Nevlastní dítě - co si k němu můžu dovolit? Vůbec neposlouchá

Zdravím, potřeboval bych nutně poradit co mám dělat jelikož já už opravdu nevím. S přítelkyní jsem pomalu rok má jedno své dítě 3 roky a momentálně čekáme další dítě, přijde mi že na své dítě je velmi měkká několikrát jsme se otom spolu bavili a dala mi i za pravdu a že se bude snažit to trochu změnit ale nic se neděje pořád do kola jako bych mluvil do zdi Vladik neposlouchá jak mě tak ani mámu, odmlouva pokaždé když se mu ne o řekne že nemůže, nesmí nebo ať jde dělat tohle a tamto, dělá na schválí a je drzí řekl bych na 3 roky až moc a mamka mu nic moc nezakazuje to se málo kdy stane pořád jen vyhrožuje že mu dá na zadek atd ale opět se nic neděje já jsem se snažíl ho malinko srovnat ale když se snažím sám tak mě to přestalo bavit připadám si pak jako zlej pořád jen já což nechci a nechci aby to vypadalo že ho nemám rád několikrát mi vyčetl že si sním nejdu sám od sebe hrát nebo tak ale když vidím jaký je tak prostě nemám nějaký zájem nebo motivaci, bavil jsem se o tom s dost lidmi jejími kamarádkami a mými kamadary a kamarádky co maj zkušenosti s lidmi a dali mi za pravdu ale já prostě už nevím co mám dělat a a žádnou cenu nechci aby to dospělo k tomu že se rozejdem na to nemůžu ani pomýšlet, byl bych rád za nějaký názor nebo radu děkuji jestli se smířit s tou výchovou.. Každopádně nechci se kvůli
blahova_andrea
13. črc 2018
@superkousky ne, kterého sotva zná, kdyby spolu nežili a nečekali dítě. ale oni spolu žijí a to je jiné než když jde maminka na rande a dítě vidí cizího pána někde u pískoviště na lavičce 😉 má jít o dům dál? jen tak? opět...oni čekají dítě!!! kdyby spolu nežili a dítě nečekali, tak bych s tebou třeba i souhlasila, ale situace je složitější a ty dost ostře radikální
superkousky
13. črc 2018
@blahova_andrea Nezlob se,ale že si pán matku "pojistil" hned na první "šťouch",mu nedává žádné právo, kecat matce do výchovy. Matku nezná ani rok,takže cizí prostě je ,ale chápu,že někdo vidí chlapa 3x a už ho bere jako člena rodiny a nového tátu pro své děti. Tak snad viděl i dřív,jak matka dítě vychovává a pokud mu to nevyhovovalo,tak nechápou,proč si s ní pořizoval dítě. Snad si nemohl myslet,že když ženskou přivede do jiného stavu,tak ona změní styl výchovy.
barulina
13. črc 2018
@superkousky tal podle toho jak pisete, vypada, ze vas chlap nic.nedela krom treba prace. Me je.to.uprimne celkem jedno. Jen vam.preji at se.nikdy.nedostanete.do situace,ze noveho partnera.mit budete,protoze.s.timhle.pristupwm.by vam.dlouho.nebydrzel a kdyz.jo.tak z.ditete vyeoste.rozmazleny.fracek. krasny den
blahova_andrea
13. črc 2018
@superkousky s tou výchovou souhlasím. matka to jen tak nezmění. ne pokud nebude sama chtít. ano, na dítě je brzo, mohli počkat, víc se poznat, ujasnit si vztahy vůči dítěti, které už je...no ale na to je pozdě. další dítě je na cestě a radit mu, ať uteče a nechá ji teda samotnou se dvěma dětma? to jako fakt?!
superkousky
13. črc 2018
@blahova_andrea Jestli nechce utéct,tak se bude muset s výchovou smířit a příště si dát větší pozor 😂. Neradím utéct,ale nechat výchovu na matce.
blahova_andrea
13. črc 2018
@superkousky Pokud s tím má pán problém,může jít klidně o dům dál - to je útěk 😉
prostě se neshodneme. tvůj názor je, že když už je v tom, tak má na výběr jen útěk nebo smíření. podle mě je možností více.
superkousky
13. črc 2018
@blahova_andrea Může (ne musí).

Začni psát odpověď...

Odešli