Manželské hádky a teror. Cítím se beznadějně

cocoska
9. srp 2010

s mym manzelem se zname uz pres 2,5 roku, pred rokem jsme se vzali. Bohuzel ale od zacatku tohoto roku nam to skripe, hadky a naschvaly na dennim poradku. dneska vecer jsme se zase tak chytli, sproste si nadavame a vyhazel mi moje obleceni ze skrine, ze se mam sbalit a jit. strasne jsem brecela. uz nevim, co delat. na jednu stranu me strasne stve, ale na druhou stranu ho nechci ztratit. ach jo 😢 citim se uplne beznadejne a ztracena.

kveta
9. srp 2010

Objednajte sa spoločne do manželskej poradne a naučte sa tam hádať sa efektívne, bez veľkých scén a emócií.. Zjavne Vám nechýba láska... len neviete spolu jednať...

helcah
11. srp 2010

Já bych teda začala u sebe - rozhodně bych mu při hádkách sprostě nenadávala a snažila se komunikovat normálně, možná by i jemu pak přišlo se s prominutím chovat jako hulvát. Tohle prostě nechápu, dospělí lidé už by se měli umět k sobě chovat. A další věc je zneužívání jeho postavení jako vlastníka bytu - kdybych bydlela u manžela tak by mě vyhazoval jednou a šla bych, pro to není omluva ani sebevětší zlost.

misellll
19. srp 2010

přesně tak já bych jako helcah,taky odešla však by si to chlapec ještě rozmyslel a ještě by tě přišel odprosit ať se vrátíš....Můžeš udělat cokoliv,ale aby tě pak díky tomu vyhazoval z bytu to je moc,ještě aby jsi se bála,že příjdeš jednou domů a přede dveřmi už budeš mít zbalené věci.... 😠

cocoska
autor
19. srp 2010

ja nevim, co mam delat. uprimne se priznam, ze v tom je i financni stranka. je na tom financne dost dobre, takze si zijem v pohode (dovolene, auto) - v takove situaci je ale hodne holek tady na konikovi, ze v tom hraji role finance 😔 a tak jinak trpi.

misellll
19. srp 2010

cocoska:tomu rozumím..peníze jsou v dnešní době důležité,ale zase ne natolik,aby jsi se sebou nechala manipulovat a tolerovala mu jeho výstřelky-za co považuji to,že tě chtěl vyhodit z bytu...držím pěsti,zkus ho alespoň vystrašit a odejít,tedy pokud můžeš na čas k rodičům,či přátelům...však on tě bude chtít nazpět....a pak uvidíš co dál,jestli ti bude nakonec líp bez něj a nebo s ním,ale za předpokladu,že se zmnění...MOOOOOOOOC držím palečky,ať se vše uklidní!!!

kandake
19. srp 2010

A nebo taky čeká na to , že jednoho dne to nevydržíš a půjdeš....Je špatné když se dva lidé k sobě takhle chovají je to známka , že něco není v pořádku. Určitě bych v hádce nepoužívala sprosté slova, příjdemi to , že si ti lidé sebe navzájem neváží a bez toho přece nemůže fungovat jakýkoli vztah...