Moc hodný, ale nudný. Co s tím?

kikiko
4. led 2013

Ahoj holky, nejsem tu nová, ale chci zůstat anonymní, tak doufám pochopíte moje nové založení profilu.
Potřebovala bych znát vaše názory, nebo popř. jestli některá z vás byla v podobné situaci, jak to řešila. Mám 1,5 letou dceru se kterou jsem už rok sama, její otec byl normální, do té doby než zkrachoval v podnikání, začal být zlý, dcerky si nevšímal a vše možně si dokazoval, že není ještě tak neschopný jak si asi myslel. To je na dlouhé vyprávění... Rozešli jsme se, skoro rok jsem se z toho vzpamatovávala a teď jsem poznala člověka, který by o nás strašně moc stál, je moc hodný, jen problém je v tom, že z mé strany nepřeskočila ta pomyslná jiskra. Vím, že by měl mojí holčičku moc rád a to jsem vždy chtěla u nového partnera, ale zároveň mám pocit, že bych s tímto člověkem pronudila celý život. Jsem asi husa, ale fakt nevím co dělat. A hlavně nechci aby si na něj dcera zvykla, on na nás, nechci zranit ničí city...
Děkuji za názory.

slunicko26
4. led 2013

Ahojda, pokud už teď to víš, že by jsi se s ním nudila, tak do toho neinvestuj, ztráta času, a jak píšeš třeba by si ho dcerka zamilovala a pak by byla i ona zklamaná a to by jsi asi nechtěla, ne? Jak tam nepřeskočí chemie, bylo by to jen prodlužování něčeho co nemá cenu, a určitě na Tebe čeka jiný princ i na Tvoji princezničku😀

lv
4. led 2013

tý jo..no neprošla jsi si něčím jednoduchým..ale z mé zkušenosti říkám, s někým jen být, protože se to zrovna hodí - nedělá to moc dobrotu...zkusila jsem, nešlo to..má ségra zkouší, hledá stovky pozitiv, ale jsou tisíce negativ 😖

haniplanetka
4. led 2013

@lv já to kdysi zkusila a je to naprd a na konci toho vztahu si člověk uvědomuje, že to za ten životní čas nestálo.

fallingstars
4. led 2013

@kikiko Rozhodně nejsi husa, nikdo se nenudí rád ani den, natož celý život... 😉

Těžko radit, navíc někomu, kdo hledá i tátu pro dceru a tenhle muž by mohl být perfektním adeptem, stejně bude rozhodnutí na Tobě, ale já bych to nedala...já jsem typ člověka, co potřebuje "akci", a sama jsem si vyzkoušela, že "hodný, ale nudný" ve finále, po letech, přebije i jiskru, co byla na začátku...☹

A hlavně se mi zdá, že už jsi vlastně rozhodnutá, jen je Ti asi jakoby trochu hloupé...dej na svoje pocity, jak to cítíš teď, jestli si s ním dokážeš představit třeba prožít život...protože jestli to z pohledu budoucnosti bude dobré rozhodnutí nebo ne, Ti nikdo stejně neřekneme, nemáme křišťálovou kouli...a že já bych ji brala všema deseti 😀

kikiko
autor
4. led 2013

@slunicko26
@lv
@haniplanetka
@fallingstars Holky, moc děkuju za reakce. Bohužel / bohudík jste mi všechny potvrdily, že by to nebylo to pravé ořechové 😒 Je to na prd, moc bych si přála pro dceru hodného nového tatínka, ale asi ne za tuto cenu ☹ Áchjóó...

kikiko
autor
4. led 2013

@fallingstars Máš pravdu, už jsem asi rozhodnutá, jen jsem potřebovala znát další názory. Právě taky potřebuju "akci" a nedokáži si např. představit jak bych s tímto člověkem jela třeba k moři, připadala bych si, že jedu s dvěma dětmi a na to bych asi celoživotně neměla sílu 😒
Škoda té koule, taky by se mi hodila a nejen teď 😉

berenika39
4. led 2013

@kikiko ne, nuda je zajímavá jen na začátku, když máš růžový brýle, nepotřebuješ nic jinýho , než ťuťu ňuňu, ale potom...čeká tě ještě 100 let...a nudit se tak dlouho? neeeeeeeeee.......tvůj instinkt je správný. jen můj názor 🙂

verusak87
5. led 2013

Hodný chlap je malý zázrak. Jak se projevuje že je nudný? Jakou akci máš na mysli?

anatanka
5. led 2013

@kikiko To znam. Ja jsem takhle asi 4 mesice po odchodu od manzela potkala uzasneho cloveka, ktereho si dodnes vazim. Byl hodny, inteligentni, zabezpeceny a miloval me, ale proste jsem to tam nemela... Rikala jsem si nejdriv, ze uz nejsem ve veku ani stavu, kdy bych mela stavet na prvni misto fyzickou pritazlivost a ze to treba casem taky prijde, i ta jiskra, ze se treba postupne zazehne. A i kdyby ne, tak jsou proste jine priority v souziti dvou lidi. Ale melo to bohuzel spis tendenci se zhorsovat, mne nakonec vadilo i to, kdyz me chtel jen polibit, tak jsme si po necelem roce vztahu dali sbohem. Stale spolu komunikujeme a volame si a spousta lidi mi rika, ze jsem s nim mela zustat, ale ja proste vim, ze ne. At uz byl jako partner z rozumoveho hlediska jakkoliv dokonaly...
Takze jestli uz ted z neho mas pocit takovy, jaky mas, tak si myslim, ze po par letech nebo mesicich intenzivnejsiho vztahu, by se to projevilo v plne sile. Bohuzel.

lrg
5. led 2013

Pokud nebudeš štastná ty, nebude ani tvoje dcera. Takže neměj výčitky, je spousta hodných chlapů, s kterými je legrace. Třeba ten můj 😀 Netlač na pilu, až toho pravého potkáš, tak to budeš vědět.

moucha
5. led 2013

Tak pokud nepřeskočila jiskra, nemá to smysl. Hodný, ale nudný....To není nic pro tebe. Pravý teprve přijde, neboj. 🙂

kikiko
autor
6. led 2013

@anatanka Děkuji za reakci, skoro přesně takové pocity mám i já 😉 Asi to řeším moc hlavou, než srdcem, je pro mě moc důležité, aby budoucí partner měl rád mojí dcerku a nebral ji jen jako nějaký "přívěšek co tedy ke mě patří no" 😒 a to mě stále nahlodává, jestli přeci jenom to nezkusit.
@verusak87 No právě, proto si říkám jestli nejsem blbá. Jenže...
Projevuje se to tak, že málo mluví, tím pádem, žádný vtip, vtipná historka, na silvestra seděl doma sám, jako prý už několik let před tím, že mu to tak nejvíce vyhovuje, půlnoc zaspal, prý jako kterýkoliv jiný den. U Novoročního ohňostroje prohlásil: Tak a teď nám zase všechno zdraží, to pečivo je ale hrozná kvalita. Nedokáže vybrat kavárnu, to musím vybrat já kam půjdeme. Nad roztěkaným, provokujícím klučinou přemýšlí jestli nemá poruchu. Nejoblíbenější zábava je že krmí kachny.
Já vím, že ani jedno z toho co jsem napsala není nijak hrozné jen prostě mám pocit, že mu je 80 místo 27let. Nevím jak to mám lépe popsat. Já jsem akční člověk, ráda ve společnosti lidí, spontánní, pojedu kdykoliv kamkoliv, spát pod širákem na dovču na blind, to on by neuměl se tak "odvázat" 😒

anatanka
7. led 2013

@kikiko Tak to, co popisujes v poslednim pripspevku, mi prijde uz jako celkem vyrazny nesoulad povah. On ma rad klid, ty akci. Muzete spolu byt, ale ty stejne budes pro sebe hledat tu akci a kdyz se objevi nekdo, kdo ti ji nabidne, tak pujde pan asi stranou...

Zase na druhou stranu je mozna skoda nechavat nekoho byt uz na zacatku a nedat mu sanci se pripadne projevit. Treba bys byla prakvapena. Asi bych zkusila chvili premyslet jako kdyby mi bylo 20 a byla bych bezdetna a proste bych do toho sla a neresila co bude treba za rok atd. Nemusite se k sobe hned stehovat nebo ho dceri denne servirovat 🙂 Vyraznou lasku bych mu radeji taky neslibovala, vzhledem k tomu, ze bys mu nerada ublizila.

Date si vzajemne treba jen par hezkych chvil, nez zjistite, ze to neni uplne ono, ale ani to neni k zahozeni.

verusak87
7. led 2013

@kikiko Tohle by asi vážně neklapalo. Škoda...snad se brzy objeví vhodnější adept 🙂 Jen mu dej jasně a přitom šetrně najevo, že nejste stvoření pro sebe.

key25
7. led 2013

Ahoj byla jsem v podobné situaci bez dítěte , a nefungovalo to moc jsem mu ublížila :-/ je důležité určit si priority

kikiko
autor
8. led 2013

@verusak87 Bohužel. Moc děkuji, snad se brzy objeví někdo vhodnější 😉

Holky moc vám všem děkuji za čas, že jste si to přečetly a napsaly mi. Pomohlo mi to. Včera jsme se ještě viděli a již během schůzky mi bylo jasné, že takhle by to opravdu nešlo 😒
Držte mi prosím pěsti ať s dcerkou najdeme toho pravého 😉 Mějte se fajn a ještě jednou děkuji 😉