Manželka či milenka, kdo trpí více při odhalené nevěře?

barbucha33
28. únor 2013

Ahoj holky, co myslíte, že je horší v dané situace....být manželkou, nebo milenkou, když milostný trojúhelník vyjde najevo? Chtěla bych znát oba nezávisle názory. Jak reaguje podvedená manželka, které se zboří svět ze dne na den.... a jak milenka, která chce muže pak okamžitě už jen pro sebe? Jak se staví k situaci milenka, která případně zničila rodinu, odebere děti otci a do budoucna musí stejně ale víceméně počítat s tím, že pořád jako by bude žít v nějakém trojúhelníku, protože manželé přece musí i nadále vzhledem k dětem vycházet dobře atd. Uvědomuje si vůbec milenka, že už nikdy nebude mít muže jen pro sebe a časem jí to může vadit.....cizí děti na víkendy, stýkání se s býval. manželkou a řešení pořád něčeho, protože ten vztah se u normálních lidí nepřeruší, naopak může být třeba časem i lepší. Časem totiž každému otrne a vidí věci jinak. I když je život obou paradoxně závislý na chlapovi, který to vše způsobil a on se musí hlavně rozhodnout, teď ho řešit nechci, proto se ptám vás, ať už máte jakoukoliv zkušenost.

tajemna30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moucha
13. bře 2013

ahojky, já jsem v této situaci už dva roky....máme dvě děti...jezdí sem a tam... já jsem se z toho hroutila přes rok, ale ted na to kašlu... řeším jen děti.....

satanci9
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzana_ka
14. bře 2013

Manželka či milenka? nejvíc by měl trpět chlap, ten to všechno sprasil, tak proč by měli trpět ženský...

micka1
15. bře 2013

Já jsem tuhe situaci řešila asi tak před 3 lety. Naše manželství tak nějak po narození syna začalo vyprchávat. Syn se narodil z vrozenou vadou nohy a srdeční vadou. Takže jsem větši času trávili v nemocnici. V té době si exmanžel našel milenku. Velmi dobře ji znám páč je to byvalá žena mého bratrance. Jejich vztah trval rok než jsem to začala řešit. Napřed jsem si říkala že kvůli synovi to nějak dáme dohromady,ale exmanžel o syna nejevil nijak moc zájem. Vyřeišla jsem to velmi rázně. Jednoho dne jsem se sešla s exmanželem i millenkou na kafé a zeptala jsem zrovna jak dlouho to spolu táhnou. Oba dva zapírali že to není pravda. Já jsem se jim vysmála do očí a odešla. Než se exmanžel vráti donů tak mě zbalené věci a nachystané před domem. Teď se vídám jenom když si přijede pro syna. S milenkou se nevídám vůbec a ani o to nestojím. teď jsem šťastná páč můj manžel je skvělý člověk a úplně jiné než exmanžel. 🙂

jancip
15. bře 2013

Kdo nejvíce trpí?...Děti

@zuzana_ka Když jsem byla mladší a naivnější, tak jsem si myslela to stejné. "Sprasil" to chlap...Dnes už jsem v těchto soudech zdrženlivější, protože člověk za dveře domu nikdy nevidí a nikdy neví, co se tam odehrává, a proč k tomu došlo.

pet.s
15. bře 2013

@jancip přesně...děti...ale jinak téma výborný.-)))))))))) nejlepší řešení? manželka se sejde s milenkou ařekne "hele, beruško, užíváš si s ním, tak si taky vezmi polovinu starostí!ů. Holky se domluví, sestěhují se všechny dohromady (ještě lépe, když milenka má nějaké svoje děti). Zatímco manžílek maká do roztrhání těla-uživit tolik lidí není prča- tak holky spolu pokecají, pohlídají si navzájem děti, barák uklidí na půl, případně se domluví, která dnes vaří, žehlí, pere a veze děti na trénink
Jediný zádrhel může být pouze pokud některá z nich není na vícečetný sex,.-))))))))))) tak se musí stanovit tvrdá pravidla kdo s kým a kdy. Ale to se můžou inspirovat v islámském světě. tam je přímo stanovené, že pokud muž stráví tři noci s jednou manželkou, musí pak strávit se všemi dalšími stejný čas. Pokud si najde novou mladší ženu a stráví s ní tři noci, tak musí s tmi staršími ženami strávit jednou tolik a s každou.-))))))))))))))))))))))))))
No řekla bych chudák chlap.-))))))))))))))
Dvě ženské, dva premenstruační a postmenstruační syndomy, 2x migrény, 2x nespokojenost s jeho chováním, nepochopením, nepořádností.-)))))))))))))))))))))))))a k tomu všemu moje děti,tvoje děti a naše děti a to vše opět dvojmo...-))))))))))

trulo22
31. bře 2013

@micka1
Teda, tvoji životní jistotu mít... Kolik je ti let? Vždy se divím, když se někdo po jednom zpackaném vztahu vrhne hned do dalšího, o kterém tvrdí, že je to konečně to pravé ořechové!!! To sis o tom prvním taky myslela nebo ne?

micka1
1. dub 2013

@trulo22 je mě 36 let. S exmanžel jsem si začala v 16 letech a byla jsem s ním asi tak 15 let. Z toho dva roky jako manželé. Hormadu věci jsem neviděla nebo spíše nechtěla vidět a nechala jsem si hodně věcí líbit a nijak se nebránila. Myslela jsem že se to narozením syna změní, ale změna byla spíše k horšímu. Občas bych to u nás přirovanala k psychickému týrání a asi dvakrát došlo i na facku. Když si měl syn rok tak se přestal se o něho zajímat. ☹ Vymluval se že má hodně práce a to nakonec se z toho vyklubala milenka. Vydržela jsem to nějaký čas, ale to přehlížení syna mě tak naštvalo že jsem začala jednat. Jakmile jsem s tím začala tak už nechtěla ustoupit a stála si zasvím. Hodně věcí jsem si uvědomila až byl pryč. Začala jsem se věnovat svým zájmům a podařilo se mě shodit 20 kilo. Všichni mě chválili jak vypadám dobře a to mě dodalo odvahy a dala jsem si inzerát na seznamku a bylo vyhráno. Manžel je úplný opak exmažela. 🙂 má své zájmy která chytli i mě. Hlavní jsou hasiči a opět jsem se díky manželovi vrátila na hory a to jak v létě tak i v zimě. Manžel sice nelyžuje, ale aspoň pohlída dceru a já si užívám teď už i se synem lyžování. Možná jsem se do dalšího vztahu vrhla brzy a po hlavě, ale manžel je fakt skvělý a pozorný. Jasné že občas má i své muchy, ale kdo je nemá. 🙂 🙂 🙂

petrusew
1. dub 2013

Kdo tím trpí? Já z vlastní zkušenosti vím, že nejvíc trpí děti a rodiny dětí a zvlášť, pokud se jedna osoba rozhodně zničit všem životy a rozhádat je:-/

trulo22
1. dub 2013

@micka1 Tak ti gratuluju, že sis dokázala najít přes seznamku životního partnera. To mně se to nedaří, ještě tak jen na pokec, ale nic víc..., asi nemám štěstí

micka1
2. dub 2013

@trulo22 neboj určitě se na tebe štěstí usměje. 😉 manžel byl první s kterým jsem se setkala na kafíčku. Prošla jsem jich několik než přeškočila na správná jiskra. 😀

trulo22
2. dub 2013

Děkuji za povzbuzení, mně taky první setkání vyšlo, ale po půl roce jsme se nikam neposunuli, tak jsme to ukončili a další setkání byly jen mlácení prázdné slámy žádná jiskra, nic. Já jsem o dost starší nez ty a už i výběr potencionálních partnerů je daleko užší, protože chlapi kolem 50 jsou rádi doma v teple při TV a maximálně si dopřejí nějaký sexuální úlet, ale nic trvalejšího, takže asi tak....

xmarg04
2. dub 2013

@pet.s Musim rict, ze tvuj prispevek je jednim z nejvipnejsich, ktery jsem na MK cetla...A souhlasim... 😀 😀 😀

bonavoxa
2. dub 2013

Jsem v jiné situaci..jsem manželka i milenka. Jako vdaná jsem se zamilovala do jiného a neplánovaně jsme velkou romantickou lásku utvrdili dítětem. S manželem jsem roky nemohla otěhotnět a najednou buch. Měla jsme ho ráda..a pořád mám, ale ten vztah mě zabíjel..no těžko se to vysvětluje. Nestihla jsem se rozvést, nestihla jsem nic, protože manžel se mě vzdát nechce ani za nic, milenec taky ne. Podivný čtyřúhelník mě ničí, jsme roztentovaní všichni. Ty dva jsem seznámila, o Vánocíh jsme spolu koukali na pohádky, já ležela v devátém měsíci upoutaná na lůžko. Jednou to sepíšu a prodám do Hollywoodu. Oba dva brečí a nemůžou prý beze mě žít...Jsem na pokraji sil, pěkně jsem si to pohnojila...mám na výběr buď žít s mužem, co znám, ale je to mrtvé a zabíjející nuda nebo s mužem, co miluju a mám s ním dítě, který je ale riziko. Kdybych měla možnost se rozhodovat znova, jdu do kláštera a nechci chlapa ani vidět. A kdo trpí? všichni, naprosto všichni!!! Manžel, milenec, manželka, milenka, dítě, rodiny, kamarádi,...

nnell
2. dub 2013

Nejvíc trpí děti a pak hned ta, která toho muže opravdu miluje... ať je to manželka nebo milenka... chlap si za to může sám a nevěřím, že trpí 😉

bonavoxa
3. dub 2013

A když píšu, že trpí všichni, tak opravdu všichni...i ta kočka dneska nějak divně čučí... 😀

xsenova
3. dub 2013

najviac trpia deti - ktore za nic nemozu
najviac si uziva manzel - ktory to cele sposobuje
najviac nenavisti maju voci sebe zeny - pricom by zlost mala byt namierena voci muzovi
a najviac sa z toho tesia psychologia/rodinny poradcovia/ a rozvodovi pravnici - ktori s tym vlastne nemaju nic spolocne

😀 😀 😀

pet.s
3. dub 2013

@bonavoxa tak tomu říkám šťastná to žena..co fňukáš!! jednomu vraž mimčo, druhému žehličku a jdi se natáhnout.-)))))jojo..situaci kdy manžel a milenec koukají spolu na film a děti s nimi jsem zažila..jenže já blbka jim k tomu šem vařila.-))))))))

bonavoxa
4. dub 2013

@pet.s No, já to měla jinak...vařili oni 😀 Ono je to trochu divočina, když se oba přetahujou 😀

pavlinaoo
4. dub 2013

@bonavoxa no dobrý životní příběh..a to spolu všichni bydlíte? A jak to dělají s malou, nebo spíš ty? Oslovuješ taťko a strejdo? Malá má uvedeného v rodném listě tvého manžela a co na to biologický otec? 😅 No mazec tedy...tak Hodně štěstí! 😉 A ano, nejvíc trpí děti, bohužel.

bonavoxa
4. dub 2013

@pavlinaoo Oba dva se starají, oba dva se považují za tatínky. Biologocky je jednoho, v rodném listě má druhého. A spolu všichni nebydlíme... 😀 Snažím se to vyřešit 😀

fallingstars
7. dub 2013

@bonavoxa Tedy, to je příběh, na který by asi nepřišla ani Rosemund Pilcher 😀 😉 Ale člověk se v životě kolikrát dostane do situací, které by před lety ani nepovažoval za možné nebo by mu u druhých vůbec nešly na rozum, znám to... 😉

Musí to být těžké pro vás všechny, ale docela se mi líbí nebo obdivuju nebo jak to říct (chybí mi to správně slovo), jak se k tomu postavili Tvůj milenec s manželem...stačilo by, kdyby byl jen jeden z nich řekněme cholerik nebo měl trochu agresivní sklony a mohlo to být pravé peklo na zemi...každopádně přeju, abyste to vyřešili k co největší spokojenosti všech 😉

bonavoxa
7. dub 2013

@fallingstars Přežiju už asi všechno, když tohle 😀 Oni se spíš tak přehlížejí. Mám za sebou představování milence a otce své dcery rodičům. Dotáhnul růžové víno. V sobotu přijel manžel a dotáhnul ukrajinský koňak. 😀 Všeci jsme se picli..a bylo to. 😀 Ale jinak jsu za svvým srdcem s požehnáním rodičů..s tím, že se ze soudů asi pose***u..ale stojí mi to za to. Jednou to sepíšu a prodám do Hollywoodu. To nejhorší teprve přijde. A nejlepší taky...

ilonne
7. dub 2013

Naštěstí jsem nemusela řešit ani jednu situaci, takže z nezaujatého pohledu si myslím, že trpí obě dvě. Každá svým způsobem. A vadí mi, když se odsuzuje pouze milenka - ta byla většinou svobodná, když si s tím zadaným chlapem něco začala. To ten chlap byl zadaný a měl se podle toho chovat. A nakonec z toho vychází jako většinou jako vítěz nebo ten chudák, kterého ta mrcha uhnala. Trochu nespravedlivé, ne? A nebo z něj dělají borce - sakra proč u žen je to špatné a u chlapů hrdinství. Přece když dva dělají totéž, je to totéž a ne že ne.....

ilonne
7. dub 2013

@bonavoxa Já myslím, že řešení tak nějak přijde samo. Jednou se prostě probudíš a budeš vědět co dál. Teď jsi i docela krátce po porodu, takže ještě hodně pracují hormony. Hodně štěstí 😉

pajaaaa
2. kvě 2013

Můj názor, názor na milenky může být sebehorší, ale popravdě, ženská si na ženatýho chlapa může zkoušet cokoli je to jen ON, kdo udělal něco špatně. ON je ten, kdo podvedl SVOU partnerku. A na to se asi nezřídka zapomíná.........vždy je milenka ta ku..a a další nadávky a manžel jako by v tom byl pomalu nevině. Nezastávám se nikoho - když jsem byla v pozici milenky - zezačátku paráda........zamilovanost..pak mi začla vadit manželka ( přitom hrozně fajn ženská ) a nastala z mé strany žárlivost. No nedopadlo to, nemělo to perspektivu. Jejich manželství sice skončilo, ne snad kvůli mně, nebyla jsem jediná se kterou svou ženu podváděl, ale asi jeho ženě došla trpělivost nebo nevím.......A taky jsem se dostala do pozice podvedené........a to je hrozné. I když vím, proč, z jakého důvodu. Ale já to prostě mám nastaveno tak: jestliže ve vztahu něco nefunguje - má se to vyříkat,řešit příčina a ne se pelešit jinde......je to podpásovka, která bolí. A důvěra? o......asi nenávratně pryč. A v takovém vztahu je " príma" být.

pajaaaa
2. kvě 2013

.......... taky bych chtěla mít odvahu řešit tyhle věci.....moje strachy a bloky mi v tom brání......a jsem to pravděpodobně jen já, kdo se tím trápí. A bohužel chtě nechtě to musejí vycítit i naše malé děti. a to je mi tak moc líto. Dávám si za vinu, že to neřeším ( byť se doma nehádáme ), můj partner to řešit nebude ( nebo tedy když se naskytne možnost, tak svým, pro něho uspokojivým způsobem ), aby nebyl v očích okolí ten špatný, kdo opustil rodinu. A včerejší vážnější rozhovor, když děti spaly mi to jen potvrdil. A vůbec bavit se s ním a řešit vážnější problémy je nadlidský výkon. Kdyby mi někdy někdo dříve řekl, do jaké situace se dostanu, jak se zachovám a co si nechám líbit, vysmála bych se.........ale realita je bohužel jiná.

laurital
3. kvě 2013

Vina je vždy na obou stranách, ne nadarmo se říká, že na tanec musí být dva...Nedělejme z mužů nesvéprávná stvoření, které oblbla poletucha 🙂 a na druhou stranu nelze tvrdit, že milenka za nic nemůže.Oba dva věděli do čeho jdou.
Vztahové problémy mezi partnery se mají řešit tam, kde vznikly, tj. v rodině.Ne v posteli či na kávě s někým třetím.

weronicacica
1. led 2014

Ahoj.....toto je téma v ktorej neplatia žiadne poučky. Veľmi záleží na sile manželského vzťahu, na situáci prečo milenecký vzťah vznikne a samozrejme na povahách všetkých zúčasnených.
Poznám niektoré prípady mojich kamarátok (mileniek aj manželiek) v prvom prípade manžel opustil manželku a rozhodol sa pre život s milenkou, pritom svoju manželku a deti miloval, ale nejako ho mrška milenka odpútala a chcela ho iba pre seba .. žena nerobila histerické scény hoci bola neskutočne otrasená a docielila svojím postojom a prístupom, že sa k nej muž vrátil, olutoval svoj úlet, ona mu odpustila a sú dodnes šťastní a nijako zvlášť ich to nepoznačilo.... druhý prípad je ked bol manžel frustrovaný z rodinného života a hladal útechu v rukách milenky, ktorá ho mala rada ale vedela že viac ako sex s ním mať nebude a netlačila ho do ničoho čo nechcel urobiť sám. Všetko to bolo iba medzi nimi dvomi, manželka o vzťahu nevedela, alebo nechcela vedieť...Manžel miloval svoje deti a preto milenke nikdy iný než milenecký vzťah nesluboval.....časom milenecký vzťah chlap ukončil, milenka nerobila scény, hoci ju to dosť trápilo ale už má iného...... či si on našiel inú náhradu už neviem... V ďalšom prípade podozrievavá manželka - stihačka - tolko upodozrievala svojho muža z nevery, a dokonca ho aj fyzicky napádala, až ju nakoniec opustil s dvomi deďmi, Rozviedli sa a žije s "milenkou" s ktorou bol upodozrievaný. O deti sa príkladne stará. Dodnes sa bývalej ženy bojí.
Všetky manželské trojuholníkové vzťahy sú veľmi zložité a ani jeden prípad nieje rovnaký taktže sa ani nedá povedať kto v takomto prípade trpí viac.... 😲 Môj osobný názor je že najviac trpia deti, ked sa to celé prevalí, alebo ked prídu o jedného z rodičov.... Preto by som si želala aby neboli žiadne milenecké vzťahy a aby sa takéto diskusie nemuseli vobec otvárať 😉