Nevera ve vztahu. Odpustit nebo ne?

kukinka
2. kvě 2007

odpustit?Ano nebo ne?Co si myslite?

bambulik
4. kvě 2007

A jestli mi to ten můj někdy udělá nechci se to nikdy dozvědět...

josefa
4. kvě 2007

Já bych to zase chtěla vědět, pro mne lepší vědet, než se nechávat klamat.

ukana
4. kvě 2007

hanka, len som sa zamyslela, ked tu uz ta dana tema je, ale mam pocit, ze najviac sa tu zamyslas ty. Ved ked ta to nezaujima a myslienkami si niekde uplne inde, preco stale klikas na danu temu a skoro kazdej babe odpisujes 😒 ? Vravi sa: trafena hus zagaga.... 😖

ammalka
4. kvě 2007

bambulik,jenže je jistý, že všichni v tvém okolí to budou vědět, budou si říkat, "chudák holka" a ty budeš ta poslední, která se to dozví. Budeš za úplnýho idiota.
Také si myslím, že si to neseme z dětství, od svých rodičů, myslím to tak, že když byl někdo z rodiny nevěrný a ty jsi v tom žila, máš z toho větší strach, protože znáš např. následky, hádky atd., ten, kdo to nezažil neví o čem je řeč. Když otec doma lže, maminka celé noci propláče.

bambulik
4. kvě 2007

Jakto může každý v mém okolí vědět? My jsme třeba z Prahy a pomalu ani neznáme dobře svoje sousedy, tady není malá vesnice a drbárna.

ammalka
4. kvě 2007

bambulik, já říkám třeba příklad mé maminky, otec dělal v jednom nevelké městě a dělalo s ním spousta lidí od nás z vesnice, každý to věděl. Když otec odešel, tak nám to začali všichni říkat, byla to docela hrůza, mě např. to řekl v 8 letech spolužák ve škole, prý že otec má ženskou 😠

ervotoc
4. kvě 2007

ukana v tvojom prípade asi naozaj zagagala ☹ 🙄

hanka274
4. kvě 2007

ukana, ja sa zamyslam, ale nie nad mnou a manzelom...to som kde pisala?
ja sa priznam, ze som strasne zvedava, preto stale otvaram tuto temu, vies.
a som myslela, ze poradim, aby baby na take veci nemysleli, bude sa im zit vo vztahu lepsie a krajsie, pokojnejsie. Ale nie som tu samozrejme od toho, ale chcela som.
Ale vzdy sa najde niekto, napriklad ako ty, takze asi naozaj tu nemam co robit, pretoze sa ma to netyka.
Takze naozaj pozor na to, co znamena trafena hus zagaga 😉
aj na parozky! 😉 😝

ukana
4. kvě 2007

😀 😝 ga-ga-gaaaa 😀

dorotka
4. kvě 2007

ukana no toto mi pride uz ako tvrdy sarkazmus a porusovanie jedneho z pravidiel
ale s castou tvojho predchadzajuceho prispevku suhlasim
hanka ja sa riadim never say never alebo zariekaneho chleba sa najviac najes
a vdaka svojim zivotnym skusenostiam netvrdim ze nieco ja alebo niekto druhy na 100 percent neurobi len ze sa budem snazit aby sa to nestalo preto neviem ani odpovedat na otazku polozenu v teme a preto sa mi zda len hypoteticke tazko je odpovedat cloveku ktory sa prave v danej situacii nenachadza

kaci.k
29. kvě 2007

Ahoj holky,muj manzel me podvadi.Kdyz jsem prisla z porodnice nasla jsem nehezke sms v jeho telefonu.O tom jak si uziji vasnivou noc a tak.Rekl ze ji nikdy nevidel ze se s ni seznamil pres net a ze by me to neudelala.Ale ted je to mesic a nasla jsem zase v jeho mobilu zpravu ze na nej ceka a ze at uz prijede.Manzel to potvrdil ze nekoho ma a ze to s ni skonci.Ale co dyz ne?Nevim co mam delat ☹ 😢

lejla77
29. kvě 2007

kaci.k:
☹ tak to ti nezavidim... 😖 Drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne. Ale prepac, pride mi to nechutne - podvadzanie, ked ty si tehu, alebo rodis... 🤐
Skus tej kocke zavolat, ci sa neciti....Ktovie, ci o tom vobec vie, ze tvoj muz je zenaty a ze mate mimi...

karla6
29. kvě 2007

kaci.k, já nemyslím, že bys měla volat jí. I když možná by to pomohlo. Měla bys to pořádně probrat s manželem. To on ti ubližuje.

kaczka
29. kvě 2007

KAci,to je mi moc líto ☹ Určitě to s ním prober!!NEmyslím si,že byste spolu měli zlstávat za každou cenu!!Ale určitě si ho vyslechni!!

kaci.k
29. kvě 2007

Ta slecna to vi moc dobre ze muj chlap je zenaty.A taky vi ze jsem byla v porodnici.A manzel driv nez jsem si mohla opsat cislo to vymazal.Takze jsem to neztihla.A kdyz jsem cetla ty sms nejak jsem byla v soku a nenapadlo me opsat cisilko. ☹ Nevim proc jsou chlapy takovy....cim vic maj doma pohodu a klidek tak tim vic delaj kraviny.Jak se rika-Zivot je blato a chodit v nem,umi jen svine.

kaczka
29. kvě 2007

Kači,tak jsem už zjistila,že v dnešním světe hodní lidé moc nepochodí!!Řídím se citátem:Kdo chce přežít v tomto světě musí žít podle mody a srdce už se nenosí!!
Moc dobře vím,jak zrada bolí!!Ty to máš o to horší,že máte krásnou holčičku a to s tím porodem!Určitě dej vedět jak to s tebou vypadá!Klidně písni do IP! 😉

irisp
29. kvě 2007

kaci.k- teda je mi moc lito jak se k tobe tvuj manzel zachoval,ja si myslim ze pokud si zalozil rodinu ,tak by mel mylset predevsim na Vas!!!a tej slecne radej NEvolaj jinom se tobe bude smat a delat s tebe srandu(musi bejt pekna svine kdyz ji nevadi ze mate doma mimi a ona rozbiji rodinu),radej si promluv s manzelem at tobe vysvetli co vlasne chce a co mu chybi!!!! preji tobe pevne nervy at to dobre dopadne derzim palci

kaci.k
29. kvě 2007

S manzelem jsme byly 6 let nez jsme se vzaly.V Cervnu minuleho roku jsme se vzaly a splodily malou.Takze to neni ani rok od svatby. 😢 Manzeloj jen tak neodpustim uz kvuli tomu ze jsem mela tezky porod a ze jsem dcerku rodila 4 dny.A on zatim....)Chtela jsem s nim o tom mluvit,prej mu chybel sex.Ale copak sex je tak dulezity?Tech 6 nedel?To se preci vydrzet da.Porodila jsem mu dceru.A v neskutecnych bolestech.A on takhle.Myslela jsem ze ho znam,ale jak je videt.....NEZNAM.

kaczka
29. kvě 2007

Kači to je hodně hnusný no!!A už víš co budeš dělět?

kaci.k
29. kvě 2007

Co budu delat?Sama nevim,ted mu neverim ani co dejchne.Tajne doufam ze to nekdo vyresi za me.Protoze porad nemuzu uverit tomu ze se to stalo me.Ale...Dat mu jeste jednu sanci?Odejit?Fakt nevim.

elesa
29. kvě 2007

kaci.k
nikdy nikoho dokonale nepoznas..aj sami seba vieme niekedy poriadne prekvapit..
No..toto co citam, je nieco neopisatelne...tazko na to reagovat..ci radit, lutovat..alebo..
ja by som ho ignorovala..ale na druhej strane, ak by sa nieco pytal, slusne by som mu odpovedala..jednym slovom, nerobila by som cirkus..tak by mal dovod ako odist..ved ma doma histerku...
jednoznacne nedavat ultimatum typu "bud ja, alebo ona"...toto chlapi neznasaju..ale povedala by som mu len jedno, ze mi na nom zalezi a ak chce rozbit vztah a rodinu kvoli inej zene (ktoru prakticky ani nepozna), nech mi da vediet...
Nepoznate sa den, ani par mesiacov. Mate niekolko spolocnych rokov za sebou...vsad na to...a ked mu to nic nehovori, tak potom za vela nestoji ani on..
prepac za uprimnost...

lenkabu
29. kvě 2007

Ahoj kaci. To je mi moc líto co se ti stalo. Já bych se asi rozhodla podle toho jak se bude manžel teď chovat. Zůstala bych s ním kdyby to s ní hned skončil a snažil se abych mu odpustila. Kdybych viděla že je mu to líto. Jinak to asi nemá cenu.
Ale žiješ s ním ty a vidíš tu situaci mnohem líp než my všichni tady, tak se rozhodni podle srdíčka. Držím palce.

kaczka
29. kvě 2007

Elasa to krášně řekla!!Plně s ní souhlasím!

irisp
29. kvě 2007

kaci-on nebyl s tebou u porodu??ten sex chibi asi kazdemu chlapu ale to neznamena ze 6 tydnu neda nevyderzat.zachovaj chladnu hlavu a nepanikar miminka to dokazou tak tez vycitit ze maminka je nervozni.na zacatku si spolu skuste promluvit a pak sama uvidis jestli mu das druhou sanci a nebo ho posles k certu...ach jo jsou to chlapy

kaci.k
29. kvě 2007

Elasa,dekuju za tvou uprimnost.Ja nepatrim mezi histerky.Takze scena ani neprobehla.U porodu se mnou nebyl.Neslo mi porodit dcerku a nakonec po tech 4 dnech jsem musela na cisare.Jinak vam moc dekuju za vase rady.Moc jste mi pomohly.Je mi lip na srdicku.Pokusim se ukidnit a myslet hlavne na nasi dceru.chlap o tom nechce mluvit-tak ho musim donutit alespon k malemu rozhovoru 😒 Tak mi drzte palecky

elesa
29. kvě 2007

kaczka..dakujem...
kaci.k..
drzim palce, aby ten rozhovor bol o niecom..a nie len "pre nieco"...
mas pravdu, hlavne klud, ukludnit sa...venovat sa malej.
Takze zhlboka sa nadychni a do toho..ved po toooolkych rokoch ho poznas a vies, co na neho plati..

aaa
29. kvě 2007

kaci.k - je mi to líto, já procházím něčím podobným, vím, jak ti je.

andik
29. kvě 2007

kaci.k to je fakt síla 😠 nemám slov ☹

alenahabibi
29. kvě 2007

Holky, me taky chlap zahnul, dozvedela jsem se to kdyz bylo Sofii 5 mesicu. Priznal se, ze ma 2 mesice aferu. Ja se zbalila odjela k rodicum s mladsi dcerou, starsi chodi do skoly tak zustala s nim, on mi pak casto volal, okamzite to s ni ukoncil a ja se k nemu vratila. Nez se mi to stalo, rikala jsem si, ze bych chlapovi nikdy neodpustila, ale prece. Mame dve deti, jsme spolu 9 let, to se neda zahodit. Chlap se snazi, ale duvera je pryc, doufam, ze si ji vuci nemu zase vybuduju.

aaa
29. kvě 2007

My jsme spolu 12 let... ale asi se nám to nepodaří slepit.