Nízká komunikace a sex se ženou. Mám si najít milenku?

vip.martin022
26. črc 2009

Ahojky, mám dotaz. Mám ženu, jsme spolu 6 let a máme 9 měsíční dcerku. Ale bohužel už rok není mezi námi žádné jiskření a komunikace začíná vypadávat. A já jsem hodně náruživý chlap a přemýšlím, že si najdu milenku, abych trochu upustil páru. Co mám dělat?

xzaje01
6. srp 2009

Ahoj Kacir 😉

Taky jsem si nejdrive rikala, zda si dotycny nedela legrajdu s tematem a fotkami rodiny zaroven. Ale pak me napadlo, ze treba timto zpusobem tu milenku doufa najit! No nevim nevim, ja teda s 1 prckem mam co delat, na (cizi) chlapy ani pomysleni nemam, cas uz vubec a to nemluvim o tom, ze jsem jako spravna maminka verna sve rodine! 😀

Zakladateli radim: promluv si otevrene s manzelkou, az pak z toho vyvozuj dusledky. 😉

jaspina
7. srp 2009

wzaje01 - taky to tak vidím - protože pokud to je skutečné - tak sem chodí spousta lidí a někdo může jeho ženě říct, že tady jejich problém řeší včetně fotek a že hledá milenku a to už pak nevyžehlí..
Kacir - klidně se můžeš zeptat - nemám problém se o tom bavit 😉 Já mám málo progesteronu a nedorůstá sliznice, tak mi nasadili Utroš a Clostilebegyt (na MS a OVU) ale první měsíc to nefungovalo, tak teď budu brát vyšší dávku a uvidí se. Vidím že máš 4 dětičky 🙂 To je nádhera! My jsme byli taky doma 4 a je super, když má člověk v dospělosti 3 sourozence.

sisstin
7. srp 2009

hlavně teda zakladatel je pro mě mega anti-sexuální typ..sorry 😅

zdenka26
7. srp 2009

siss tak to jsme dvě 😀

sisstin
7. srp 2009

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

xzaje01
7. srp 2009

Jaspino, a jak se prijde na to, ze je nekdo fiktivni a sve "problemy" si vymysli?

josefka
7. srp 2009

sisstin, zdenka - to jako bezne prijdete na ulici k nejakemu chlapovi a reknete mu: "jsi pro me anti-sexualni typ, sorry".
Mimochodem, treba "zakladatel" by vas do postele taky nechtel ..... proc tohle mate potrebu psat, jste snad patnactilety pubertacky 😠. Zkuste se ridit heslem: "kdyz nemam nic hezkeho, co bych rekla, tak radsi mlcim.", obcas by fakt neuskodilo pouzivat mozek. Nenapadlo vas, ze dotycny na te fotce je skutecny clovek a mohlo ho to zranit?
Jestli je to opravdu zakladatel, tak je asi dost nestastnej a jestli je to tema vymyslene a nekdo si dela legraci, tak zrejme pouzil neci fotky a jak k tomu ten chudak pak prijde.

Jinak, ja bych doporucila manzelce rict, co ti bezi hlavou, bez toho to nepujde. Kamaradka nespala se svym muzem skoro dva roky .... on pak podal zadost o rozvod, ale ona se nastesti vzpamatovala a uz se to zlomilo. Tak drzim palce.

sisstin
7. srp 2009

josefka: já člověku, který tady píše, že si hledá milenku...a má u toho rodinné fotky, fakt nic jinýho napsat nemůžu..vždyt to je hnus 🙄 mi to přijde, jak kdyby si o sobě myslel, že je sexuální Bůh a všechny z něj padnou na zadek 😝 ...na netu s tím musíš počítat, když si dáš fotky, tak taky můžeš čekat negativní či jiné reakce..tak to je 😎

sisstin
7. srp 2009

josefka: btw: jeho fotky jsem si ani neprohlížela, stačí mi, co píše..nepůsobí na mě vůbec jako inteligentní člověk, a empatii má asi taky nulovou 😝

kacir
7. srp 2009

jo, holky, divnej chlápek, aspon si píšeme my , ne? Zdravím xzaje! Ráda tě tu vidím. Jaspino a jak dlouho se o dětátko pokoušíte?

sisstin
7. srp 2009

josefka: a opravdu neříkám cizím chlapům na ulici, že je pro mě antisexuální typ..ale některejm blbečkům, co otravujou, to klidně řeknu 😎

kacka.va
7. srp 2009

no tak to je docela humus téma 🙂. Třeba ani jeho manželka netuší, jak se on cítí, znám to z vlastní zkušenosti, hlavně, že chce milenku. Nemám ráda chlapy s takovým přemýšlením.

sisstin
7. srp 2009

beztak si tady zas někdo dělá prdel, jak je zvykem..normální člověk by to nezaložil se s fotkou v profile a s albumem 😝

no nic, mějte se 🙂

josefka
7. srp 2009

jestli si nekdo dela legraci, tak zrejme pouzil cizi fotky a ten chudak na nich se bude dost tezko vymlouvat, pokud to jeho zena najde. Tim, ze jsi ho nazvala sexualnim anti-typem jsi vlastne urazila nekoho, kdo ti nic neudelal (protoze to vypada, ze jsi komentovala toho na tech fotkach). Samozrejme, ze v tomhle pripade by zakladatel potreboval namlatit a doufam, ze se mu to stane.

Pokud je zakladatel opravdu ten na tech fotkach, tak je asi dost zoufalej, kdyz to sem takhle napise, nemyslite? Prisel si pro radu a dle zvyku tady je akorat odsouzenej, ze je to "parchant", kdyz chce podvadet manzelku ... nerikam, ze je to nejlepsi reseni, ale treba uz proste nevi, jak dal. Jasne, ze je spousta jinych reseni nez napsat na MK vedle fotky svoji zeny - treba ale chce, aby to videla a precetla si jeho uvahy, protoze o tom doma nedokazou mluvit.

Je tezky zjistit, kde je pravda, ale ja si stejne porad myslim, ze neni spravne zacit komunikovat s lidma urazkama.

sisstin
7. srp 2009

josefka: nevím, jak často a jak dlouho se pohybuješ na netových forech 😉 ale ne vždy jsou lidé milí, upřímní a pravdomluvní 😉 já už jsem k těmhle týpkům hooodně skeptická 😉 kolikrát se tady člověk snaží fakt poradit, a pak z toho vyleze tohle...např. případ o manželce, která chodí 5x do týdne ven 😉 taky si dělal prdel, a to ze začátku to vypadalo tak důvěryhodně 😉 prostě na foru musíš počítat se vším, pokud je někdo citlivý na své fotky nebo na svoji osobu, tak je lepší zůstat v anonymitě 😉

já už jsem z toho být hodná a milá fakt vyrostla tady 😉 kdybych pořád měla řešit, jestli se to dotyčné nebo dotyčného nedotkne 😉 nejsem na nikoho sprostá...ale tohle mi fakt nedalo, normálně z toho chlapa mám husí kůži..brrr 🤐 🤐 🤐 🤐

sisstin
7. srp 2009

josefka: a jak jsem psala, na fotky jsem se nedívala..mně stačí, co a jak píše...a vím, že to je chlap, kterej by na mě fakt ničím nezapůsobil...já neodsuzuju nikoho, kdo má milenku, nebo milence...stát se to může každýmu, ale rozebírat to na veřejném foru s fotkama dítěte a v mottu mít " žiju pro rodinku"..to je teda fakt na grc

a v neposlední řadě tomu stejně nevěřim 😎

a to je asi vše, nemíním se tady hádat kvůli nějakýmu cizímu chlapovi 😝

josefka
7. srp 2009

sisstin: ja se taky nechci hadat 😉 ... svuj nazor jsem na to rekla, tak to uz nechame byt, protoze bych se akorat tak opakovala.

vip.martin022
autor
7. srp 2009

ahoj všem,předem díky za poznámky těm co radili děkuju těm co mně blbé řeči ať se zamyslej sami nad sebou.ženská si najít milence může a je vše ok když to udělá chlap tak je hned děvkař.navíc víte o mojí rodině prd tak neodsuzujte.!A díky tomu že jsem tady otom začal psát a žena si to přečetla a začala komunikovat a vše se malu vrací do starejch kolejí těm co radili děju ty ci ma blbé řeči až se to stane vám budete mluvit jinak tod vše!

josefka
7. srp 2009

martine tak to je dobre, ze jste zacali komunikovat, drzim palce, at uz se do takove situace nedostanete. 🙂

vip.martin022
autor
7. srp 2009

jesefka děkuju vim že to bylo blbé takhle psát ale když nechtěla otom mluvit tak se jsem se rozhod vim že jsem chdí dost známejch a že se to kní dostane.a díky za zastání.jsem jakej sem o komu se nelíbym jejich problém.já se ani nikomu libit nechci mám pěknou rodinu a nepotřebuju hledat jinde jen jsem chtěl vrátit zpět komunikaci protože si na ní hodně zakládam.A pomohlo to to je hlavní a tvojeho názoru si vážim každej jsme ňákej ale nedavá mi to důvod urážet.Proto to tady rušim tak se mněj a děkuju

vip.martin022
autor
7. srp 2009

svůj učel tato komunikace splnila a už nemám důvod jsem chodit všem díky a přeji všem vše dobré

dvojka
7. srp 2009

😅 🙄 😅

mifule
7. srp 2009

😕

kacka.va
9. srp 2009

josefka: no pokud je zoufalej, ať vyhledá odborníka a společně to s manželkou řeší. tady jsou převážně ženské a matky, tak se spíš vcítí do té jeho manželky.
vip.martin: co píšeš je nesmysl. Dá se to i obrátit. A je doložené, že v mnohem větším zahýbají chlapi

jaspina
10. srp 2009

Sisstin - naprostý souhlas. Taky jsem to tak cítila.. To není o fotce, ale o stylu jakým ten "chlap" vystupuje - spíš to teda na mě působí, že to píše nějaká puberťačka.. Dospělý chlap už má podle mě jiný styl komunikace - nebudu tady radši psát o pravopise, abych nebyla ukamenovaná 😀 Ale je pravda, že pokud je tohle fakt jeho přirozené chování, tak i pro mě je to ..nevím jak to napsat hezky..no prostě ňouma 😅 a tím se dokážu vcítit do jeho ženy, že ji nemusí přitahovat.. Tím se ho nijak nechci dotkonout. Spíš jen, že možná když se bude chovat trošku víc dominantněji a sebejistěji, tak to může být ku prostpěchu.. Oni i když je chlap na mateřské, je chválihodné - ale možná to může mít i druhou stranu mince - jeho žena chodí do práce, setkává se s různými lidmi a doma vidí muže pak spíš jako takovou hospodyňku.. Třeba to je jinak, ale stát se to může..