Neshody v partnerství / manželství

micha.bello
2. pro 2010

Holky, je tu někdo takový kdo má menší či větší problémy s partnerem/manželem? Potřebuju se někomu vypovídat. ☹ Někomu kdo je na tom podobně. ☹

sariss
10. črc 2011

@micha.bello super,tak to jsou prima zpravy! Tak at jde vse i nadale jak ma🙂

moncicak.as
24. črc 2011

Holky, ráda bych se zeptala, máte někdo doma manžela ,,citlivku"? Ten můj strašně blbě nese, když třeba týden je pernější a tolik si ho nevšímám a nepíšu mu smsky, jak ho miluju a jak se na něj těšim z práce. Abychom se měli fin.dobře, tak pracuju večer při mateřské a mám poslední týdny šílený hádky, že se mu dostatečně nevěnuju, malej když se večer vzbudí a nechce spát a řve, tak je naštvaný a snad si myslí, že budím malýho schválně, abych nemusela být s sním, ale to neni pravda...ví, že potřebujeme peníze, ale vadí mu, že makám, že nemám tolik času na něj a nevěnuju mu všechny večery v láskyplném objetí...nedávno jsem zjistila, že projíždí i seznamky a hledá holky z Prahy, vysvětlil to tak, že jen kouká...ted mu najednou vadí věci, které mu na mě dřív nevadili....od pátku, kdy jsem přišla na tu seznamku se nonstop hádáme, snad o všem....nemáte radu, co s tim? 😒

jandalinka
31. črc 2011

@moncicak.as hlavně spolu mluvte!!!A dopřejte si i chvilku pro sebe bez malého.Je to určitě jen období-krize,uvidíš....přeji hodně štěstí