Nevera ve vztahu. Odpustit nebo ne?

kukinka
2. kvě 2007

odpustit?Ano nebo ne?Co si myslite?

ajka275
6. čer 2007

sonana - uplne s tebou suhlasim , napisala si mi to z duse (ten prvy prispevok)
UPLNA PRAVDA , len som zvedava , kedy sa to uz zmeni 😠 vsak zijeme v 21.st 😅 😅 😅 - vzdy vo vsetkom na vine len zena......???? 😒 😒

jumis
7. čer 2007

taky se přidávám se svým názorem ... nevěra má automaticky přijít v každém vztahu???PROČ? Protože se to prostě píše, jsou takové statistiky atd???Je to hloupost. A hodně lidí se na to jen vymlouvá. Až budou milenky prát špinavé ponožky, propocené dresy, tak ať žijou!!! A ne že si chlap užije a pro ty vyprané ponožky si přijde ke své ženě a někdy se ještě diví, jak to že ještě nejsou čisté!

alenahabibi
7. čer 2007

Jumis presne, kdyby ty milenky aspon pomohly v domacnosti. 😀 Ale ony nam praci jeste pridelavaji. Rtenky na kosily, blond vlasy na cernych kalhotech. 😠 😅 😀 Ne vazne, taky si myslim, ze nevera by nemela prijit automaticky v kazdem vztahu a jeste pred ctvrt rokem bych za toho meho dala ruku do ohne. Spalila jsem se, ale co, on zustal a milenka sla. 😎

aaa
7. čer 2007

Nevěra není normální, ale je běžná věc,bohužel, třeba se s ní každý nesetká a někdo se o ní nikdy nedozví... a každá milenka pozná, co to je starat se o chlapa, který je rozmazlený od manželky a dobře jí tak, když ho chce, tak se vším všudy.

m.o.j.a.
8. čer 2007

vlastna skusenost. som vydata dlho a bola som neverna. proste to zacalo byt strasne sterotypne. bola som neverna so zenatym lebo ma to neohrozilo. nemusela som sa bast ze sa moj ulet dostane od neho von ana verejnost a nemusela som riesit nejake zalaskovanie alebo nieco podobne. nelutujem to. bol to ulet a zlepsilo mi to sexualny vztah s mojim muzom-zrazu som zas citila tie ,,motylie kridla v bruchu ked sa ma dotkol, zdvihlo mi to sebavedomie a nikomu som tym neublizila. bolo to proste len na jednu noc.

aaa
8. čer 2007

m.o.j.a.- tohle je právě ten druh nevěry, který se dá pochopit a akceptovat, nikomu jsi neublížila.

olus
9. čer 2007

ahojky,
právě jsem nechtěně našla zprávu pro mého muže, která je asi víc než jasná, nevím, co si o tom mám myslet
může mi prosím, někdo poradit?

andik
9. čer 2007

olus o co jde? 😲

hanka274
9. čer 2007

moja-aj ked nechapem, ale ok, neberem. ak to pomohlo-ako si pekne napisala o tych motylich kridlach, tak hej... Aj ked niesom toho nazoru ale...to je fajn napisat este ze to nelutujes... 😅 😅 -to sa mi zda prezvlastne...

aaa
9. čer 2007

Olus-co jsi našla????

andik
9. čer 2007

aaa ahojky 🙂

olus
9. čer 2007

doslovně přepisuji (bez hrubek)
" ...žádnou chybu jsi neudělal, bylo to vzájemný, respektuju tě, nikdy jsem o tobě neřekla špatné slovo, naopak! Mám dost rodinných starostí, ty máš svou rodinu, neibližuju, prosím o totéž, nelžu, bylo to bez otázek... záleží teď na tobě..."

sue
9. čer 2007

Olus 😲

aaa
9. čer 2007

andy-ahoj

olus-to je silný kafe...

aaa
9. čer 2007

Co budeš dělat???

andik
9. čer 2007

Olus,upřímně tahle sms může znamenat cokoliv.Podle mě je to dost nejasný,ale třeba jsem naivka 😀 Nevím co si o tom myslet.Co vy holky?

aaa
9. čer 2007

No, mě se to zdá dost jasný... ale já jsem teď hoooodně nedůvěřivá, dřív mě vůbec nanapadlo manžela kontrolovat... možná kdybych to dělala, nebyla bych dneska tam kde jsem

sue
9. čer 2007

Olus, je možné, že sa nič nestalo... len sa mohlo... trebárs na nejakom firemnom večierku alebo čo... 😔
Neporadím ale... len mi je z toho smutno 😔

andik
9. čer 2007

aaa já ani do telefonu chodit nemůžu 😀 páč můj má takovek složitej mobil pro managery 😀 že se v něm nevyznám 😀

romana27
9. čer 2007

Já bych zkusila s manželem promluvit, nějak to nastrčit, téma nevěra a říct k tomu svůj názor, pokud má podle té sms pocit, že udělal něco špatnýho, tak naznačit, že jednou může uklouznout každej a zkusit vidět jeho reakce. Třeba se nic nestalo, třeba stalo a opravdu lituje ( ani bych se nedivila, má prima ženu a dvě krásný zdravý dětičky 🙂 )
No to se mi to mluví že, když se mě to přímo netýká :(

aaa
9. čer 2007

ten můj má mobil jednoduchej a stejně mě nikdy nenapadlo do něj vlézt... moje chyba 😠 .

Olus-bud budeš dělat jako nic a sledovat, jak se chová, nebo se ho přímo zeptej. Ale to budeš muset přiznat, žes mu vlezla do mobilu.

andik
9. čer 2007

sue,já si taky myslím,že to může opravdu znamenat cokoliv.Těžko se něco dokazuje ☹ Už mě ti chlapi fakt unavujou,když to tady čtu ☹

S mým ex přítelem jsem měla taky jednu příhodu.Došla mu sms typu

Vše nejlepší k Tvému svátku,doufám,že si na mě jěště vzpomeneš a víš kdo píše.P

Já si tenkrát myslela,že je to taky nějaká aféra,ale psala mu na služební mobil,ne soukromý.A v ten den ani svátek přítel neměl 😲 Pak jsme rozluštili,že ta sms patřila holce,která vlastnila sim kartu před přítelem ve firmě a psal ji její kamarád přání k svátku 😀

aaa
9. čer 2007

No, jasně, může to být omyl, ale jak říkám, já už nikdy nebudu věřit na 100%.

olus
9. čer 2007

já ho nekontrolovala, je to SMS z mobilu od zenský co ho už nějakou dobu prudí - jeho spolužačka
volala jsem z jeho mobilu,protože nemám kredit a najednou jsem to nechtěně otevřela když to zrovna přišlo

andik
9. čer 2007

aaa já bych do mobilu taky nelezla,měla bych strach,že si tam něco přečtu co by mě bolelo 😒 Člověk fakt neví,někdy si myslíš,že máš super vztah a manželství a vlastně je vše úplně jinak 😢

andik
9. čer 2007

olus,jak víš o koho jde?Prudí a jak dlouho ?

aaa
9. čer 2007

Pokud o ní víš, tak by asi bylo nejlepší si s manželem promluvit. Může to být jenom provokace určená tobě. Já taky prudím manžela, včera v noci jsem měla krizi a poslala jsem mu hustou sms.

olus
9. čer 2007

tohle omyl nebyl, už před časem jsme tuhle osobu řešili, když volala a já zvedla telefon, tak zavěsila a vůbec jí nedošlo, že vidím kdo volá
já mu to přiznám, že jsem to četla a uvidím, měla jsem cukání zavolat jí a zeptat se co chce

aaa
9. čer 2007

No, pokud na to máš, volat jí... Já bych to nedělala, může ti nalhat cokoliv, raději se zeptej manžela.

romana27
9. čer 2007

musím se přiznat, že jsem dřív mojemu mobil kontrolovala, tak před dvěma rokama jsme měli menší krizi. Nikdy jsem teda nic nenašla, doma býval včas, takže asi planý poplach.
Co jsem našla však bylo v telefonním seznamu KOČIČKA DOKTORKA a já tehdy byla úplně hotová, říkám panebože, kdo to je? Zkoušela jsem tam volat, nikdo nezvedal, byla to pevná linka a byl víkend.
V pondělí jsem zkusila znova a víte, kdo to byl? Ordinace mojí praktické lékařky 😀 Kdysi jsme tam byli spolu a já chtěla její telefon uložit, tak si ho uložil 😀 A jak já se tehdy celej víkend užírala. Pak jsem to brala jako jasné znamení, že jsem úplně trapná a už mě jeho mobil neláká ani trochu 😀 .