Nevera ve vztahu. Odpustit nebo ne?

kukinka
2. kvě 2007

odpustit?Ano nebo ne?Co si myslite?

andik
29. kvě 2007

alenahabibi šlo z jeho strany jen o úlet?Jen sex?

alenahabibi
29. kvě 2007

No ja nevim, on tvrdi, ze by me a deti nikdy neopustil, ale tahl to s ni 2 mesice. No a to se priznal protoze kdyz mu volal bracha ona to zvedla, tak mu bracha pohrozil, ze kdyz mi to nerekne tak to udela on. A te holcine je 20.

andik
29. kvě 2007

aha,takže tam šlo asi spíš o ten sex a úlet. 😉

alenahabibi
29. kvě 2007

Mu asi slo jen o to, ale ta holcina mu ted dela problemy. Vyklada vsude, ze je jeho pritelkyne a my vysvetlujeme a vysvetlujeme. Chlapa bych obcas zaskrtila. 😠

alenahabibi
29. kvě 2007

Andik, mas krasneho syna.

mojalili
31. kvě 2007

Uf, nevera.

Pokial som to nezazila, tvrdila som, ze ju NIKDY neudpustim. Ale teraz mozem povedat, ze pre zachranu rodiny som bola schopna odpustit, i ked sa tak nestalo, lebo exmanzel o to nestal.
PraVDA JE, uz som poznacena ku vztahom k druhym chlapom. Proste neverim.Mozno to casom prejde, mozno nie.
A podotykam, najviac sa nevery dopustaju taki muzi, do ktorych by sme to najmenej povedali. "Slusni, zodpovedni,milujuci, starostlivi, taki vyzehleni" - je to vsetko v uvodzovkach, pretoze ked podvedie,tak taketo vlastnosti mu asi neprinalezia.🙂
Tot moj nazor, kazda ma nejaky, nie?

peja
31. kvě 2007

mojalili, ako keby som citala o svojom svokrovi.
povazovala som ho za idealneho chlapa, manzela, otca, bol (je?) uzasny gentleman, mily, pozorny,dokonaly, pre manzelku a deti robil vsetko, co im na ociach videl, rodicov, deti....
a v jednej sekunde sa to vsetko otocilo 😒 On bol ten posledny, o kom by som povedala, ze si najde milenku. A nasiel... a klamal a zatlkal pekne dlho. Najviac mi je luto, ze sme na to neprisli skor a mohlo sa predist mnohym trapeniam. Ibaze - ako som pisala, to bolo to posledne, z coho by sme ho podozrievali ...
Teraz mi to uz je jedno, nechcem ho ani vidiet, nech uz si robi co chce, len mame strach o svokru, lebo ta to psychicky nezvlada a s manzelom mame na pomoc rozdielne nazory ☹
a ci by som odpustila? netusim, to sa asi neda povedat,kym to clovek nezazije... 😔

andik
1. čer 2007

alenahabibi,děkuji moc 🙂 To vždy potěší 🙂

Jinak k té holce co dělá problémy,to znám taky 😖 Přítelova ex byla taky psycho 😖 Dělala nám problémy skoro celý rok.Bylo to šílený a to na začátku našeho vztahu,nic milého 😒 Ale je to za náma a asi je nejlepší si takových lidí ani nevšímat.

Jak to řešíte?

alenahabibi
1. čer 2007

No ja to neresim, kdyz ji potkam na ulici, tak ji prehlizim, nastesti to neni moc casto. No a chlap, co si navaril at si sni. 😝 Dobre mu tak, aspon vi, ze se nevera neoplaci. A ji to casem snad taky prejde. Nechapu co na nem vidi, mohl by to byt vekem jeji tata. Ona ma 20 a chlapovi je 39.

aaa
1. čer 2007

Holky, je strašně těžký říct odpustím nebo neodpustím, když se vás to osobně týká, život je někdy hodně zlej, a já nebudu nikoho soudit, sama jsem teď v pozici té podváděné a nedokážu se rozhodnout... asi bych odpustila, pokud by byl zájem i z druhé strany. Netuším ,jak mě vnímá ONA, jestli si vůbec dokáže přestavit, jak mi ublížila... Ani netuším, jak snáší moje "záchvaty", kdy manželovi posílám sms... a je mi to jedno, neměla si začít se ženáčem.

Za sebe můžu říct, že po tom, co si prožívám, je pro mne ženatý muž tabu.

andik
1. čer 2007

aaa přesně tak,mě by ženáč vůbec nezaujal už právě tím,že by měl manželku a děti.Nechápu ty holky,kterým to vůbec nevadí.Co tím chtějí získat a dokázat je mi dodnes záhadou 😲

sharlotta
1. čer 2007

Pre toto napriklad nemam rada Puskarovu. A moze sa pretrcat aj v troch Bailandach 😠

andik
1. čer 2007

Kdo je Puskarova? 😀

sharlotta
1. čer 2007

Jedna redaktorka, ktora chodi s kolegom, ktory sa koli nej rozviedol so zenou a nechal ju aj s detmi.

andik
1. čer 2007

aha 😠 😠 😠

sharlotta
1. čer 2007

A teraz sa obidvaja tvaria, aki su dobri ludia. 😠

andik
1. čer 2007

učinkují ve slovenském Bailando?

sharlotta
1. čer 2007

Ano.

andik
1. čer 2007

tak to nesleduji,nemám SK televizy 😀 Ale je to hnus,já bych tohle nemohla,od ženáče radši vždycky pryč.Přece je tolik svobodných mužů 😉

maca793
1. čer 2007

ja som neveru nezažila ale mala som ženatého partnera s ktorým som otehotnela. mal a má ženu a tá mu zjavne jeho neveru odpustila. ona vie, že má so ´mňou dieťa. vedela o jeho úletok a útekoch ku mne, ale zjavne jej to neprekážalo. keby mi to robil môj partner, tak by som sa s ním rozišla. ale mne to vôbec nevadilo,´že niekomu kradnem milovaného človeka.

lodia
1. čer 2007

maca,
mas dobry zaludok..ale tazko ti to zazlievat, nech sa vam dari..ulety nie su zivot..su len pauzami..ale to je len moj nazor..neber to vazne, dufam, ze sa ta to nedotkne, to nechcem..

sweetberry
1. čer 2007

kukinka tyka sa ta to? ☹

sweetberry
1. čer 2007

ci to len tak anketa proste?

aaa
1. čer 2007

Andy, přesně tak. Copak si neuvědomují, že se to může stát i jim a že to opravdu strašně bolí?! Chlap tohle moc neřeší, ale pro ženskou je to vždycky rána.

andik
2. čer 2007

maca 793 proč Ti to nevadilo,že někomu kradeš milovaného člověka?

Promin,ale tohle nikdy nepochopím,neměla bych na to žaludek 😖

aaa
2. čer 2007

Andy, já taky ne.... Nikdy by mě ani nenapadlo se zaměřit na někoho, kdo je zadaný.

andik
2. čer 2007

aaa právě 😀 vždyt kolem nás se pohybuje tolik svobodných chlapů co hledají vztah,tohle mi fakt mozek prostě nebere. 😲 A ještě napsat,že mi to vůbec nevadilo,že trhám rodinu je teda mazec 😖

aaa
2. čer 2007

No, to je mazec... Asi si nedokáže přestavit, jak by jí bylo, kdyby to někdo udělal jí.

andik
2. čer 2007

aaa právě,ale já si myslím,že na každého jednou dojde 😉 i když to samozřejmě nikomu nepřeji.

mojalili
2. čer 2007

ANDIK, mas pravdu. NA kazdeho jednou dojde. Je to mozno blbe, ale ked sa teraz so mnou chce niekto zoznamit, tak 😒 sa prve spytam, ci je zenaty. Ak ano, idem od neho prec. Proste ma taki chlapi nelakaju. A ked sa opytaju preco, poviem len "pretoze nechcem urobit niekomu to, co urobil niekto mne". Asi tak.