Manželovi píše jiná žena. Mám se jí ozvat?

mado_na
12. bře 2012

Dobrý den, jelikož už jsem vážně nešťastná, žádám o radu i vás všechny..Ani ne po roce manželství se do našeho vztahu začala motat jiná žena. (sama rozvedená, které by bylo úplně jedno rozvrátit jinou rodinu). Manželovi neustále píše, a popravdě on jí ne, jelikož já mailu mažu, aniž by o tom věděl. Znám ho, snad by neudělal nic zlého, ale na druhou stranu, je to chlap, a rozhodně proti komplimentům ji nadávat nebude. Mám tedy její e-mail. Mám touo cestou něco řešit, a napsat jí, nebo co byste dělaly vy? ženy? 🙂 usmívám se, ale do smíchu mi není......prosím, přidejte svůj názor

evaviki
12. bře 2012

@mado_na no spis teda nechapu, ze tie maily mazes.. 1) je trestne chodit do cudzej posty, nieto ju este mazat, 2)ked sa to manzel dozvie, tak ta zla budes ty a nie ta zenska..
moznosti moc nemas, bud mazat dalej, alebo sa priznat manzelovi, alebo prestat mazat a verit manzelovi, ze ju posle do haja sam...

lena592
12. bře 2012

Dobrý den.Mám 11letou neteř a už od malinka trpí škytafkou ničím to nejde zastavit.má ji několikrát za den.je nato nějaká rada?děkuji

mado_na
autor
12. bře 2012

@evaviki byl to spolecny mail, ja pak po case na nej prestala chodit..to je vse. Po case se zapomene spousta veci..Za druhe - manzelovi jsem to rekla, jak to, co mu pise, tak i to, ze jsem to smazala a vadi mi to. Mne se ulevilo a nemusim lhat. A ted uz zbyva verit jemu... Rekla jsem mu, at si zmeni heslo a je to..ted uz tam nemuzu a nezbyva, nez verit..
Hned je mi lip..dekuji..

evaviki
12. bře 2012

@mado_na super,ze si mu to povedala,myslim,ze oceni,ze ma prima zenu. na kravu sa vykasli,manzelovi ver. 🙂 ak to bol spolocny mail,tak to je ine.