Manželská poradna

artikula
12. črc 2011

ahoj,
mame deti, za nic bychom je nedaly a mame je s muzi, kteri nas nekdy pekne stvou!

Nekdy je tezke si to priznat, o tom, co nas trapi v manzelstvi, mluvit. Pojdme se zde v teto diskuzi z toho vypovidat, treba uvidite, ze je nekdo na tom stejne, nebo i hur!

Tak ja zacnu jako prvni!
Skoda, ze clovek nevi uz pri poznani sveho partnera, jaky bude otec, vychovatel, jake nazory vychovy zastava... Ja na to s manzelem stale narazim... Nikdy o vychove nic necetl, literaturu o vychove zavrhuje, ma vlastni nazor... Tak se kolikrat u nas stava, ze ja detem zakazu televizi (pohadky), protoze uz rano na ni koukaly nejmin hodinu, kdyz se brzy probudily a cekaly jsme na tatinka, az vstane a on jim pak televizi nebo pocitac zapina, jen, aby mel od nich klid a mohl dal relaxovat... No klasika. Co se tyka stolovani, nas maly dela blbosti pri jidle, brynda, ze, obcas je to na koberci a to manzel teda nesnasi a je docela nekdy neprimerene prisny a nakonec je to vse ma vina, ze jsem ho nemela nechat samotneho jist, kdyz byl rok stary a chtel sam jist, mela bych jej stale krmit... ☹... To jsou jen utrzky... O placani a biti radeji nebudu mluvit...Nekdy par pres zadek u starsi pomuze, ale u maleho 21mes. syna pochybuji...Ale stejne nejsem zastancem biti deti, i kdyz se musim priznat, nekdy taky dostanou pres zadek ode mne... ☹ .

Dalsi tema je nas vztah, ktery jako by vyhasina..mam pocit, ze cim vice deti mame, tim vic je nervozni, asi tim, ze ztraci svoji svobodu... Ted zacal najednou sportovat: beha, chodi hrat 1x tydne fotbal, obcas jde na stolni tenis. Cim vice ho potrebuji doma, tim vic je pyc, mi prijde. Nekteri chlapi pracuji od rana do vecera, to si fakt nedovedu predstavit...Ale muj muz je student a chtel taky hodne deti, tak mne v tom ted nemuze nechat, ne?
Dost casto mam pocit, ze jsem jen matka, uklizecka, na sebe nema ani trochu cas...A jeste musim vecne posloucht, jak jsem hloupa a ruzne urazky...Vcera jsem zjistila, ze jsem ztratila mesicenku na mests.dopravu, kdyz me kontrolovali a ze strachu jsem to muzi nerekla, ale doma jsem ji hledala, nacez to vyslo najevo, ze ji nemam a pry jsem lharka, nerikam mu pravdu, jsem hloupa, ze nevim, kde jsem ji asi ztratila...

Stve me proste, jak se ke me chova, pochybuji o tom, ze je mezi nami laska, jsme asi uz jen spolu kvuli detem...Byla bych jeste s nim, kdybychom nemeli deti? Vyroci svatby neslavime, k narozeninam mi take skoro nepreje, kdy jsem dostala naposledy kytku?

zelva1980
14. čer 2015

prosim porad te mi manzelskou poradnu nevim jakou si vybrat jsem z mlade boleslavy dekuji

beta40
20. čer 2015

Artikula dobrej den né vždy je na vině muž já ted zažívám podvádění a je to ze strany manželky už to zkoušela víckrát a vždy jsem to odhalil v začátku a ten poslední podraz už byl pozdě odhalen na jednu stranu jsem rád že se budeme pravděpodobně rozvádět a na druhou stranu nejsem nadšen kvůli malému kterému bude v prosinci 4roky když jsme začínali spolu chodit tak jsem jednou přijel z práce dřív než čekala měl jsem dělat 16 hodin v práci ale přijel jsem po 8 h. a ona byla prý v baru se bavit tak jsme se pohádali trošku protože večer se byla bavit užívat a přitom měla kamarády kteří s ní prováděli kriminální činost jenže jsem ji měl rád tak jsme se o tom jen bavili nikam jsem to nehlásil ta kriminální činost byla o tom že jezdila cigánama a dnes hledaným duškem jezdili na Slovensko podepisovat papíry za nějákou firmu a ta dnes už dávno není pan Dušek je hledán interpolem a vozili tam lidi z Olmiku až do prešova třeba paní Veselou atd. dnes žije v azyláku v Olmiku malího my vzala a vyhrožovala že my ho nepůjčí a že patří jenom jí chtěl jsem ho na víkend a ona že malej nechce přitom vím určitě že on chce ale ona strašně lže a nevěřím ji ani slovo na tom Slovensku je hodnota té poškozené firmy několik milionu tak nevím vím jen že když tam jezdila tak se milovala i se 2cigošema než poznala mě no prostě k zblití než ji dovezli na Slovensko ted mi vyhrožuje že budu platit na ni i malého přitom já si věřím že ho dostanu já nakonec ona má ještě 3 děti bokem které nežijí s námi ale vyživují je její rodiče a ti ji jako moji manželku nenávidí protože se o ty děti nezajíma nestará nic jim neposílá nevolá si s nimi a neplatí na ty děti už dluží asi 250000 i víc možná a pak dluží za elektřinu kde dřív bydlela pak nějáke půjčky dluží za paušál nějákých 15000 atd. má toho hodně ,je tomu 2týdny co malej mi řekl že manželka byla se strejdou na náklu a že dostala pusu od něj dítě neví co je pusa anebo francouzák tak jsme se pohádali a malého nabádala že se jmenuje Martin přitom malej tvrdil že se jmenuje Petr a nutila ho lhát přede mnou nemohl jsem nic udělat pouze jsem jí řekl že nutí malého lhát a chudáček neví co si má o tom myslet protože děti nelžou lhala že to je obyčejnej kamarád a jelikoš už jsem s ní měl zkušenost že mě zkoušela dřív podvádět tak jsem jí nevěřil a to se událo v pátek a v pondělí ráno zazvonil její mobil kterej byl kousek ode mě tak jsem se podíval kdo to je že už jsem měl podezření že mě podvádí tak se to vyjasnilo bylo tam dík Petr ahoj takže malej měl pravdu samozřejmě a tak jsme se pohádali ana si vzala nějáky věci a šla do azyláku bydlet mám obavu aby malej něco nechytl nějákou infekci na tom azyláku se zdržují různé ženy hlavně sociálně slabší co jsem měl možnst vidět když jsem poznal manželku tak si nečistila zuby ani ruce po použíti wc to jsem jí naučil protože mě to vadí když je někdo taková špindíra dneska mi neodepisuje na sms zprávy je na azyláku půjčuju si ho na víkendy když mám volno ted si přeji ze všeho nejvíc protože jsme se i dost hádali ale kdo né že nesnášel jsem že třeba před malím říkala že prdel je slušný slovo na mě mluvila když jsme se hádali ču....r...á..ku p...i.č..o b..lbe..čku atd. no děs a hrůza co z toho dítěte bude já jsem jí řekl že zničila mě i malímu život takovým jednáním místo aby se chovala slušně nemluvila sprostě jak hulvát a to ještě mi vyhrožuje že malího dostane jen ona že matka je jen jedna a že to tak dopadne že soud dá to dítě matce přitom bych si přál aby šla sedět né jen kvůli těm alimentům co dluží těm dětem a ty děti ji nenávidí protože s manželkou dřív žili dneska ty děti už pomalu nejsou ten nejstarší má 21 takže dospělej kluk její bejvalý manželé neplatí ani jeden takže dluží oni i matka ty peníze musím podat žádost na rozvod ani my neodpověděla jestli už podala žádost na rozvod jak chřestila na mě jako zbraní ty uděláš to a to inak rozvod a tak podobně paní se jmenuje Yveta Hamříková- veselá dřív naschledanou není mi z toho dobře co mě čeká já budu mít rozvod poprvé ona už asi 3x měla tak ví co a jak a můžu říct že mě hodně zranila hodně to bolí jak se říká nesu to špatně psychicky naschledanou né vždy je vina na muži .

7marian7
10. črc 2016

Dobrý den všem. také potřebuji poradit s poradnou,která je v Budějovicích mezi těmi lepšími.Chystám se tam příští týden.Přeji všem bezva den a dobrou náladu.