Nerozumíme si s manželem, ale syna miluje. Mám zůstat?

samanela
4. kvě 2010

Mám trochu trápení, do kterého jsem se vlastně připletla docela sama a budu ráda, když mi napíšete svoje názory.fakt to teď potřebuju.Je mi 23, mám 3-letého syna, a samozřejmě muže, který je o 12 let
# starší.Myslím si, že na věku skutečně nezáleží, jelikož si připadám, že nás dělí
# tak půl století.Vůbec si spolu nerozumíme, nemáme společné zájmy, koníčky ani
# názor na život.chápu, že teď musíte koukat s otevřenou pusou, proč jsme se vůbec
# někdy dali dohromady a odpovím tak, že to byla zkrátka zamilovanost, která
# samozřejmě okamžitě vyšuměla již v době, kdy jsem byla těhotná a trochu líp ho
# poznala..Můj muž navíc dokáže být neuvěřitelně zlý a říct věci typu, vžyť i máma
# mi říkala, at si tě neberu, můžu si vypadnout,malej je jedinej,na kom mu
# záleží,já jsem mu volná,byt na mě nikdy nepřevede, jak jsme se původně
# domluvili-já ho totiž ze svýho komplet vybavila a táta i děda tam všechno
# udělali a tím pádem, že na mě část napíše, ale to už nikdy neudělá.ty věci si
# mám totiž odnést -zkrátka mi dokáže říct hnusy, z kterých je mi neuvěřitelně
# mizerně a strašně bolí.Nevím, proč to dělá.vždycky se ale druhý den aby se
# neřeklo omluví a všechno zase spláchneme.jenže se to opakuje pořád dokola a já
# už nedokážu na ty jeho slova jen tak za den zapomenout.Pořád to slyším a spát s
# ním taky pak nemůžu a on to nechápe a má okamžitě důvod si myslet, že někoho mám
# nebo už ho nechci.Ted už spolu nespíme asi půl roku.Ale jsou i plusy, který teda
# má, abych je nehanila.Postará se perfektně o malýho a i já si chodím, kam
# potřebuju vcelku úplně běžně.
# nejsem žádná semetrika,normální,navíc hezká štíhlá holka, a i každej mu říká,
# jakou má hezkou a milou ženu a mně to spíš všechno připadá, jako by na mě žárlil
# nebo co.ale to nepřizná.Já jsem navíc hodně samostatná.se vším si poradím sama,
# nejsem žádná husa, která si ani neumí přitlouct hřebík a nic po něm už ani radši
# nechci.nebo ani netroufám.proč se teda ke mně chová takhle?taky je hodně
# sebestřednej.neustále se jen lituje.je třeba dotčenej, že mu nedám pusu, když
# přijde z práce, ale mimochodem-neměl by to dělat on?Když se pohádáme, tak chce,
# aby to bylo druhý den vymazaný a dobrý, ale to prostě nedokážu a on toho
# využije, že už asi nemám zájem atp.Vím, že co ted napíšu, vám možná bude
# připadat hloupé, ale nikdy mi třeba nepřinese kytku, ani potom, co se pohádáme,
# nebo spíš po tom, co mi dokáže hnusnýho říct a to ani k svátku k narozeninám mě
# ničím nepřekvapí.nerozumějte tomu, že chci brilianty, ale třeba nějaká véča nebo
# tak...jenže to by musel shánět hlídání a to je přece zbytečný.Najíst se můžem
# doma.takhle on uvažuje.jenže co teď. asi se všichni shodnem, že to je na h...ale co
# mám dělat?mám vzít malýmu tátu a bydlet někde v nájmu s holkama a s dítětem,
# který potřebuje svůj pokojíček a je na něj zvyklej-to nedokážu!K mámě nemůžu a
# ostatní řešení taky nepřijatelný.Bože, co mám dělat.prosím poraďte
#
--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

lucinecinecka
5. kvě 2010

Ahojky..máš to docela těžké..a co máš dělat Ti asi jen tak někdo neporadí.Sama musíš vědět,co je nejlepší.Já jsem zažila něco podobného,naštěstí jsme nebyli svoji a nebyl starší,ale hádky a tyhle řeči měl taky.Odešla jsem od něj,když měl malej osm měsíců.Bylo to těžké,nastěhovala jsem se k babičce a nějak jsme to museli zvládnout.Jenže otec malého,co jsem ho opustila přestal mít zájem i o něj.Teď žiju o 11let se starším přítelem,který má v péči dvě děti a jsem spokojená.
Tak jestli ho nechceš hned opiuštět a brát malýmu tátu,tak si v klidu večer sedněte,dejte si víno a normálně si o tom promluvte.Jestli budete oba chtít,myslím si,že nějaké řešení se najde.A když ne,asi bych přemýšlela o rozvodu.

ygreen
5. kvě 2010

proč to dělá - protože je to blbec a blbci se nemění 😒 a zůstat nebo odejít - podle mě odejít, jsi mlaďounká, měla bys prožít život s někým koho milueš a kdo tě náležitě ocení jako ženu, milenku, matku i manželku. Vždyť jako táta může fungovat dál, pokud je to to jediné co umí.

tarra27
16. zář 2012

@samanela Ahojky, docela by mě zajímalo, jak pokračuje/nepokračuje tvůj vztah....narovinu - podle mě na Tebe žárlí a já bych se pakovala pryč....kdyby to jen trochu šlo.....řekla bych mu, že tímto stylem nehodlám žít svůj život, že mi to nevyhovuje....že mu nebdudu dělat problémy s děckem, ale že takhle žít nechci a nebudu.... nechová se slušně....