Nezájem manžela o sex

simomama
20. led 2012

ahoj holky
rada bych vas pozadala o vas nazor. mozna s tim nektera mate i zkusenost...
s manzelem jsme uz 7 let, svatbu jsme meli pred 3 roky. mame rocni detatko. vzdy bylo vse moc fajn.. a meli jsme se moc radi. ve vsem jsme si rozumeli.. jen to vse zacalo od naseho snazeni o miminko. manzela to "plozeni" asi stresovalo a prestalo byt vse takove spontanni, mam na mysli jen pouhe milovani. behem tehotenstvi uz sexu moc nebylo, protoze mel strach, abychom miminko neublizili. to jsem ale chapala, prestoze jsem vedela, ze to tak nebezpecne neni.. a po narozeni ditete byl spis on, kdo me s milovanim problem. vzdyt to preci byvaji vetsinou zeny, kterym jejich materstvi brani uvolnit se. trvalo nam nekolik mesicu nez k tomu po porodu znovu doslo. do ted se u nas milovani deje dost zridka a to vetsinou po te, co uz to nemuzu vydrzet a zacnu si ztezovat, ze to tak dal nejde... dost me to mrzi, protoze jsem se zacala citit blbe, ze po me muj manzel netouzi, proste uplne zbytecne. tak uz jsem se citila ale i pred tehotenstvim, od naseho snazeni. urcite v tom nehraje roli vaha. pred tehotesntvim jsem byla hodne hubena, manzelovi jsem se moc libila. ted to sice neni jak predtim, ale neni to zadne drama.. v tom problem nebude...
nevim, jak to resit.. vim, ze me ma moc rad, o nikom jinym urcite nepremysli. vyhovuje mu to takhle asi... me ale ne... me sex zacal velice chybet, ale ne sex samotny, ale vubec cely ten pocit intimity, objeti a vsechno okolo toho. nevim, v cem je chyba... snazim se o tom mluvit, ale nepomaha to. prijde mi, ze se po nasi diskuzi manzel zamysli, pak tedy prijde, ze se budem milovat, ale do priste utece vzdy zase dlouha doba, nez mi rupnou nervy...
budu rada za jakykoliv vas nazor
dekuju

levandule_vanilkova
12. únor 2012

Ahojky. Nemám ještě tolik zkušeností, ale rozhodla jsem se ti napsat svůj názor. Pokud jsem to dobře pochopila, manžel s tebou nechce spát po porodu? Jako první mě napadlo, jestli s tebou byl u samotného porodu. Četla jsem, že muži, kteří "byli u toho" pak mají k sexu trochu jiný vztah - vidí spoustu krve atp. Přítele jsem se na to taky ptala, jestli si je jistý, že když u toho bude, pak nebude mít problém se sexem. Absolutně žádný problém pak neměl, ale některý chlapy to prostě položí...

simomama
autor
23. únor 2012

to mas pravdu, taky jsem to cetla a taky jsem si rikala, jestli to neni zrovna ono, co se deje mne.manzel k porodu napred vubec nechtel. ale kdyz uz se k tomu blizilo, a byl se mnou v porodnici, tak o tom nepremyslel, sam citil, ze by u toho chtel byt... pak uz jsme se o tom nebavili..