Nevera ve vztahu. Odpustit nebo ne?

kukinka
2. kvě 2007

odpustit?Ano nebo ne?Co si myslite?

andik
2. kvě 2007

kaczka,to,že odpustíš jednu nevěru bych určitě pochopila.Ale jak píšeš,že jsi odpustila nejen jednu,tak to se nezlob za mou upřímnost,ale v tomhle Tě moc nechápu 😲 Chápu,že jsi mu odpustila z lásky,že ho miluješ atd.Ale lze vůbec dál milovat člověka,o kom víš,že Ti stále zahýbá?Když je nevěrný,tak Tě přece nemůže milovat,nebo ano?Můj názor je ten,že kdyby tě miloval,tak se takle určitě chovat nebude.

Píšeš,že víš,že to už nikdy neudělá.Kde máš tu jistotu,když víš,že už to udělal a nejen jednou jak si sama psala.

Má takový vztah budoucnost?Smysl?Jeden páchá a druhý jen stále odpouští?

Tím jsem se vlastně vyjádřila já k nevěře.Taky bych jednou dokázala odpustit,kdyby to byla jen nějaká jednorázovka 😀 ale zcela jistě bych nemohla zůstávat ve vztahu,kdy by opakovaně partner podváděl,myslím si,že tohle opravdu nemá smysl a takový vztah bych okamžitě ukončila.

kaczka
2. kvě 2007

Andik...já mu odpustila najednou!!NEbylo to víckrat!PO tom,co jsems e to dozvedeal už nic nebylo!!TEda ani rok předtím!!A bylo to více úletů s někým jiným!!
Nevadí mi,že mě něko nechápe!JAk sjem psala kdo nezažil to co já nepochopí! 😀

kaczka
2. kvě 2007

Jo a ještě!KDyby mi nejká kámoška,řekla,že se jí udělal to co ěm a odpustila mu,tak bych ji taky nechápala!Takže chápu vás co ěm nechápou,proč tak jednají! 😀

ammalka
2. kvě 2007

Já zažila nevěru mého otce, pokaždé, co přešel do jiného zaměstnání, měl ženskou a pak když se s mamkou rozváděli, říkal u soudu, že manžela bezdůvodně žárlila, no prostě hnus, je mi z něj na zvracení. Já zažila ve škole, když mě bylo 7 let, že se mě na to jeden kluk ze třídy zeptal, resp. mi to sdělil - Tvůj táta má ženskou. Mamka mu odpustila 2x, potřetí už toho měla dost, nakonec stejně zůstal sám, ta poslední jeho partnerka byla o 42 let mladší, prostě ho oškubala a hotovo. Tak dopadl - nevěrník jeden!!! 😀

andik
2. kvě 2007

kaczka,souhlasím s Tebou napůl 😀 věřím tomu,že kdo to nazažije,ten nemůže soudit ani vědět jaké to je.Každá situace je jiná a je to Tvůj život. 🙂

Ale na druhé straně si myslím,že já bych určitě nevěru nesnesla.Tu opakovanou 😀 Mám 2 kamarádky,které letos taky prožily ve vztahu nevěry a nebylo to nic příjemného 😒 obě dvě odpustily kvůli dětem a taky protože manžela obě dvě moc milovaly.Obě dvě mi ale přiznaly,že nevěří,vztah je totálně narušen a že neví,zda udělaly dobře.Je to fakt těžký.

Přeji Ti jen to nej! 🙂

vavka33
2. kvě 2007

ja by som nevedela nieco take odpustit,zozieralo by ma to,utrapila by som sa tym,neustale by som sa samej seba pytala preco mi to partner urobil.neviem si to ani predstavit,aj ked ma take veci casto napadnu-som podozrievava,asi preto,ze mam s tym skusenost z predchadzajuceho vztahu/aj ked ja som bola ta co podviedla.preto som to riesila rozvodom a odchodom z toho vztahu.nevedela by som zit v klamstve,preto som sa priznala a vsetko skoncila/
Aj ked je rozdiel nevera a nevera.pretoze ak je vztah bezproblemovy a jeden si chce len uzit,je to hosie,ako ked vztah nefunguje a clovek tuzi byt milovany,tak niekde hlada utechu pretoze je zufaly a citi sa opusteny.Tym som sa nechcela ospravedlnit,len pridavam svoj nazor.Teraz mam nadherny vztah s manzelom a nikdy by som mu nedokazala byt neverna/pretoze viem,ake to prinasa nasledky a ani nemam tu potrebu/ a dufam,ze ani on nie.A kedze poznam sama podla seba spravanie cloveka,ktory bol neverny,tak dufam,ze ho nikdy na partnerovi nezbadam.
A odpustit a nezabudnut je podla mna vlastne neodpustit.

kaczka
2. kvě 2007

TAk aspon,že s emu to vymstilo! 😀

andik
2. kvě 2007

ammalka tak vidíš,na každého jednou dojde 😀

kristi
2. kvě 2007

ammalko....ha, to mame otce podobneho razeni...muj je to samy

kaczka
2. kvě 2007

Jo jo,život je těžký!!Nevěra je hnusná,a moc dobře vím jak bolí a asi i proto to já nikdy neudělám,i když nikdy neříkej nikdy,ale víte jak to myslím!!Každopádně nesnáším lež!Radši bych vedela,že me znovu podvedl a řešila to,než žila v nevedomosti!

andik
2. kvě 2007

no ono jich asi takových bude víc 😀 ale abysme tady nehanily jen mužskou část 😀 znám to taky naopak 😀

andik
2. kvě 2007

kaczka,nad tím jsem taky přemýšlela,zda je lepší o tom vědět a řešit to,nebo radši nic nevědět a žít dál spokojeně. 😕

kaczka
2. kvě 2007

JE to těžký no!!Jo a jen abych doplnila informace ani s jendou nespal!

andik
2. kvě 2007

kaczka 😲 😕 😲 to Ti řekl?A věříš tomu?Jo a co teda dělal? 😀

mikejlamm
2. kvě 2007

Podvádí muži,ale i ženy - o tom není pochyb.Já bych nevěru nedokázala odpustit, protože bych měla pořád před očima - jak si to užíval s jinou - a bylo by mi šoufl z toho. 😝

kaczka
2. kvě 2007

Jo řekl a i ony mi to potvrdili a věř mi,že na ně byl takový nátlak,že by to práskly a navíc,ženské jsou potvroy(žvlašt ty co ymslím) a ještě by s emi pochlubily! 😀

mikejlamm
2. kvě 2007

kaczka: asi máš pravdu v tom,že jen opravdová láska přestojí i nevěru.Musíš být hodně silná holka,když si to dokázala ustát a nemyslet na to..to obdivuju

mikejlamm
2. kvě 2007

a taky je pravda - že ty mrchy by se pochlubily - na tuty 😎

andik
2. kvě 2007

kaczka.To je fakt,kdyby s něma spal,ty dotyčné by to na něj určitě řekly 😀 a ty si se s něma setkala?Tak to fakt obdivuji.

kamhajek
2. kvě 2007

Holky já nevěrná byla svému bývalému příteli. Byla to trochu dlouhodobější nevěra. Ten nápor na svědomí je hrozný, ale myslím když je jeden z partnerů dlouhodobě nevěrný z jednou osobou, tak mu ve vztahu něco chybí a nemá odvahu to řešit nebo si to nechce připustit, jako já. Nejhorší na tom je, že přítel mojí nevěru taky nechtěl vidět a když jsem mu oznámila, že je konec, že takhle dál nemůžu, tak to byl jeden z nejhorších okamžiků. Měla jsem před sebou totálně zlomeného člověka, který reagoval jinak než jsem předpokládala. Čekala jsem řev a nadávky a byl je pláč a prosba ať neodcházím. Bylo to hrozné a proto si myslím, že už bych to nikdy neudělala.
Já si nedovedu představit dostat se do situace, že bych zjistila manželovu nevěru. Asi bych měla snahu jednorázovou nevěru odpustit,ale jestli bych to dokázala nevím. Spíš si myslím, že by to bylo pořád mezi námi. Pořád bych přemýšlela jak se dotýkal někoho jiného. A kdyby měl poměr s někým dlouhodobě, tak jak z nám svého chlapa, tak by nejspíš ode mě odešel i když máme ditě, tak nevím jestli by riskoval, že o něj přijde. A jsem přesvědčená, že by mi nebyl nevěrný jen tak, to by jsme museli mít krizi. teda doufám.

kukinka
autor
2. kvě 2007

holky super jste se rozejely.Ja neveru taky netoleruju,ridim se podle hesla,kdo miluje,nepodvede 🙂 Tak jdeme na dalsi ankety?

paska
2. kvě 2007

kukina robíš nejakú si nejakú študiu? 😉 😀

certica
2. kvě 2007

prave som to chcela podotknut, si ma predbehla pasi 😀
dnes je anketovy den 😎 😀

alisek
2. kvě 2007

ahoj holky,
myslím že odpustit se dá jen v případě, že je to úlet ale i to je těžké a stejně se to bude partnerovi vyčítat při hádkách. Pokud nevěra trvá určitou dobu nebo se spíš opakuje, tak jediné východisko je konec vztahu. je to podle charakteru člověka, jak se k tomu všemu postaví..já jsem horká hlava, tak bych asi svého drahého vykopla z bytu.Potom bych asi litovala...

A k příspěvku od Kaczky....je to asi to slepá a naivní láska...protože odpustit opakouvanou nevěru a pořád mu věřit..je to o hrdosti a taky lásce k sobě samé.

kukinka
autor
2. kvě 2007

a co vam na tom vadi?

kukinka
autor
2. kvě 2007

souhlas s aliskem

andik
2. kvě 2007

alisek,taky souhlasím s tím jak si psala o hrdosti a sebeúctě atd.To má u mě mnohem větší váhu než chlap,který mi stále zahýbá. 😒

paska
2. kvě 2007

kukina mne na tom nevadí nič ja som sa len pýtala
vadí mi len to IP 😒

lucija76
2. kvě 2007

Tak ja teda NE. Neodpustila jsem nikdy a ani nikdy neodpustim. A neexistuji vyjimky. Mam svoji hrdost. 🙂

wladka
2. kvě 2007

baby.. zaujimave.. ja neviem co robit.. ☹ to iste prezivam.. a som z toho na nervy..

ja by som mu aj odpustila, len nevidim, ze by nejak sekal dobrotu, nejak sa k nam snazil.. nic.. tak asi z toho nic nebude, len rozchod 😢