Manžela nenávidím. Co s tím?

verus2018
1. črc 2022

Jsme spolu 5 let, mame dvě děti, hypotéku. On je stelesnenim dokonalosti o děti se postará, doma opraví a udělá úplně vše. Je OSVČ, takže do večera pryč. ALE já ho úplně fyzicky nesnáším, při každé příležitosti mi predhodi kde by jsi našla lepšího. Chybí mu špetka pokory. V práci ho všichni obdivujou jakej je úžasnej a skvělej . Opravil celej barak.
Nejhorší je sex, začalo to už po svatbě, kdy mi udělal scénu ze se mi nechtělo. To se pak několikrát opakovalo. Hádáme se vlastně jen kvůli tomu, už byla řeč i o rozvodu. Já se do sexu s ním musím doslova nutit. Málokdy z toho něco mám. Chci mít ale klid doma tak mu prostě podrzim .
Přemýšlím o poradně, ale nevím jestli mi s tím někdo pomuze
Zkuste mi poradit co s tim

tinaprofi
1. črc 2022

co to je za vypíčený otázky..."a proč sis s ním dělala děti a proč sis jo brala když se ti sex s ním nelíbí?" to jako, že když si někoho vezmete, tak musíte denně roztáhnout nohy a prostě šukat na povel, protože je to manželská povinnost? Taky by ve vztahu měl dominovat především nějakej respekt snad ne? Děti jsou snad logickým vyústěním nějakýho svazku...oh my god...

bara88
1. črc 2022

@tinaprofi tak ne každý má sex jako povinnost asi ,někomu se o líbí a má ho rád🙂

camelinka
1. črc 2022

@tinaprofi Tak to ja zas tuhle vypicenou otazku chapu😁😁, kdyz nekomu roztahuju od zacatku se sebezaprenim, tak bych to nezkousela "spravit" deckama🤷🤷
Jinak souhlas, tohle uz nevyresi nic, nez novy chlap 😉

tinaprofi
1. črc 2022

@camelinka jak můžeš roztáhnout denně nohy frajerovi, kterej ti řekne, že lusknutím prstu tě zničí a připraví te o děcka 🙂)) ty děcka evidentně přišly na začátku, než se z něj vyklubalo regulerní majetnický vypátlo...dyť to píše hned zkraje, že celej jejich vztah prostě nějak vznik, protože on ji balil už dlouho...ona se prostě jen nechala. Takovou chybu udělala půlka lidí tady z koně, nic nad čím by měl stát rozum 🙂) Mě říct frajer, že má právníka a veme mi děcka, tak o něj zlomim lopatu a nečekám doma s teplou večeří a roztaženou pipinou 🙂))

camelinka
1. črc 2022

@tinaprofi no ocividne mame uplne stejny nazor, jen to berem z opacny strany a akorat myslim, ze kdyz se zacal projevovat po svatbe, tak to bylo jeste pred deckama ne 🤷, no a ten zbytek, prerazila bych o nej nasadu od krumpace, tyhle silacky kecy me toci do vrtulky😅. A jo, kolik zenskych si myslelo, ze se detma neco spravi...

tinaprofi
1. črc 2022

@camelinka jenže vztahy nejsou podle pravítek, maj svý křivky... mě přijde uplně debilní se divit něčemu, co se neustále vyvíjí a vyvíjí se jak lidi tak vztahy...a uplně nejdebilnější je si myslet, že lidi nemůžou dělat chyby 🙂) měli by se soustředit na to je umět opravit, třeba i tím, že můžou změnit svůj život a ne poslouchat kecy, proč si jako dělala děcka 🙂

camelinka
1. črc 2022

@tinaprofi No ono se vsechno vyviji a meni, ale malokdy k lepsimu prave😅

tinaprofi
1. črc 2022

@camelinka to už záleží na lidech ne 🙂) může se to vyvíjet podle scénáře naší vypatlané vosmičky...tzn že by měla bejt ráda, že se stará od děcka, občas podržet ať je klid a je to vyřízený...nebo se probrat a začít řešit svoji budoucnost, každýho věc, pro co se rozhodne

camelinka
1. črc 2022

@tinaprofi jaka vosmicka😅🤣

tinaprofi
1. črc 2022

@camelinka dobře tak osmdesátosmička a ještě jí říkám madam "a proč jako" 🙂))

camelinka
1. črc 2022

@tinaprofi Jo tak 🤣🤣🤣 tvl ja nemam vubec pamatovaka na to, ktery zensky me tu serou a ktery ne😁...musim to jit docist😅

verus2018
autor
1. črc 2022

@bara88 to je na tom nejsmutnější. Já sex měla hodně ráda, ale ty scény, výčitky a urazky udělaly svoje

merope
1. črc 2022

@verus2018 Hele, zkus hlavně ty sama pro sebe toho psychologa. Tady nejde o vztah, ten nějak dopadne, ale hlavně o tebe. Jak to tak čtu, tak to skoro začíná nést známky týrání. A ano, bohužel jsou psychopati a narcisové, co dokážou holce při rozvodu podobně zavařit, jak ti vyhrožuje - ale tam to vždy začíná a končí na psychice jako takové. Pokud se dostaneš psychicky do pořádku, tak nemá šanci tě položit.

michaela_2
1. črc 2022

@bara88 takhle otázka je úplně zbytečná, protože i kdyby ti tady teď napsala úplně jakékoliv odůvodnění “nechoval se tehdy ještě úplně takhle vyhrocene, doufala jsem, že se změní, chtěla jsem už miminko…” tak to už vůbec není důležité, protože to co ji k tomu tehdy vedlo, nic nemění na tom, že aktuálně žije - dle popisu situace - se sobeckým hovadem, které se nechce změnit a mají spolu dvě deti, které teď už jaksi nemůže zabalit jako balíčky a vrátit zpět, jako zboží do e-shopu 😉
Takže úplně zbytečné, toto řešit.

Pro zakladatelku, pokud nechce situaci řešit, odešla bych. Čas ukáže, zda to ještě třeba nějak půjde spravit a nebo ne.

verus2018
autor
1. črc 2022

@michaela_2 dám tomu ještě nějakou chvily a uvidím

misa31081988
1. črc 2022

@verus2018 co na něm fyzicky nesnášís a jak dlouho ....máte děti ,takže předtím tě fyzicky přitahoval ....

sahrazad1
1. črc 2022

Ještě zakladatelko doplním , ať si ani nemalujes , ze děti odvezes k tvým rodičům . K tomu by on musel dat souhlas , a jak to tak vypada , ten nedostaneš . Takže budeš nucena +- žít tam , kde žiješ teď . Sama , s dětmi .

misa31081988
2. črc 2022

@verus2018 kde je problém ? V tobě ,že nechceš sex. On se snaží ,maká a chce zabezpečit rodinu. Reš v sobě důvod proč ten sex nechceš. On to nezahyba. Buď na něj žárlíš , máš nízké sebevědomí anebo nesneses ,že je obdivovaný . Promiň. Zkus si odpovědět na otázku ,proč nechceš sex s ním ? Ne zrušuje tě, nepritahuje ? Nelíbí se ti ? Potřebuješ cítit víc lásky ? Odpovez si sama to mu řekni v čem vidíš problém.....co chceš aby udělal ,zlepšil , vysvětlil. Třeba se pak odblokujes a bude to ok.

verus2018
autor
2. črc 2022

@misa31081988 tohle vše už jsem s ním řešila, ale bez reakce. Nechci sex do kterého jsem nucena o tom to celý je a když v tom jsem už nějakou dobu, tak je z toho blok, což jsem mu i řekla. Reakce byla scéna výčitky urazky. Pak Teda že budem pozvolna nejdřív 1 týdne a postupně přidávat. Vydrželo to ten týden a je to zpět ve starých kolejích.

exbordelar
2. črc 2022

Ty se potrebujes zdrave nastvat a nastavit hranice. On treba nemusi byt uplny hajzl, jen se jeho sebevedomi rozpina na ukor tveho, protoze ty mu to dovolis. A protoze mu ty hranice nenastavujes, tak on si ani nemusi uvedomovat, jak te to nici. Potrebuje vedet, ze zase takovy king neni, a ty ne rozhodne zadna nicka. Zeptam se: chodis do prace nebo jsi jeste na materske? Behem materske totiz zena dost casto upada do stavu, ze vlastne nic neumi a ze je zavisla na chlapovi, jelikoz jeji kariera byla v mladem veku kvuli detem prerusena, zatimco muzova nadale roste a s nim i sebevedomi.
Manzelska poradna - super napad. Jdete do toho!
A taky prace sama na sobe, idealne s odbornikem, psychologem, koucem, ... proste s nekym, kdo z tebe vytahne ty skryte problemy ukryte cely zivot v podvedomi, diky kterym ses dostala do situace, jake jsi.
Drzim palce!

verus2018
autor
2. črc 2022

@exbordelar jsem ještě na rodicaku ale pracuji, 2x do týdne jsem pryc

misa_quenn
2. črc 2022

@verus2018 v tomhle vztahu setrvávám 14 let poslednich 5 let jsem v pekle. Čekám až děcka budou plnolety a odcházím.Pokud dřív neskončil v blazinci. Po každým přinucenym sexu mi poklada hodinu otázku furt dokola jestli jsem ho cítila. Tohle už není normální. Zatim to nemáte asi tak hrozný ale bude hůř.

verus2018
autor
2. črc 2022

@misa_quenn jo otázka co je tobě se to nelíbilo je taky casta

zelenaesmolda
3. črc 2022

@merope
ze jo? taky mi to prislo po precteni jestli neni narcis.S tema se zit neda.

valonika
3. črc 2022

Mam doma bohuzel neco podobneho, a sama nevim co delat. Jsme spolu 21 let (manzele 11). Hrozne se zmenil. Cim vys postupije v praci, tim hur se ke mne chova. Nema ani trochu ucty ke mne a pri kazde prilezitosti mi dava najevo, ze on je ten kdo vydelava. Pred par lety jsem si prosla rakovinou a jsem v ID. Nespal se mnou od narozeni mladsiho syna, daval mi najevo ze jsem pribrala a nevzrusuju ho. Detem je 8 a 10 let. Zustavam jen proto, ze nemam kam jit, ale je to silene. Pred par lety jsem mu prisla na neveru (nebyla prvni), ale bylo to v dobe kdy jsem byla prave nenocna. Uz k nemu nic necitim, ale zaroven mu to stale nedokazu zapomenout. Vim ze nas vztah uz zachrqnit nepujde, tak jen cekam az se financne osamostatnim, a pak pujdu. Ziju v tomhle uz prilis dlouho a jsou to desny stresy 😢

miia90
6. črc 2022

@verus2018 ty snad žiješ s mým chlapem 🧐....scény kvůli sexu, protože jsem si dovolila odmítnout, mě srazily tak, že jsem o sex ztratila úplný zájem, podržela jsem, aby byl klid a pak se cítila zneužitá. Vybudovala jsem si k tomu takový odpor, že jsem se děsila toho, že to bude zase chtít. Když jsem s něčím nespokojená něco se mi nelíbí a řeším to s ním, tak to vždycky otočí a že dělá co může a já jsem pořád nespokojená. On je vždycky ten nejlepší a byl by nejraději, abych mu pořád stála za zadkem a klepala mu na rameno jak je dobrej. A při každé příležitosti ze mě udělá neschopnou blbku. Já ho ale ignoruju, naučila jsem se zase mít se ráda a jeho výlevy mám někde. Nestarám se o něj ( vyžehlím občas, vařím jak mi čas dovolí, apod.) Když sexovat nechci, tak mu to řeknu a jestli zase začne, tak ho nevnímám. Ví kde jsou dveře, já si život zařídila tak, že to zvládnu i bez něj.

verus2018
autor
6. črc 2022

@miia90 tak to je úplně přesný,