Nepriťahujem priateľa kvôli brušku

anamorma
26. dub 2015

Ahooj 🙂
Sice uz by som mala mat pohlavny styk pomenej ale od kedy mi narastlo brusko to je po 3mesiaci tak priatel so mnou nechce mat sex.
Mali sme ho ale naozaj malo,priznal,ze ho nepritahujem ked vidi brusko a ze sa aj boji o malu . No teraz uz sa posledne dve mesiace hadame kvoli tomu. Ja chcem a on sa radsej spravi sam. Chapem to,ze ho nepritahujem,ciim sa ako gulka aj ja,le je to potreba a ja neviem co s tym. Na to mi povedal,ze to ze sa robi je lepsie ako by ma malpodvadzat-samozrejme ale ta ruka mi uz pride ako mrcha,ktora mi prebrala priatela. Ja uz nevydrzim :D :/ viem ,ze to teraz bude uz horsie a potom aj po porode,ale co mam urobit aby ma uz konecne chcel....vzdy mi vravi ze som krasna,rozkosna,ze nas miluje a chce byt s nami,ale vzdy ked je vonku s kamaratmi viem,ze neklame,ze je len s nimi,ale aj tak mu proste vykricim ze nech si ju tam po*eb* ked sa dlho nevracia a so mnou sex nechce..a potom sa pohadame... Som v CR a vela kamaratok tam nemam pretoze som velmi rychlo otehotnela,teraz som na dovolenke na SR,som vonku s kamaratkami a aj tak mi vadi ze mu nechyba sex so mnou a ze je dlho vonku,tak mu to zas vykrikujem,ale on je ku mne stale mily :/ co s tym mam robit? Prejde ma to vobec? :( mali ste take aj vy? :(

comadreja
1. pro 2015

Tak jak se to u vas vyvíjelo po porodu, uz jste v pohode?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru