Nevěra. Dokázaly jste odpustit?

3. kvě 2022

Holky kdo zažil nevěru, dokázali jste ji odpustit?

autor
9. kvě 2022

@zaludova bylo to po porodu kdy syn měl nějaké problémy a já se upnula na děti a na nic jsem neměla čas. Stalo se to když malý měl skoro rok. Ano, je mu to hrozně líto. Dělá vše co mi na oči vidí.

autor
9. kvě 2022

@gujduska to jste opravdu dobří že jste to zvládli 😊

ko87
9. kvě 2022

Ach jo. Takže klasika. Chlap nevydejchal, že se víc staráš o děti. Krom sebe teď vím o x případech, které proběhly jak přes kopírák. Ženská doma s dětmi na mateřský a chlap se najednou cítí nedoceněný a že o něj žena nemá zájem. No je to fakt, jí už totiž na ten zájem nezbývá čas ani síla. A když se najde ochotná slečna/paní, která ho tím zájmem zahrne a on se najednou cítí zase jako king, je vymalováno. O co všechno může přijít mu obvykle dojde, až když se to provalí. Oni si ti chlapi prostě absolutně nedovedou představit, co všechno na tu ženskou spadne, když je z ní najednou máma. A že děti sem tam odpoledne "pohlídá", se s tím vůbec nedá srovnávat.
Jasně že máš podíl na tom, že manžel nebyl spokojený, ale zbytečně se neobviňuj. Za jeho "řešení" problému opravdu nemůžeš. Tu nespokojenost měl řešit s tebou, ne do toho tahat někoho dalšího. A tím řešit, myslím opravdu řešit, ne že ti řekne "hele, já jsem nespokojenej, udělej s tím něco."
Njn, kdybych věděla, co vím teď, možná by taky bylo všechno jinak. Jenže už se stalo.

zmrzlinka
9. kvě 2022

@gujduska to jseš dobrá,že se s kamarádkou bavíš.U nás to bylo podobně.Akorar to byla kolegine z práce.Kdybych ji teď potkala,tak bych ji asi ani nepozdravila....

gujduska
9. kvě 2022

Tak nějak jsme oba prošli nějakým uvědoměním si, hlavně jsme v té době měli 9 měsíční dceru a nechtěli jsme to ani jeden zahodit a zničit. Dneska jsme šťastná rodina a máme druhé měsíční miminko 💕

gujduska
9. kvě 2022

@zmrzlinka Díky, ale je to asi jen fakt o uvedomeni si skutečných hodnot. Hlavně potkavat ji na malém městě denně s detma když se naše děti kamarádí by mi nějaká nenávist byla asi víc na obtíž 🤷‍♀️ ale dlouho byla mimo hru, chtělo to čas 👍

autor
9. kvě 2022

@ko87 přesně tak to bylo 😒 úplně si to vystihla. Uvědomil si to všechno až se to provalilo a já ho vyhodila, to mě pak prosil na kolenou.

autor
9. kvě 2022

@zmrzlinka já bych se s tou kamarádkou taky nedokázala bavit. Kdybych potkala tu nádheru tak by jedině dostala bombu 😄