Narodil som sa ako žena, ale vnútri som muž

blackwolf
26. kvě 2013

Ahojte založil som si tento anonymny nick pretože ten ktorý mám ma pozná veľa ľudí a nechcem aby to vedeli. Mám obrovský problém. Neviem ani ako začať ale problém je, že neviem ako ďalej zistil som,že som muž. Aby ste správne pochopili narodil som sa ako žena ale vnútri som muž. Bohužiaľ všetko sedí ako ma. A ja mám obrovský problém. Chcel by som zmenu ale neviem sa k tomu odhodlať pretože sa hrozne bojim. Pochádzam zo 4 súrodencov. Mám dve sestry a brata. Sú starší a žijú si svojím životom. Našiel som si partnera tiež FtM ako ja a je nám skvele vo všetkom si rozumieme. Partner chce podstúpiť zmenu pohlavia pretože on rodinu zahodil ale to tu nechcem rozpitvávať. Moja rodina je nábožensky založena a kebyže som prišiel a povedal mami otec som muž a chcem zmenu pohlavia zrejme by ma dali zavrieť na psychiatriu. Milujem svoju rodinu aj svojích surodencov a nechcem ich stratiť ale ja už viac nevládzme hrozne ma to ubíja. Keď stretnem nejakého fakt krásneho chalana závidim mu aký je, že aj ja chcem aby som vyzeral ako on teda bol skutočný chlap. Problém je aj v tom, že moja rodina sa ku mne správa ako keby som bol decko. Stále mi všetko zakazujú a rozprávajú aký som blbý a neschopný pričom som vyštudoval dve vysoké školy naraz. Do všetkého mi kecajú. Milujem techniku a som skoro stále na pc pretože ma baví technika ale zakazujú mi to ale keď segra je nalepená na mobile alebo tablete v kuse ona môže ale ja nie. Taktiež je problém že ak by som podstupil zmenu pohlavia, stratil by som narok na dom ktorý naši kúpili a ktorý by som po ich smrti zdedil a taktiež na peniaze ktoré som si šetril na stavebnom sporení. Proste nenormálne vela veci čo mi bude chýbať a stratím. Partner je smutný z toho ako to prežívam ale ja už fakt nevládzem v auguste sa chcem odsťahovať za ním ale netuším ako to príjmu, že odchádzam pretože moja mama si myslí, že sa im vyhrážam, že mi u nich nie je dobre ale ja takto nedokážem žiť mám plány ktoré chcem dosiahnuť a oni ma len brzdia. Mama si myslí, že budem s nimi večne bývať a pracovať v nejakej zatuchnutej kancelárii nikam nechodiť iba doma sedieť na prdeli ale ja chcem cestovať spoznavať svet a ľudí a splniť si moje sny. Ja už fakt neviem čo mám robiť. Každý s kím som sa stretol si myslí, že som muž až keď som im povedal kto som mi skoro neveril. Poradte mi čo mám robiť? vykašlať sa na rodinu a ísť si na zmenu aby som bol šťastný alebo sedieť doma na prdeli a plniť ich rozkazy. ďakujem za názory ☹

marketnieuw
26. kvě 2013

myslim, ze by sis mel zajit k odbornikovi na tuto "problematiku" a resit svuj stav s nekym, kdo ti muze doopravdy pomoct ... nemyslim si, ze na MK tohle najdes, ale treba se mylim
kazdopadne preju hodne stesti v ceste k sobe samemu

zimka
26. kvě 2013

@blackwolf Tak v první řadě bych asi řešila, abych nebydlela (po dvou vejškách) s našima, a pak zbytek - a určitě by to šlo snáz. Berou tě jako děcko protože tam jakožto děcko jsi, ne?

blackwolf
autor
26. kvě 2013

@zimka ja sám neviem ako ma berú ale elzie mi na nervy, že mi všetko prikazuju a keď ja niečo poviem nejaku príhodu alebo čo tak okamžite ma stentuju že trepem blbosti ale keď to isté povie segra tak sa na tom smeju aké je to vtipné! 😠

zimka
26. kvě 2013

No a proč tam teda pořád jsi? Nemáš práci?

stepak
26. kvě 2013

Zvedni hlavu vzhůru a začni to řešit! Jsem psycholog a s tímto tématem jsem se už setkala.Klidně mi napiš 😉

blackwolf
autor
26. kvě 2013

@zimka pracu si chcem zohnať v zahraniči ale čakaju am ešte konečne skúšky z výšky tak sa drilujem ako sa dá. ale len čo skončím upalujem kade lahšie 🙂

zimka
26. kvě 2013

kade lahšie, to je pěkný výraz 🙂 Tak zatím vydržet a ať se všechno v dobré obrátí co nejdříve, nakonec nebude tak zle, uvidíš. jen se do toho pustit.

billina
27. čer 2021

dobri den volam sa augustus adam byvam na slovensku v osade niekde pri bratyslave a myslim si ze nase problemi niesu od seba daleko mam taky pocit ze som muz ale vlastne som zena a ked sa pozeram do zrkadla tak sa moj pes zgrca a potom som smutny idem k starkej a ona mi urobi polievku a povie mi ze som pekni chlapec a ja som potom este viac smutny lebo som zena chapete moje problemi chcel by som richle riesenie dakujem

viki999
27. čer 2021

Tady na koniku se dá tezko něčemu věřit, ale pokud je příspěvek reálný, tak toliko k tomu:
První bod tak jako tak je postavit se na svoje nohy - už tím se ti hodně uleví.. zároveň se naučis trochu samostatnosti.. nevím kolik ti je, ale v některých věcech opravdu stále znis jako děcko..
Další je jít si za svým… buď to tak citis a chceš aby to tak bylo nebo chceš mít pohodicku - fakt někdo kalkuluje ze přijde o barák a spoření? 🤷🏻‍♀️
S rodiči proste uvidíš, třeba budeš překvapený…. Mám v okoli podobný případ… a rodiče to přijali.. máma lip, otec hůř, ale přijali 🤷🏻‍♀️