Manžel udržuje hodně blízké kamarádství s kolegyní

magdalena2
20. čer 2010

Tak jsem se tady nově přihlásila. Doufám, že zanedlouho (pár měsíců) se přidám do skupiny snažilek, ale nyní bohužel řeším krapet jiné problémy. Budu stručná, proto jen napíši, že manžel asi dva měsíce udržuje poměrně blízký vztah se svou kolegyní z práce, tj. učí se spolu po práci ve škole němčinu, chodí hrát spolu tenis na školní kurty, plánují, že na škole nezůstanou a pokud něco vymyslí, tak začnou spolu asi podnikat (něco s angličtinou). Ona je totiž hrozně akční, což mu vyhovuje, protože on organizátor není, ale rád se nechá vést. Ona je velmi zvláštní, už tu byla několikrát v noci (místo spánku - nemůže spát, jezdí po nocích autem) a házela nám do schránky dopisy a pohlednice pro něj. Také si velmi často píší maily a smskují, klidně někdy i deset mailů denně. Manžel mne ubezpečuje, že se nemám čeho bát, že se mu vůbec nelíbí a že spíše na ni obdivuje její akčnost, schopnost ho někam konečně dokopat a jistou její podivnost, její bezprostřední, tak trochu šílené chování... Viděla jsem ji dvakrát, opravdu není vůbec hezká a on není lhář, věřím mu. Kde je tedy problém? Problém je v tom, že mám pocit, že tohle není správné, že kamarádství sice ano, ale i to má své hranice. Dnes jsem se dokonce dozvěděla, že spolu se tu němčinu přes školní prázdniny hodlají učit u ní nebo u nás doma. Spíše asi u ní, protože, když tu byla, nesnesla tady ten "sterilní pořádek", ona má raději kolem sebe chaos.
Opravdu nevím, co si o tom všem myslet a co dělat, žárlit už nechci, to nikam nevede... Přesto mi to jejich intenzivní přátelství vadí a i když se prý nemám ničeho bát, tak se tak trochu bojím, protože člověk nikdy neví, co se může stát, když jsou dvatakto často spolu a velmi často v kontaktu... Co si o tom myslíte vy a co mám dělat? Předem moc děkuji za všechny odpovědi.

beruska2x
20. čer 2010

pises jen o tom jak se venuje ji, ale nic o tom kolik casu, jak travite spolu... to mi prijde dulezite 😉

magdalena2
autor
20. čer 2010

Nevím, asi normálně. Přijde domů, dá mi pusu, zavře se do pokoje, pak mu buď udělám večeři já nebo si ji udělá sám. Chvíli se spolu bavíme. Pak jde spát. O víkendu se každý věnujeme své práci a záležitostem, občas někam zajdeme.

Ale o ten čas tolik nejde, spíše si říkám, kde jsou meze přátelství, jestli to už není hodně, když mi to tolik vadí... Nebo je to normální a mám to tolerovat? Nejvíce se mi asi příčí představa, že se u ní doma spolu budou učit cca jednou týdně přes prázdniny němčinu... Ale možná jsem divná, třeba to je normální...

beruska2x
20. čer 2010

"normalni" je pro kazdeho neco jineho... pokud ti to vadi, mela bych mu to rict ale prijde mi ze teda asi travi cas s ni a s tebou zadny 😅
mate nejake spolecne zajmy, konicky, cas? projde mi ze zijete vedle sebe a ne spolu 😅

morgan
20. čer 2010

No já teda nechci rejpat, ale tohle by se mi vážně nelíbilo....ono přátelství ano, ale když najednou vznikne takovýhle intenzivní přátelství, tak mi to přijde divný...např. na ten tenis můžete chodit spolu ne? A že není podle tebe hezká by mě teda nijak neuklidnilo 😀 , to přece nemusí nic znamenat...Přátelit se bych mu samozřejmně nezakazovala, ale snažila bych se trávit s ním více času a vysvětlila bych mu, že ti to není úplně milé, že spolu jsou tak často...všichni víme jak tyto "vztahy" často dopadají 😒

terinda
20. čer 2010

Je to podezřelý, bacha na ni 😨

luthien.k
20. čer 2010

Tohle asi nebudeš chtít slyšet, ale tohle bych já nedala, to mi prostě nepřijde normální a vadilo by mi to, i kdyby ten kamarád byl chlap. Holky mají pravdu v tom, že o vzhledu to fakt není, přitahovat mě může někdo i naprosto nehezký, protože je to hlavně o hlavě (alespoň u mě teda jo, i když mm se mi samozřejmě moc líbí 😀). Takže u nás by to bylo asi trochu ultimátní - buď kontakty omezí nebo se nastěhuje k ní 😝 Ne fakt, píšu svůj pohled, tak to tak berte.

morgan
20. čer 2010

no já jsem nechtěla být tak drsná, aby se tu do mě ostatní nepustili 😀, ale souhlasím s luthien, asi bych taky byla nekompromisní 😒

lura
20. čer 2010

Ahoj, připojuji se k předešlým negativním názorům na to, co jsi popsala. Nelíbí se mi to - vůbec!!! To bych nevydýchala. Nikdy nevíš, jaká chemie mezi nimi funguje a názor, že se tobě i mužskýmu nelíbí = každý se někomu líbí 😒 .
Pokud se mu líbí její akčnost a ty neházíš flintu do žita a nadále doufáš ve společnou budoucnost se vším všudy, tak začni být také akční = začni se s nimi učit němčinu a hrát tenis 😀 ...
Vůbec ti to nezávidím..., ale některý ženský jsou šikovný až až a aby se pak tvůj muž nedivil 😕 , do čeho se to zamotal i když třeba původně ani nechtěl... držím palce 😉

luthien.k
20. čer 2010

@lura, přesně... Já napsala jen samá negativa, ale je fakt, že jsi chtěla i nějakou pozitivnější radu, že? 😅 No jak píše lura, začněte toho víc dělat spolu, kdyby ne tenis, tak něco jiného... Být Tebou, tak se ale nějakou dobu vysříhám zařadit se do maminek - čekatelek, než se to nějak s tím jejich "kamarádstvím" vyřeší... 😒

luthien.k
20. čer 2010

@morgan, klidně ať se pustí, když se píše vlastní pohled, těžko to může být "špatně", je to prostě jen pohled.

morgan
20. čer 2010

@luthien.k - máš pravdu, ale určitě sama víš, jak to tady někdy chodí 😀

magdalena2
autor
20. čer 2010

Až tak? No, kdybych mu dala ultimátum, tak půjdu já, ne ona, protože ultimáta on nesnáší. Ale tak nějak mu pořád věřím, protože on je rozumový tvor a nikdy mne ještě nezklamal a snaží se být ke mně upřímný. To, že se mu nelíbí, snad také něco přece znamená, navíc ho ani prý nepřitahuje. Dokonce mi říkal, že na ni některé věci přímo nesnáší - chlapské chování (např. plivání), náladovost, apod., prostě by s ní prostě být nemohl. To je sice podle mne fajn, chápu to a v tomto mu věřím, ale pořád si myslím, že jestliže dva mají takto "intimní" vztah plný důvěry, docela dost stráveného času (počítám i smsky a maily), tak se to klidně může nějak zázračně přehoupnout a nikdo nebude vědět jak...prostě se dostaví ona pověstná jiskřička... Nemyslím si, že by hrozilo nebezpečí, že by mne chtěl někdy kvůli ní opustit, to ne, jen se asi bojím toho, že ona začne mít brzy pocit, že on k ní něco cítí a také asi toho, že se může "něco stát" (myslím nevěru).

Jak to tak vidím, jsem ráda, že nejsem sama, komu by se to nelíbilo, už jsem začínala mít pocit, že jsem fakt asi divná, když se mi to celé nelíbí... Ale s tím ultimátem to neprojde. Ani s ničím jiným asi (snažila jsem se o tom s ním bavit, ale mu to divné nepřijde a nemám důvod žárlit). Takže nevím, zřejmě mi nezbývá než čekat, jak to bude dál a jednat, až bude zle 😒 Ale třeba nebude...

magdalena2
autor
20. čer 2010

Akční nyní moc nejsem, bývala jsem dřív, což mu vyhovovalo, on potřebuje táhnout a mít někoho, kdo vše zorganizuje, proto ji asi tolik obdivuje. Já také umím organizovat, ale co jsem s ním, tak jsem zpohodlněla. Navíc on je také dost pohodlný, a má rád svůj klid (což já také) a říká, že jsme v tomto dva individualisté, co nepotřebují být stále spolu, a že mu to naprosto vyhovuje...
Ale asi chápu, že mu prostě chybí někdo, kdo bude velet a organizovat a tahat ho, inspirovat, což já v tuto chvíli nejsem (ale nemůže čekat, že ho jedna žena bude inspirovat přece celý život, to nejde...). Tak si prostě našel někoho, kdo ho motivuje a je spokojený, jen doufám, že to vše mezi nimi zůstane jen u té motivace...

morgan
20. čer 2010

@magdalena2 - naše lehce radikální názory asi pramení z toho, že jsme snad všechny slyšely nebo zažily podobné "příběhy" u příbuzných, kamarádek, známých nebo někdo na vlastní kůži...ultimáta nemá rád asi nikdo z nás, ale tvrzení, že by si šla spíš ty než ona mi přijde dost šokující 😠
každopádně jsem zvědavá na názory ostatních, protože je to dost zajímavá diskuze

lura
20. čer 2010

@luthien.k S tím miminkem máš naprostou pravdu...
Pokud se manžel začne cukat a vymlouvat se ze společných akcí, tak už bych se opravdu vážně zamyslela. Je mi jasné, že si chce člověk zachovat jakousi hrdost a ne se stát "stíhačkou". Pracovní vytížení pochopím. To že by si mužský vyšel s kamarády - ať se zajde odreagovat (když to funguje), ale jak říkám, toto už se mi normální nezdá... a aby jsem dělala jen domácí kuchařku a koukala na zavřený dveře - děkuji, to nechci 😖.
Život je prostě kudrnatej a nikdo nevymyslí, co je to pravé, aby to u Vás fungovalo. To musíte žít sami...

k.ate
20. čer 2010

@magdalena2 možná se ti to nebude líbit, ale na tohle nedej... Chlap ti toho může navykládat spoustu a nakonec může stejně skončit s ní... (vlastní zkušenost...) Prostě bych nedala na to, co říká. Může říkat, že nemáš důvod žárlit, ale tobě to prostě nesedí a on by to měl zohlednit.
A souhlasím s holkama, určitě bych tohle chtěla mít vyjasněný, než přijdou do toho děti...
Já bych manžovi tohleto prostě netolerovala...

magdalena2
autor
20. čer 2010

S tím miminkem to právě ještě není horké, za 14 dní teprve vysadím prášky a chtěla bych se začít snažit asi až příští rok na jaře...

Na zavřené dveře nekoukám (kuchařku sice jako asi skoro každá dělám, ale to mi nevadí)...není pořád pryč nebo s ní. Kdyby byl, tak bych se chovala asi radikálněji. Jen je s ní prostě v práci, občas zajdou na tenis nebo se učí tu němčinu, často si píší, sem tam jsou s kolegy v hospodě (parkrát ho už domů zavezla autem, aby nemusel vlakem), byla s ním na výletě s děckami a o prázdninách mají prý v plánu učit se tu němčinu a přemýšlet, jak zdrhnout ze školy a něco spolu rozjet, podnikat s angličtinou...

leniii
20. čer 2010

Magdalena - Asi te nepotesim, ale ver, ze mluvim ze sve dost aktualni zkusenosti. Muj pritel - nyni jiz ex, byli jsem spolu skoro 6let a bydleli 3roky- zacal v listopadu dostavat sms od sve nove spoluzacky. Zeptala jsem se, co to ma znamenat a bylo mi vysvetleno, ze to je spoluzacka, s kterou si rozumi, ale ze se vazne nemam ceho bat, ze je uplne jina, ze se chova jako chlap, ze by nikdy takovou zenskou nechtel, ze se mu ani nelibi - delala takovy to zensky fitness, a navic ma pritele s kterym ma hypoteku a proste fakt ne, ze se nemam ceho bat. Jo, strasne me to stvalo, o slecne se u nas doma mluvilo cim dal tim vic, psali si klidne 20 sms za vecer. Jakmile se setmelo, zacala vypisovat. Pry mela nocni, tak ji to tak neprislo. Najednou jsem zjistila, ze s ni travi daleko vic casu nez se mnou. Videli se ve skole, pak treba posilovna, strelby ( oba jsou policajti), pak vecerni sms. Ja na mileho cekala doma, vecere, svicky, chovani ke mne se absolutne nijak nezmenilo. Furt jsem byla jeho milovany kotatko.. No, kdyz vypisovani neustavalo, tak jsem mu rekla, ze toto uz vazne neni normalni. A to uz najednou se mu slecna nezdala byt zase tak ohavna, najednou jsem se dozvedela, ze mu strasne sedla jako clovek, ze jsou uplne stejni, ve vsem si rozumi, ze v ni nasel fakt kamosku, ale ze v tom nemam hledat nic vic. Ze by s ni vazne nic mit nechtel, navic ta jeji hypoteka a ze o me by nikdy nechtel prijit.. Ale uz uznal, ze teda nevi, co si o tom z jeji strany myslet, ale ze mysli, ze nic, ze si proste jen rozumi. Par dni na to se pritel pochlubil, ze kdyz parili na nejaky party, ze se mu slecna pochlubila, ze je jeji krevni skupina a ze si vzdycky prala byt s nekym takovym jako je on atd.. Ja samozrejme totalne nasrana (pardon, ale jo) a zacal jsem se bat. Ale opet jsem byla uklidnena, ze neeeee. Dokonce si delal pred myma kamoskama srandu, kdyz jsem treba prohodila neco na jeji ucet, ze je strasne roztomily a ze mu vazne lichoti, ze na neho po tolika letech takhle nesmyslne zarlim.
A takhle to slo jeste par mesicu a vysledek je ten, ze pred dvouma mesici prisel pritel domu, dal mi pusu, zacaly chodit sms a za dve hodiny mi rekl, ze se asi zamiloval a ze ve me uz dlouho nevidi pritelkyni a ze si to s ni proste musi zkusit, ze si s ni neuveritelne rozumi, ze si s ni strasne sedl jako clovek a ze proste musi. A to me prosim jeste 4dny predtim strasne dorval, kdyz jsem se ohradila pote, co mu dosla sms od ni v 1 rano, ze toto uz vazne néni normalni, že bych mu mela zacit verit, ze nikdy nic neprovedl a ze jsem uzarlena. Prisla jsem o pritele ani nevim jak. Verim, ze on do toho sel jako kamarad, pak ho treba samotnyho zacalo zajimat, co v tom teda je, pak mu to asi lichotilo a pak do toho spadl, ona se rozesla s pritelem, odpiskala hypoteku a on jiz nemel cesty zpet.. Byla strasne chytra - ani jednou do tech sms - aspon teda ze zacatku nenapsala nic, proti cemu by se dalo zakrocit stylem, tak toto teda chlapecku ne, ta baba to nemysli kamaradsky. Ukonci to s ni.Nic takoveho to nikdy nebylo, ani pozdeji,ke konci uz asi ano, ale to uz ja jaksi necetla, protoze pritel pak uz nenechal telefon ani 2sekundy bez dozoru. Jo . byla jsem z toho uz silena a obcas si neco precetla.. Vim, ze to bylo naruseni jeho soukromi, ale kdo nezazil, nepochopi.Proste mu dala prostor na to, aby si myslel, ze se to vlastne vsechno deje totalne prirozene a ze oni ani jeden nechteli, ale bylo to holt silnejsi nez oni... hahahaha.
Vysledek je ten, ze ja jsem uz temer dva mesice sama a pritel je s ni. Ten den, co mi to rekl, jsem pronesla vetu, at jsi teda jde na akademii a rozmysli si, co ke mne citi a jak moc dulezita pro neho jsem. Uz se ńevratil. Hned ten den s ni zacal chodit a druhy to oznamil doma. Jeho maminka mi v soku volala , co to ma znamenat, ze chodi s nekym jinym. Chtela jsem mu dat jenom prostor, aby si to v sobe srovnal, protoze co taky chces jinyho delat, kdyz ti rekne, jak se zamiloval a v tobe uz nevidi pritelkyni a jak s tebou neni stastnej, jenom se zapomel kdykoliv predtim zminit o tom, ze by mu neco nevyhovovalo nebo vadilo a najednou jsem byla ta nejhorsi a vyrval tam na me takovy veci, ze proste musi odejit. Strasne si potreboval najit rozumny duvod, proc za to muzu ja a proc on proste musi. I kdybych to nerekla ja, at odejde a tom ho vlastne nehodila do naruce jine, tak by to beztak pozdeji jinak nedopadlo. Ona uz se v ty dobe vzdala pritele a hypoteky, tak vidim, jak by jen pokrcila rameny a prijala skutecnost, ze on ale neodchazi. A navic by se dalsi semestr zase potkali, zase spolu travili cas a kdyz by se to nestalo ted, tak teda prosti rok. A navic, je dospely a snad jenom on vi, co ke mne citi a nakolik si me cenni. A hlavne jsem myslela, ze neodejde, nebo ano a za tyden je zpet..
Ona to udelala vazne moc dobre, hodne sondovala, jak to mame my dva, co mu vadi, chybi, co se mu na me libi.. a podle toho se tak nejak zacala sama chovat. Furt nejaka pochvala na jeho osobu, samy kompliment, krouceni nevericne hlavou, kdyz si treba postezoval, co mi vadi atd..
Verim v to, ze se pritel zpamatuje a dojde mu to, ale ted je blaznive zamilovany jinde, nas spolecny byt je zrusen, ja bydlim s kamoskou a on s ni.. Pred tydnem mi rekl, ze by to tak mohlo vsechno dopadnout jinak, kdybych ho nenechala tak lehce odejit a bla bla, takze vlastne opet moje vina.Vubec nebere, ze toto cely se deje kvuli tomu, ze se nechal uhnat. On si vazne mysli, ze se to stalo, protoze si proste strasne sedli a on si to musel vyzkouset. Doufam, ze si vzpomene na to vsechno, jak se mu nelibi jeji postava, jak ho nepritahuje, jak by takovou holku, ktera se chova jako chlap nechtel.. Ale ona je rozvedena a ted poslala k vode jinyho se spolecnym barakem. Bude se hodne snazit, aby si neuvedomil, co to udelal za chybu.

Takze ma rada zni. Zatrhni to , co nejdrive. Ne, to neni normalni a ne takhle se nechova kamaradka. Udelej s tim neco driv, nez bude vic na jeji strane a ty se pak uz budes jen bezmocne divat, jak nejaka kukacka meni tvuj zivot. A to podotykam, ze muj ex nebyl zadny debil, nasilnik nebo neco takovyho. Mela jsem pocit z jeho chovani, cinu a vubec z vyjadrovani citu, ze by pro me dychla, na rukou me nosil, ze me miluje a ze by si zivot beze mé nedokazal predstavit. Meli jsme opravdu hezky vztah, ale proste se nechal uhnat a uz nebylo cesty ven. Najednou mel zodpovednost za neci jiny pokazeny vztah a komplikace s hypotekou a tak vubec. Komukoliv to rikam, nikdo neveri a jen rika, jak to neni mozny, ze on by nikdy nic takovyho neudelal..

berenika39
20. čer 2010

ahoj, taky se připojím k tomu, že tohle bych nedala, kamrády a kamrády mít asi chceme a dokonce potřebujeme mít všichni, ale tohle trochu připomíná maminku, ke které je někdy chlap upnutý a pak je z ní tchyně, kvůli které je rozvod. vy jste dva, kteří tvoří pár, ne oni, vy dva jste na první místě, spollu, a pak někde v závěsu můžou přijít přátelství. možná ted jsi tolerantní, ale až by přišlo mimčo, co pak? zkus si představit taakový rodinný život se vším všudy, i se starostma, který přináší...nakonec ani ty radosti byste nesdíleli spolu, to by bylo asi nepříjemný, ne?
já bych to nezkousla, asi bych byla radikální, to že ona nesnáší ultimáta přece nic neznamená, o ní nejde, jde o tebe a přítele. o váš vztah. pokud by to opravdu mělo konec jak píšeš, a šla bys ty,aspon bys věděla, že to není budoucí táta vašich dětí.

lura
20. čer 2010

@magdalena2 ...a mohu se ještě zeptat, proč s ní tedy tráví tolik času, když jí vlastně podle jeho slov někdy i nesnáší? Jediný důvod který bych jaksi pochopila by byl ten, že je to jeho nadřízená (ale v tomto případě by to byl tedy vydřený výdělek 😉 ...) a člověk přece netráví volný čas s osobou, kterou NEMUSÍ 😖

leniii
20. čer 2010

proboha, pripadam si jako kdybych sem pribeh Magdaleny psala pred 3 mesici ja... Jako pres kopirak!! Magdi, ty uplne stejny reci - jak se mu nelibi, jak ho ani ve snu nepritahuje, jak se chova jako chlap atd.. A ted - je to jeho pritelkyne, libi se mu, i pres tu neuveritelnou nepritazlivost s ni spi a ze se chova jako chlap vlastne uz tak vubec neni.. Jsou oba stejni, strasne si rozumi a blabla..

magdalena2
autor
20. čer 2010

Jo a ještě něco...když byl na tom výletě, tak jsem to nevydržela a ze zoufalství mu poprvé a doufám, že naposledy vlezla do e-mailu ☹ Je mi hrozně stydno, ale nevydržela jsem to... Píšou si hrozně často - někdy je to pracovní, ale většinou pořád cosi analyzují (jaký byl den - pro a proti, co si myslí o tom a o tom - to ona má pořád tendenci vše analyzovat). Jinak zdá se, že k intimnímu mezi nimi nedošlo, a spíše jsem měla dojem, že si manžel hraje na zachránce - chce pomoci nešťastné a šílené ženě, která to neměla v životě lehké, takže ji napsal jednu básničku, ona mu nakreslila obrázek, on ji pak také. Sdělil jí, že stojí při ní, ať je jakákoliv. Že ji bere takovou, jaká je, že je mu blízká... Pak si píší o pár věcech z minulosti (intimních, rodinných), posílají písničky, ona mu svěřuje vše, co se týče jí, jaká je a proč je zrovna taková... Ale nic o citech tam vyloženě nebylo... Jen mi přišlo, že ona do něj začíná být zamilovaná, ačkoliv si to nechce přiznat...

Tak to je asi vše, více k tomu asi neřeknu, protože více nevím...

leniii
20. čer 2010

Kdybych pred 4 mesice vedela to, co vim dneska a co vsechno zazivam a o co jsem prisla, tak bych s ni vybehla tak, ze by koukala. Opravdu bych jen pasivne necekala a nehrala si na duveru k partnerovi. Jemu verit muzes, ale ji ne a fakt nevis, co na neho zkousi.. Žensky jsou strasny mrchy a bohuzel pomijivy pocit zamilovanosti se muze dostavit raz dva.

morgan
20. čer 2010

@magdalena2 - no bohužel myslím, že tady bylo všechno postatné řečeno a jestli se něco mezi tebou a tvým manželem a hlavně mezi manželem a kolegyní nezmění, tak se obávám, že dojde k něčemu hodně nepříjemnýmu... je to možná drsně řečený, ale jinak to v tomhle případu jak my to tady čteme ani nejde 😒

leniii
20. čer 2010

Magdi, seber se, kup last minut, nebo cokoliv , vem stan, vikend, nekde bez elektriny, telefon mu cestou tam polij kafem, at mu umre a nemuze vypisovat a pripomen mu, co v tobe ma. Udelej neco akcniho, krasnyho.. Proste ho vytrhni z jejiho vlivu. Mas vyhodu, ze ho znas a ona vyhodu, ze je nova a ted v jeho ocich zajimava..takze se zacni snazit, jinak o neho prijdes. Fakt neni na co cekat. To, ze spolu nespali je mozna jeste horsi. Je tam i to tajemny neznamo. Promin, ze jsem mozna tvrda, ale ja toto ted zazivam, ja na vlastni kuzi pocituju, kam to doslo..

morgan
20. čer 2010

@leniii - naprosto výstižný!

lura
20. čer 2010

@magdalena2 to, co píšeš o jejich dopisování, tedy vlastně o čem si píší - no na intimní řeči mají asi dost času a nemuseli by to hnát přes SMS. A ta náplň jejich SMS - nepřijde mi to normální a zralé chování chlapa od rodiny (kterou jsi pro něj ty). Aby kteslil obrázky a skládal básničky... NO COMENT - připadá mi to jako takové "roztomilé" namlouvání, které bývá na začátku vztahu běžné...

frisbee
20. čer 2010

magdalena...holky už všechno podstatné napsaly,ještě chci doplnit,každý máme nějaké kamarády,ale proboha,neexistuje,aby si ženatej chláp plánoval volný čas s jinou ženou a manželka seděla doma,to je opravdu postavené na havu 😠 .
Jo,a aby mu v noci něco házela do schránky????Tady musíš být nekompromisní,chlap ti navykládá,co chceš slyšet,ale většinou je všechno úplně jinak.
Přečti si ješte jednou svůj úvodní příspěvek a porovnej,co dělá s ní a co děláte spolu..to je sakra nuda...prohodit pár vět a jít spát,nebo,že o víkendu si každý dělá svoje,nezlob se,ale toto není manželství,tady se musíš zapojit sama,jinak tomunedávám šanci. 😉

leniii
20. čer 2010

Magdi, vím, jak ted asi zereagujes. Pred par mesici jsem na konika psala pod jinym nickem do tematu Muj manzel ma kamaradku nebo tak nejak. Holky mi napsali dost podobny veci, co ted pisou tobe. Ja se uplne urazila, co si to o nem a nasem vztahu dovoluji psat, ze tak to neni, ze nas neznaji, ze to jsou nejaky precitlively maminy od deti a buhvi, co jsou zac.. proste mi nenapsali, co jsem chtela slyset, ze je to ok, ze me miluje a ze by me nikdy neopustil, tak jsem zaujala postoj, ze to neni pravda.Dal jsem si hrala na chapajici a verici pritelkyni, az jsem jsem byla rozejita..

lura
20. čer 2010

@leniii soucítím s tebou ☹ - DRŽ SE - to krásné máš teprve před sebou...
ano - doporučuji vytrhnout manžela té šikovné nové "zábavě" ze spárů, dokuď to ještě jde a odjet třeba na nečekaný last minut. Pokud nakonec odjedeš sama - asi by to dříve nebo později stejně dopadlo stejně...