Nevera ve vztahu. Odpustit nebo ne?

kukinka
2. kvě 2007

odpustit?Ano nebo ne?Co si myslite?

andik
2. čer 2007

mojalili,
něco jiného by asi bylo,když by ten chlap zatajil,že je ženatý a ta dotyčná o tom opravdu nevěděla.I to se stává 😒 Ale vědět to a přesto s ním chodit a ještě si od něj nechat udělat dítě naprosto nechápu 😲

kukinka
autor
2. čer 2007

swettberry: ne,ja problem nemam,jen me to zajima jak by se to resily kdyby to nastalo 😉

maca793
2. čer 2007

a prečo by mi to malo vadiť? ja nie som ten typ. vadiť to malo jeho žene a nie mne. ja som si fajn užívala, sorry. ale nie som šľapka. bola som dlho bez chlapa 5 rokov a mala som chuť niečo nové konečne skúsiť a konečne sa dostať von z toho každodenného kolotoča.
veď ostali doteraz spolu, len ja som toho vtedy nechala,lebo ma už viac nebavilo byť s ním.
vlastne, on sa nevedel rozhodnúť, tak som ho nechala tak. ani som o neho nebojovala, aj keď som mala chuť.

mojalili
2. čer 2007

Maca793, ja ta neodsudzujem, je to tvoj zivot. 🙂
ANDIK - to mas pravdu. No u nas na malom meste kazdy kazdeho pozna,tak to je o to lahsie vediet, ci je zenaty ci nie. 😒
Tiez neviem, co prechadzalo hlavou teraz uz exmanzelovou milenkou, ked ja som mu rodila dieta. 😠 😒 😒 Ale uz mi je to vlastne teraz jedno. LEN co som si na 100% ista, ze uz by som ho spet nehccela, aj keby sa plazil predo mnou na kolenach. 🙂

maca793
2. čer 2007

baby ak chcete ako som dopadla tak si prečítajte téma Paragrafy, DNA.
aj keď to vyjde najavo, ja ho už nechcem. a je aj taký typ človeka, že ženy mení ako ponožky každý mesiac aj napriek tomu, že je ženatý a popri tom sa robí akoby nič. buď je jeho žena slepá a sprostá, alebo mu tak strašne verí. ja ju osobne poznám, a poviem vám, že je to len chudera, ktorá sa drží muža pre peniaze. poriadne nevie, čo je život. 😲

sue
2. čer 2007

Macka áno... ale to ťa ešte neoprávňuje spať s jej manželom... proste, ženatý je od slova má ženu...

maca793
2. čer 2007

sue ja som s ním nechcela mať nič. no proste to prišlo. aj sme žili spolu nejaký ten čas, ale potom sa to zvrtlo.
a mne bolo jedno , či je ženatý nech len si užijem. tak som to cítila v tom čase. teraz by to už bolo iné. so ženatým by som si nič nezačala. poučila som sa.

sonana
2. čer 2007

ahoj,jestli můžu, přidám se se svým názorem (a trošku rozhořčením 😒 ): Myslím, že když je někdo zadanej a má milence/milenku, tak je to jen a jen chyba toho zadanýho. Přece i když se ten, kdo je volný snaží jak chce,tak pokud je ten zadanej co proto,tak by se neměl nechat sbalit. Jenže se mi zdá, že v naší společnosti je chyba vždy na straně ženy - když někomu přetáhne manžela, je špatná, protože ho neměla svádět a většinou se lidi nezamyslí nad tím, že se ten chlap neměl nechat a naopak když je vdaná a sbalí ji svobodnej, tak je to zas jen její chyba,protože je přece zadaná, tak to neměla připustit!!! Jasně, netvrdí to všichni, ale ze svýho okolí vidím, že právě tyhle postoje známí většinou zaujmou... 😠 Rovnoprávnosti ve všem se asi jen tak nedočkáme, když tak nepřemýšlíme ani my, ženy...

maca793
2. čer 2007

ja som ho nechcela, ale prepadla som jeho šarmu. cítila som svoju potrebu, a využila som ju. veď som nemala sex skoro 6 rokov. 😲

maca793
2. čer 2007

a ešte jedna vec, ja som ho nezvádzala on začal zvádzať mňa a ja som to vydržala len mesiac a potom... 😅

katarinas
2. čer 2007

Maca, ja osobne si myslim, ze nie tebe, ale jemu malo vadit, ze je zenaty...
Preco je to vzdy tak, ze zla je ta zena, ktora spi so zenatym chlapom... Podla mna iba vtedy, ak je aj ona vydata, ale aj to ma len polovicnu vinu...
Ja by som to teda zazit nechcela, prist na to, ze ten moj ma aj niekoho ineho, ale keby sa to NEDAJBOZE stalo, tak by si to pekne zlizol... Ja som vaha a hrat druhe husle... to som zla... 😠 😉

sonana
2. čer 2007

jak bych nevěru brala svýho manžela brala já, to nevím, asi podle situace. MOŽNÁ bych odpustila, ale nikdy bych nezapomněla. Kdybych někdy měla být nevěrná já (nemám to v plánu, ale podle mě si málokdo může být stopro jistý), určitě bych to manželovi neřekla. Sobě bych ulevila a jemu jen a jen ubížila, takže přiznání se mi zdá spíš sobecký.Ale je to jen můj názor.

maca793
2. čer 2007

katarinas
ľudia sú rôzny. ona o mne vedela a nič vtedy s tým nič nerobila. nebila sa o neho. nechávala mi ho. žili sme spolu skoro 4 mesiace. mne nevadilo ani to, že spáva u nás aj jeho dcéra. boli sme ako rodina. ale čo už. 🙄

sonana
2. čer 2007

koukám, že s katarinou jsme se shodly🙂 Takže další věc, co máme se Slováky společnou - diskriminaci žen 😎

katarinas
2. čer 2007

Je to tak, Sonana. Nie nadarmo sa hovori "co oko nevidi, srdce neboli". Ani ja by som (radsej) nechcela vediet o preslape mojho muza... Dufam, ze si ma bude natolko vazit, ze to nespravi... 😅

sue
2. čer 2007

Macka, ja ťa neodsudzujem... je to v prvom rade poriadny prešľap ženatého chlapa... len...

sonana
2. čer 2007

maca: mě překvapilo, kolik lidí v mém okolí je nevěrných svému partnerovi - výjimkou nejsou ani vztahy, kde mají oba partnera i na dalších frontách 😒 ☹ U některých to nechápu, u jiných taky nechápu, ale dostalo se mi zdůvodnění, že jsou spolu kvůli penězům 😖 Podle mě fakt hnus.To budu radši přežívat od výplaty k výplatě... I když jestli se nemilují, třeba je to nebolí..

maca793
2. čer 2007

tak to bola jeho chyba. ja som len cítila svoju potrebu. 😎
ja sa za to nehanbím, čo som spravila vlastne čo som prežila.
stávajú sa aj horšie veci.nie?

sonana
2. čer 2007

jo holky, já si tu diskutuju a ten můj miláček je už druhej den na výletě s klukama a slaví narozky...Což by nebylo tak hrozný, jako to, že se mi po něm hrozně stýská...což by ale taky nebylo tak hrozný, kdybych si nepřečetla horoskop, dle kterýho on dnes září, sedí s přáteli v hospodě a zažije chemický koktejl zamilovanosti 😠 😠 😠 Já mám v horoskopu, že radši nemám ani chodit mezi lidi, mám si vlézt do postele s knížkou 😢 A teď nemám žárlit. Ach jo.

maca793
2. čer 2007

keby mi to spravil môj muž /toho ale ja nemám/, tak pravdu povediac, neviem, ako by som sa tvárila a čo by som urobila. mala som len skúsenosť s tým, že ex bol gamebler a ja som o tom ani len netušila.

aaa
2. čer 2007

Pokud se nemilují, a domluví se, že to tak vyhovuje oběma, pochopila bych to.
Já bych teda v takovém svazkz žít nemohla.
Ale pokud je to jako u nás, kde já manžela miluju a on si začne s jinou, která ví, že je ženatý, je to hnus.

sonana
2. čer 2007

maca: nečetla jsem celou diskuzi, Karolinku máš s ním? Já myslím, že jestli u někoho se dá pochopit, že se stýká s ženáčem, tak právě u opuštěné mamči dvou dětí...takže já tě chápu.

maca793
2. čer 2007

horovím si, skúsila som a dosť. ženatý už nikdy! 😉
už len rozvedení alebo slobodní.

maca793
6. čer 2007

Karolínka je jeho 😢

s.arik
6. čer 2007

já teda manžela nepodvádím, ani to nemám v úmyslu, on mě asi ( 😉 kdo ví) taky ne..
ale
stejně nedokážu nevěru odsuzovat.

Jo, neschvaluju to, je to tzv. "nefér", ale sakra MNĚ to teda proti přírodě nepřijde, jestli chápete. V tomhle vidím zásadní rozdíl mezi lidskou přirozeností a společenskými normami ☹ Mít sexuální chutě na více partnerů je běžný jev, a být opravdu ("upřímně a čistě") zamilovaný do dvou lidí naráz taky není nemožné (vím nejen podle sebe 😀 ). Na druhou stranu chápu, že s liberálnějším postojem by se tradiční "rodina" nejspíš zhroutila...

Řešení nemám a neznám, jak jsem napsala - osobně nevěru neodsuzuji a chápu, ale ani neprovozuji a nepodporuji....

simlenka
6. čer 2007

ahoj - jestli můžu vstoupit a vyjádřit svůj názor na nevěru - myslím si, že dříve či později přijde v každém vztahu a pokud člověk nezblbne a jde do toho jen proto, že má chuť na "jinej" sex, tak je vše vpořádku (samozřejmě bezpečně a zodpovědně), jen se prostě člověk nesmí zamilovat...

Protože už jsem několikrát byla v pokušení (a jednou neodolala), tak to dokážu pochopit a uměla bych partnerovi odpustit - člověk není monogamní - ale musí mít trochu rozum 🙄

aaa
6. čer 2007

simlenka-naprosto s tebou souhlasím, kdo tvrdí, že jemu by se to stát nemohlo, je pokrytec. sex je sex. horší je, když se do toho zamotají city.

andik
6. čer 2007

aaa jak se daří?Já si taky myslím,že tohle se může stát každému z nás.

lenkabu
6. čer 2007

S.arik: naprostý souhlas, nenapsala bych to líp 😉

andik
6. čer 2007

Já si myslím,že tomu,kdo se tohle stalo,se na vše dívá jinak.Než ten člověk,co nevěru nezažil,nebo o ní neveděl 😉 I když nevím,zda bych nevěru dokázala odpustit,myslím si,že až bych to řešila,že bych možná jednala jinak,než si myslím ted 😉