Náhlá ztráta chuti na sex po 4 letech vztahu

liss_durman
9. zář 2013

Ženy, nevím vůbec, jestli je tu diskuze na podobné téma, ani jsem nevěděla, kam ji zařadit. Máme teď s manželem trochu problém... Jsme spolu 4 roky, máme 3letou dcerku. Náš milostný život byl až do loňska skvělý, před rokem už ta frekvence milování dost opadla (ale připisovala jsem to opravdu velkému pracovnímu vytížení), stále to nebylo tak hrozné. V červnu jsme se vzali a musím říct, že ta svatba je takový pomyslný mezník, kdy náš milostný život šel opravdu do kopru... V podstatě se můžeme milovat jen když malou vyšleme na pár dní pryč (a ani to už není, co to bývalo), naposledy byla pryč před 15 dny a od té doby je naše skóre takové: 1x milosrdný akt 😀 (rychlovka), podruhé jen pokus... Opravdu mě to stresuje, nevím, co s tím... Můj manžel je ten typ, co i po 2 hodinách spánku lítá celý den se sekačkou po zahradě a ještě má večer chuť a já můžu celý den relaxovat a prostě nic!!! Nedokážu se soustředit, už mi leze krkem stejný scénář a nemám ani náladu sama vyvíjet aktivitu... Další věc je ta, že plánujeme za měsíc/dva se snažit o druhé mimčo a začínám mít pochyby, jestli ho vůbec někdy zplodíme 😀
Moje otázka zní: Je to normální stav po takovém časovém úseku (3-4 roky vztahu)? Kdo s tím máte zkušenosti, máte tip na nějaká osvědčená přírodní afrodisiaka nebo COKOLIV jiného?
Už mě i napadlo, jestli to nemůže být nějaký průvodní jev choroby nebo poruchy, v poslední době hodně trpím na bolesti hlavy, únavu... Nevím, čím to může být.
Doufám, že toto téma nikoho nepohoršuje, necítím potřebu si měnit kvůli tomu nick a doufám, že ostatní taky nebudou mít tu potřebu a poradí mně a možná i spoustě dalších, které o tom nemluví...

blahova_andrea
9. zář 2013

https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...
zkus se přidat k nám. určitě s námi najdeš společnou řeč a zjistíš, že jsi úplně normální 😀 😉

liss_durman
autor
9. zář 2013

@blahova_andrea Děkuji za pozvání. Jen ten odkaz mi nefunguje ☹

blahova_andrea
9. zář 2013

ona je to uzavřená skupina, protože se řeší pro někoho dost choulostivé věci a právě jak píšeš bez změny nicku, tak aby to nemohl číst každý, kdo se nudí 😉 zkus napsat @sisstin, to je zakladatelka a určitě ti povolí vstup. já netuším, jak se to dělá ☹