Nevěra v těhotenství. Byli jste v podobné situaci?

janinaj20
9. črc 2011

ahoj,dostal se nekdo z vas do podobne situace?
po 1 mes po narozeni meho ditete jsem zjistila,ze mi byl "pritel" neverny s vdanou zenskou v dobe meho tehotenstvi. a jeste mi rekl: "tak co,jaky to bylo,kdyz si nic nevedela"
co jsem mu na tohle mohla rict,ze je to idiiot.
mohlo mi to byt jasne,kdyz behem tehu a po porodu jezdil az k veceru za mnou a vymlouval se na praci a cinnost na svem baraku ve vesnici.(kde jsme meli po narozeni ditete, 6 nedeli bydlet)
je to nechutne,kdyz sloulozi v tehotenstvi se mnou a na stridacku me ma s nejakou vdanou zenou.(bez sprcky)
po zjisteni,kdo to je, jsem se rozhodla kontaktovat jejiho manzela,zda mu tento zpusob zivota s jeho zenou vyhovuje.rozhodne ne a zada o rozvod,svoji zenu "vykopl" z baraku

nyni "byvaly pritel" bydli v baraku na vesnici a dokonce s tou dosud vdanou zenou(ktera ma 12 lete dite)
od "byvaleho pritele" pri navstevach naseho ditete,ktere mam soudne sverene do vychovy, musim nyni od neho ztrpet jeho ponizovani, urazky, a jaka jsem nula.

co mi poradite?
rekla jsem mu jasne,ze behem navstev at neresi nas,ze ma kazdy uz svuj zivot. at se zameri na dite. at nemusi poslouchat ty jeho vylevy.
on to nechape,ma potrebu me porad urazet. ale za co? ze mi byl celou dobu neverny? ja nosila 9 mes dite,temer cele tehu jsem zvracela a bylo mi spatne. a ten sobec mi ani nepomohl po cisars. porodu s ditetem
nyni jsem pro jeho rodinu ja ta nejhorsi(ani oni mi po porodu nepomohli,ze chapou v jake jsem situaci,ale nemaji cas). jeho rodine ani nevadi pravdepodobne,ze ma vdanou zenu,(kurvu, ktera pres4 roky podvadela sveho manzela)

nyni kdyz je dite vetsi(pul roku) chtela by jeho rodina mit dite u sebe.
ja jim dovolim navstevy u me doma,venku,ale dite jim nedavam, soudne mame dohodu styku ditete s otcem,kde nejsou stanoveny dny ani hodiny. coz je pro me najednu stranu dobre,alespon si dite nebude brat k te "kurve" nebo k jeho rodine,ktera mi nepomohla, kdyz jsem to nejvic potrebovala
mam stochuti "meho byvaleho pritele" potupit,poslat na dno, ale nevim jak.. za to co mi udelal.
nebo to mam nechat plavat? ale on je ten, co si jen celou dobu uziva bezstarosti

camelinka
9. črc 2011

ahoj, po precteni mi malicko spadla brada, opravdu si mela "stesti" na (ted hodne dlouho hledam a nenachazim co nejmin sprosty slovo) a ikdyz to musi byt tezky, bud rada ze se na to neprislo jeste pozdeji, bez takovyho .... vam bude lip.
Nevim co bych poradila,muzu jen poprat aby se byvaly uklidnil a nemel tendence si zvysovet sve ego urazenim zeny ktera mu porodila dite,a snad tu bude mamina ktera se vyzna i pravnich a soudnich zalezitostech.
Preju hodne stesti a pevny nervy, ja bych ho pretahla krumpacem a zahrabala.

katkafs
10. črc 2011

ahojte, súhlasím s camelinkou ohľadom všetkého čo sa týka toho sviniara !! Inak Ti - janinaj20 veľmi držím palce !!!!!