Manžel udržuje hodně blízké kamarádství s kolegyní

magdalena2
20. čer 2010

Tak jsem se tady nově přihlásila. Doufám, že zanedlouho (pár měsíců) se přidám do skupiny snažilek, ale nyní bohužel řeším krapet jiné problémy. Budu stručná, proto jen napíši, že manžel asi dva měsíce udržuje poměrně blízký vztah se svou kolegyní z práce, tj. učí se spolu po práci ve škole němčinu, chodí hrát spolu tenis na školní kurty, plánují, že na škole nezůstanou a pokud něco vymyslí, tak začnou spolu asi podnikat (něco s angličtinou). Ona je totiž hrozně akční, což mu vyhovuje, protože on organizátor není, ale rád se nechá vést. Ona je velmi zvláštní, už tu byla několikrát v noci (místo spánku - nemůže spát, jezdí po nocích autem) a házela nám do schránky dopisy a pohlednice pro něj. Také si velmi často píší maily a smskují, klidně někdy i deset mailů denně. Manžel mne ubezpečuje, že se nemám čeho bát, že se mu vůbec nelíbí a že spíše na ni obdivuje její akčnost, schopnost ho někam konečně dokopat a jistou její podivnost, její bezprostřední, tak trochu šílené chování... Viděla jsem ji dvakrát, opravdu není vůbec hezká a on není lhář, věřím mu. Kde je tedy problém? Problém je v tom, že mám pocit, že tohle není správné, že kamarádství sice ano, ale i to má své hranice. Dnes jsem se dokonce dozvěděla, že spolu se tu němčinu přes školní prázdniny hodlají učit u ní nebo u nás doma. Spíše asi u ní, protože, když tu byla, nesnesla tady ten "sterilní pořádek", ona má raději kolem sebe chaos.
Opravdu nevím, co si o tom všem myslet a co dělat, žárlit už nechci, to nikam nevede... Přesto mi to jejich intenzivní přátelství vadí a i když se prý nemám ničeho bát, tak se tak trochu bojím, protože člověk nikdy neví, co se může stát, když jsou dvatakto často spolu a velmi často v kontaktu... Co si o tom myslíte vy a co mám dělat? Předem moc děkuji za všechny odpovědi.

studanka789
23. čer 2010

No magdi držím pěstičky pro štěstí at si to vyřešíš co nejdřív nejistota je jěště horší než jistota 🙄

studanka789
23. čer 2010

jéžiši ta je totálně ale totálně mimo 😠

magdalena2
autor
23. čer 2010

Jakto? má je ve fotkách přece, nejde to zobrazit? Pokud někdo nevidíte fotky a máteode mne odkaz na ten facebook, stačí napsat, už fakt ze zlosti pošlu klidně i její stáhnuté fotky...

magdalena2
autor
23. čer 2010

Tak víte co, já tady zatím psát budu, pokud nevadí. Komu to bude vadit, tak ať to tu nečte... Opravdu mi to moc pomáhá a cítím se silnější...

Jsem zvědavá,kdy se z té policejní stanice vrátí, vsadím se, že ho pak zatáhne ještě někam na pivo nebo k sobě domů a bude mu plakat na rameni a říkat, že to bylo hrozné dnes s tím chlápkem,co ji proved, a jak jsem ji moc ublížila, když jsem ji řekla, že ji nevěřím, protože to intuitivně cítím...

studanka789
23. čer 2010

no pochybuju že bych ji já věřila když bych věděla že jede pop mým muži očička bych ji vyškrábala a to nejsem žárlivá 😀

nis
23. čer 2010

@magdalena2 tak jsem to tady vicemene prelouskala a docela sila. vzpomela jsem si na nase kamarady ja i pritel jsme do toho spadli v ruznou dobu ani jsme nevedeli jak a vzdy to bylo ze ten druhy,novy a neokoukany je fajn,jen kamos rozumime si...nastesti jsme to ustali a troufam si rict ze ted mame vztah lepsi. ale vyckavaci taktika donekonecna nejde...pak to vypada ze je ti to vlastne sumak. radit se mi moc nechce, ale uz bych na nic necekala a nejak to rozsekla. preju hlavne silu a odvahu jak zacnes a nemela bys ustoupit ze jsi to tak nemyslela a podobne. drz se

frisbee
23. čer 2010

magdalena..řekni manželovi,že tě vytočilo,že ji dovedl domů,když ví,že ti to vadí,a že jediný,kdo dělal scény,byla ona.

moravanka
23. čer 2010

a taky se ho zeptej, jestli nevi, ktera z vas dvou je jeho manzelka.

magdalena2
autor
23. čer 2010

První krok - napsala jsem ji dopis, doufám, že docela dost krutý... Jelikož jsem nechtěla, aby věděla, že na ni žárlím, svedla jsem to, že s ní nechci mít nic společného, na její povahu, že s hysterkami a pomstychtivými (pomstívá se tomu chlapovi a on jí, proto to došlo tak daleko, že musela na policii) ženami se bavit nehodlám... A že na ni nežárlím, pokud si to náhodou myslí, že kdybych měla žárlit na všechny mužovi kamrádky, tak se asi zblázním. A taky na ni nežárlím proto, že jsem zjistila, že ona je moc slabá konkurentka...moc... Kdybych měla přímo citovat, tak: "Ty nejsi nebezpečí pro mne, Ty jsi nebezpečí pro sebe samu, protože se chováš velmi spontánně, až agresivně a není jisté, co uděláš zítra."

Manžel už je doma, naštěstí se hned poté, co to tam zaprotokovali, vrátil. Mluvíme spolu, ale to je tak asi všechno...něžnosti od něj nechci...

studanka789
23. čer 2010

magdi možná je ted čas abyste to pořádně probraly

katty6
23. čer 2010

zveda me ze zidli ten fakt, ze manzel jel s ni na policii, jakoby ona byla jeho manzelka ci pribuzna ci nemohouci 😠 ma ho v maliku a on je uplne mimo ze to nevidi.. 😝 neuveritelne

studanka789
23. čer 2010

katty a nebvo vidí a líbí se mu to 😠 ale ted nevím co je horší 🙄

katty6
23. čer 2010

magdi, napsal jsi ji to dobre, ja bych jeste pridala at se neplete do vaseho vztahu a pokud se jeste jednou objevi u vas v byte tak ji odtud vykopes .. 😠
Jo jo, s manzelem byste meli ted vazne promluvit ..

katty6
23. čer 2010

studanka, prece tohle uz je pesprilis a umorilo by to i vola.. 😅 pro nej (manzela) to take musi byt unavny kdyz ji doprovazi na policii, vodiza rucicku, vyzvedava odnekud apod. a to porad dokola , furt neco .. Prece neni mala holcicka nebo postizena, nebo jo? postizena asi nejak bude 😠 je to zrejme pripad pro psychiatra..

studanka789
23. čer 2010

katty ale máš takový chlapy co jim to vyhovuje 🙄

frisbee
23. čer 2010

mně hlavně vadí to,že kolem něho se musí chodit jako kolem bolavého zadku,nezatěžovat ho emocema,ale magdalena
není ze železa,a na ni nokdo ohledy nebere 😠

filipal
23. čer 2010

ano Fries, ale len ona sa moze vzopriet....mozno raz pohar pretecie...

filipal
23. čer 2010

myslim tym, ze ked dvaja ludia zacnu spolu zit, zacnu sa vytvarat akesi pravidla. aj bez toho, ze by si to uvedomovali.
samozrejme, jednemu sa paci, ked ma klud, ked ma cojaviem vzdy veceru na stole, alebo dokonca aj kosele vyzehlene.... a dokonca moze vyzadovat aj uplne ticho...aby na neho nikto nehovoril, lebo on to nema rad.....

ale teraz zalezi na tom, ci ten druhy partner na toto pristupi. ludia prichadzaju do vztahu so vselijakymi maniermi.
chce to, mat rad sam seba, spravat sa asertivne a obhajovat svoje prava. niekedy aj za cenu toho, ze ten druhy sa bude fucat, alebo tresne dvermi (podla toho, ako ho rozmaznavali doma).

lenkavano
23. čer 2010

ahoj Magdi a holky tak jsem to tu přelouskala a teda to je fakt mazec.Pro mě je to něco nepředstavitelného,že bych to měla doma.Naštěstí vím že tohle s ním nikdy řešit nebudu,ptrotože by to nikdy neudělal.Magdi já ani nevím co ti poradit,to je taková situace ,že já s mojí povahou,bych ho stále i dál podezřívala.ale jak píše studánka ted je určitě vhodný čas si s ním sednou a promluvit si a hlavně se ho zeptat na vše narovinu,žádný kličky okolo.at víš na čem jsi.

ale je to teda síla...

studanka789
23. čer 2010

no já každej den děkuju za toho chlapa co mám doma má svoje mouchy ale tohle by by mi v životě neudělal vím to má skoro stejnou povahu jako já 😀 😀 😀 . magdaleny je mi líto měla by se pořádně vzepřít a něčím ho bacit po hlavě at se vzpamatuje před 3 měsíci se vzaly a on už kouká po jiných to se nemusel ženit 🙄 🙄

lenkavano
23. čer 2010

@studanka789 jo máš pravdu pravdoucí.

studanka789
23. čer 2010

tím vzpamatováním sem myslela manžela 😅

raady
23. čer 2010

magdalena, taky bych to řešila radikálněji. Přikláním se k tomu, aby jsi to řešila hlavně s manželem. Mluvit, mluvit, mluvit o tom, co se ti nelíbí, co cítíš. Mluvím z vlastní zkušenosti. Já to radikálněji neřešila.... a nakonec mi můj exmanžel s "jen kamarádkou" odešel. S ní bych to neřešila vůbec. 😉

studanka789
23. čer 2010

raady no tak to sme na tom stejně můj ex taky odešel nic nechtěl řešit jen šel o bytovku dál 😀 😀 😀

moravanka
23. čer 2010

ja to resila s babou. Meho manzela nahanela jista slecna gabi, a ze jsou jen kamaradi. ona po nem porad neco chtela, zavest ji se psem ke zverolekarovi, jit se podivat na novy byt a pak mu psala i sms spi sladce. jsem ji zavolala, jsem ji vykala a durazne zadala, aby toho nechala. a kdyz prisel manzel z prace, tak jsem mu to oznamila. on se ani nerozcilil, asi mu to bylo trapne a zalekl se. babe sel z cesty, nezvedal telefon a je klid. bylo to minuly rok v lete a na babu si uz ani nevzpomenem.
raady, ale jsou chlapi, ze to proste resit nejde. proste debatu abolutne odmitnou se slovy, co je zase, nemam naladu, neminim se o tom bavit. takze s takovyma diskutovat a neco resit nelze.

lura
23. čer 2010

@magdalena2 Sleduji vše už od začátku a díky tomu, že jsem nedůvěřivá a tvůj problém se opravdu zamotával do absurdních situací, pochybovala jsem, zda je vše vůbec pravda. Všimla jsem si, že i jiné holky měly stený názor a zaslala jsi jim odkaz na facebook té můry. Byl to skvělý nápad a už tedy nebudu pochybovat...
Magdaleno, jsem moc ráda, že jsi v sobě konečně našla tu sílu (i když okolnosti ti nedaly už moc na vybranou) a začla jsi za sebe (Vás dva) bojovat. Myslím si, že se ti určitě celkem ulevilo a že jsi se konečně i nadechla, po tom, co jsi začala jednat. Drž se 😉 !!!

magdalena2
autor
23. čer 2010

@moravanka Přesně, jako přes kopírák. Sice jsem to už tady psala, ale ona taky - jsem tady, odvez mne, nebo nemám peníze a jsem u Vás ve vesnici anemám se jak dostat domů, nedávno jsem se dozvěděla, že to nebylo jen tohle, ale že tohle dělala např. i s brýlemi a jinými věcmi - pokazily se jí a hodila je mému muži na stůl, dvakrát to toleroval, potřetí prý odmítl. No a dnes jsem se ještě dozvěděla, že po něm chtěla, aby jí přišel příští pondělí pomoc se stěhováním, že se stěhuje na dva měsíce ke kamarádce, na léto... Tak jsem se na něho nevěříčně podívala a vysvětlila, že pokud by snad stěhovala skříně, ještě jakž takž chápu, ale že pokud si jen zbalí pár kufrů a hodí do svého auta, tak s čím chce jako pomoct??? Naštěstí to uznal a řekl, že tedy fajn, že do pondělka zůstaneme v jeho rodném městě, kam v pátek pojedeme, aby ji nemusel lhát, že nerad lže, ale že jí tedy odmítne. Ulevilo se mi jako nikdy...

Jinak jak tu některé píšete, my to řešíme, vlastně se doma nebavíme skoro o ničem jiném poslední dny než o tomto. Bohužel zatím my dnes jen slíbil, když přišel z té policejní stanice, že se vynasnaží to trochu omezit, že mne má rád a nechce, abych se tak trápila. Řekla jsem mu, že to je jen "úlitba", že to stejně podle mne moc neomezí... On si je prostě moc jistý, že do toho nespadne. Proč by se tedy vzdával kamarádky, když si je tak jistý, že mu se nic nemůže stát, že to má pod kontrolou...

Holky, fakt doufám v ty prázdniny, úplně doufám, že čas ten jejich momentálně "super vztah"utlumí a že hlavně ta baba hnusná bude tak dotírat, tak s ním manipulovat, až jí řekne "čau"... Pokud se to nestane, tak mi nezbývá v rámci své hrdosti a duševního zdraví ho opustit, protože nechci ze sebe udělat trosku... Jo a taky doufám, že ta moje zpráva na facebooku adresovaná jí trochu zabrala a ona se nazuří tak, že začne dorážet na muže ještě více a tím si to u něj totálně pokazí...

studanka789
23. čer 2010

magdi tak to ti budu držet pěsti aby se konečně vzpamatoval 😉

magdalena2
autor
23. čer 2010

Ještě k té neuvěřitelnosti. Přiznám se, kdybych byla ve Vaší pozici, taky bych tomu časem asi nevěřila, ono je to fakt hrozně absurdní. Dokonce, když jsem pak začala psát některé neuvěřitelné věci a dostalo to rychlý spád, tak ještě dřív, než jste to tu některé napsaly, jsem se právě tohoto bála, bála jsem se, že mne právě z tohoto osočíte...

Nevím, ještě jde manžel do práce zítra, pak už má prázdniny, jejich škola končí kvůli opravám dřív. Ale ještě i zítra malinko něco čekám..mají nějaké mecheche a jdou se někam nadlábnout... Mám obavy, aby ho opět jako se to stalo před asi 14 dny, nedovezla domů a oni se dlouho nevykecávali v autě... Nebo prostě zase něco jiného, kuriózního...

morgan
23. čer 2010

No ten jejich vztah teď vygradoval a proto je dobré, že budou prázdniny. Ale pokud si ta ženská přes prázdniny někoho nenajde (což jestli se budou vídat tak asi nebude mít zájem a důvod), tak v září na tvého manžela zase nastoupí 🙄
Vy snad alespoň mezitím můžete zapracovat na vašem manželství, ujasnit si to. No držím ti pěsti!