Manžel udržuje hodně blízké kamarádství s kolegyní

magdalena2
20. čer 2010

Tak jsem se tady nově přihlásila. Doufám, že zanedlouho (pár měsíců) se přidám do skupiny snažilek, ale nyní bohužel řeším krapet jiné problémy. Budu stručná, proto jen napíši, že manžel asi dva měsíce udržuje poměrně blízký vztah se svou kolegyní z práce, tj. učí se spolu po práci ve škole němčinu, chodí hrát spolu tenis na školní kurty, plánují, že na škole nezůstanou a pokud něco vymyslí, tak začnou spolu asi podnikat (něco s angličtinou). Ona je totiž hrozně akční, což mu vyhovuje, protože on organizátor není, ale rád se nechá vést. Ona je velmi zvláštní, už tu byla několikrát v noci (místo spánku - nemůže spát, jezdí po nocích autem) a házela nám do schránky dopisy a pohlednice pro něj. Také si velmi často píší maily a smskují, klidně někdy i deset mailů denně. Manžel mne ubezpečuje, že se nemám čeho bát, že se mu vůbec nelíbí a že spíše na ni obdivuje její akčnost, schopnost ho někam konečně dokopat a jistou její podivnost, její bezprostřední, tak trochu šílené chování... Viděla jsem ji dvakrát, opravdu není vůbec hezká a on není lhář, věřím mu. Kde je tedy problém? Problém je v tom, že mám pocit, že tohle není správné, že kamarádství sice ano, ale i to má své hranice. Dnes jsem se dokonce dozvěděla, že spolu se tu němčinu přes školní prázdniny hodlají učit u ní nebo u nás doma. Spíše asi u ní, protože, když tu byla, nesnesla tady ten "sterilní pořádek", ona má raději kolem sebe chaos.
Opravdu nevím, co si o tom všem myslet a co dělat, žárlit už nechci, to nikam nevede... Přesto mi to jejich intenzivní přátelství vadí a i když se prý nemám ničeho bát, tak se tak trochu bojím, protože člověk nikdy neví, co se může stát, když jsou dvatakto často spolu a velmi často v kontaktu... Co si o tom myslíte vy a co mám dělat? Předem moc děkuji za všechny odpovědi.

frisbee
6. črc 2010

magdi..teď jsem to viděla...vypni to a nereaguj,provokuje,je to idiotka. 😝

lenkavano
6. črc 2010

ted jsem tam koukala zaráží mě že ji tam nikdo nic nekomentuje asi ji znají. 😝

lenkavano
6. črc 2010

magdi tak si napiš na svou zed jak jsou lidé rozbíjející štastné manželství ubozí.. 😉

magdalena2
autor
6. črc 2010

@brumdinka Já na tu její zeď docela kašlu, jen se nestačím divit, kam až je ochotná dojít... Spíše přemýšlím, co má teď za lubem? Manžel ji neodepisuje...takže možná přešel útok na mne? Chce mne vytočit, protože si myslí, že se jí bojím, že mi chce ukrást mermomocí manžela? Asi... Asi už jí jen baví, jak mne to všechno točí... Proto na to už nereaguji... Ať si píše co chce a dělá co chce, myslím, že když ji ani já , ani manžel nebudeme odepisovat, tak časem útočit přestane... Prostě jako malé děcko...pokud jeho otravování nasloucháš a dávášmu prostor, nepřestane. Přestane, až vidí, že na něj nikterak nereaguješ...

Dobrou, holky! A díky, že tu jste 🙂

frisbee
6. črc 2010

ona si tam píše sama ze sebou..magi,už tam ani nechoď...my tam občas mrknem,zbytečně se vytočíš...

frisbee
6. črc 2010

zase magi 😀

lenkavano
6. črc 2010

@magdalena2 přesně tak a dobrou. 🙂

lenkavano
6. črc 2010

jo a at se ti zdá jak padá mišuge do macochy 😎

lenkavano
6. črc 2010

hele holky a nemůže si to tu mišuge číst?

morgan
7. črc 2010

No to snad ne, pochybuju, že brozudá na stránkách MK 😀

morgan
7. črc 2010

Ale taky se tomu divím, že jí tam na to nikdo nereaguje, to je dost divný 😝

frisbee
7. črc 2010

ahojte 🙂 ..prolítla jsem novinky...ta se rozjela..no protože asi s tou povahou nemá kamarády,reagoval tam jeden kluk a tady Jiřík,ty už nemá v přátelích,a zbytek mi připadá jako její studenti,a píše jí akorát ta jedna holka a vyká ji..no a včera tam měla v přátelích nějakého psa pod svým zkomoleným jménem...ona bude totálně frustrovaná a sama,v noci tam psala,že se jde dívat na noční centrum...ona se fakt nudí... 😝

83ja
7. črc 2010

Ta ženská je regulérní blázen...

lenkavano
7. črc 2010

brrrrrr.... 😝 😝 😝 😝

meandra
7. črc 2010

Nevydržela jsem a taky mrkla na její zeď. Je to hrůza 😕 Normální není určitě, ke všemu nějaká zastydlá 😀 Kdybych nevěděla, že jí táhne 30tka, podle poznámek na FB bych tipla tak 15, 16 let. Připadá mi, že tam píše furt, snad ani nespí.
😝

frisbee
7. črc 2010

@meandra..mám přesně ten stejnej pocit....

meandra
7. črc 2010

je to hrozný, když si uvědomím, že takovýhle lidi můžou učit děti .. Měly by pro ně taky existovat nějaké psychotesty, nebo tak něco. Tahle paní by neprošla .. 😀

frisbee
7. črc 2010

přesně...toto mě děsí 😝

frisbee
7. črc 2010

hm,už píše na zeď i tomu psovi 😕

cuttysark
7. črc 2010

Ahoj holky, sledujem tuto diskusiu od zaciatku a je to teda des ta zenstina. To ma byt vzor pre mladez! Je to smutne, ona ma rozmyslanie pubertaka ☹ Hodite mi ktosi ip na ten jej fb? Kolko ma vobec friendov tam?

jjiittyy
7. črc 2010

taktéž občas nakouknu,můžu poprosit taky o její Fc, zajímalo by mě co je to za ženskou 😝

dvojka
7. črc 2010

Holky,já čtu od začátku,nepřispívám-páč rádců a to opravdu dobrých je tady strašně moc 😵 .Je hrozný,kam některé individua dokážou až zajít.Magdě situaci nezávidím-je mi líto,že jim tato osoba zkřížila cestu.Absolutně z té osoby nemám dobrý pocit-je to manipulátorka první třídy a normálně mi nahání strach 😖 ,hlavně při myšlence,že učí děti 😔 .
Ona musí být budto dobrá herečka a nebo trpí schízou.Každopádně souhlasim s tíma ted nevim kdo to tady psal,že asi nemá moc přátel a je sama a izolovaná

kveta
7. črc 2010

@magdalena2 No, bohužiaľ chápem, čo sa u Vás deje. Takže ako som to tu svojho času spomínala: na stalkera nijak nereagovať. Neodpovedať, nereagovať, proste stále rovnaká nudná reakcia: Nijaká. Stalkerka má totiť emocinoálne benefity, keď sa niečo okolo objektu jej záujmu deje a súvisí to s ňou... Manžel nereaguje, tak konttaktuje Teba... aspoň takto je v emocionálnom kontakte so svojím objektom, s manželom... U nás bolo bežné, že stalker kontaktoval aj mojich príbuzných, nechával "ustarané" a navonok nevinné odkazy u mojich rodičov, snažil sa na mojich rodičov tlačiť, aby mi dohovorili a ozvala sa mu, len aby sa uistil, že som v poriadku, proste manipuloval situáciu tak, aby som to nevydržala a ozvala sa... a to prosím nebol stalking od expartnera...

Každá Vaša reakcia stalkera len nabudí k silnejšiemu pokračovaniu...

Pri ignorovaní stalkera príde fáza, keď stalker skúša všetko možné a je dotieravejší než pred tým... To je to, čo si zažívala... Teraz už je zase vo svojom živle a sústreďuje sa na Vás... Zbytočná chyba... Proste ignorovať... Iná cesta nie je....

Tým tvrdením, nech to vzdá, že prehrala, si ju strašne namíchla a v jej očiach jej ukázala aj svoju neistotu ohľadne manželstva /preto tie výroky koľko ľudí treba na manželstvo.../ a bude Ti chcieť dokázať opak. To bola naozaj hrozne ťažká chyba z Tvojej strany a mladá to berie ako hodenú rukavicu... Ďalšie kolo súboja v září...

Moja rada: NIJAK /ale kurnik, naozaj NIJAK/ na ňu nereagovať. Nenechávať sa ňou vytočiť... osobne som to riešila tak, že všetky smsky od stalkera som neotvorené preposielala kamoške, ktorá ich čítala a informovala ma len, ak tam bolo niečo, čo by som naozaj mala vedieť /teda ak sa zvyšovali vyhrážky alebo ak obsahovali enormne závažnú info... úprimne: nebola som informovaná ani o jednej smske... 😀 /, Dohovor sa s niekým, že bude stále monitorovať stalkerkin wall, napr. Frisbee mi príde rozumná... a Frisbee Ti dá vedieť, keby tam bolo niečo podstatné.... A Ty si užívaj svoj kľudný život bez vývrtiek a zúrivosti, kedykoľvek sa stalkerka ohlási... 😉

naty
7. črc 2010

holka, hoďte mi taky její Fc, to je fakt nějaká choroba už ne??
Jinak tě magdi obdivuju, že to tak zvládáš, já sem na to moc horká hlava, asi bych to nedávala...ale, jak tu píšete, nejlepší je na to vůbec nereagovat... 😖
Mi je jí teda docela líto...zajímalo by mě, co si tímhle léčí... 😔

cuttysark
7. črc 2010

Mi to pripada niekedy ze vie o tejto diskusii a bavi sa.

kveta
7. črc 2010

Nevie, použila by to.. je v tomto našťastie dosť priehľadná...

janca22
7. črc 2010

Tak tuhle diskuzi čtu od začátku a je to síla. Ta ženská to má pěkně promyšlené. Holky jestli můžete hoďte mi taky její Fc do IP.

cuttysark
7. črc 2010

tak som to skukla teda sila.............ona si pise sama so sebou........ona cele dni nic nerobi len pise si kraviny na fb?
PŘIKAZUJI VÁM, ABYSTE SE NAVZÁJEM MILOVALI.
MUŽ HONÍ ŽENU TAK DLOUHO, DOKUD HO SAMA NECHYTÍ....
ona ma asi fakt vazny problem

lucika
7. črc 2010

Holky, taky to tady sleduju od začátku. I když se nezapojuju, zajímá mě vývoj a opravdu se můžu jen přidat k radám - ignorovat, nereagovat, příp. ukládat důkazy. To teď už jinak nejde.
Mohla bych poprosit do IP její FB? Teď už jsem hrozně zvědavá, co je to za individuum 🙄

magdalena2
autor
7. črc 2010

Holky, prosím, na odkaz na její Facebook pište jen mne do vzkazů, ráda ho všem pošlu, děkuji za pochopení 🙂