Můj otec o mě nemá zájem. Poradíte mi?

ewulinka.86
6. zář 2009

Ahoj, moji rodiče se rozvedli, když mi byly 2 roky, když sem byla menší, tak jsem to tak nevnímala a taťka se o mě zajímal, 🙂 Má nás vídat každý druhý týden na víkend. Jenže on bydlí daleko a má nový život, tak ho vídám každý třetí měsíc. 😢 Ale už je mi 14 a nejvíc mě trápí, že dává o sobě vědět jen bráchovi, volá mu každý druhý večer a furt mu píše a mě zavolá, jen když se nemůže dovolat bráchovi nebo mamce a ještě mě jednou zavolal jen kuli tomu, že mu maka připomněla, že má i druhý dítě... strašně mě to trápí a je mi po něm smutno 😢 Nevím co mám dělat, prosím poraďte mi někdo... ☹

popelka.miri
6. zář 2009

Ewulinka, je mi to moc líto, už jen proto, že já sama mám 3 děti a jejich táta se vůbec nezajímá o tu lnejmenší 20měsíční holčičku...Pro ty dvě starší si v neděli přijde, ale ta malá je zatím mimo...teď to samozřejmě nechápe, nezná ho, ale až bude větší, bude jí to docházet a mrzet stejně jako tebe ☹ Ty tu píšeš z pohledu toho dítěte, já matky... Ale bohužel ten jediný, kdo by tohle mohl změnit, je otec 😒
Ale jednou mu to určitě dojde a pak bude hluboce litovat...To mi věř 😉 Já vím, že to bolí, ale k tomu ho nedonutíš...spíš zkus, jestli máš možnost najít si jiný mužský vzor, strejdu, dědu, staršího bratrance, kamaráda, hlavně žádného průšviháře!! 😉 A buď ráda, že máš bráchu, možná ti to nepřijde, ale je to fajn mít soureozence 🙂 ! Já jsem jedináček a co bych za bráchu dala! 😅

sayast
6. zář 2009

ewu,
naprosto te chapu. moji rodice se rozvedli kdyz mi byl rok a pul, tata nikdy nejevil zajem ze by si me vzal. z detstvi s nim mam 3 vzpominky, 2x ze me vzal do hospody (bylo mi asi 5 let) a pak jednou jsem byla u jeho nove rodiny a tam delala sluzku-od jeho nove zeny jsem byla nevitany host.
v tvych letech jsem se hodne naplakala, nechapala jsem to, myslela jsem ze ja jsem ta spatna,zacala kourit, chodit do hospod ☹... Doted mam velkou diru v srdicku. Proto jsem mela jediny sen, mit stastne a spokojene manzelstvi, aby moje dcera nikdy nezazila to co ja. bohuzel se mi to asi nepodarilo 😔

popelka.miri
6. zář 2009

Sayast, to jsme na tom podobně, já taky díky nic moc dětství s otcem a mámou, jsem strašně bazírovala na tom, mít spokojenou a velkou rodinu a mně se to taky bohužel neppovedlo...otec mých dětí je taky na houby, tak teď je to teda na nás, abychom nezklamaly ani my dvě!

😵

carys
6. zář 2009

Ewu chlap si prostě víc rozumí zase s chlapem - klukem.Myslím si,že jenom k tobě neumí najít cestu.Jsi holka a on neví jak s tebou komunikovat.Zkus si s ním promluvit na férovku,takříkajíc polopatě.Jinak já si se svým tátou taky nerozumím a on o mě taky nikdy nestál.Nevím proč jsou mužský takový.Můj muž taky stojí za prd.Zjistila jsem že chlap je k ženě suprový když je žena mladá,štíhlá,atraktivní.To se můžou přerazit.Po letech manželství a porodech dětí se z nich stane nepříjemný,často zlý člověk bez zájmu o děti i ženu.Teď jsem trochu odbočila od tematu dcera - otec na muž - žena 😖

popelka.miri
6. zář 2009

carys: ono to je tím, že jedno souvisí s druhým 😔

carys
6. zář 2009

¨popelko ted nad tím taky přemýšlím 😖 Máš pravdu.

andyva
6. zář 2009

Já si taky dodnes se svým otcem nerozumím,od dětství jsem ho neměla ráda,měla jsem z něj vždy nepříjemný pocit,navíc on byl despota,nadával,pochválit neuměl,díky němu jsem měla dost pošramocené sebevědomí.S mamkou se hádali,žádná láska,donedávna jsem měla mamce za zlé,že se s ním nerozvedla.Dnes už na to koukám jinak,odpustila jsem jí-nebyla prostě silná a nakonec jí opustil on a mamka se z toho léčila na psychárně.No jenom chci napsat,že já ani dodnes netoužím se s ním potkávat a ani on o nás zájem nemá-prostě mi nechybí,což není Ewulis Tvůj případ.Zkus mu třeba napsat dopis a o svých pocitech?Jestli je to rozumný člověk,pak pochopí,že dělá chybu a pokud ne,pak Ti nestojí za to,aby ses kvůli němu trápila.Přeju hodně štěstí.

jabber
6. zář 2009

Myslím si to, co carys - zeptala bych se ho přímo, proč bráchovi volá a mně ne, řekla bych mu, že je mi to líto, protože i mně se po něm stýská 😔
Není to třeba i tak, že brácha taky volá jemu? Zavolala jsi mu někdy sama? Třeba si myslí, že o něj nestojíš nebo jsi na něj naštvaná a nechce prostě jen 'otravovat'? A brácha ví, že tě to trápí? Že by mohl tátu třeba trošku pošťouchnout i on 😅

ewulinka.86
autor
22. zář 2009

Děkuji všem,
jabber-Brácha to ví, jenže on mu to asi nedokáže říct já nevím, a tátovy vůbec nevolá. 😔
Já nechci dopadnout jako všechny děti po rozvodě rodičů... Já mam táty ráda, a říct mu to na rovinu asi nedokážu, pokaždý když mě volá nebo se vidíme tak su ráda že se snim vůbec bavim a nadávat mu.. to bych nedokázala Máma mi to taky říka ať mu to řeknu ale mě to prostě nejde. ☹

marfuuuska
22. zář 2009

ewulinka je nás spousta který jejich tcové odsunou. Já v tvym věku taky moc plakala a moc sem toužila po tátovi. Ten se o nás zajímal tak stídavě oblačno spíš podle toho s kym byl ženatej. Když jsem se dhodlala mu to říct jak moc mi jako táta chybí, tak plácal jen hlouposti, ale aby mi řek, že mě má rád to ne. Nakonec to dopadlo tak, že jsem se s ni musela soudit i o alimenty, protože jsem studovala i po 18 a to už na mě nechtěl platit a nechápal, že chc nějaký vzdělání.
Teď je to tak, že se baví s bráchou a v neděli, když jsem byla u bráchy na návštěvě, tak se prej před barákem rači otočl a řek, že nahoru nejde, když jsem tam já. Je mi 26 a když mi to brácha řek tak mi hrkly slzy do očí a jen jsem si říkala, jak moc mě musí nesnášet, když nechce vidět ani svoje první vnuky ☹ .

jabber
22. zář 2009

ewulinka - ne mu nadávat, ježiš proč? 😕 😅 Myslela jsem se ho normálně zeptat, proč mi taky nevolá, že bych si to přála 😉 Proč bys to nedokázala? Vždyť je to tvůj táta, nikdo cizí 😅 😉

aleachim
23. zář 2009

ewu, já vlastní zkušenost nemám, ale zkus mu zavolat ty a řekni mu, že se ti stýská, jestli by třeba nechtěl přijet a zajít s tebou do kine nebo kam bys chtěla. Třeba má opravdu taky strach z toho, že si s tebou nebude mít o čem povídat. Já jsem z úplné rodiny a s tátou mám mnohem lepší vztah než s mámou, ale to je (můj názor) tím, že jsme na tom mohli pracovat. Když žijete odděleně asi víc tíhne k bráchovi, tak zkus ,jak tu holky radějí, mu dát najevo, že ho máš ráda a že by ti bylo milé, kdyby se taky někdy ozval tobě.

No, a když to nevýjde, tak si poplač a zapoměň na něj. Jsi určitě báječná holka a zasloužíš si být milovaná.

l123456789
21. čer 2020

, Moji rodiče se minule prázdniny rozešle máma si našla nového přítele ale to mi nevadí protože s ním trávím minimum času a Zajímá se o mě ale táta si našel novou přítelkyni se kterou tráví veškerý čas a mně se vůbec nevěnuje