Moje bezva tchýně - je to s ní neúnosné

lery92
3. čer 2019
Ahoj dámy ,
už jsem zoufalá tak , že mám chuť se v 16 tt sebrat , odejít někam klidně do podnájmu a mít už pro pána boha klid ..
Párkrát už jsem se tu o své tchýni zmínila .Hardcore , který nastává nyní už je neúnosný ,předem se omlouvám za obsáhlý prispevek, ale je to popis pouze pár dnů zpět s ní..

Já a partner žijeme v baráčku , v druhé půlce žije můj tchán a ona.Tchan je skvělej clovek.Pomohl by kdekomu .Je s ním sranda a od doby , co jsme oznámili vnoučka mi přijde , že se strašně nadchnul a jakoby má důvod zas žít...
...protože s jeho ženou se žít nedá.Jsou spolu 30let , spí oddělené,žena nevaří,neuklízí ,jen kouří jednu cigaretu za druhou Dokonce si občas vleže pod peřinu jinému.Ale dobrý , je to jejich vztah , já to nemohu řešit.
Co ale řešit musím a i jsem se o to snažila , tak je systematické narušování soukromí, kdy mě chodí na společnou šňůru na prádlo prevesovat.me spodní prádlo, na místo blbě smsky si stoupne na zahradu a začne nám (nejlíp když jsme v tom nejlepším) ,,vyvolávat " naše jména , protože zvonek máme pro srandu králíkům a ona se zrovna musí zeptat jestli nám jde Wifina...Vrchol všeho ovšem bylo dnešní ráno.Ano stále trpím ranními nevolnostmi , potažmo zvracením.Tchyne si , protože nepracuje a já jsem pro zvracení a nízký tlak na neschopence, přivedla do bytu ,,amanta" a rozhodla se , že mu ukáže i naši ,,novostavbu.Manzel ráno když šel do práce nezamknul , mám na zahradě psa , přes toho by nikdo nepřišel , až na tohohle čerta ...čili přístup měla do mého baráku volný a tudíž anantovi ukázala všechno , včetně záchodu , kde jsem v tu chvíli měla zabořenou hlavu a blila jak Amina ..

No , už proběhly rozhovory kdysi dávno , kdy jsem já musela manžela krotit , aby ji nezabil , ale evidentně nepomohly.Nikdy v životě jsem se jí nepostavila , když s něčím otravuje vždy najdu asertivni způsob komunikace , který mi pomůže jí včas zastavit , ale asi chápete , že mě to už celkem unavuje .Přijde mi jako dítě s poruchou osobnosti , kterému nesmíte nic říct .Předevčírem se rozhodla , že ze své půlky zahrady naháže výkaly od svého psa na mou zahradu a asi měla pocit že jsem těhotná a tudíž blbá a nevšimnou si ji ( pocit kdy koukáte z okna a ona běhá s lopatou plnou hoven a hází vám je na zahradu bych přála zažít každému , kdo mi bude tvrdit , že neexistuje tchýně se kterou slušná komunikace vyřeší vše ...

,,Potěšilo" by mě .,kdyby tu byl někdo , kdo mi dodá odvahu tu ,,přežívat" dál , na druhou stranu , pokud by bylo lepší se podle vás odstěhovat ( protože já už jsem psychicky na dně), potěšíte mě též tímto názorem...musela sem se vypsat , protože při posledním rozhovoru nařkla mého manžela , vlastního syna z toho , že ji nemáme rádi a že za její rakovinu ( má mnohočetný myslím) může on , jak na ni furt křičí ( pochopitelně nikdo nekřičí , jen hájíme své soukromí )
Co se týče její diagnozi , že s její hlavou , kde má 18 cm nádor není něco v pořádku jsem zjistila já , zařídila jsem ji nejlepší onkologickou péči , dokonce se jí snažím vyjednat protonovou léčbu .Když jí bylo po chemoskach blbě , umyla sem ji okna (už těhotná) , uvarila , zatímco lezela v nemocnici , tak na základě jejího přání jsem převlékla jejich peřiny , vygruntovala barak ( je vám jasný že když jsem to poprvé za 30 let dělala já , dost to dalo zabrat ...?)Sloužila jsem ji v rámci lítosti a strachu o ní jak skřítek Doby a ona se vrátila a namísto aby přehodnotila svůj život ( pardon ale mít rakovinu a vyhulit tři krabky denně ??), tak místo toho začla být ještě víc a víc nesnesitelná ...

Doufám že jste se minimálně pobavili , děkuji že jste vyslechly moje žalostný ,,halo potřebuju pomoct" a že mi starší z Vás dají nějakou adekvátní radu či doporučení , co s ní mám dělat ...já už totiž nevím .Řvát na ni nechci , já vypadám jako ,,husťák" , jak říká manžel , ale moje povaha je velmi nekonfliktní , vím že slova ve vzteku řečená dokážou vše akorát zkazit , ale slušně to nejde ...tak já už fakt nevím 😔

Bb
lery92
autor
2. črc 2019
@gracinka7 manipulovat manipuluje .Naposledy na nás vyjela , že jsme na ni zlý a že ji kvůli nám často teče krev z nosu
Osobně jsem viděla její CT , v dubnu , kdy mnohočetný myelom ,,obsadil " mozek v podobě 18 cm nádoru , v kostech má cca 50% metastáz .Takže to jsou poslední informace, co máme .

@michaelapfeiferova tchán to nese špatně , on jí prostě má moc rád nato aby na ni zanevřel když se chová jako hlupacka .A já ho za to nesoudim.

@zuzineckah jako tchána pozvat a ji ne? Já už nad tím taky tak uvažovala ...ale asi sem úplně hloupá , říkám si , jak by bylo mě , kdybych neviděla švy dítě se zenit / vdávat ...

@raschwa manžel je na me straně , vždy situaci utěšoval , zachraňoval , když je třeba usměrní ji .Ale jak píšu , vydrží ji být v pohodě týden a pak začne dělat zle nanovo

@kejt29 děkuji .
zuzineckah
2. črc 2019
@lery92 tobě by bylo asi smutno, ale tobě by se to nejspíš stát nemohlo... Co na takovou eventualitu říká manžel? Nebavili jste se o tom? Já si tedy nedovedu představit, že bych v den své svatby měla mít sevřené půlky, co zas z jedubaby vypadne....
fatal_error
2. črc 2019
@lery92 "Osobně jsem viděla její CT , v dubnu , kdy mnohočetný myelom ,,obsadil " mozek v podobě 18 cm nádoru , v kostech má cca 50% metastáz .Takže to jsou poslední informace, co máme."

Vsadim se, ze nejpozdeji do Vanoc mas po problemech, je to blby takhle rict, ale co uz.
Jinak moji kamosce ted umira na mnohocetnej myelom mama, nema metastaze v mozku, ma jen rozezrany kosti a je to sila, protoze ma x zlomenin a v podstate uz jen lezi na nemocnicnim luzku a ceka se na konec. Cili o nejaky domaci peci podle me ani u tchyne nebude moct bejt ke konci rec. Pritom jeste pred rokem to vypadalo, ze je myelom pod kontrolou, hodnoty po chemoskach mela pekny a vidis to a jak rikam, zadny meta v mozku, jen kosti.

Sem začni psát odpověď...

Odešli