Nefunkční vztah, líbí se mi někdo jiný

mmaarrkkeettkkaa
14. bře 2014

Zdravím holky. Chtěla bych Vás poprosit o radu, či zkušenost. S partnerem jsme spolu 10 rok, máme dvě malé děti ( 6 a 3 roky ) ji delší dobu nám to neklape, vlastně žijeme spíše vedle sebe než spolu. Bohužel. Máme rozdílný pohled na svět, trávení volného času, sex.....a tak bych toho mohla jmenovat daleko více. vždy jsem to byla já, kdo se to snažil ve vztahu nějak urovnat napravit, prostě jsem to byla já, kdo více miloval, kdo byl ten závislý. Udělal některé věci, které se těžko odpouštějí a zapomínají, kterými, dá se říci se mi až zhnusil, přes které se mi jde opravdu velice těžce přenést, byť se staly relativně dávno ( ovšem jsou i jiné, které se mi příčí ), ale v tomto směru mu prostě nevěřím. Jsou kdy, kdy je to fajn, výlety atp, ale jako bych nesnesla jeho blízkost, doteky..............Nikdy by mě nenapadlo, že vydržím co vydržím a budu to tiše snášet ( o násilí nejde ). Vlastně jsme spolu jen kvůli dětem, myslím, že to tak cítíme oba, jen to nebylo vyřčeno. Před dětmi se nehádáme, neventilujeme svoje problémy a netaháme je do toho. ještě bych podotknula, že jsem nikdy nebyla ve vztahu nevěrná a ani nevím, zda bych to dokázala.....ale teď si připadám jak puberťačka..........ve školce, kam vodím syna, se mi již druhý rok líbí jeden tatínek, který tam vodí své dítě.....a já prostě nevím co dělat....vídáme se téměř denně. Jestli se mu líbím to netuším, nějaké náznaky by snad možná i byly, ale je možné, že si to přikrášluju a je to třeba jen moje tajné přání. Třeba vůbec netuší, třeba ano, nedokážu posoudit. nutno dodat, že je ženatý, tedy myslím - je to vysoce pravděpodobné a má velice pěknou ženu - tedy spíše než pěknou - ženu s obrovským sex apealem.
A teď přemýšlím, zda, abych si nedělala "plané naděje", chodit se synem v jinou dobu, abychom se nepotkávali a tím pádem bych na něj tolik nemyslela a nebo chodit ve stejný čas jak nyní, vídat ho a kochat se tím, že je se na co dívat 😀
Byla by nějaká rada?
děkuji.

karotky
18. bře 2014

@laurital ,....................ale @mmaarrkkeettkkaa objekt systematicky nevyhledává-spíš tu řeší,jestli se mu má vyhýbat nebo ne. 😉 V tomto případě bych z toho vědu nedělala-buď se s ním v té školce každý potká nebo ne.Než jsem se po MD vrátila do práce,odváděla jsem kluky do MŠ a vyzvedávala je každý den.A každý den jsem se tam pokávala s jinými tatínky,než je ten náš.Nevím jak u Vás,ale u nás se na potkání zdraví všichni rodičové,takže se při tom kontaktu z očí do očí stejně nikdy nevyhneš.Teď má na starosti kluky do MŠ a z MŠ můj manžel a užívá si to se stejným zalíbením jako já 😀

willow4
18. bře 2014

@karotky 🙂) Nevím jak u vás, ale u nás je poměr maminek versus tatínků tak 90 : 10... a když člověk vidí ty tatínky, kteří zvládnou své potomky převléknout nebo dokonce zvládnou jejich vzdor, když víš, že ten "náš" tatínek by to nezvládnul, tak prostě nějaké to "kouzlo navíc" pro mě asi mají 🙂

karotky
18. bře 2014

@willow4 ,..................já počet maminek a tatínků u nás v MŠ nikdy nepočítala(většinou je to jako u nás-dokud je maminka na MD,ostarává to sama,ale když jí MD skočí a ona se vrátí do práce,automaticky se vystřídá s manželem,kterému prac. doba v práci začíná min. o hodinu déle),ale i tak si při pozdravu s větším zájmem prohlédnu tatínka než maminku.Je to úplně normální a proto nechápu,co tu pořád řešíte 😀
Ten,kdo s tím má problém,je žárlivec a každého hádá jen podle sebe 😉
A to,že by to Tvůj manžel s dětmi nezvládnul mi přijde trochu zcestné-každý mužský,když MUSÍ,zvládne všechno. 😎

lucieandrlova
18. bře 2014

@mmaarrkkeettkkaa
Tak rada je: přestat se tím zabývat... Nechceš nikomu rozbíjet rodinu, ale tatínek se Ti líbí už druhým rokem... ??? Tak to je spíš už platonická láska, ne? A kdyby Ti stačila platonická láska, tak to tady neřešíš... Spíš chceš něco víc...

petrajurinova
18. bře 2014

@willow4 i ten váš tatínek by to zvládnul a pravděpodobně s přehledem - oni se ti chlapi jenom tváří, že to s dětmi neumí, aby se po nich nechtělo nic zodpovědného (jako je vodění do a vyzvedávání ze školky). Jsou pohodlní, ne neschopní. A pak když nemají jinou volbu a postarat se musí, tak jim to jde kolikrát lépe než maminkám.

willow4
18. bře 2014

@petrajurinova 🙂 tak jistě, že každý zvládne dovést dítko do školky, ale kdyby došlo k nějaké krizové situaci (vztekání dětí) tak vím, že by to nezvládnul... neumí to s nimi a asi by ve výsledku on ječel a dítko brečelo... 🙂)

laurital
18. bře 2014

@willow4 U nas s detmi chodil do skolky vyhradne muz, ja jsem chodila do prace na desatou a muj mily me chtel nechat vyspat, tak to vzal rano pri ceste do prace.A na tridni schuzky chodi taktez, ja na tu slepicarnu ve tride starsi dcery nemam nervy 😀 .

karotky
18. bře 2014

@willow4 ,.....................Vám by hodně prospělo,kdybyste si našla nějaké pořádné zaměstnání a manžela zapojila do některých Vašim momentálních povinností.Je to přesně,jak píše @petrajurinova a když to nevyzkoušíte,budete si do konce života o svém muži mylně myslet,že je neschopný.Já si třeba před nec. 4.roky nedovedla představit,že bych se musela vrátit do práce,ale před rokem jsem byla ráda,že mi MD skončí a nastoupím zpátky do zaměstnání.Manžel to s dětmi a MŠ zvládá s přehledem,já mu pouze každý večer nachystám oblečení a věci pro kluky,popř. zkontroluji ráno mobilem a do MŠ chodím jen na besídky a třídní schůzky 😉

willow4
18. bře 2014

@laurital 🙂 hmmm... tak to se máte 🙂 Někde to jde, někde ne...