Neshody v partnerství / manželství

micha.bello
2. pro 2010

Holky, je tu někdo takový kdo má menší či větší problémy s partnerem/manželem? Potřebuju se někomu vypovídat. ☹ Někomu kdo je na tom podobně. ☹

k.ate
2. pro 2010

@micha.bello u nás je to jak kdy 🙂 Ale většinou pořádná itálie 🙂

micha.bello
autor
2. pro 2010

@k.ate: a jak dlouho spolu už jste? A to se stále milujete i přes tu itálii? 😀 Mně posledních pár dnů příjde, že je náš vztah zase takový nějaký divný. ☹ Přítel hledá chyby na tom co dělám-nedělám. Navíc doma vůbec s ničím nepomůže. ☹

k.ate
2. pro 2010

@micha.bello no poznali jsme se před 5 rokama 🙂 A milujem se pořád, mně už přijde divný, když se nepohádáme, protože mezi náma pak to, co nás štve prostě visí, když se pohádáme, vypustíme páru oba, řeknem si, co nás na tom druhým štve a je zas na nějakou dobu klid 😀

wjerushka
2. pro 2010

@micha.bello to je asi všude. Třeba u nás jsou vlny, poslední dobou si psíš lezeme na nervy, než aby to bylo pěkný. Teď bylmanža tři dny ana služebce a byl to klííídek. Nějak mi ani nechyběl, možná by měl být pryč delší dobu, aby se mi zase začalo stýskat. Ale včer ajel domů v tý největší kalamitě a měla jsem o něj strach to ne že ne. A u Vás to asi špatný pořád taky nebude, jeslti čekáte 😉 😀

micha.bello
autor
2. pro 2010

@k.ate: Hlavně že jste oba celkem spokojení. Mně začíná být přítel protivný už jen tím jak příjde domů. ☹ Mám dojem jestli nezačínám mít ponorkovou nemoc. A nevím, jestli je to těhotenstvím a hormonama že mě užírá každá věc anebo vidím náš vztah jinak. Nevím... Nevíc mě mrzí jak bere všechny mé povinnosti co se týče domácnosti jako samozdřejmost. A když něco neudělám jako běžně dělávám tak už mi začne říkat, že jsem polevila ze svých povinností. Ani nic sám od sebe neudělá. Občas teda hodí nádobí do myčky ale že by sám od sebe vynesl odpadky nebo šel pověsit prádlo na půdu to ne. ☹ Raději o víkendu sedí u noťasu nebo čučí na svoje nahrané filmy v televizi. Už si připadám kolikrát jen jako uklízečka a služka než plnohodnotná partnerka. Už se těším až pojedu k mamce na 2 dny aspoň naberu novou sílu. Nejlíp by mi bylo, kdybych byla teď několik dnů s malou úplně sama.

marooshka
2. pro 2010

micha.bello: četla jsem v tvým fotoblogu že s přítelem nejsi dlouho, poznali jste se už když jsi měla Klárku, chápu to dobře? A teď čekáte mimi spolu. No je to složitý, možná to je hormonama, jsi víc přecitlivělá na to za co tě buzeruje atd. Taky by se mi teda nelíbilo kdyby mi muž říkal že jsem polevila ze svých povinností. Máš malý dítě, jsi na začátku těhotenství, tak aby se nepo.ral, že nelítáš doma s hadrem nebo nevim co. Podle toho co píšeš, to bude asi ten typ co prostě bude prudit pořád, i kdyby ses přetrhla, pořád mu bude něco vadit. Promiň že ti to tak píšu, ale připadá mi to tak. Je přítel o dost starší? Kdybys s ním nečekala mimi, radila bych ti se na něj vykašlat, jestli jste spolu krátce a už tě takhle štve. Takhle se budete muset nějak zaběhnout spolu, nestresuj se tím, že ti něco vyčítá. Promluv si s ním, řeklni mu co tě trápí.

k.ate
2. pro 2010

@micha.bello manžel si ted 3 měsíce hledal práci, takže byl v podstatě pořád doma a to byla panečku ponorka 😀 je to složitý, u nás manžel vynáší odpadky, v nádobí se střídáme, když je potřeba nebo se mu chce, tak vypere a tak, pomáhá, ale on má jako vzor pořádku to, jak to bylo u nich doma a tam je většinou fakt parádně uklizení, já jsem proti jeho mamce bordelář (a nejen proti jeho mamce 😀 ) a jemu to občas začne lézt na nervy, já začnu mít pocit, že si představuje, že budu dělat všechno a už to jede - on je naštvanej, že neocením, že mi pomáhá a já jsem naštvaná, že nevidí, co dělám já 🙂 a vzhledem k tomu, že už jsem si zvykla nesklopit uši a nechat si to líbit, tak to pak podle toho taky vypadá...

Já bych si zkusila o tom s přítelem promluvit, vim, že to nebude asi jednoduchý, ale zkusila bych to s ním probrat. Pokud tě to užířá... 😉

micha.bello
autor
3. pro 2010

☹ Dneska je mi hůř než včera a předevčírem. ☹

kristi
3. pro 2010

@micha.bello odjed k mamce na dyl, pokud je to mozne

sylvka
3. pro 2010

@micha.bello u nás to vrcholí teď,za pár dní se stěhujeme....

beruska1989
4. pro 2010

u nás je to poslední dobou taky bomba. hádáme se kvůli malý. On jde spát malá pláče, a tenhle týden v pondělí po mě štěknul že už ho začíná srát, a to mi hnulo žlučí, jsem se do něj teda pustila. a poslala ho k mamince. ještě se nevrátil.. někdy si říkám že by nám bez něj bylo i líp. on nedokáže pochopit že malý děti prostě pláčou.
s ničim nepomuže. on si po sobě neuklidí ani talíř od večeře. a když to dá náhodou do dřezu tak i se zbytkama, on je totiž velkej problém to dát do koše, co je 2kroky od linky. Holt je zvyklej od maminky, ta mu všechno strkala až pod nos. jenže tohle já dělat odmítám, protože on to ani nedokáže ocenit, nic nepochválí. Aby mi někdy řekl že mě má rád to taky neexistuje. Jsme spolu tři roky, a vždycky to bylo bez mráčku, ale od tý doby co máme Natálku je to děs, a přitom ji chtěl, těšil se na ni, ale asi si nedovedl představit co to obnáší. protože ona zapláče a on už ji okřikuje☹
když byla Naty malá tak přijel domu a první co bylo: tady je bordel co si celej den dělala. to mě fakt dokáže vytočit. Když to udělal naposled tak jsem mu nechala malou, sebrala se a přišla asi po 3 hodkách, od tý doby s tímhle dal pokoj.

vean
4. pro 2010

ja se přidám...není to vubec jednoduché a bylo by to na dlouhé povídání.....jak piše beruska1989.než jsem čekala mimi viděla a nebo raději nechtěla vidět,neuvědomovala atd....co se nám narodila dceruška už v těhotenství,to pomalu začalo a porodem jít hodně z kopce........porod jsme měla cisařem,začal hledat na mě chyby,veškerou vinu hazel na mě,jak jsem špatná,mi vše vyčítat,křičel atd....když přišel z práce nic víc ho nezajímalo než jidlo,pc a kamaradi,srazy,o vikendech jezdil si domu k rodicum,že potřebuji pomoct atd.....a mala a ja my jsme šli z cesty.....a mohla bych pokračovat....pak mi i začal a vyhrožoval,že mi dcerku sebere....ukončila jsem to.....ps:skoro cely rok jsme se to snažila udržet kvuli dcerce,ale takhle to dal nešlo..........

sayast
4. pro 2010

my jsme se rozesli v srpnu, ted jsme v rozvodovem rizeni. je to strasne tezke, fakt jsem netusila jak moc. ale ta pohoda, klid, to je uzasne 😵 . i mala je uplne jina 🙂. ale stalo me to teda deprese, beru antidepresiva, ale stalo to za to. nema cenu se trapit. mmch,problemy nam zacali taky az po porodu. do te doby bylo vse krasne ☹

vean
4. pro 2010

@sayast ahojíček zdravím.tak jsme na tom podobně stejně....ja jsem vdaná nebyla.vím jak ti je,jak se citíš atd...je to těžké.....na druhou stranu je to pohoda a klid,jak pisaš...ty soudy...a co malá,jak to nese,a co otec,je starostlivý?jezdí si otec pro malou atd...promin,jestli vyzvídam,nemusís odpovídat,jestli nechceš...jinak se moc omlouvám....
@sayast

sayast
4. pro 2010

@vean soud mame za sebou jen o malou, bylo to strasne, jak se choval, jak mluvil 😢 . jsem pak tyden vubec s nikym nekomunikovala 😔 . a o malou jestli se stara, jak se to vezme. 3 mesice ji nevidel vubec, tenhle tyden za ni zitra prijede uz potreti. ale vzdy treba jen na pul hodky. tak je mi to lito, kvuli ni. zazila jsem si ze o me tata zajem moc nejevil a moc se natrapila ☹ . mala ze zacatku ho porad volala, cely dny prohlizela album a volala tata, tata. to bylo hrozny. a nechapu to, nikdy se ji moc nevenoval. ted uz je dobra. jen kdyz mi nekdo vola tak se pta jestli babicka nebo tata, jinak v pohode. jen se ho stydi (coz se po 3 mesicich neni cemu divit), tak k nemu moc nechce 😒
jinak je mala uplne jina. driv byla zamlkla, moc se nesmala, ted se rehta nahlas, povida i s cizima lidma, coz pro me byl sok 😀, je fakt uplne jina, pohodova. je to na ni strasne znat a vidi to i okoli co nevi ze jsme od sebe..
jak je to u vas? a co mas? jak stary je mimco?

vean
4. pro 2010

nám budou3roky.máme to těžké.to nejduležitější jsem napsala.natálku me vozí déle,než má atd,vozi mě ji špinavou-oblečení atd.když si ji bere na víkend chodí po disku,jsem se dozvěděla atd...je toho dost.soc.děla jako nic.u soudu je to také jinak.....co mám povídat. jsou věci které raději nebudu ani psát co všechno byl schopny a řekl,skrze natálku....děla jak ji miluje u soudu atd,ale ani ji neřkne jménem..........je toho opravdu hodně....a když jsme s dceruskou sama,tak vše je v pohodě,je v klidu atd....a jak to všechno zvladate vy jinak??tak to máte určené soudem..a natalka je na mě tak zasla,že semnou chodi i na wc,a vsude ji musim brat sebou dr atd,kdyz nahodou potřebuji

vean
4. pro 2010

nám budou3roky.máme to těžké.to nejduležitější jsem napsala.natálku me vozí déle,než má atd,vozi mě ji špinavou-oblečení atd.když si ji bere na víkend chodí po disku,jsem se dozvěděla atd...je toho dost.soc.děla jako nic.u soudu je to také jinak.....co mám povídat. jsou věci které raději nebudu ani psát co všechno byl schopny a řekl,skrze natálku....děla jak ji miluje u soudu atd,ale ani ji neřkne jménem..........je toho opravdu hodně....a když jsme s dceruskou sama,tak vše je v pohodě,je v klidu atd....a jak to všechno zvladate vy jinak??tak to máte určené soudem..a natalka je na mě tak zasla,že semnou chodi i na wc,a vsude ji musim brat sebou dr atd,kdyz nahodou potřebuji
@sayast

sayast
4. pro 2010

tak muj to mel naopak, juli miluje, ale jak byl u soudu ve stresu, tak tak vubec nemluvil, naopak 😢 😢 😢
navstevy mame na domluve a v me pritomnosti. ale kdyby si ji na odpoledne vzit chtel, tak s tim problem nemam. v lete ji takhle 2x mel a privezl ji naprosto v poradku, cistou, spokojenou a asi 20 min pred domluvenou dobou. a prubezne me informoval po telefonu. takze na to ze kdyz byl s nama, tak se nestaral, tak ted zvladal. ale na noc bych ji jeste nedala ☹. jsme na sebe strasne fixovane. trpim kdyz musim chodit na par dni do prace a hlida ji mamka 😝 . tim ti vlastne odpovidam 😀. hlidani si vybiram jen na to abych mohla do prace, protoze bych financne vubec nevysla, ted teda posledni mesic praktikujeme s tchyni ze ji hlida kazde pondeli (pokud nemam pracovni) od 12 do cca 16:30-17:00. tak je to fajn, obeham si doktory, obchody. jinak mi nikdo nehlida, jen v nejnutnejsim pripade

vean
4. pro 2010

tak to mate dobre.natalka ma strasně ráda mou sestru-tetu.říka ji teti.jinak moc nemluvíme.umíme jak dělají zviřatka atd...mate to fakt dobré.a kolikrat mě hlída i natalka u sprchy....mě to nejvíce mrzí kvuli Natálce.....jinak chodim musim jít spinkat sní do postele a usína tak,že me mrží za uši....
take to nemas jednoduché.
a jinak hlavně,že máte klid že a pohodu,že?
@sayast

sayast
4. pro 2010

jj,klid a pohoda za to fakt stala 🙂
tak se mnou chodi zasadne vsude a neexistuje ze by me nechala chvili treba sedet u netu 😅. kdyz varim, sedi na lince a pomaha 😀. jinak se nadherne rozmluvila co jsme sami, ma uz velice slusnou slovni zasobu a peknou yvslovnost,az jsem prekvapena. me to taky mrzi hlavne kvuli malej, prave proto ze ja jako dite to zazila ☹. jinak se moc domluvit neumime, teda jo, ale jen pokud ustoupim a je po jeho 😝 . a usiname a spinkame taky spolu. mam ji od 7 mi mesicu nastehovanou v posteli a menit to nehodlam 😀 😅

vean
4. pro 2010

tak to jsme na tom stejně,bereš mi slova.....internet net neexistujel.vaříme jak vy.mala mi sedí na lince a pomahá.rozbiji vajička a nejvice miluje vodu,pořád mi ji pouští,a abych mila nadobi a nebo zalíváme květiny....a pořád mě pusinkuje a kocáme se....je to nepopsatelné...........a když není semnou doma,tak jsme jak tělo bez duše bojim se o ní,nic mě nebaví.pořad na ni myslím.hlavně jestli je v pořádku a co asi děla atd....
@sayast

sylvka
5. pro 2010

ahojky holky,jsem na tom stejně jako vy.vlastně na začátku,rozhodla jsem se,že se přestěhuji ani né před týdnem.bylo to kvúli tomu,že bydlíme s přít.rodičema a jsou neust.spory,při kterých pokaždé přít,stojí při rodičích 😖 (prostě mamánek) a taky jiné spory.po počátečním přítelově naštvání už se snad klidní.na malého mi bude dávat 6000měsíčně,což si myslim že je slušný a tak ani já mu nebudu dělat nepříjemnosti.slíbila jsem že kdykoliv bude chtít on nebo jeho rodiče martínka,tak jim ho dám(budeme bydlet cca.4km od sebe).měla jsem strašný štěstí že jsem sehnala 2+1 téměř hned,je to teda drahý 9000měs.ale musíme to zvládnout.někdy je to hrozný,vzpomenu si,jak to bylo někdy hezký a brečím a brečím...ale ten tlak jeho rodiny se opravdu nedá,jinak bych asi měla dodat,že jsem se ho ptala,jestli nechce jít do podnájmu s náma a nechce prej zůstane s rodičema a nechce se mu do paneláku.bojím se toho,co martínek,na bydlení bez táty a dědy a babičky,které strašně miluje.na druhou stranu,jak píšete těšim se na klid ,na vlastní bydlení.....

micha.bello
autor
6. pro 2010

@sylvka: ahojky, 6 tisíc měsíčně, to je hodně. Mně dává Klárčin otec 2000, teď co se mi sníží od tohoto měsíce rodičák mi bude dávat 2500. Taky si někdy říkám jestli by nebyl lepší klid a pohoda. Kdybych měla víc peněz tak si pohrávám s myšlenkou jít taky do 2+1. Ale věřím, že s přítelem teď bude zase všechno ok. Počkám do porodu a jestli bude i po porodu vše v pořádku a budeme spolu spokojení a šťastní, tak nebudu na takové věci vůbec myslet.

Přítel není špatný jen prostě není ten typ chlapa který pomáhá s čímkoliv aniž by mu někdo něco řekl. Jediné co bych chtěla aby se změnilo je tenhle jeho přístup k domácnosti. Snad až uvidí po porodu kolik toho musím stíhat mi začne pomáhat více než pomáhá teď.

sayast
6. pro 2010

@sylvka 6 tisic je krasny. to bud rada ze jste se tak domluvili 😉. ja dostavam 2 tisice, nechal mi dluhy, paradoxne do zari budu jeste splacet svatbu,na to mi nedava nic, male navic nic nekoupi. bydlime v 1+1. preju at stehovani a obdobi po probehne co nejlepe 🙂

sylvka
6. pro 2010

@micha.bello
@sayast díky holky že jste napsaly 🙂 dneska proběhla hádka jako blázen a tchýně mi před chvílí řekla,že už tady nesmím být. ☹ takže dnes se asi stěhuju k našim...

kacabik
6. pro 2010

Ahoj Holky, tak se bohuzel pridavam k vam, kterym to doma nehraje. Opravdu nevim co delat, u nas to zacalo jit z kopce jak jsem otehotnela. Na malou jsem vice mene sama, mamatata v jednom. S manzelem je relativni klid, kdyz drzim krok a neprotestuji proti jeho naladam, proti jeho sportum a tomu ze nebere ohledy na mne ani na malou. Nevim, jestli je lepsi zustat, drzet nebo udelat radikalni krok. Jeste navic ja bych chtela dalsi mimco a to asi neni uplne dobry napad.Mozna to neni u nas tak dramaticke jako u nekterych z Vas, ale urcite bych nase manzelstvi nekvalifikovala jako stastne :-/

ria80
6. pro 2010

Zkus to nejdřív vyřešit,možná je jen poblém v komunikaci.Co třeba nějaká poradna?

sayast
6. pro 2010

@kacabik manzelskou poradnu bych zkusila. my tam byli po rozchodu protoze jsme se vubec neumeli domluvit a hodne nam to pomohlo!

vean
6. pro 2010

@sylvka
@kacabik ahojíček holky.jsme s vámi.vím jak vám je.tak se držte hlavně kvuli dětičkám....

jaa
6. pro 2010

@sylvka Doufám,že za vámi tatka přijde...Tohle bych od dospěláka nečekala... 😒 Martínek je sluníčko a snad to donutí tatku,aby se nad sebou trochu zamyslel.nemůže žít s rodiči věčně....Sylvi,hodně štěstí...