Manželovi se ještě nechce mít miminko. Co mám dělat?

gabou
3. led 2007

Ahoj holky, už jsem to psala v několika tématech až jsem se rozhodla založit vlastní, abych se dozvěděla všechny vaše zkušenosti i nápady.
Je mi 26, manželovi 28..brali jsme se v říjnu 2006. Chodíme spolu už 7 a půl let, bydlíme zatím u tchánů v pidi 1+1, možná se budeme stěhovat k našim, ale až si opravíme jejich 3+1 a oni by šli do vedlejší části domu..nebo bychom si koupili byt, nevím..zatím peníze nemáme ani na jedno, ale máme oba stavebka, tak snad by se to nějak udělat dalo.
Asi tak kolem vánoc 2005 na mě jaksi padla touha po miminku, ale přítel mě příjemně překvapil žádostí o ruku..tak jsem skoro třičtvrtě roku nemyslela na nic jiného než na svatbu..teď mám po svatbě..manžel se do miminka moc nehrne a mě to moc mrzí..sice na letošní vánoce mě opět příjemně překvapil, že miminko by chtěl taky, ale zdá se mi, že to říká jenom proto, že to chci já..Jaksi jsem se toho chytla a mluvila o miminku pořád, až mi řekl, že to se snad nebudeme čtyřikrát denně bavit o miminku..dokonce se zachoval až neomaleně, když řekl, že chci víc miminko než jeho..ach jo, takže se stalo to, co jsem nechtěla..tím neustálým mluvením jsem ho vystrašila 😖
Tak nevím co teď..asi mu radši dám na chvilku od miminek oddych a bude..jak to máte vy??

zuzanockamt
27. led 2009

nieco som pocula o tom v telke, ale moc sa o to nezaujimam, kedze momentalne nemam dovod ... ale tyka sa to iba prveho stupna, nie?

dagmarik
27. led 2009

inak, narodnost mam slovensku 😀

dagmarik
27. led 2009

aj druheho,..ale viac noviniek je na 1.st

zuzanockamt
27. led 2009

tak to som nevedela, ze aj druheho ... no ak sa vratim zase do skoly budem musiet studovat 🙂

dagmarik
27. led 2009

idem pracovat ☹

zuzanockamt
27. led 2009

oki 🙂

alanis85
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzanockamt
2. únor 2009

ahojte ... uz tu zase nikto nechodi? 😕 ... ci sa vam podarilo presvedcit manzelov a partnerov a teraz uz veselo snazilkujete? 😉

dagmarik
2. únor 2009

ahoooj,... ro by sme rady,ale zatial ziadna zmena 😒

halintoa
2. únor 2009

ahojček, u nás sa nesnažilkuje, mali sme s manželom dva rozhovory na toto téma a ubezpečil ma, že bábätko veľmi chce, ale skutočne ho brzdia iba peniaze - bol by nerád, keby sme museli rátať každú korunku. Snáď ho svojím vedením domáceho účtovníctva presvedčím, že naše výdavky nemusia byť také strašné ako sa obáva a budem mať hádam ešte tento rok vedľa nicku snž. 😵

zuzanockamt
2. únor 2009

no ahojte 🙂 ... tak u nas tiez nic noveho na tuto temu ... momentalne mame nejaku blbu krizu, tak neviem ako to nakoniec dopadne ... aby som mala este vobec s kym snazilkovat 🤐 😔

halintoa
2. únor 2009

zuzi, tak zlé to hádam nebude, určite je to len nervozita z hľadania novej práce a z tej neistoty okolo 😒 . Skúste si urobiť pekný večer ak o to stojíš a pripomenúť si, prečo ste sa dali dokopy, pre dieťatko určite nie 😕 , držím palce, nech je to lepšie.

zuzanockamt
2. únor 2009

hali ... neviem, ale obavam sa, ze to nebude jednoduche prekonat ... a o pekny vecer MM urcite nestoji ... jedine co ho bavi je kukat TV, chodit do garaze a hladat si na nete novu zensku 😠

sasanka78
2. únor 2009

drzim ti palce, zuzanocka, aby sa to coskoro napravilo

zuzanockamt
2. únor 2009

sasanka78...vdaka...snad sa to podari,aj ked teraz tomu ani velmi neverim 😔

halintoa
2. únor 2009

hľadať si na nete novú ženskú? 😕 A čo má druhú pubertu? 😖 Fakt si niektorí chlapi nevedia vážiť čo majú doma. Neviem Ti v tomto nič poradiť, keďže som to sama nezažila (klop klop), ale skús sa ísť dať ,,vynoviť" ku kaderníkovi, kúpiť si niečo pekné na seba a viac času tráviť bez neho, nech vidí, že nie je nepostradateľný a nie je stredom Tvojho vesmíru. Keď nič iné, aspoň budeš mať zo svohjo výzoru dobrý pocit 😅 .

zuzanockamt
2. únor 2009

asi ma druhu pubertu alebo krizu stredneho veku ... ved mal teraz nedavno 34 rokov a robi to len z trucu, lebo ja si pisem s kamoskami z VS na pokeci a este s jednym kamaratom a on si neviem co namysla

halintoa
2. únor 2009

Takže buď je to nedostatočné sebavedomie, alebo sa nudí a vymýšľa sprostosti ako podaktorí dôchodcovia. Už aby mal prácu, potom bude snáď zasa normálny. 🙄

zuzanockamt
2. únor 2009

no snad sa zase znormalizuje, lebo mi fakt uz lezie na nervy 😠

zuzanockamt
9. únor 2009

baby a vy co? ... to tu uz nikto nechodi? 😕 🙄

halintoa
11. únor 2009

ahoj Zuzi, u nás zatiaľ nič nové, ale nevzdávam sa 😎 😀 🤐

halintoa
18. únor 2009

Ahoj kočky, MM vzdal boj s veternými mlynmi 😀 . Držím palčeky, nech podľahnú aj Vaši. 😵

zuzanockamt
21. únor 2009

ahojte 😉
no konecne tu niekto aj napisal po dlhom case 🙂
hali ... takze uz si snz ... blahozelam 🙂 😵
mna nejako presla chut na babätko momentalne 😕 ... neviem, co sa deje, lebo som tym vsetkym bola posadnuta a teraz nic 😕 😅 ... od 24.2. nastupujem do prace, potom zase od septembra mam uzavretu dalsiu zmluvu na jeden skolsky rok a chcem si pockat, kym budem mat zmluvu na dobu neurcitu, takze mi to nechame asi az na obdobie po mojej 30-ke 😅 ... ale mozno nas osud prekvapi ... no MM urcite tak rychlo "nepodlahne" 😀

zuzanockamt
21. únor 2009

jaaaaaaaaaaaj ... aku hnusnu chybu som tam spravila ... malo byt, ze my to nechame a nie mi 😀 😎

dagmarik
23. únor 2009

ja sa po dlhsej dobe tiez hlasim,... a sad s pozitivnymi spravami. nechcem zakriknut.
po zdravotnych problemoch,ktore ma necakane postihli a po radach viacerych odbornikov, moj drahy suhlasil,ze ked budu posledne dobre vysledky,zaciname so snazeniiiim,...tak len dufam,ze do tej doby si to nerozmysli,...lebo ja so uz teraz z toho viac ako natesena 🙂

zuzanockamt
23. únor 2009

dag ... tak to je super ... nech sa teda vsetko podari, tak ako si prajes a nech to dobre dopadne ... ja to zatial neriesim, lebo mam ine starosti, takze to necham na nahodu 😉

dagmarik
23. únor 2009

citam si to tu,... okrem ineho,mas novu pracu?? v akej oblasti? a s manzelom je to uz ukludnene?

zuzanockamt
23. únor 2009

no mam novu pracu, nastastie sa podarilo nieco najst ... budem robit do augusta v centre volneho casu a potom zase v skole ... no s MM je to take vselijake, chvilu dobre, chvilu nie

dagmarik
23. únor 2009

super,ze sa ti podarilo nieco najst,.. a manzel uz tiez nejaku pracu nasiel?

zuzanockamt
23. únor 2009

MM este nic nema zatial ... on to bude mat trosku tazsie, ked je teraz ta kriza