se s tím chlapem..možná s ní má fakt stejnej problém jako vy...a kdyby něco,podali byste taky žalobu ....

magdalena2
autor
4. črc 2010

@frisbee No nejde ji zažalovat, to by ji musel zažalovat manžel, prootže jeho "obtěžuje", alemu to zřejmě zatím nevadí... Doufám, že jednou bude...a to hodně brzy, jinak to asi nedopadne dobře 😒 S tím chlapem se raději spojovat nebudu, vypadá, že to bude velké zvíře... Navíc si myslím, že on už nebo brzy na policii vypoví, že ho obtěžuje, dělá stalking (nevím, jak to te je, jestli to policie vůbec ještě řeší...). Vím jen, že měl se měl prý 1. července dostavit avmyluvil se, že se dostaví za 14 dní s právním zástupcem...

magdalena2
autor
4. črc 2010

Navíc jako stalking by to asi neuhrál ani manžel, kdyby še na policii... Ale myslím si, že nebude trvat dlouho a začnou se dít věci...a to tam klidně půjdu sama na tu polcicii, kdyby to začalo nějak narušovat moje soukromí. Ale kdo ví, já už se v ní nevyznám, takže raději už ani nic nepředpovídám...

frisbee
4. črc 2010

magdi,myslela jsem to tak,kdyby se to stupňovalo,abyste neváhali....
každopádně jsme s tebou...jo,a ví to někdo z vašeho blízkého okolí?

vlastovka385
4. črc 2010

Caute holky, tak jsem tam mrkla na tu její FB stránku a fakt magor , nejede na něčem? 😉 Ale s češtinou je dost na štíru (běž jsi dát studenou sprchu) a ta angličtina taky není zrovna nejvybranější, co ona vlastně učí?

morgan
4. črc 2010

Holky to je právě to, že ono se ani nedá nic dělat, když manžel si nepřipouští, že ta ženská je narušená a že je tady problém. Magdaléna sama nic nezmůže. Snad si manžel ty mejly nemaže, ale od sms si může čistit telefon, protože si vůbec nepřipouští, že by to mohl někdy použít. Nevím no, ale tady je jediná cesta, manžel musí skutečně pochopit, že tohle už není sranda a že to není o tom, že mu ta ženská pochlebuje a chce být její kamarád. No je to složitá situace 😒

kveta
4. črc 2010

Fyzického násilia by som sa až tak neobávala, lebo ani v predchádzajúcom prípade ho nepoužila... Každopádne až /a jedine AŽ/ toho manžel bude mať plné zuby, tak treba, aby si ju zrušil zo svojich priateľov na facebooku, prípadne aj zmenil telefónne číslo a nikdy nijak nereagoval na jej pokusy. Keď na každý jej pokus príde rovnaká odpoveď, teda nijaká, časom ju to prestane baviť skúšať to... Bohužiaľ situáciu prudko zhoršuje to, že sú kolegovia... ale však nebudú prví kolegovia, ktorí spolu neprehodia ani slovo... Inak čo také vážne riešia smsky učitelia cez prázdniny? 😲

S trochou irónie môžem povedať, že tým, že jej predchádzajúca obeť na ňu tak emocionálne reaguje, mohlo by Vám to pomôcť ku kľudu, lebo sa bude opäť viac sústreďovať na neho... Chudák chlap...

morgan
4. črc 2010

@kveta normální kolegové asi neřeší nic, ale takováhle vyšinutá ženská si vymyslí kdejakou blbost co je potřeba pracovně řešit na začátku prázdnin 😝

kalu
4. črc 2010

Holky, já celou tu kauzu od začátku čtu, ale zatím jsem moc nereagovala (snad ze začátku jednou)- ale mě na tom celém udivuje a děsí ještě jedna věc : totiž že ta ženská, která to naprosto evidentně nemá v hlavě v pořádku, učí děti !!! 😠 Jako dokážete si představit, že takováhle "osoba" učí vaše dítě, snaží se mu vštěpit nějaké vědomosti a morální hodnoty ? ☹

moravanka
4. črc 2010

psychopatka. pripomina mi to film Osudova pritazlivost s michaelem douglasem.

brumdinka
4. črc 2010

kalu - ona je učitelka !!!! noo potěš koště, chudáci děti 😔

moravanka - mě napad jinej film už si nepamatuju jak se to jmenovalo, ale dotyčná se zamilovala do kardiochirurga nic s ním neměla ale vymyslela si, že jo a dávala to všude najevo až mu kompletně rozvrátila manželství nakonec to dopadlo dobře manželství zachráněno a dotyčnou zavřeli do cvokárny - tahle paní je to samý 🤐

magdalena2
autor
5. črc 2010

Holky!!! Jásám... Ráno mi přišlo od manžela zpráva, že tu potrefenou osobu odepsal prý i pracovně!!! 🙂 🙂 🙂 Takže už si s ní asi psát přes prázsniny nebude, pokud jsem to dobře pochopila...

Ale nevím, co ho k tomu tak najednou vedlo... Napsal že je prý zmatkovitá "a tak vůbec"... Nevím, co to tak vůbec znamená, snad se zítra, až přijede, dozvím více...

Ale ve škole se asi po prázdninách potkávat budou... ☹ A ještě ho asi otravovat bude... ☹ Jen doufám, že už bude manžel méně tolerantní a že všechny její sms a e-maily bude ignorovat...a že to nedojde tak daleko, že opravdu to přejde ve stalking...

frisbee
5. črc 2010

@magdalena...doufám a držím pěstičky,že mu to odhodlání vydrží...ráno jsem nakoukla na fb a ona se nějak rozjela,vypsala si tam svoje horoskopy..prý
"Nemá ráda pravidla a omezení a nelze ji k ničemu donutit. 😕 😕 😕 😕

moravanka
5. črc 2010

psychopatka udelala chybu, ze zacla moc tlacit na pilu, carodejnice jedna.
magdalena, bud rada , ze baba neni trpelivejsi a nesla na to pomaleji. zrejme se o to zaslouzil nastup prazdnin a baba zpanikarila a zacla moc utocit. nejspis si myslela, ze ma malo casu a rekla si ted nebo nikdy. a tim si to pos...la

frisbee
5. črc 2010

brum..tys myslela ten film s Audrey Tautou "Má mě rád,nemá mě rád"..to bylo těžké psycho,fuj....

brumdinka
5. črc 2010

fris - asi jo, bylo to dost hustý

moravanka - přesně naštěstí - jen aby to vydrželo a dala už konečně pokoj furie jedna 😠

magdalena2
autor
5. črc 2010

Já tak nějak tušila, že dříve nebo později si to u manžela pokazí právě tou její netrpělivostí a neustálým smskováním a otravováním... A asi se stalo...a už i pracovně 🙂 Jen doufám, že od manžel od ní dostane ty peníze, které mu dluží 😒 (1000,-Kč). A ode mne má ještě půjčenou knížku, které se asi taky nikdy nedočkám, prý ji nemůže najít... Tak já naoplátku zadržuji tu její, kterou jsme ji objednali společně s našimi knížkami z Ameriky z Amazonu 😉 Nedočká se ji, dokud mi nevrátí tu mou...

Navíc jsem před chvílí zjistila, že si manžela odstranila z přátel z Facebooku, už tam nefiguruje 😉 Ale už také vidím, jak si jej tam za pár dní chce dát znovu a žáfá ho o přátelství (jako to už jednou udělala)...

To její vypisování na Facebook je podle mne prijevem tho, že je asi ublížená, tak asi než by se vyplakala, že ji manžel odkopl už i pracovně, tak zmatkovitě píše a píše a píše... Ale opět jen odhaduji podle toho, co vše o její povaze od manžela vím, nejsem psycholog...

morgan
5. črc 2010

@magdalena2 souhlasím s tebou s tím FB, že se tam vypisuje. A taky si myslím, že ho opět požádá o přátelství, to je fakt blázen 😝

frisbee
5. črc 2010

tak tady ten horoskop,co tam dala na ni sedí jak prdel do gatí:

Potřebuje, aby o ni druzí projevovali zájem. Je nejistá a někdy až závislá na druhých. Bere vše vážně a je příliš horlivá a posedlá svými pocity. Je třeba se učti smyslu pro povinnost. Má problémy v lásce, a proto je velmi důležité vybírat partnera s co největší opatrností. Je chtivá, arogantní a přeceňuje se. Je třeba udržet rovnováhu z hlediska plnění karmických úkolů. Pozor na krutost a mstivost. Je přecitlivělá, náladová a agresivní. Cítí zášť k tomu, kdo jí ublížil. Trápí druhé. Je nesnesitelná především ve vedoucím postavení. Pozor na pýchu a emocionální napětí.

moravanka
5. črc 2010

magdi, vykasli se na knizku a 1000 korun, mohla jsi ztratit mnohem vic.

kveta
5. črc 2010

@magdalena2 Som asi krutá, ale Tvojmu manželovi taký menší, neškodný stalking prajem... za to, ako ignoroval Tvoje pocity... Aj keď je mi jasné, že namiesto škodoradosti mu budeš oporou a dostávať ho z toho všetkého... Dúfam, že Ti tú neochvejnú podporu raz vráti, ak ju budeš potrebovať...

magdalena2
autor
6. črc 2010

Ach jo... Nevím, jestli to je už vážně z její strany upřímné, nebo to je jen strategický tah. Osoba, poté co se s ní můj manžel definitivně "rozloučil"mu zase dneska napsala jakýsi smířlivý e-mail (ještě jsem ho nečetla, protože pro mne podle mne původně určen nebyl - jen pro manžela). No a večer napsala i mně na Facebook, klidně to tu zkopíruji, nemám co ztratit:

"dneska jsem jirkovi poslala poslední email, doufam ze ti dal přečist, byl i pro tebe jen jsem tě nenapsala do oslovení. je mi líto, že se vše nakonec takto vyhrotilo ale zároveň doufám, že každý z nás si z tohoto nevinného a omylného konfliktu něco odnesl, a to především ponaučení. Hezké léto přeje Z.
ps-v tvé situaci jsem se ocitla několikrát a tudíž nemám důvod a motivaci rozbíjet fungující vztah. Jirka a já jsme chtěli být pouze přátelé, což zřejmě nevyšlo."

Opravdu nevím, co si o tom myslet. Přijde mi to dost troufalé (když moc dobře vím, že ona s ním přítelkyně být nechtěla, chtěla ho dostat...)... Opravdu nevím, zda je to z její strany už definitivní rozloučení, nebo opět jen nějaký strategický tah... Ptala jsem se manžela a dokonce i on už si (konečně už ji také prokoukl!!!) myslí, že je to zase jen její tah, že to není upřímné... Tak nevím, asi opět nezbývá, než čekat, co se zase z toho vyklube, popř. nevyklube a bude opravdu klid...

lenkavano
6. črc 2010

magdi manžel by ji měl napsat že děkujete za email a že už berete tuto story za definitivně uzavřenou.at vám již nepíše a nevolá. 😉

brumdinka
6. črc 2010

magd - souhlas s lenkou prostě to uzavřít a tečka 😉

magdalena2
autor
6. črc 2010

Však ono to je z jeho strany uzavřené, ale je fakt, že ji to napíšu i já, ať "nemá holka pochyby" 😉