Muž potkal bývalku, mám sebevědomí na nule. Nevěřím mu

key25
4. črc 2013

Ahojte holky potřebuju pomoc můj muž potkal svou bývalku když já nakupovala.Sdělil mi to já jsem dost naštvaná cítím se špatně ona hubená já chvíly po porodu 30kg nahoře,sebevědomí na nule.Muž tvrdí že ho nezajímá že mě miluje atd... ale já se snim pohádala a dávám mu najevo že mu nevěřím potřebuju fakt pomoct abych si to doma nepohnojila moc děkuji

berenika39
4. črc 2013

s čím potřebuješ pomoct? stačí přestat "dávat mu najevo", že mu nevěříš. co on má asi tak dělat? je nějaký důvod, proč mu nevěříš? pokud jen to, že potkal bejvalku,tak potěš koště, to bych nechtěla být v jeho kůži. jestli doma pištíš a chceš od něj dokázat, že je nevinný, tak to je cesta do pekla. strašně ponižující situace pro chlapa.

zamilovanadonej
4. črc 2013

@key25 Tak ho uvaž doma na řetězu,co kdyby jí příště potkal znova 😲 😲 😲 😲 ?????

key25
autor
4. črc 2013

@zamilovanadonej fakt vtipný počkej až na tom budeš stejně

key25
autor
4. črc 2013

@berenika39 máš pravdu hodila jsem to za hlavu hold žárlivost je hnus a když se milujem tak nechápu proč jsem taková b....a

zamilovanadonej
5. črc 2013

@key25 Co je na tom vtipného? On za to snad může že jí potkal? Kdyby s ní šel na kafe neřeknu, ale takhle jseš jen za hysterku...scénama si ještě nikdo chlapa ani nezískal, ani neudržel.

llluckaaa
5. črc 2013

@key25 Klid. To je přece jedno, kolik bývalka váží, ne? Pořád je to jenom bývalka. Ty jsi matka jeho dítěte a žena, kterou miluje 😉 Příště až se něco takového stane, tak si to vyříkej spíš s kamarádkami a manžela nech být, je mi ho docela líto. Když si představím, že by takto na mě manžel vyjel jenom proto, že jsem potkala svého bývalého, tak mě asi pěkně nas....
Jestli tě trápí, že máš navíc 30 kg, tak s tím něco začni dělat... A jestli budeš opakovaně dělat takové scény a mít sebevědomí na nule, tak by možná pomohl spíš psycholog 😅

skotskaa
5. črc 2013

Chápu, že se cítíš ohrožená, zvlášť když si si tak nejistá sama sebou, ale Tvůj muž si vybral Tebe. Ze všech žen právě s Tebou má dítě. Myslim si, že pokud by Tvůj chlap odešel, nebylo by to kvůli tomu, že ta druhá má menší zadek, ale proto, že ho doma čeká nesmyslnej teror. Tvoje osobnost je důvod, kvůli kterýmu si manžel vybral právě Tebe, tak mysli na to a ne na nějaký jiný baby, protože vždycky bude nějaká hezčí, hubenější, upravenější atd. Ty si pro něj ta jedinečná úžasná ženská, tak jedinečná úžasná zůstaň 🙂

luciebx
5. črc 2013

chudak chlap musim rict... souhlasim s @zamilovanadonej kde je problem ze potkal bejvalku.. ty muzes narazit na bejvalyho na benzince a az to reknes svymu muzi tak on na to co? vykopne te na vikend z baraku??booha.. mozna s tebou lomcujou hormony.. ale toto je teda az moc... opravdu je mi lito tvyho chlapa..

irennn
5. črc 2013

No co..hlavně nežárli, nebo to nedávej najevo...holt jsi chvíli po dítěti,nemůžeš se jí hned rovnat, ale on o ni určitě nestojí...však ty taky budeš vypadat zase skvěle..i s tou postavou se dá něco udělat 😉

victress
5. črc 2013

no tak teď si buď jistá, že příště až ji potká, tak už ti to radši vůbec neřekne, když takhle vyšiluješ, bohužel s tím musíme počítat, že naši manželé mohou narazit na bývalé lásky, pokud je předtím nevystřelili na Měsíc 😝
věrnost nelze dokázat, tak pro tebe bude líp, když to necháš být, nepátrej, hleď si sebe, abys byla brzo zase šik a bejvalky neřeš, to je cesta do pekel.... 😝

key25
autor
5. črc 2013

děkuji všem holky hodila jsem se do klidu a muži se omluvila za idiotní teror :-/ i po tom mi celý večer sám od sebe říkal že mě moc miluje a že bejvalka je pro něj tabu a že lituje že sní kdy byl dělala nám ped lety scény trable atd.... moc vám děkuji 🙂 už držím dietu a radši i pusu

luciebx
8. črc 2013

@key25 hele proc drzis dietu kdyz v profilu mas napsano ze rodis az v breznu? 😕 😕 😕

llluckaaa
8. črc 2013

@luciebx Já bych řekla, že v březnu už porodila, jen si zapomněla předělat profil 😉

luciebx
8. črc 2013

@llluckaaa ajooo vsak sme v roce 2013 😀 😀 😀 ja su magor 😀 😀