Nekonečné historky o bývalé přítelkyni manžela mě ničí

ysp89
12. led 2014

Je to asi takhle. Můj manžel má dvojčata s bývalou přítelkyní...holky k nám pravidelně chodí a samozřejmě o mamince s manželem mluví, což chápu a kdyz se debata protahuje, tak jdu prostě do jiného pokoje. Manžel si s ní skoro denně volá z čehož už tak žhavá nejsem, ale je to přece kvůli dětem. Co už me ale opravdu přivádí k šílenství je manželova matka a sestra se kterýma se vidám minimálně dvykrát týdně a bývalá meho manžela je skoro pokaždé zmíněna. Zním asi jako správný blázen, ale valí se to na mě ze všech koutů a mě to ubíjí :( mluvila sem o tom smanželem a ten mi řekl ať myslím na naši budoucnost a ne jeho minulost...to se lehko řekne, když se na mě jeho minulost valí ze všech stran. Nemůžu si o tom s nikým pořádně promluvit, a tak píši sem. Sem blázen že mi to vadí nebo je to normální? ☹

sajuse16
12. led 2014

Tak žárlivost je normální věc, můj přítel by ti mohl vykládat jak se cítil on když jsem pořád měla nějakou historku a k ní svýho bejvalýho... Na některý to pusobí špatně a některý na to kašlou. Mě zase spíš zajímalo proč muj přítel o svý minulosti nechce mluvit, když nic až tak špatného s bývalými nezažil, a že se prýý snaží na minulost zapomenout a nemluvit o ní. Musím přiznat, že mmi pořád vrtalo hlavou zda k jedný z nich necítí něco víc. Zkus manžela poslechout a nemyslet na to jak se s ní nebo o ní baví. Ted je přeci s tebou a ne s ní, vím jsem mladá na takové rady, ale i tak mám své zažito. Nebo ho taky mužeš poprosit o to zda by o ní mohl mluvit méně.. Víc nevím co bych poradila 🙂

marukm
12. led 2014

@ysp89 Normální to asi je. Resp. milovaného si holt berem i s jeho minulostí. Má s ní děti, takže v kontaktu s ní být musí a ani s tím nemá problém, když spolu předtím nějakou dobu byli. Každopádně že si volají skoro denně, je to opravdu nutné? To musí každý den řešit něco ohledně dětí? Nevím. Že zmiňují bývalou matka a sestra. Záleží, jaké s ní měli vztahy. Nevím, jak dlouho spolu jste, ale já když jsem si začala s manželem, taky jsem o jeho bývalé pořád poslouchala. Protože s nimi jezdila na výlety, na dovolenou, navštěvovala příbuzné, byla na fotkách, videích..ale přítel/manžel mi dával jasně najevo, že teď už s ní nic mít nechce. Takže jsem to nějak přetrpěla a postupem času se to začalo zlepšovat. Chápu, tady jsou ty děti, ale je to všechno o vás. Nemusíš mu to vyčítat. Stačí, když mu řekneš, že je ti to třeba líto. Že se necítíš dobře, když o ní pořád všichni mluví. Jedna věc je ale pravda: zbytečnou žárlivostí na bývalé partnery se vztahy většinou ničí. Pokud je jasné, že mu jde jen o děti (a myslím, že to každá ženská pozná), neber si to tak. Miluješ ho, on tebe, ale minulost nezměníš. Takže jak řekl, soustřeď se hlavně na vaši budoucnost.🙂

ysp89
autor
12. led 2014

@marukm vsechno to si porad dokola rikam taky. Nic mu nevycitam, to vubec ne. Jen je mi to neprijemne no. Aspon sem to ze sebe dostala, diky 😉

marukm
12. led 2014

@ysp89 Není zač, chápu to. Vím, jak jsem to sama těžce nesla. Tak ať je líp!🙂

majka1niky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz