Návrat k bývalé partnerce se kterou čekáme dítě

honzafp
10. čer 2018

Ahoj,
Zařídil jsem si registraci, protože hledám odpovědi. Asi před půl rokem jsem se zamiloval do holky. Všechno jsme uspechali a za 3 měsíce otěhotněla. Tou dobou nám vztah úplně nefungoval, protože jsme řešili prestavbu bytu, oba stresy v práci a navrhoval jsem přerušení těhotenství, protože jsme se trochu odcizili. Všechno se ještě zhoršilo. Byli jsme jako spolubydlící a to ve všem. Na přerušení přítelkyně nesla. Tím jak jsme se k sobě chovali jsem si našel krátkodobou známost. Myslel jsem si, ze o mě přítelkyně nestojí.. Rozhodl jsem se vztah ukončit..
Bohužel jsem poslouchal i “chytré” rady o tom ze byla vypočítává atd atd. Tím se to ještě zhoršilo..
Odstěhovala se, já hledal novou práci, a začal jsem nad vším přemýšlet. Zjistil jsem, ze ji chci zpátky a ze si nedokážu představit, ze by maleho vychovával cizi chlap. Mrzi mě, ze jsem ji nebyl oporou jakou ve mne potrebovala.
Teď se ji snažím ziskat zpátky, a říkala mi ze je to ztracené... rozumím tomu ze je asi zlomena. Asi tomu budu muset dat čas. Maleho budu podporovat maximálně.. A rad bych získal i ji, abychom byli společně..
Poradíte mi, co bych mohl udělat, aby jsem její důvěru zase získal? Uvědomuji si, ze to bude na delší trať.. děkuji

guinea
8. zář 2018

@honzafp Sledovala jsem tvůj příběh, a je super, že se to zlepšilo 😊. A jak konkrétně? Víc se vídáte? Holky, co ti tu radily a vše s tebou rozebíraly si teď zaslouží trochu víc informací, než jen “zlepšilo se to” 😁

hlasimse
8. zář 2018

@guinea Já myslím, že to je na něm, ne?

guinea
8. zář 2018

@hlasimse Tak ať tím spíš, ať odpoví on 😏

normalnimatka
8. zář 2018

@honzafp tak držim pěsti🙂 kdy se vám má uzlíček narodit?

honzafp
autor
10. zář 2018

Ahojky, má se narodit koncem listopadu. Těším se.. Chtěl bych budoucí mamince víc pomoc.. ale uvidíme. Zatím to přijímá. Netlačim na pilu. Kdyby nám to nevyšlo, bude mě to mrzet.. Všem děkuji. Už není třeba psát dlouhé romány.. situace už není aktuální.. 🙂

priefi
10. zář 2018

@honzafp a uz jste se i setkali? Vis i kde bydli, anebo stale si jen pisete/volate?

honzafp
autor
11. zář 2018

@priefi Jj všechno vím už ;)