Můj otec miluje moji kamarádku, co dělat?

martina20
29. led 2011

Můj táta se mi svěřil, že miluje dceru mámy kamarádky, ta holka je i moje kámoška, chodíme spolu nakupovat a pít. Říká, že ví, že jí nemůže mít a že jsem jediná, které se může svěřit ,ale mě to hrozně sebralo.
Jak se s tím mám vyrovnat?Příde mi to hrozně divný.
Prosím poraďte mi.

berenika39
30. led 2011

když chodíte spolu pít, bude vám víc než osmnáct, tak proč by nemohl mít nějaký tatínek rád nějakou slečnu, to je život. divný, ale bežný. 😒

verbalinka
30. led 2011

@martina20 mně to přijde teda dost divný 😖 Ne, že by se nemohl zamilovat a zakoukat, ale že ti to vůbec řekl. Jsi jeho dcera a tebe uvedl do dost blbý situace. A co na to tvoje máma? Jsou spolu, nebo rozvedení? Pokud je stále ženatý s tvojí mámou, tak je to úplně mimo, co udělal 🙄

bocinka
30. led 2011

@martina20 to je situace.... ale buď ráda, že Ti to řekl, podle mě to znamená, že tvůj táta ví, že jeho "láska" zůstane platonická..... věř mi, já se to dozvěděla od cizích, až už bylo po všem - opravdu všem - a s kamarádkou už mluvím jen málo, páč mám z toho pěkně blbý pocit do dneška.... 😠

kapljhgf
30. led 2013

pokad si myslí že j nemůže mýt tak ho třeba časem přejde

teofilie
30. led 2013

@berenika39 já nevím, ale tady nejde o "nějakého" tatínka a "nějakou" slečnu... Je to tatínek dívky, která se ptá a uvedl jí do dost šílené situace, protože se zamiloval do její kamarádky! Moc běžné mi to nepřijde...

teofilie
30. led 2013

@martina20 nepřivedl tě opravdu do lehké situace, ale když už to udělal, zkus to s ním probrat. Také záleží na tom, zda jsou spolu s tvojí mamkou. A já tvojí rodině přeju, aby to bylo jen "zbláznění se stárnoucího muže" a vše dopadlo dobře, aniž bys musela přijít o svého tatínka, i kamarádku. 🙂

katja77
30. led 2013

Třebas je to jen opožděná puberta, nebo jak se říká přechod u chlapů.... Viděla jsi film Americká krása? Taky si myslím, že to zůstane jen v platonické rovině.... Tedy pokud Tvůj táta není jako Karel Gott a kamarádka jako Ivana Macháčková 😉

berenika39
30. led 2013

@teofilie to bude asi už vyřešené, je to na den dva roky zpět. tak snad to dopadlo dobře.

teofilie
30. led 2013

@berenika39 no vidíš 🙂 Data jsem si nevšimla. 🙂 A koukám, že nejsem jediná. Nevím proč se to objevilo v čerstvých příspěvcích. Tak snad máš pravdu a vyřešilo se to ku prospěchu všech! 🙂

katja77
30. led 2013

@berenika39 @teofilie Ani já jsem si nevšimla 😀 To je gól....🙂))

teofilie
30. led 2013

@katja77 no 😀 Já nechápu, proč se to objevuje mezi novýma... myslím, že všichni na datum nehledí. No co, hlavně že jsme poradily, no ne? 😀

berenika39
30. led 2013

@teofilie 🙂. já si ani nepamatuju, že bych sem něco psala, ale si jo🙂. přiznám se, že jsem to po sobě ted trochu vůbec nepochopila, co tím chtěl básník říci🙂
tuhle diksusi si našla v tom pravém modrém rámečku? tam jsou právě staré diskuse, ne nové, aby lidi pochopili, co všechno se tu dá najít🙂)

teofilie
30. led 2013

@berenika39 já ani nevím, kde jsem na to narazila. 🙂 Ale nejsem jediná očividně 😀 Zblblých je nás tu víc... 🙂
Abych pravdu řekla, taky jsem nějak nepobrala tvou radu. Asi jsi nebyla spráně naložená 😀 😉

berenika39
30. led 2013

@teofilie no nevím, taky jsem tu ted nad tím meditovala a fakt nechápu...nemá to hlavu ani patu. ale bylo to ve dvě odpoledne, evidentně dítě spalo, já kafe a nohy na stole. nevím. se trochu stydím 😀 😀 😀

teofilie
30. led 2013

@berenika39 v pohodě 🙂 Asi mateřská demence, ne? 😀

berenika39
30. led 2013

@teofilie klidně možné, petrovi bylo 2,5, to by ještě sedělo🙂))))
no trochu možná jsem to myslela tak, že když ty dvě kamarádky spolu chodí pít, že už jsou dost dospělé a tím pádem se může stát, že je někdo miluje a jsou ddost zodpovědné na to, aby se s tím nějak popraly🙂

teofilie
30. led 2013

@berenika39 jenže jestli to dobře chápu, šlo o to, že té holky (tazatelky) mamka má kamarádku. A ta kamarádka má dceru ve věku té tazatelky. Ty dvě spolu kamarádí. A tatínek tazatelky se zamiloval do její kamarádky. Jasně, ty mladé (tazatelka + dcera mamčiny kamarádky) spolu chodí pít a tudíž jsou dospělé, ale jak se vyrovnat s tím, že můj tatínek se zamiloval do mé kamarádky, která je dcerou mamčiny kamarádky.... Je to dost pochopitelné?? 😀 😀 😀

teofilie
30. led 2013

@berenika39 ona by zároveň přišla o taťku + svojí kámošku... to je hnus, velebnosti 😀

berenika39
30. led 2013

@teofilie tp jo, o tom žádná.
já jsem měla kamrádku, a ta na gymplu přebrala svojí mamince jejího partnera. děsný. byli spolu o 30 let. a představ si, že spolu žili asi 15 let! divný, ale šlo to.

teofilie
30. led 2013

@berenika39 ježíš ... 😅 No tak toho bych se dočkat nechtěla!