Nevera ve vztahu. Odpustit nebo ne?

kukinka
2. kvě 2007

odpustit?Ano nebo ne?Co si myslite?

domiz
13. říj 2013

Ahoj holky,jsem zoufalá a nevím,co dělat...včera jsem náhodně přečetla manželovi zprávy,co si píše na FB s nějakou kolegyňí z práce..nechal si Fb otevřený na zprávách...celý jsem to nečetla,neměla jsem sílu...psal jí,že jí miluje a že se nemůže dočkat až jí uvidí v práci...dál jsem nečetla...hned jsem mu to řekla,ale byl tak zaraženej,že se nezmohl ani na slovo a šel spát,prt byl po noční..já ho nenechala spát a furt na něj mluvila on nic...tak mi to nedalo a napsala jsem tý dotyčný...jestli mi může vysvětlit,co se mezi nimi odehrává,že on není schopnej mi nic říct..psaly jsme si 3h.slečna mi začla psát,že je na žesnký a má dlouholetou přítelkyňi,která se s ní chce ted kvůli mému manž.rozejít..ale že spolu nci neměli,jen se dvakrát sešli na kafe..psala hrozný zmaty,chvíli mluvila tak a pak zas jinak..pak z ní vypadlo,že si dopisují takhle měsíc a že si hrozně rozumí...pořád se mi omlouvala,že na mě a na mojí dceru myslela,že to je špatně..tak jsme jí psala,proč cítí vina,když mi tvrdí,že spolu nic neměli..pak pořád dokola říkala,jak žije s ženami celje život,ale že jí začly asi tikat biol.hodiny...tak se chtěla zkusit sejít s nějakým mužem...pak mi začla psát,že má těžkej život a takový žvásty..že je jí mě hrozně líto i mojí dcery a že jsem úžasná ženská a takový kecy..řekla mi,že s ním nic neplánuje ani spolu nic neměli..že jí můj manžel vykládal,jak miluje svojí dceru a jak mu na mě záleží,ale že nám to neklape,prt já prej s ním nekomunikuji..jenže je ten problém,že on doma vůbec nemluví,nebaví se,když s eho na něco zeptát,tak řekne hm..kdybych doma nemluvila já,tak je ticho i měsíc...dnes než odcházel do práce,kde se s ní optě uvidí mi řekl,že s ní nic neměl,že spolu nespali jen byli dvakrát na pivu..tak jsme mu řekla,proč jí píše,že jí miluje a že s ejí nemůže v práci dočkat...řekl,že je prej debil a nemyslel to vážně...mě to přijde úplně na hlavu,fakt jak u debilů..řekla jsme mu,že s dcerou odejdu,že prostě už nemůžu...on mě začal prosit,že ne,že chce jen nás a at neodcházím...nevím,co mám dělat,nemůžu mu ted věřit..moje okolí mi říká at hned od něj odejdu,rozvedu se a vůbec s ním nic neřeším..jenže já nevím,co mám fakt dělat...s ním jsou problémy už delší dobu a on právě nikdy nic nechce řešit..jsem zoufalá a ráda bych uvítala nějaký slova od Vás,který jste byly v takový situaci...díky

leni78
13. říj 2013

Kecaj oba. Vyhod ho a pak uvidíš, jak se bude snažit.

dotinka
13. říj 2013

@domiz jeho laxní přístup mě hodně udivuje teda!!!! Minimálně mohl podat vysvětlení a jeho pohled na věc... Být v tvé situaci sama nevím jak bych to řešila ale jak se znám byla by pěkná bouřka a následný odchod. I kdybych ho přijala zpět stále by to už mezi námi viselo a nejspíš by vytvořilo nedůvěru. Už bych nedokázala věřit. Moc jsem neporadila ale přeji ti aby tvé rozhodnutí ať už bude jakékoliv bylo štastné. Držim pěsti!

domiz
13. říj 2013

@leni78 já vyhodila už včera nechce odejít..já kvůli němu odcházet ze svýho bytu nebudu..já nic neprovedla..dnes odešel do práce,večer ho dom už nepustím..věci mu dám před dveře a může si dělat bordel,jak chce..myslíte,že ze mě dělají ještě většího blbce?že splou něoc fakt měli..já jsme úplně zmatená..
@dotinka on je takovej vždcyky..až si sbalím věcia odejdu k našim,tak začně telefonovat,prosit at se vrátím...dnes se se mnou o tom začal bavit..až jsme mu řekla,že s malou odejdu..tak říkal,že nemůžu odejít,že jí nechce,že se nic nestalo...to je rpávě ono,já mu nevěřím a nevím jestli se to změní..dnes ho dom už nepustím a může si dělat scény,jak chce..děkuji,opravud nevím,co dělat..ublížil mi hrozně moc,ale i přesto ho mám ráda..jsme spolu několik let,máme dcerku,,která ho hrozně miluje a já fakt nevím,jak dál...

leni78
13. říj 2013

@domiz Kufry mu dej za dveře, on se musi probrat a dopadnout pořádně na dno. Uvědomit si, koho chce. Pokud začne bojovat o tebe, vem ho zpět, ale dej mu jasne hranice. Ty nemuzes vědět, co je pravda a co ne a nebaví te zit v nejistotě. Buď pro sebe budete dýchat, nebo ať odejde a dá ti prostor. Můžeš jich mít deset na jednom prstu, stačí ukázat na jednoho a tvuj muž je nahraditelnej. Takhle mu to podej a pak se nech hyckat. Kdyz si te bude muset vybojovat, tak vam to jen prospěje.

muska11022011
13. říj 2013

Ahoj domiz.mala by si si to urcite dobre premysliet taktiez by ste sa mali o tom porozpravat. Ja keby som nasla taku spravu od mojho muza tak uz by nemal.sancu kedze by som mala kazdy den ako by siel.do prace podozrenie a zle myslienky. Taktiez keby siel von s priatelmi by som sa toho bala. ....
Ale moj pribeh je podobny. Mna moj muz podviedol 2x s k..... dala som mu šancu ale dodnes mu neviem odpustit. Sme spolu ale vzdy to mam pred ocami. Ten pocit je najhorsi. Naozaj. Mali sme 8mesacnu dcerku a vztah bol super a predsa to urobil. Pisal si s roznymi zenami ktore ponukali sex za peniaze.bolo to velmi tazkr obdobie. Drzim ti palce a napis ako si dopadla a ako sa to vyriesilo.....mal bybti to minimalne vysvetlit hoci ani polovica z toho nemusi byt pravda. Muzi su hajzli ale.ked sa na to pozries a ma ta naozaj rad a nechce ta stratit pravdu ti nikdy nepovie pretoze ti nebude chciet ublizit.

adri266
13. říj 2013

@domiz mrzi ma, co si zazila a ze Tvoj manzel je riadny chrapun 😠 😠 😠 Toto si na neho vyvalila a on si isiel spat??? Paneboze, to ma teda nervy....
V kazdom pripade, vychladni a pouvazuj, co vlastne chces. Su zeny, ktore dokazu takuto vec odpustit kvoli detom, ak muz ukaze napravu a ak sa snazi dokazat, ze je so vsetkym koniec. Daju mu jednu poslednu sancu, ale uz zacnu mysliet na zadne vratka...t.j. co sa stane, ak ho este raz pristihnem /spolocne ucty, uspory, deti, byt,majetok, dlhy..../ Su zeny, ktore aj pisanie povazuju za formu nevery,hlavne ak pise, ze ju miluje...taketo slova by sme nemali pouzivat len tak, do vetra. Vari to on nie je??? A jeho vysvetlenie, ze je debil??? 😠 😠 😠 Uzasne...Ak si myslis, ze to nedokazes stravit, tak si pekne krasne pozbieraj dokazy, hoc z jeho FB prepis rozhovorov s danou osobou. Prehladaj jeho mobil, skontroloju ucty, pozri historiu v pocitaci...aby si mala potom paky na sude. Premysli si vasu buducnosti. Ak sa rozvediete, budes mat z coho vyplatit vas byt? Co deti? Co majetok?

Pises, ze problemy mate uz dlhsiu dobu. Je mozne, ze on ich riesil takto. A ako si ich riesila Ty? Nechcem tym vobec naznacit, ze si na vine jeho spravania ci nevery. To vobec nie, kazdy je zodpovedny sam za seba. A ak on mal problem s Tebou, mal ho riesit s Tebou, nie s inymi zenami.
Tak ci tak, poradila by som vam poradnu, je mozne, ze na sude vas aj tak poslu najprv tam.
Drzim Ti prsty. Viem si predstavit, ako sa citis, akoby Ti niekto vrazil noz do srdca...skus si precitat na fore, ako to dopadlo s inymi zenami. Viem, ze su take, ktorych manzelstvo bolo po tomto lepsie ako predtym, lebo konecne zacali bojovat o svoj vztah, konecne zacali riesit spolocne problemy...su aj manzelstva, ktore sa rozviedli a zeny su tiez stastnejsie, nasli si ine vztahy...
TAk ci tak, vela stastia . A neboj, ono to casom preboli....

divishka
13. říj 2013

@domiz vyhoď ho !!

muska11022011
13. říj 2013

Adri266 velmi pekne si to napisala a mudro. Ja som s mojim muzom da sa povedat hlavne koli malej a uctom .... je to mozno velmi nepekne ale sama by som sa o malu postarat nedokazala(financne) pretoze inak sa o malu staram sama, o vsetko vlastne, tak asi ako takmer kazda zena. ... ako mam ho rada ale nedokazem sa vyrovnat s tym co spravil. prave vtedy ked sme mali najkrajsi vztah, ked som ho milovala tak ako nikdy a bola som stastna. velmi mi ublizil a keby som nemala ludi okolo seba ktori mi pomahali tak by som sa asi zblaznila. neviem ale ja mam pocit ze mame teraz najhorsi vztah za nas spolocny zivot (10rokov). ja niesom vobec stastna a tym padom ani on pri mne.uz su to dva roky co sa to stalo ale je to horsie. nedokazeme sa porozpravat neznesiem ked sa ma dotkne. viem ze mu tym ublizujem ale nedokazem mu povedat do oci ze sa mi protivy jeho dotyk a ze viem ze to nikdy neolutoval. on lutuje len to ze som sa to vobec dozvedela.
chcela by som aby sme boli ten par ktory to prekona a posilni to nas vztah. no zatial mam pocit ze sa to skor ruti do zahuby... aj ma to mrzi pretoze sme si niekedy rozumeli a bolo nam spolu super....

muska11022011
13. říj 2013

uz som zacala pisat velmi o sebe, ty sa naozaj hlavne zamysli ci to zvladnes sama a ak ano ci to nebudes niekedy lutovat ze si ho opustila. je dolezite sa spravne rozhodnut. aby ste netrpeli vsetci. pretoze ak ho nechas odist ver ze casom to preboli a mozno budes stastna, ale musis sa zamysliet ci to naozaj je teraz take vazne. ci mu nedat tu druhu sancu ako pisala adri . mozno sa to zlepsi ale to neznamena ze si nemas zacat na neho davat pozor. samozrejme ze bude opatrnejsi a ze si spravy asi zacne mazat ale skus sem tam namatkovo mrknut mu na mobil, ci fb spravy. niekedy ak mas moznost ho ist pozriet do prace, ale len tak nenutene. aby sa necitil pod tlakom pretoze prave to ho moze dotlacit ku nevere.drzim silno palce kedze viem ako to boli. .... vela sil...

adri266
13. říj 2013

@muska11022011 a vyskusala si ist na poradnu alebo k psychologicke? Ono odpustit a zabudnut su dve rozlicne veci. Zmenil sa Tvoj manzel? mas dojem, ze v tom este pokracuje? Lebo byt dva roky v takom stave, pfuj...neviem si predstavit, aky to moze mat vplyv na Tvoju psychiku, zdravie a vobec na celu vasu rodinku. To nie je dobre. ☹ A najhorsie na tom je, ze ak budes k nemu takato, vlastne svojim spravanim ho mozes neumyselne podporovat v jeho k****veni sa...
skus ist na poradnu najprv sama, potom s nim, uvidis, urobi sa Ti poriadok v hlave. Mas pravo byt stastna. Pretoze clovek nedokaze a nemal by byt permanentne nestastny, ani kvoli detom...
Silno drzim prsty.
PS: Ak chces odpovedat, stlac dole pod textom *odpovedz*, aby sa nam to ukazalo v upozorneniach 😉

muska11022011
13. říj 2013

@adri266
Vela krat son rozmyslala ci nenavstivim poradnu ale nikdy to nebolo take ake to je teraz. Moja psychika je na .... trapi ma to aj koli nemu ale hlavne koli mojej natalke.ja som ani nezabudla a ani neodpustila.najhorsie na tom je to ze s nim.nedokazem mat pravidelny sex a viem ze ho to moze zase tahat niekde inde. Ked mam pravdu povedat niekedy si zelam aby sam odisiel ale je mi s nim aj dobre. Mne dost vadi na nom ako sa niekedy ku mne chova. Vie ma uraziť a nevie sa ovladat pri malej. Ked je nervózny vrieska po mne jak po nejakej spine. A to vsetko vidi nasa dcera. Uz som ho nie jeden krat prosila aby sa ovladal a neriesil veci pri nej kedze je dieta a tazko to znasa.ono to jeden cas bolo ok ale ked sa tak ku mne chova mne sa vsetko vracia a potom trpim. Naozaj ma to mrzi pretoze by to mohlo byt fajn no ja sa aj snazim aj tak je to zbyocne a potom som.chladna ako skala.tazko to takto opisat v par vetach. Nemam pocit ze by sa snazil. Nikdy som nepocitila ze by to olutoval. Ale mozno by som tondokazala nejak prehltnut no.tie jeho zachvaty nervov a to spravanie ku mne mi nepomaha abybsom sa s tym dokazala vyrovnat.

suzief
13. říj 2013

Pokud jde o úlet asi bych odpustila ale byla více ve střehu, pokud se zamiluje, tak to už je průser

destinka30
13. říj 2013

@muska11022011 ak nadherna žena a muž ťa podvadza?viem,že nevera nie je o krase ale aj tak..mal by sa tebou pyšit a byt hrdy na to aku ma krasny mnaželku a dceru..kam ten svet dnes speje☹

adri266
13. říj 2013

@muska11022011 ak pojdes aspon sama k psychologicke,nic nestratis, mozes len ziskat. uvidis, pomoze Ti vyrovnat sa s tym, najst riesenie..
drzim prsty

muska11022011
13. říj 2013

@destinka30 dakujem. Keby to vnimal aj on tak. Nechcem mu krivdit samozrejme niesom bezchybna ale tak velmi som sa snazila a aj tak to bolo zbytocne. Mozno by to bolelo menej pokial by to bolo naplanovane. Len tak proste jedno zlyhanie. Ale on to planoval dopredu. ...

muska11022011
13. říj 2013

@adri266
Asi to tak budem musiet riesit. A dakujem.

ebsian
13. říj 2013

Vždycky jsem měla jasno v tom, že bych nevěru neodpustila, až jsem se dostala do situace, že by ten, kdo je nevěrný mohla být já a to je masakr. Najednou to vše přehodnocuji a to je teda situace. ☹ ☹

laurital
13. říj 2013

Já jsem také vždy tvrdila, že nevěru bych nikdy netolerovala a nyní...Nevím, určitě bych se ohlížela na dcery a kus života, který jsme spolu prožili, ale jedno vím jistě, nikdy bych netolerovala paralelní vztah.To je plánovaná a organizovaná nevěra a já jsem natolik hrdá, že bych ze sebe blbce dělat nenechala.
Ale radit jiným?Nevím, obecně platí, že člověk je schopný poradit komukoliv kromě sebe, že?

osudova
14. říj 2013

@domiz Ten FB na správach si nechal otvorený naschvál. Už chcel, aby si sa to dozvedela. A ked to už vieš, jemu sa ulavilo. to mi ver. Teraz si bude všetko mazat. K telefonu a k počítaču budeš mat prístup, ale už tam nič nenajdeš. Nerob predčasné uzávery. Tento stav bude bude trvat dlhšiu dobu, možno aj 2-3 roky. A ked to nepojde, rozvod z dovodu nevery je možný vždy. Mysli na to, či budeš mat z čoho žit, kde bývat. Trochu sa najprv zabezpeč. Dá sa žit aj po nevere, ale už to nie je ono. Maloktorý chlap ta bude prosit o odpustenie. Su v týchto veciach obmedzení, myslia si že stratia hrdost, ale tu hrdost stratili vtedy, ked podvádzali. Držím ti palce. Bud ty tá silnejšia a rozumnejšia.

domiz
14. říj 2013

Ono to nejde ani odpustit..v životě jsem tohle nezažila a od něj jsem to nečekala..vždcky mi tvrdil,že by to v životě neuděl,prt jeho otec celý roky podváděl matku a odsuzoval to....tohle vážně nepřekousnu..já se s ní hrozně natrápila a zůstavala s ním,prt máme malou a jasný,že jsme ho milovala..před pár měsící jsem odešla,prt byl bez práce a bylo mu to jendo,nic neřešil na všechno jsem sama...malou miluje to vím,ale že by se o ní moc staral s etaky nedá říct..navíc chlastá,někdy nechodí klidně domů a nebre telefony..bývá ke mě agresivní,sporstě mi nadává a někdy nechybělo málo,abych od něj jendu enschytala..já mu všech o trpěla,byla jsem hloupá a hodná..nikdy jsme mu nedělala žádný scény,nejsem hysterka,,už jen to,jak se zachoval ted,že se to dozvím,chci,aby mi to vysvětlil a on si jde lehnout,že jde spát..nikdy nechtěl řešit žádný problémy...doma nemluví,když se ho na něco ptám..napsoled když jsem odešla byla jsme už rozhodnutá,že se nevrátím...najednou začal jednat a prosit,že beze mě nemůže žít a že jsme pro něho nejdůležitější..dala jsem mu tolik šancí,mluvili jsme o tom spolu a sliboval mi,že s ebude snažit..za celý 3roky,co máme malou nás ani nevzal do blbý Zoo..o nic neměl zájem...doma měl všechno,nikdy mi s ničím nepomáhal..jen ze začátku,když se narodila malá..včera mi tu říkal,že s ní nic neměl,že nevímproč jí to psal..já si s ní psala a naznačila mi to,že to nebylo jen o povídání,že s ní řešil vztah....říkal mi,že chce být se mnou..já už s enemám proč snažit a trápit se..už fakt nemůžu a nezůstanu s ním..měl ajsme pořád výčitky vůči malé,ale nejde to...navíc s ním ona dělá v práci to bych byla denně v nervech..už ted jsem na prášcích...já mu mobil ani nekontrovala,němal bych na to sílu....já nedělám předčasný uzávěry,tahle to už nejde...viz.co jsem psala..on s enikdy nezmění,já jsme byla hloupá,že jsem v tom pořád doufala..to ej pořád něco...změní se na chvíli a pak to zas bude stejný....to on o odpuštění bude prosit,ale je pozdě...navíc to není poprvé,co jsem mu přišla na nějaký psaníčka na FB...takže mě třeba nepodvedl poprvé a jsem ráda,že jsem na to přišla ještě brzy...nevím jestli se zamiloval nebo jí jen oblboval,co já vím..mě tvrdí,že jí nemiluje..ale proč jí to psal mi,řekně,prt je debil...ani mu to není líto a není schopnej mi to někaj vysvětlit..to si snad zasloužím,ne?!nejde to,ted je v práci a já zas myslím,jak jsou tam spolu...bude to těžký,ale já hci opravdu rozvod a u rozvdou na něj řeknu vše...důzazy o těch ženským nejspíš mít nebudu,prt se kněmu na Fb nedostanu...my svoje hesla neznáme..prostě si to nechal otevřený a já zrovna vlezla na pc..a jak říká leni78 on je nahraditelnej!!!já mu nebudu nic oplácet,ale řeknu mu,že je konec..jen tu spolu budeme muset ještě nějak vydržet.budu muset řešit nějaký bydlení atd.mateřskou mám 3800kč,takže to bdue šílený než s evyřeší alimenty atd.samozřejmě mám rodinu a ta mi pomůže..takže s malou máme snad kam jít....ted mě drží hlavně kamrádky a přijede mi dlouholetej kmarád z ciziny,ketrej mi ted denně píše a moc mi pomáhá a nabízí mi pomoc...holky děkuju Vám za Vaše názory a podporu....jinak problémy máme už déle,prt je chyba v komunikaci...jak už jsme psala on se se mnou nebaví,promluví sotva pár slov a jak je nějakej probblém všechno nechává na mě..o vše se starám já...i když neměl práci,seděl doma na zadku a já lítala s malou po úřadech a půjčovala si peníze do mojí rodiny a kde jsem mohla...nikdy nic neřešil...nechci se nějka obhajovat,ale doma mu vážně nci necyhbělo..na pivo si chodil,dělal si,co chtěl a já mu nic nezakazovala a nedělala scény..věděl,že budu naštvaná,ale že mě to přejde a začla se choval jak beránek...navímc tu je ¨problém i stím,že mi přišel dom (několikrát) a já poznala,že je zfetovanej..poznám to,prt s tím mám v rodině zkušenost...nproto nevím,proč hledal někde něco nebo proč?co mu chybělo..opravdu nevím.....já jsem tolerantní člověk,všechno jsem překousla a on toho využívá a myslí si,že tohle všechno bdue dělat dál a já s ním zůstanu....

libka1
15. říj 2013

@domiz tak pokial by mi muz prisiel domov parkrat sfetovany tak uz by bol davno pobaleny a odstahovany. toto by si mohol dovolit len raz. prvy a posledny krat! usporiadaj si trochu myslienky lebo podla toho ako pises je vidiet ze si uplne zmatena z celej situacie. musis mat najskor jasno v tom co chces a ci vobec je realne ze on na sebe zapracuje. to co tu pises ako sa chova je absolutne nemozne tolerovat. aspon ja by som netolerovala.drz sa. prajem spravne rozhodnutie 😔

domiz
15. říj 2013

@libka1 on si ke mě dovolil vše..jak říkám tolerovala jsem mu všechno a s tím fetováním mi to sliboval,že už to neudělá..tohle se táhne dokolečka už skoro 2roky...udělal mi opravdu úplně vše,co se snad dá...ještě jsem si říkala,že chybí ta nevěra...on se nezmění..dostal poslední šanic před pár měsíci...nemůže se ke mě takhle chovat..jsem jak nějakej hadr..jako kdbych byla bez citu...zmatená jsem,ale hlavně už dál nemůžu..už kvůli malé..ta vidí maminku pořád jen brečet a to nechci..chci,.aby měla krásný dětsví a neodnášela to ona..já chci odejít,jen to nejde hned..m¨čeká mě vyřizování spousty věcí...a musím si vyřešit bydlení...moc díky za podporu...

codal
15. říj 2013

@domiz jsi hrozně silná, že jsitohle všechno snesla a ustála..teď je na čase myslet na sebe a děti.... začni znovu...ty to zvládneš...zabal mu kufry , vyměň zámky, takovejhle chlap nestojí ani za pohled, natož za slzy...profackovat by potřeboval, i když by to v jeho případě nepomohlo..alkoho, drogy, agrese - to je všechno špatně!!!. Ta nevěra je z toho všeho to nejmenší...nejvyšší čas na nový krásný život s člověkem, co tě bude milovat!!! Hodně štěstí a síly!

leni78
15. říj 2013

@domiz A byt tedy neni Tvuj nebo jak to máte ? Že musíš odejit s dítětem ty. A co ten kamarád co su každý den píšete ? 🙂😉

adri266
15. říj 2013

@domiz ach jaj. Nevera dokaze byt pre vztah aj akymsi odrazovym mostikom, ak obaja partneri popracuju na ich vztahu, moze byt aj lepsie, ako predtym.
Lenze u vas to nie je len nevera...toto je uz posledna kvapka. Na Tvojom mieste uz riesim pravnika, financie, spolocny majetok a utekam prec. Co mas z chlapa, ktory fetuje, pije, je agresivny, podvadza Ta...
Drzim Ti prsty. Ty si mu uz dala milion sanci, on ich zahodil. Je na case sa posunut dalej.

laurital
15. říj 2013

@adri266 I já mám v okolí páry, které nevěrou prošly.U jednoho jim to, paradoxně, opravdu vztah zlepšilo a nastartovalo, trpěli určitým stereotypem a právě ta možnost rozchodu v nich vykřesala jiskru o které si oba mysleli, že už tam dávno není.Strach nebo spíše fakt, že by o toho druhého mohli přijít...nevím.Každopádně změnili téměř celý vztah-tráví spolu více času a jsou jako v líbánkách a to už nějaký ten rok.Oba dva se shodli na tom, že nevěra jim vztah paradoxně zachránila, protože jejich vztah by se bez nějakého, i když takto hnusného, impulsu stejně rozpadl a vyhořel.
Naopak druhý pár to neustál.Důvěru už ten podváděný neobnovil a i když se oba snažili, po dvou letech se rozvedli.Manželství se pro oba stalo vězením, kdy jeden pochopitelně žárlil a už méně pochopitelně stále vyčítal a kontroloval, druhý se naopak omlouval a místo partnera měl doma bachaře.Trápili se oba dva a i přesto, že se měli i nadále rádi, bylo jim nakonec lépe odděleně.
Tudíž nesoudím, každý jsme jiný a jedinečný.
V případě Domiz je ale nevěra to nejméně podstatné.

osudova
15. říj 2013

domiz. Nedá mi nereagovat. Ked som to čítala, bolo mi fakt divne. Ak tvoj muž pije a ešte aj drogy, tak jediné východisko je od neho odíst. Ak máš kam, chod. S takýmto človekom nebudeš mat nikdy spokojný, ak nie štastný život. Práve takýto muži su schopní kecat o tom, ako milujú, ako nemožu bez nás žit. Ak máš rodinu, kde možeš byt a žit s dietatom, tak chod. Nebud s ním, lebo sa to bude opakovat, stále a stále, a ani nezbadáš, tvoj život ti bude unikat pomedzi prsty bez lásky, budeš len v očakávaní, kedy bude opitý, drogy, kedy ta podvedie. So spoločným majetkom si poradia súdy, aj ked to bude trvat dlho. Na dieta platit bude musiet, ak ho tento sposob života nepoloží. Neviem aký vztah má k svojej rodine, aj to je doležité, vie jeho rodina ako to u vás chodí. Ak ano, a držia s ním, tak to nie je dobre.

domiz
15. říj 2013

@osudova ano není...ted už opravdu ne...jen mě dostává víc a víc dolů..je mi 26let a nedokážu si představit,že bych s ním žila dál,když už ted jsem psychicky totálně v prd...chodím k psychiatrovi,beru léky..jasně,že jsem hlavně zůstávala kvůli malé,ale ted už výčitky mít nebudu...stejně není pořád doma a vychovávám jí sama...nikdy nás nikam nevzall..na prvním místě je chlast,počítač..pak se pomazlí s malou zablbne a už si jí nevšímá...jeho rodina vše ví..jeho matka stojí pořád při něj..ta při něm bude stát i kdyby mě nedej bože jendou zmrzačil..jeho otec -tomu je všechno jedno,sám se o děcka celej život nestaral,chlastá a má jen ženský..můj chlap to staršně odsuzoval,že od nich jeho otec odešel,matku neustále podváděl a doma se o nic nestaral..geny se nezapřou...jeho sestra jediná vždycky stojí při mě a věřéím,že bude i ted...on už jedno dítě má,který nikdy neviděl..přede mnou byl s nějakou holkou asi měsíc..alimenty platí,neplatí..hlavně se o nic nikdy nemsuel starat i tohle jsem za ěnj řešila já a musela s ní komunikovat..všechno bylo na mě,úplně vše..on je donese peníze a tím to končí...nechci takhle dál žít,nemůžu..jsem fakt psychicky na dně...vím,že mi bude líp bez něj..konečně vím,že ten krok udělám a opravdu už odejdu..a to jsem odcházela snad 10x!mám mamku,nevl.tátu,ale ti vychovávají mojí neteř..ale mám ještě babičku u které bych mohla prozatím žít..tohos e bojím nejvíc..jka bude dělat problémy,rozvodu..ano chci být už štatsná ikdyž mě moc trápí,že moje holčička nebude mít úplnou rodinu a tohle si nezaslouží..chci,aby měla krásný dětsví..sama vím,jaký to je když se vlastní otec o dítě nezajímá...děkuji za názor a souhlasím s Vámi...

domiz
15. říj 2013

@adri266 ano..souhlasím s Vámi..tohle si fakt už nazasloužím a moje malé taky...jsme rozhodnutá..hrozně s ebojím,co bude jak to bude..že bdue dělat porblémy,ale ten člověk mě nemůže vůbec milovat...moc Vám děkuju za podporu,potřebuju to ze sebe dostat ven...jsme hrozně neštastná,nedá se popsat,jak se cítím....