Můj chlap občas zlobí, čím to může být?

ladulaaa
12. črc 2014

Ahojky už jsem na prášky mám chlapa kterého miluji a čekáme spolu miminko. Ale on občas má zkrat a chová se jak puberťák . Například dnes vůbec z práce nepřišel domu, je to kuchař a děla tak do deseti do 11 v 11 psal že ještě chystá na dnešní svatbu v práci, že nás miluje...ale nedošel neodepisuje nebere telefon...ani nevím jestli je v práci .....platí ho každý patek s tím že mi párkrát přišel opilej a bez 3 tisíc ..... jako jeho úkol je platit jen nájem což měl ale neměl na alimenty pro bejvalku a musel čekat na další týden (já mu dát nechtěla) .... jinak je milej a pozornej jen má tyhle zkraty .... nevím čím to muže být a jak z toho ven. ....

kaijko
12. črc 2014

@ladulaaa to je praci v gastronomii.. Pred malou jsem delala servirku a kdyz se slo na drink po praci, tak se jelo az do rana a slo se rovnou zase do prace..Pritele mam taky z gastra a bylo to to same..Ale co je mala, tak jsem mu to stopla! Ted je to jine, nemuze si jen tak prijit o praci...Nevadi mi, kdyz jde, ale musi mit druhy den volno..Chvilku to trvalo, ale dodrzuje to 🙂 Preju pevny nervy! Co mam kamarady z gastra, tam to delaji porad, dwti nedeti..Ja bych to nedala..

ladulaaa
autor
12. črc 2014

to jsi mě moc neuklidnila :( pač mi vadí že o něm nic nevím...... a nechci dělat histerku a volat do prace nebo tam jet :(

luciebx
12. črc 2014

mela by sis s nim nastavit pravidla.. ze at ti aspon napise ze nedojde dom.. abys vedela ze je v poradku.. me by se tohle teda nelibilo a udelala tomu razny konec... s tim ze bych mu dala navybranou... jako jasny ze pujde nekdy po praci parit.. to je uz riziko povolani... ale ze by se ti neozval celou noc.. to je dost hnusny a kor kdyz dojde dom jeste bez 3 tisic a vi ze ma platit najem a alimenty.. chudak jeho bejvala.. mozna se vic uklidni az bude mimi... ale kdovi.. ale pravdu mas... chova se jak pubertak 🙄

uztotakbude
12. črc 2014

Já bych jela do práce. Bylo by mi jedno kdo si o mne bude myslet, že jsem hysterka. Já mám svého chlapa pryč, nepřišel domů, neozval se, bojím se o něj a o jeho bezpečnost a zároveň se obávám co kde s kým dělá. Takže jedu. A když by na věc přišlo, tak lepší zjistit, že někdo zmizel dřív, než později. Svět je zlej a může se stát ledacos.

ladulaaa
autor
12. črc 2014

do teď se neozval bolí mě břicho nebere mi telefon ...nechci tam jet pač tam má majitelky dcera svatbu .... ach jo jsem totalně v haji 😖

lu777
12. črc 2014

@ladulaaa tak tohle Ti nezávidím, ale už jsi s ním těhotná, nedá se jen tak odejít lehce....
až vystřízliví (pokud pil), tak si s ním v klidu sedni a nastavte si nějaká pravidla..
až budeš před porodem nebo po něm nebo s malým dítětem, tak to takhle nepůjde! co kdybys měla nějaké potíže nebo dítě potřebovalo něco urgentně a Ty se nedovoláš otci? 😖
a jestli to takhle vede s financemi, no tak jen doufám, že máš nějaké peníze Ty nebo rodinu, o kterou se v případě problémů budeš moct opřít...
ona ta gastronomie k tomu asi svádí, jinou práci by dělat nemohl případně?

aluskacz
12. črc 2014

Nezávidím ti to. ☹ Můj manžel pracuje jako číšník a tohle by mi nikdy neudělal. Když jde s kolegy na pivo po práci tak mi napíše nebo zavolá, že přijde později.
Sedni si s ním a řekni mu to. Já bych to takhle nenechala. A pokud to nepochopí a bude to dělat dál, tak si nemyslím, že po porodu se změní.. ☹
Držím ti palce ať to dobře dopadne.

petrakol
12. črc 2014

Obávám se, že tohle už se nezmění. Někteří muži se nerozvedli (nerozešli) jen tak.

hanulkapal
12. črc 2014

@ladulaaa Mám doma podobný exemplář, který absolutně nedokáže zacházet s financemi, jen teda nepije a nechodí si nikam sednout. Ale je schopný utratit poslední peníze za cigarety, i když ví, že doma není ani kůrka chleba. Určitě na něj zatlač a v klidu si promluvte, že takhle by to opravdu nešlo, že máš o něj strach a klidně ať si chodí posedět, ale ať o sobě dává vědět.

ladulaaa
autor
12. črc 2014

tak se mi ozval že spal v penzionu pač mu pozdě dovezli maso ....že žil v tom že mi psal sms ..... omlouval se mi ....no možná tohle byla vyjimka ale děla mi to někdy .....

mrkvicka88
12. črc 2014

Já mám přítele číšníka, taky občas příjde později a nenapíše, nebere telefon... Ale nikdy se nestalo, že by přišel až ráno. Říkala sem mu kolikrát, že když se zdrží, ať mi napíše a už to celkem funguje. Přeju pevný nervy, budeš si asi muset dupnout, je zbytečný se nervovat jen kvůli tomu, že není schopnej vzít telefon a poslat jednu SMS.

frami
15. črc 2014

@ladulaaa můj manžel sice nedělá v gastronomii, ale byl to samý. S penězma vůbec neuměl, takže hned po svatbě jsme nastavili pravidla, peníze mám na starosti já, on dostává kapesné, výhodou je, že on s tím souhlasil a je rád, protože vidí, co všechno si můžeme dovolit. Domů až ráno chodil dost často, prostě nemá tu záklopku, jak začne neví, kdy má dost. O tom aby mi napsal, kde je, to jsem si mohla nechat jen zdát. Hodně jsem se kvůli tomu vztekala, nadávala, ale jak se narodili děti, tak mi to tak nějak začalo být jedno, dodělávala jsem i školu, takže jsem kolikrát byla ráda, že mám večer klid na učení a nemusím kolem něho skákat. A paradoxně tím, jak mi to přestalo vadit a přestala jsem to i řešit, se to tak nějak uklidnilo, občas si do nosu dá, ale je to jen zřídka a většinou je i včas doma.

ladulaaa
autor
17. črc 2014

@frami skvělá zprava děkuju jsem rád a že vidím že to někde funguje 🙂