Můj syn je homosexuál, jak si s ním mám promluvit?

chesterbloom
15. dub 2013

Ahoj, nevím, jestli píšu správně, ale zařadím to sem....
můj syn natočil toto video:

https://www.youtube.com/watch?v=noyIZ6WWCwI

máme s tím hrozné problémy, všichni si teď o něm myslí, že je homosexuál. Nevím, co s tím udělat.
dost mě to stresuje. Nevím, jaký popud ho k tokmu vedl, odmítá se mnou mluvit.

Jak si s ním mám pomluvit? Poslední dobou mě to úplně ničí a nevím si rady. Prosím pomozte.

suzief
16. dub 2013

na homo by ho byla věčná škoda, fakt je to jen recese, pobavila jsem se😀

cta
16. dub 2013

@blannie máš pravdu a keby aj bol gay a čo? 🙂

blannie
16. dub 2013

@cta pravda 😀 s gayama je větší sranda - s jedním jsem kdysi celý léto vymetala bary 😅

sisstin
16. dub 2013

no hlavně, nevim proč gay, to když už, tak transexuál 😅 😅 😅 😅

helcenka
16. dub 2013

Naprostý souhlas tady s holkama. Výborně jsem se pobavila a přijde mi to jako dobrá recese.

cta
17. dub 2013

@blannie to ano mam brat gaya a s ním sa nikdy človek nenudí a sú najlepší radcovia v móde 😀

naomi6
17. dub 2013

@chesterbloom Výborně jsem se pobavila, je to prostě jen recese, nic víc. 😉

noa14
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
noa14
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martaska78
20. dub 2014

A co Vás vede k tomu si myslet, že je homosexuál? Jen podle tohoto videa nebo jsou i jiné "příznaky"? Podle mě je to fakt hezkej kluk a velkej šprýmař 🙂, tohle video rozhodně nic nedokazuje a nevidím v tom vůbec nic o jeho sexuální orientaci. Prostě je to jen sranda 🙂

martaska78
20. dub 2014

Aha omluva, neviděla jsem datum 😀 , už to je prošlé 😀

marketa11112
21. dub 2014

souhlasim, pekny chlap !!! myslim také, ze jde o recesi, vtip, legraci 🙂)) no, malovat sam by se fakt často nemel 🙂))))

tercofka
25. dub 2014

@chesterbloom ahoj, tohle rozhodne neni projev homosexuality, spis slo o sazku, to je muj nazor. Taky me to pobavilo, nic ve zlym,jeste ke vsemu neumim ani slovo ciziho jazyka😀 a i kdyby byl homosexual, neni to nemoc a ty bys ho mela porad rada😉

lucifer1987
25. dub 2014

Je to jen vtip 😀 super video

little_frog
25. dub 2014

Tak očividně se na videu maluje poprvé v životě, čili podle mě parodie jak na holky, co se hodně malujou, tak na kluky, kteří se taky malujou, ale ti to na rozdíl od tvýho syna myslí vážně. Nedivim se, že se s tebou nebaví, když na něj vyběhneš, že je teplej 🙂) a v pubertě je normální nebavit se s rodičema... já bych si z něj náhodou udělala prču - koupila mu nějaký set na líčení a dala mu ho jako překvápko dárek do pokoje - tím s ním vyběhneš jako on s 5000 co se dívali na to video 🙂

kadarka
Autor odpověď smazal
Zobraz