Odešel od nás chlap kvůli jiné. Stalo se někomu?

2. říj 2022

Zdravím dámy.. stalo se vám některé, že od vás chlap odešel kvůli jiné? Po poslední hádce jsme s mužem nad rozchodem uvažovali, ale bylo to furt že spíše ne než ano. No a on si jeden večer v baru našel nový objev. Po 24h toho co se znali už byl rozhodnutý odejít a byl nekompromisní. Ze zvědavosti jsem se mu koukla do zpráv jak moc je to vážné a evidentně dost, poněvadž ji po tak krátké době hned vypisovat jak mu je s ní krásně a jak by ji chtěl vedle sebe a podobné kecy které mě nikdy neříkal.. byli jsme spolu 8 let, máme spolu 3 leté dítě, on má insolvenci. Ona je svobodna, bezdetna, zajištěná ale taky velmi ráda chodí po barech a další den se jde z kocoviny vyléčit do hospody. Nevím co si o tom mám myslet, že je schopný kvůli tomuhle odejít od rodiny a volný čas teď trávit s ní místo se svým dítětem

sinicka
2. říj 2022

Uvazovani nad rozchodem uz driv, insolvence, bary, novy objev - alkoholicka.. 🤷🏼‍♀️ Je to smutny, ale verim, ze ti bude s ditetem lepe samotne. A ze se casem třeba naskytne nekdo zodpovednejsi..

autor
2. říj 2022

@sinicka no a to mi před týdnem říkal jak mě miluje a jak by se mnou chtěl druhé dítě😂 to je zajímavé že se tedy tak brzo ukotvil jinde

michaela666
2. říj 2022

Víc jak srdce zasáhla asi úplně jiný orgán. Aby nebyl tak rychle zpátky s prosíkem, jak rychle od vás odešel.

lencaa11
2. říj 2022

No to je klasika u chlapa doma mu to nevoní tak kouká jake je to jinde když nejsou závazky atd 🙈 hrůza kašli na něj máš to nejcennější co on mit někdy nebude když šup sub jde za pachem spodní části 🤔

zuzkasim
2. říj 2022

Tak až chlapovi vyměří alíky a svěří se své nové přítelkyni, že je v insolvenci, možná láska ochabne🙂

cuuza
2. říj 2022

Sbalila bych mu stejně rychle kufr, stejně ho doma neudržíš, pokud si spálí čumák, tak dobře mu tak...

autor
2. říj 2022

@cuuza ano já mu sbalila kufry hned když jsem se to dozvěděla a vyhodila jsem ho. Krasavice mu zatím bydlení asi nenabídla když bydlí zatím po penzionech a po rodině

autor
2. říj 2022

@zuzkasim to je to co si myslím taky, jistě bude celá odvázaná z toho, že v dalších minimálně 8mi letech si s ním nevezme úvěr ani hypotéku, že bude platit alimenty a že jí bude doma občas lítat dítě

lencaa11
2. říj 2022

Přesně tento typ ženský bude nadšením bez sebe 😂😂 chápu že ti to je líto ale jeho volba a ty máš nárok mít lepší život ☘️☘️

autor
2. říj 2022

@lencaa11 no právě, ještě když ji je schopný během 24h co jí zná napsat jak chudáček leží sám v posteli a jak mu je s ní krásně 😂

zelenaesmolda
2. říj 2022

@zuzkasim
to si taky myslim

lentilkah
2. říj 2022

Ja si myslim, ze ji zna dele, nez 24 hodin.
Ale to je fuk, bud rada, ze se ho zbavis.

autor
2. říj 2022

@lentilkah právě že ne, to jsem si ověřovala ať vím na čem jsem, vlezla jsem mu do zpráv

codal
2. říj 2022

Schválně dáme sázky, za jak dlouho bude chudáček škemrat, abys ho vzala zpět.. tohle není žádný vztah, jen se mu rozbouřily hormony 🤦... Posral si to sám, ať si to vyžere, ubožák...

emamir
2. říj 2022

Manžel od nás před měsícem také odešel, slečnu znal o poznání déle, než ten Váš - asi tři týdny 😀🤦🏼‍♀️.

autor
2. říj 2022

@codal je mi to jasný, určitě o něj o chudáčka bude mít zájem nějaká slečinka která je zabezpečená, o chlapa který má dítě, insolvenci a v době kdy žije ve stejné domácnosti s dítětem a ženskou chodí lovit do baru 😂

autor
2. říj 2022

@codal ještě když se jí tak hloupě vnucuje a po tak krátké době ji píše takové srajdy😂

sinicka
2. říj 2022

@emamir ti chlapi jsou nekdy tak vymleti, to clovek opravdu zasne.. ubozak jeden!!

vikysek0987
3. říj 2022

Také se mi to stalo a díky bohu za to,nic lepšího mě potkat nemohlo....
Chtěl se vrátit zpět se slovy jak moc mě miluje-předala jsem mu zbytek věcí a popřála hodně štěstí....
Je to tři roky-mám nového manžela, dceru a druhá se co nevidět narodí a já nebyla nikdy tak spokojená.....

mimi1004
3. říj 2022

No to bude slečna jistojistě skákat radostí, až zjistí o té jeho insolvenci, alimentech a kdo ví čem ještě. Ten bude tak rychle zpátky, že i rychlost světla bude proti tomu šnek. Jen je otázkou, jestli ho budeš chtít zpátky i ty...

codal
3. říj 2022

Dávám velké lásce týden, maximálně dva🤣

kitycat
3. říj 2022

Omotaj ho cervenou stuhou a rychlo rozvod

levandule_k
3. říj 2022

I když tě to bolí, buď ráda, že odešel. Intuitivně on si nebyl žádné terno. Zaměř se na sebe, ať si v budoucnu nenabrkneš zase blba, ale najdeš si partnera, který ti bude oporou.

biedronka10
3. říj 2022

No tak...tady musí být i tobě víc než jasné, že dlouhého trvání to mít nebude....on je výkvět idiot*a a ona barové socky...nižší inteligence se většinou vždycky zrecykluje sama.

autor
3. říj 2022

@levandule_k
@biedronka10
Nejhorší je že on se teď ani nezajímá o své vlastní dítě.. od středy s ním byl v pátek na 3 minuty.. zbytek času si randil s tou novou krasavicí.. s ní má čas si vypisovat ale napsat a zeptat se jak se má jeho dítě to už ne

martiniquest
3. říj 2022

Myslim, ze te potkalo velke stesti. Mit doma chlapa, ktery pri prvni prilezitosti hleda zenske v baru a navic je jeste v insolvenci, bych doma nesnesla. Zabalila bych mu kufr a vyměnila zamek.

ivivi
3. říj 2022

To jsi dobře udělala! Já bych mu zabalila taky.

ivivi
3. říj 2022

Hlavně nezapomen po něm chtít alimenty.

emamir
4. říj 2022

Klidně napiš zprávu, myslím, že máme stejné pocity.🌷 Třeba Ti to pomůže.

eldoradoh
6. říj 2022

Ještě bych jí ho zabalila do dárkového balení a obvázala mašličkou! Ať si ho užije a ty si časem najdeš někoho lepšího 😉