Můj syn je homosexuál, jak si s ním mám promluvit?

chesterbloom
15. dub 2013

Ahoj, nevím, jestli píšu správně, ale zařadím to sem....
můj syn natočil toto video:

https://www.youtube.com/watch?v=noyIZ6WWCwI

máme s tím hrozné problémy, všichni si teď o něm myslí, že je homosexuál. Nevím, co s tím udělat.
dost mě to stresuje. Nevím, jaký popud ho k tokmu vedl, odmítá se mnou mluvit.

Jak si s ním mám pomluvit? Poslední dobou mě to úplně ničí a nevím si rady. Prosím pomozte.

anien
15. dub 2013

Já teda koukla na video, ale myslím, že kdo má všech pět pohromadě, tak z toho nemůže vyvodit, že je homosexuál 🙂 Mě to přijde spíš jako recese než projev homosexuality 😉

amelie001
15. dub 2013

@chesterbloom -čistá recese,neřešila bych🙂)

olik76
15. dub 2013

řekla bych, že se s někým vsadil

kessa
15. dub 2013

Myslím si, že jde o parodii na videa některých holčiček. Rozhodně bych to nepovažovala za projev homosexuality.

maruja
15. dub 2013

@chesterbloom řekni mu, že jsem se dost pobavila 😀 vždyť se chce líbit holkám, proto si barví ty vousy 😉 netrap se je to jen recese

blahova_andrea
15. dub 2013

souhlasím s holkama, ale i kdyby byl...což podle tohoto videa fakt neusuzuji, ale kdyby....byl by to vážně v dnešní době tak velký problém?

band
15. dub 2013

je to opravdu nějaká parodie na holčičí videa 😀...taky sem se pobavila 😀

julietta111
15. dub 2013

Tohle je recese ne projev homosexuality. Tím bych se netrápila.

simour1
15. dub 2013

Podle mě není tohle video známkou homosexuality,ale toho,že je syn nevyléčitelný puberťák. 😉 Vůbec bych to neřešila a na hlopupé dotazy bych odpověděla,že šlo o recesi,protože podobných videí je plný You Tube. 🙂

llluckaaa
15. dub 2013

@chesterbloom To je fakt sranda 😀 Syn je šikulka 😉 A není jedno, co si o něm ostatní myslí?

kacii
15. dub 2013

Pridam se ke vsem...podobnych videi je plny internet...a taky si myslim, ze jde o recesi ..proste paraduje tyto videa o liceni...a navic teda ja nevim, ale kdo vam to rika, musi byt neuveritelne hloupi...zanm docela hodne kluku homosexualu a pokazde to byla doma hodne citliva otazka a pokud nekdo z okoli nejak necitlive dokazal bud rict neco jeho rodicuma nebo primo jemu samotnemu, tak to byl neuveritelne omezeny clovek.Je to neprijemne, ale nazory takovych lidi je nejlepe uplne okamzitek vypoustet a zakazovat si na ne myslet. A pokud by syn skutecne byl homosexual, coz toto video absolutne nedokazuje, tak bude maximalne potrebovat vasi oporu, nidko nema vetsi strach, nikdo se tim netrapi vic enz on sam a nejde nic jineho nez poprat aby nasel spravneho partnera a byl stastny, protoze to chceme kazdy, nekoho po svem boku mit, byt tolerovany, spokojeny a stastny a homosexualove to maji hodne komplikovanejsi...netrapte se 🙂

jarkalada
15. dub 2013

tak podle mně si dotyčný dělá z těch, co mu na to skočili, vcelku slušnou pr...el 😀
A tím myslím i toto téma 🙂)

maruja
15. dub 2013

@jarkalada souhlasím s tebou

stavba
15. dub 2013

@chesterbloom taky si myslím, že homosexualita se projevuje úplně jinak, než tím, že si ze sebe udělá legraci, kdybych na to narazila náhodně, tak se tomu zasměju a řeknu si, že paroduje holky, co to přehání s makeupem, nic víc, nic míň 🙂

prcek91
15. dub 2013

:D todle je jen dobrá parodie na ty holčiny co tam radí jak se správně líčit a být zatraceně sexy..:D docela jsem se pobavila u těch jeho komentářů..:D

kofinka
15. dub 2013

mě to příjde jako reklama na to video, snaha získat co nejvíce shlédnutí. Jestli se pletu tak se omlouvám, ale napadlo mě to.

aktaka
15. dub 2013

Předem upozorňuji, že jde o můj dojem, nechci nikoho urazit: Je příjemné překvapení, že syn má smysl pro humor, když ho matka očividně postrádá 😉

salomee
15. dub 2013

@kofinka To mě taky napadlo... ale koukla jsem se
...a taky na tom nic homosexuálního nevidím.

miska85
15. dub 2013

Tečou mi tu slzy od smíchu 😀 😀 Je to parodie 🙂

natalie77
15. dub 2013

Tak si myslím, že je to pokus o to, aby hodně lidí vidělo video....
Řekla bych, že je to sranda...parodie na to, jak se holky umí zmalovat a radí si ještě na netu, jak na to🙂.
Je to vtipný, neřešila bych to...
NO a kdyby byl gay, tak je to jedno, hlavně, že je zdravý a spokojený....mám syna, který má rád růžovou, zajímá se o takové holčičí věci, hodnotí oblečení příbuzných, všímá si, že má někdo nový účes...tak si říkáme, že možná bude gay, ale je to jedno, jsme rádi, že ho máme a pokud bude slušný člověk, tak je mi jedno, zda domů dorazí s přítelkyní nebo přítelem, hlavně, že bude spokojený a může se o nás opřít...
Jediné, co by mě mrzelo, že nebudu mít vnoučata, protože je to jediné naše dítě...ale když bude šťastný, tak my si koupíme v důchodu psa a budeme rádi, že se nám kluk povedl 🙂 .
Hodně štěstí.

napolitano
15. dub 2013

@chesterbloom Vtipálci,hezký kluk 😉

nerreidda
15. dub 2013

Tak podle videa bych neřekla, že by měl být homosexuál. Kdyby byl,tak ti mají cit pro líčení,tohle je spíš návod na karneval 😀

zuz.ik
15. dub 2013

Přijde mi to jen jako srandička, nevypadalo to, že by v líčení měl nějakou praxi 🙂

romantika
15. dub 2013

@chesterbloom
Zaplatte mu lepsi kurz anglictiny a uvolnete se. vzdyt je to prca, me je tech mladejch dneska lito v jake zijou dobe, dela si prcu z toho jak se dneska chlapi malujou a i kdyby. dulezitejsi by bylo co si o nem myslite vy, nez sousede.
Zrovna mi tu jedna 25ti leta holcina vykladala, ze chlapi mačo nejak vymiraj, ze se kluci mydli a tak. Ale popravde ono jim to tak dneska vsichni ladujou - starej se o hadry, maluj se, utracej za blbiny protoze na nic jineho nemas - na vlastni bydleni a poradnou praci a deti si jen tak nesahnes.
Celkem sranda, skoro nechapu, ze vam to nedoslo.

mafeska
15. dub 2013

😀 😀 já teda u pc nemám zvuk ale pobavila jsem se i bez něj, hlavně při nanášení makeupu. Video beru tak jako většina co jsem napsali, je to jen recese. Nelámala bych si s tim hlavu 🙂

jpetraa
15. dub 2013

ta otázka je myšlana fakt vážně?? myslím,že je to celý vtip..

datela
16. dub 2013

Super video.Fakt jsem se nasmala.Tenhle kluk opravdu gay neni 🙂 Po tomhle videu,si myslim,se nebudu uz malovat.Protoze to je fakt des,co si ty zenske na sebe vsechno matlaji a az se odmaluji,tak chlap rano hledi,co to vedle nej lezi za divozenka 🙂

ilonne
16. dub 2013

@chesterbloom Já myslím, že homosexuál není. Jenom snědl trochu víc vtipné kaše, dlouho jsem se tak nezasmála. A docela to na nás sedí, ne? Tomu, kdo má blbé poznámky bych doporučila. ať se stará sám o sebe. A vůbec, i kdyby byl homosexuál, není to jedno......

cta
16. dub 2013

@chesterbloom Ahoj popravde máš fakt pekného syna 😀 to za prvé a za druhé určite nie je gay. Veľmi som sa na tom videu pobavila je to skôr paródia na to čo všetko si dievčence plácajú na tvár. Inak angličtinu ma slušnú ale bol by mu treba vylepšiť prízvuk. Ale dobre na pobavenie. A kto si o ňom myslí, že je gay tak je mimo a nepochopil pointu 😉

blannie
16. dub 2013

Syn je fešááák.. a ten konec je fakt k popukání 😀 jestli by tohle udělal můj syn, kterého snad jednou budu mít, tak na něj budu pyšná a rozhodně nebudu mít strach z toho, že je homosexuál, naopak - holky se na něho budou lepit 😀