Nevera ve vztahu. Odpustit nebo ne?

kukinka
2. kvě 2007

odpustit?Ano nebo ne?Co si myslite?

morusa
2. kvě 2007

Hanka274: Musím říct, že tvrdit, že by tě tvůj muž NIKDY nepodvedl, je velmi odvážné. Neber to absolutně jako navážení do Tebe, vůbec ne, ale já razím takovou teorii ,že my ženský jsme pořádný mrchy a že když chceme, tak toho chlapa prostě svedeme, mně osobně se ještě nestalo, že když jsem si zamanula, tak by se mi to nepovedlo, to je jedna věc. Druhá, že chlapi jsou prostě naprogramovaní jinak a občas skutečně ten mozek vypnou a přemejšlej něčím jiným. A třetí.... znám spoustu ženskejch ,které by daly ruku do ohně za svý chlapy, dokonce i v okruhu mých známých a přitom já vím, že ten chlap si čas od času užije někde jinde...bohužel je to tak,ale já určitě nepoběžím jim to říkat.A věř mi, že ty vztahy vypadají nebo alespon se zdají velmi idylické. Já osobně jsem ve svém vztahu velmi spokojená ,ale nikdy bych netvrdila něco tak sebejistého jako ty a to, že by mě můj přítel nikdy nepodvedl...Netvrdila bych to právě proto ,že je to chlap. Přesto ti přeju, at se ti to nikdy nestane.

mikejlamm
2. kvě 2007

morusa: taky si myslím, že když ženská chce, tak toho chlapa prostě dostane 😀 Chlapi myslí jinak než my ženy. Pro ně- dle mého názoru není nic špatného na tom, si s někým užít. Užije si, jde domů za ženou a dělá jakoby nic. POHODA! 😎

kath
2. kvě 2007

Ahoj, já bych asi nedokázala odpustit. Musela bych na to pořád myslet a z toho bych se asi zbláznila.

kamhajek
2. kvě 2007

Morusa: 100% souhlasím. Když ženská nevypadá jak strašidlo, tak chlapa dostane a kor když je někde s partou kamarádů 😒

andik
2. kvě 2007

kamhajek,znám ale chlapi,kteří by se taky nedali 😀

kamhajek
2. kvě 2007

Andik:Já taky v koutku duše doufám, že ten můj by se nedal 😉 .

andik
2. kvě 2007

kamhajek,myslím si,že každej chlap určitě potvora není 😉 Já věřím na intuici,myslím si,že to ženksá vycítí,když se něco takového děje,nemyslíš?

matka26
2. kvě 2007

...takže môj skromný názor...ja som manželovi povedala hneď na začiatku, že ak sa mu niečo také stane a išlo len o čisto pudovú záležitosť, tak nech ho netrápia výčitky svedomia a nikdy sa mi neprizná, pretože by som mu veľmi ťažko odpustila a ak by aj náhodou, tak som typ človeka, ktorý by mu to pri každej príležitosti vytýkal a vyhadzoval na oči a myslím, že v tom prípade by sa to určite časom celé skončilo, pretože by to jeden z nás nevydržal...ale poviem vám pravdu nechcela by som niečo také prežiť, to sklamanie, rozmýšľanie prečo a stále dookola... ☹ ☹

expertka8
2. kvě 2007

Nevera je jedna z vecí, ktorá sa v živote vyskytuje, a vždy za tým stoja dvaja ľudia. Ak má byť nevera dokonalá, nesmie sa nikto nič dozvedieť. Prezradená nevera sa volá „prúser“. 😀 😀 😀

bihan
2. kvě 2007

Nedovolila by som si povedať, že ma môj manžel nikdy nepodvedie... ja sama som si to myslela o sebe a stalo sa... Dnes viem, že nevera je hranica, spoza ktorej sa už nedá vrátiť (teda ak sa o nej partner dozvie), lebo odpustiť sa dá ale vzťah už je navždy v prdeli.
Keď sme s manželom ešte len začali chodiť, povedala som mu jasne, že by som mu neveru nikdy neodpustila (ale ani tým si nie som istá, ale povedať mu to môžem 😉 ), pretože nevera je len prejavom toho, že vo vzťahu niečo nefunguje (buď v posteli alebo celkovo v komunikácii) a podľa mňa sa to niečo dá riešiť ešte pred tým, ako sú si partneri neverní.

kaczka
2. kvě 2007

Andik..jednu znám..byla to kdysi moje spolužačka byli sjem sní pak na dovči(po tom co jsem se to dozvedela) a s tou druhou jen psala!!

elliana
2. kvě 2007

ja teda vobec neviem, ako by som neveru riesila. Ale podla mna o nejakom ulete v alkoholickom opojeni je lepsie nevediet. Lebo, ako uz niekto pisal, keby som o tom vedela, asi by som to manzelovi vzdy vyhadzovala na oci. A vztah by bol v haji.

lenkabu
2. kvě 2007

Ahoj, tak já jsem nevěru zažila a odpustila...bylo to na začátkunašeho vztahu, spíš jsme spolu jen spali a ani jeden se zamilovat nechtěl..ale stalo se a já se dozvěděla,že ještě občas spal se svojí bývalou..když se to provalilo,chtěla jsem to okamžitě ukončit.
Ta holka byla dost vlezlá, chodila za ním brečet, vymýšlela si těhotenství..přítel ji hned nechal a prosil mně at to ještě zkusíme. Nakonec jsem svolila, a přiznám se , že jsem nám moc šancí nedávala. Jsou to už dva roky, jsme manželé a já ničeho nelituju. Mám doma báječnýho pozornýho chlapa. Zapomenout na to samozřejmě nemůžu,ale už mně to nežere. Já sama jsem byla nevěře velmi blízko, vím jak je to snadné a pokud bych nevěrná byla, nechtěla bych kvůli jedné chybě manžela ztratit..

kaczka
2. kvě 2007

Leni,úplně tě chápu!Konečně někdo,kdo zažil něco podobného! 😀

lenkabu
2. kvě 2007

Dost záleží na tom jak se kdo k nevěře staví...pro mně to neni to nejhorší co mně může ve vztahu potkat. Myslím,že člověk není monogamní tvor a prostě se to může stát...mně i jemu. A naprosto souhlasím s panem Plzákem..zapírat, zapírat, zapírat...není přece důvod partnerovi ubližovat kvůli mojí chybě. Pokud se tedy nenajde nějaký "dobrák" který to s radostí práskne. Mně tenkrát zavolala ta druhá holka...myslela , že ho nechám a on si ji vezme 😒

kaczka
2. kvě 2007

Jo já se to v podstate taky dozedela od ní!!TAky se držel toho helsa!Zapíral,i když to bylo venku! 😀

andik
2. kvě 2007

lenkabu,píšeš,že pro Tebe to není to nejhorší ve vztahu,co tě může potkat.To mě hodně překvapilo.Pro mě je to právě ta nevěra,to,že by můj partner a otec mého dítětě běhal za jinou 😠 Vždyt to přece není pak plnohodnotný život.Tohle tolerovat prostě nedokážu.Proč tedy dva lidé spolu žijí,když se podvádějí?

kaczka
2. kvě 2007

Pro mě je nehorší lež!!Ta nevera je taky tak napůl lež!!A vážně není nevra jako nevera!

andik
2. kvě 2007

kaczka,nevěra je jedna velká lež 😔

lenkabu
2. kvě 2007

Kaczka: ten můj už nezapíral když to bylo venku,to už by asi nemělo smysl,ale zase jsme si to vyříkali a bylo jasno.

Andik: pro mně by bylo mnohem horší kdyby pil, byl hrubý, nevěnoval se dětem, byl žárlivý,majetnický...to všechno mi přijde mnohem horší než nevěra. My spolu žijeme protože se milujeme, máme si stále co povídat,navzájem se doplňujeme, oba milujeme děti, máme stejné životní cíle...ale tohle všechno nikdy nezaručí že sinebudeme nevěrní. Nemluvím o důvěrném vztahu s někým jiným, to se tolerovat nedá,ale sex?Pokud by se můj manžel vyspal s jinou, budu ráda když se to nedozvím a pokud se někdy já vyspím s jiným(neplánuju to,ale nedovolím si říct že se to nikdy nestane),takés e budu snažit aby se to nedozvěděl, nechci ho ranit. Prostě si myslím že láska a sex jsou dvě různé věci.
Celkem by mně zajímalo kolik šťastných párů z generace našich prarodičů si bylo celý život věrný.. 😉

nera
2. kvě 2007

nevera sa odpustiť nedá, ja by som ju teda nikdy neodpustila.
A podľa mňa ani žiadne poľahčujúce okolnosti neexistujú, aby sa aj dalo čosi také odpustiť.
Keď niekto niekoho podrazil raz, urobí to aj druhýkrát.

elliana
2. kvě 2007

Ta, ktora neveru nezazila nikdy nemoze tvrdit, ze sa zachova tak, alebo onak...Stali sa mi situacie, pri ktorych som tvrdila, ze neodpustim, a odpustila som. Nastastie to nebola nevera...
A co sa tyka Hanky, ktora pisala, ze si je 100% ista, ze ju manzel nepodvedie - myslim, verim a dufam, ze moj manzel mi nebude neverny, ale ruku do ohna uz nikdy za nikoho nedam. Uz som sa neraz popalila

andik
2. kvě 2007

lenkabu,tak na tohle máme každá jiný názor 😀 Pro mě je věrnost právě hodně důležitá a bez toho bych ve vztahu ani nemohla existovat 😉

lenkabu
2. kvě 2007

Jasně, chápu že každý neuvažuje jako já 😉 Pokud nevěru odpustit nedokážeš,je lepší jít od sebe.

andik
2. kvě 2007

jak se znám,tak bych to nestrávila 😀 Jak jsem dneska psala o mých 2 kamarádkách,tak ta jedna mi dnes volala a zase brečela,že její manžel zase po noční nepřišel domů 😒 když se ho ptala,zda byl zase u ní,řekl ji,že ano.A to se k němu vracela podruhé a nechala se dvakrát ukecat,myslela si,že to bude fajn a má jen trable.Já na takové slepované vztahy moc nevěřím,i když někdy se nevěrou vztah dvouch lidí zlepší 😉 Ale to procento je mizivé.

nera
2. kvě 2007

Sú isté hodnoty a isté veci, v ktorých nemienim ustúpiť a toto je jednou z nich. Aj keď som neveru nezažila a súfam ani nezažijem, ak by dačo viem ako sa zachovám a vie to aj manžel, máme na to rovnaký názor, takže v tom nie je problém.

janka1
2. kvě 2007

ahoj nera 😉
plne suhlasim s tebou 🙂

andik
2. kvě 2007

já si to taky myslím,bez toho vztah nemá smysl 😔

balsiger
2. kvě 2007

holky, moje zkusenost: nevera se neda odpustit,ani zapomenout,straaaaasne to boli a jedina moznost je naucit se s tim zit... ☹ anebo ukoncit vztah s nekym,koho milujete az za hrob a on vam nadelil takovy bolestny darecek 😢

a dodatek: uz nikdy to nebude jako driv...a pokud nekdo tvrdi,ze se to vsechno da napravit(jako treba moje znama),tak lze sam sobe 😖

bluff
2. kvě 2007

lenkabu - ty mas ale s neverou predsa len tu lepsiu skusenost, bolo to na zaciatku vztahu a mozno ste ani neboli tak naozaj spolu, ako pises len ste spolu spavali.. cize az tak velmi ta to asi neranilo.
to viem pochopit a taku neveru by som aj ja odpustila.

ine je to ked uz mas s niekym hodnotny vztah, manzelstvo, deti... to by bol pre mna podraz z akeho by som sa nedokazala spamatat, uz by som mu hlavne nikdy neverila, mohol by byt cele dni aj o stol v kuchyni priviazany, aj tak by som mala o nom pochybnosti.. 😅