Nízká komunikace a sex se ženou. Mám si najít milenku?

vip.martin022
26. črc 2009

Ahojky, mám dotaz. Mám ženu, jsme spolu 6 let a máme 9 měsíční dcerku. Ale bohužel už rok není mezi námi žádné jiskření a komunikace začíná vypadávat. A já jsem hodně náruživý chlap a přemýšlím, že si najdu milenku, abych trochu upustil páru. Co mám dělat?

alienka24
26. črc 2009

ahoj, a mluvili jste spolu o tom? myslím že bys měl ženě říct jak se cítíš a snažit se to společně nějak vyřešit....

vip.martin022
autor
26. črc 2009

alienka24 jo mluvili jsme otom ona tvrdí že má v sobě ňákej blok a sama neví proč

dvojka
26. črc 2009

no možná toho je na tvoji ženu až moc,třeba potřebuje pomocnou ruku .

alienka24
26. črc 2009

hmm tak to není moc dobrý ☹

alienka24
26. črc 2009

no třeba je to tím že se ted hodně stará o malou a nemáte na sebe čas jako dřív, zkusit jí pomoct, potěšit, zajistit hlídání a vzít jí na večeři apod.

vip.martin022
autor
26. črc 2009

alienka24 to jsem udělal já jsem od dceřiných 6 měsíců na mateřské dovolené ona se chtěla vrátit do práce a já jí višel vztříct takže starost o dceru a vše okolo je na mně.

alienka24
26. črc 2009

no tak v tom případě tomu moc nerozumím ☹ a popravdě ani poradit neumím, možná jí ještě vysvětlit že ty máš taky nějaké potřeby a touhy... asi byste měli probrat jak si to třeba představujete do budoucna, jestli jako budete jen rodiče nebo i partneři se vším všudy, protože jinak to východisko s milenkou je vysoce pravděpodobné 😒

alienka24
26. črc 2009

a jak se ti jinak líbí na mateřské dovolené? koukla jsem na fotečky a máte opravdu krásnou dcerku 😉

vip.martin022
autor
26. črc 2009

alienka24 já už opravdu nevim co mám dělat přez rok je dlouhá doba☹třeba má milence ona☹

alienka24
26. črc 2009

no taky mě to napadlo....

alienka24
26. črc 2009

a pokud ho má tak bych řekla že je to fakt blbý ☹

vip.martin022
autor
26. črc 2009

alienka24 tak si asi najdu milenku ale nevim jestli na to eště mám udělat na ňakou ženu dojem☹

alienka24
26. črc 2009

no a ženě to nevadí že spolu nespíte? ona to nijak řešit nechce? nevím, přijde mi to divný i ženská má svoje potřeby, bud má nějaký problém, že se třeba bojí že to bude bolet nebo něco v tom smyslu anebo má opravdu milence a ty svoje potřeby si plní někde jinde ale v tom případě je to jaksi v háji protože se vaše manželství pomalu rozpadá, bud najdete způsob jak ho udržet a být štastní nebo se rozejdete,..

vip.martin022
autor
26. črc 2009

alienka24 ale já se nechci rzejít sní dit máme spolu dcerku☹já opravdu nevim jestli se bojí nebo někoho má nechce otom mluvit☹

alienka24
26. črc 2009

no já vím že se nechceš rozejít, ale já si teda moc dobře nedovedu představit jak to budete mít dál pokud to nebudete řešit a mluvit o tom, myslíš že tím že si najdeš milenku se to vyřeší?

vip.martin022
autor
26. črc 2009

alienka24 to asi ne aspoň mně to zklidní nechci žádný citi jen...a pak můžu skusit na novo bojovat už mi dochází síla a nechci to vzdát už kůli dcerce

alienka24
26. črc 2009

no já nevim, ale to už si skoro můžeš dojít někam do bordelu teda
ale pokud to nechceš vzdát na ženu trochu zatlač at ti řekne proč a že to tak dál nejde a že ti dochází síla, pokud, mělo by to být i v jejím zájmu ten vztah zas obnovit ne
nehledě na to že mi cesta za milenkou taky nepřijde tak uplně snadná, sám musíš vědět jestli ti to za to stojí riskovat že se to může provalit

vitty
28. črc 2009

No ať má Tvá žena problémy či milence, ale být v její kůži bych teda nechtěla. Máš tu její fotky a k ní diskuzi o tom, jak přemýšlíš o milence. To bych teda najít nechtěla 😖
Ale k problému, zeptala bych se jí přímo na rovinu a to, co píšeš veřejně bych jí řekla hned mezi čtyřma očima. Píšu z vlastní zkušenosti.

nunacek
28. črc 2009

Souhlasím s vitty. Na rovinu jí říct vše, co tady píšeš, ale fakt vše! 😉 Pak se snad tvá žena vyjádří a řekne, co se děje...

petua
3. srp 2009

A přijde Ti jako normální dávat sem rodinný fotky, když tu tohle píšeš? Nemam slov 🙄

babara
4. srp 2009

jak pise vitty, celkem husty, ze se tady sverujes s uvahami o milence a nekdo znamy nebo zena si to tady klidne muze precist. Chtelo by to aspon smazat ty fotky..

narušivý jako náruživý nebo narušený 😝 ?

zadne jiskreni ale asi neznamena, ze jsi rok bez sexu??

dvojka
4. srp 2009

no to je fakt 😕 já teda objevit téma,kde vystupuje můj přítel a uvažuje o milence,tak mu oči vyškrábu 🙄 ,nehledě na to že by si tam udělal ještě album a tím říkal:,,Jen se ní podívejte,frigidu jednu."

jaspina
4. srp 2009

Mě to připadá, jak kdyby se někdo dělal srandu.. Přece nikdo není tak....aby psal jak si chce najít milenku a vedle toho si vylepil fotku rodinky s heslem: Žiju pro rodinku 😀 A nebo je to skutečnost a ten člověk to nepíše ze srandy - pak mám ale dojem, že jeho ženu naprosto chápu - s někým takovým bych taky nespala.. Takže bys asi neměl přemýšlet nad tím, jak ulovit milenku tím, že na ni uděláš dojem - ale udělat dojem na svoji ženu 😝

kacir
4. srp 2009

jaspina- nesouhlasím s tebou, nevíš, jak ta rodina žije a chlap bez sexu nevydrží věčně. Už jen to, že tady vlastně nehledá milenku, ale spíš radu. Myslím, že je to hodnej chlap a trápí ho, že se ženou o tom mluvit nejde, až budeš mít děti a každej vztah není ružovej, tak možná pochopíš i tohodle neštastníka.Neodsuzuj ho, kdyby chtěl, dávno by se s někým válel a nepsal by sem

jaspina
4. srp 2009

Kacir - mě spíš podle vyjadřování přijde, že si zas někdo hraje a dělá si srandu .. Já chápu, že nevydrží bez sexz věčně, ale přijde ti normální, že si píše o tom, jak přemýšlí nad milenkou, nad tím jestli ještě na nějakou udělá dojem a udělá si tady album? Mě prostě podle stylu psaní atd připadá, jak kdyby to psala mladá holka, která nemá co dělat, tak se tím baví -a že takových témat už tady bylo..

kacir
4. srp 2009

jaspina- tak to nevím, jestli si dělá srandu nebone, ale každopádně to stojí aspon za zamyšlení. Tak se nezlob, že jsem vyjela 😉

jaspina
5. srp 2009

Kacir - v pohodě 😉 Každý má přece svůj názor - nemám proč se zlobit 🙂

kacir
5. srp 2009

Pokud jsou tam takoví blbečci, tak jsou fakt dost trapní 😠

jaspina
5. srp 2009

Kacir - jo setkala jsem se s fiktivní holkou, co tady popisovala komplikovaný vztah s cizincem a taky s holkou, která vykládala jak potratila a taky jak měla dvojčátka.. podle toho co se jí hodilo. Dokonce tady holkám kradla fotky a vydávala je za své - fotky dětí.. 😠

kacir
6. srp 2009

jaspina- to je teda fakt síla, bažit na cizích, já jsu asi ještě nezběhlá, tak proto každýmu skočím na hák, každopádně je to hnusny a trapný, každej se snaží si pokecat o problémech, opravdových a jinej se chce jen takhle trapně zviditelnit a co mimčo? Jen zkoušíte nebo nějaký problém, syrry že se tak otevřeně ptám