Máte také staršího muže? Jak se liší názory, myšlení?

p_ch
24. únor 2013

Holky mám o 12 let staršího muže. Máte někdo podobně? Jde mi o to jak se moc liší názory, myšlení a chováni....Máme malé dítě a chceme jetě jedno ale bojím se jak to bude s péčí o něj. Už teď se manžel víc o prcka bojí než já (např. nemůže chodit sám ale zásadně za ruku-ale chodí od 10-tim )) a proto se bojím jak to bude s druhým...

denisia
24. únor 2013

zrovna tato vec podla mna vobec nezavisi od veku ... moj chlap je rovnako stary ako ja a tiez ho na ulici furt chce drzat za ruku ... inac moja dobra kamoska ma o dost starsieho muza a je uplny pohodak 😉

aktaka
25. únor 2013

To je o povaze, ne o věku. Mm je o 10 let starší ashodneme se vesměs na všem, je měkčí než já, ale ne úzkostnější

sylvka
25. únor 2013

my jsme s manželem (přítelem ) o 13,5 roku a ve výchově se celkem schodnem,ale asi toi bude tím,že on není moc doma a tím pádem do výchovy moc nemluví.

speedygon
26. únor 2013

jak tu píší holky: toto není o věku, ale o člověku...má na to vliv i to, jak byl vychováván sám...ale rozhodně ne věk...

raloj
26. únor 2013

Já mám taky staršího muže a myslím, že je to opravdu o povaze než věku ;) ale upřímě zatím se jen snažíme o mimčo, tak uvidíme jaké to bude v praxi :D Sama jsem na to zvědavá, tedy jestli se nám zadaří.

pet.s
27. dub 2013

já mám chlapa o 24 let staršího...s tou přehnanou úzkostí je to u nás podobné.-))ale já jsem už taky postarší matka a taky se o ní bojím víc než o ty dva starší...ale to je tím, že už jsme hodně viděli, hodně zažili..pamatuji si, že když byly moje velké dti malé, tak mi smrt dítěte přišla jako něco hodně vzdáleného a z jiného světa..jenže mezi tím už jsme ažila mnohé, co se mě dotklo osobně a proto se víc bojím...ale na druhou stranu by si měl manžel uvědomit, že tím ubližuje tomu dítěti...kjdyž nikdy neupadne, nenaučí se padat, pak jednou hupsne a nabije si víc..to je moje motto...

andulka86
29. dub 2013

my jsme s manželem o 11 let a já osobně v tom vidím jenom pozitiva. už má něco za sebou, ví co chce. Dlouho si přál mít děti ( s bývalou ženou jim to nešlo ) a teď, když je spolu konečně máme si toho nesmírně váží a je s námi co to jde a žije jenom pro nás. Až si někdy říkám jestli by neměl taky chodit někam za zábavou, ale asi se tu potvrzuje přísloví, že odříkaného chleba největší krajíc

sheima
21. črc 2013

Mám partnera o 14 let staršího a neměnila bych..... 🙂

sarkad2856
21. črc 2013

Taky jsem měla o 13 let staršího partnera ale on je dítě do tedka 😀

sarkad2856
21. črc 2013

@p_ch myslím si že to není o věku.Starostlivý může být i mladší než sem třeba já