Odloučení v manželství

gransgirl
6. črc 2022

Ahoj holky, potrebovala bych se vypovidat. V manzelstvi mame vlekle problemy nevery,neduvera a zadny spolecne straveny cas. Resime odluku a muj manzel chce zustat bydlet spolecne coz by mi ani nevadilo ale to ze si sem chce vodit pritelkyni mi neprijde spravne. Je to byt moji mamky jsme tady pouze v najmu. Nevim jestli mi sem muze nekoho tahat. Myslela jsem ze by jsme k sobe meli byt ohleduplni a nezhorsovat to jeste vic uz samo o sobe odluka je tezka a jeste si sypat sul do ran. Navic on muze ale me by potencionalniho partnera neskousnul a napadl by ho coz mi take rekl.

l01991
6. črc 2022

No tvl ten by letěl i s kuframa a ať si jde bydlet k te jeho přitelkyni když ji tak strašně chce😡

pampeliska1313
6. črc 2022

Vůbec. Ať si ji tahá jinam. Snad i tý ženský by to mělo bejt blbý, respektive na místě milenky bych se nepriblizila k prahu bytu, kde bydlí můj milenec se ženou. Tohle chování je nevyspělý. Ať buď jde k ní úplně nebo ať je teda doma a “odskoci si”… trochu mi to připomíná, když se kamarádka rozešla s přítelem a ten ji řekl, ze v bytě zůstane a ona jde pryč, i když patřil její tetě.🙂 to jsou někdy fakt blbci, pardon. To mu jde o teplý mistecko, nebo z jakyho důvodu by měl zůstat v bytě i s tím, ze si tam bude tahat milenku?

leniczka23
6. črc 2022

Bože ne, měj se ráda a vyhoď ho úplně, nebo alespoň nastav pravidla, řekni že buď to bude podle tvého, nebo ať si táhne vyprcávat jinam.🤦
To snad nemůže ani myslet vážně.

fazolkazuzka
6. črc 2022

To je jak z nake české filmové komedie.

andelka
6. črc 2022

No, my jsme po rozchodu bydleli společně dost dlouho. Ale nikoho by nenapadlo tahat druhému pod nos novou známost,ani v době nepřítomnosti. Všechno má svůj postup, čas a místo. Tvoje mamka by ho asi prizabila ne? Pěkně ať se odstěhuje.

zlataberta
6. črc 2022

A to si necháš?? V bytě své mamky?? Aby ti diktoval pravidla?? A pak ti řekne, že tvého partnera napadne?? Co je to za psychopata.....vyhoď ho na ulici a nenechej si s*r*át na hlavu, co si to vůbec dovoluje....

sahrazad1
6. črc 2022

Rozved se a vyhod ho . Nestyda jeden . A ty mu to ještě zeres i s navijakem . Nechtěla bys jim po sexu náhodou ještě i uvařit , napect buchtu a čekat na další rozkaz od nej ? Kams dala sebevědomí , děvče …

zmrzlinka
6. črc 2022

@gransgirl měj trochu sebeúcty a pošli ho někam....to se vůbec nemáš ráda?

michaela666
6. črc 2022

To spolu dál budete bydlet, ty mu budeš prát spoďáry, vařit mu a on si tam bude vodit novou buchtu na sex? Budeš poslouchat jak si to tam s ní užívá? 🤦 Ten je dobře vypláchlej v palici. 😃
Neexistuje. Ať si jde bydlet k ní. Tohle je jak flusnutí do obličeje. Zachovej si sebeúctu a kopni ho do řiti.

zuzineckah
6. črc 2022

@gransgirl pokud to myslíš vážně, tak je to přímo tragédie. Ne tvé zcela zruinované manželství, ale tvá osobnost.

sanyy22
6. črc 2022

@gransgirl ať si táhne k té jeho přítelkyni!!!

levandule_k
6. črc 2022

Proč jste v odluce, proč se nerozvádíte? Píšeš vleklé problémy, nevěry, žádný společný čas. Proč s ním vůbec zůstáváš? Co ti ten vztah přináší?

On si může šu*at a kdyby ty jsi přivedla milence, tak bude problém?? Není trochu žárlivý a majetnický?

Jako chápu, že někdo zahne, ale opakovanou nevěru bych nesnesla. Já už bych ho dávno poslala k vodě.

1eso1
6. črc 2022

@gransgirl Tak to je teda charakter. Ale já už se fakt nedivím ničemu 🤦🏼‍♀️. Rozveď se a začni lepší život.

jana_zofie
6. črc 2022

@levandule_k v odluce budou pravdepodobne kvuli cirkevnimu snatku. Vzhledwm k jeho postoji bude verici spise tazatelka. Jeji maminka asi taky. Nebo se pletu? Pokud je to tak, tak bych mu normalne rekla, ze se to neslucuje s vasimi nazory, pohledem na svet a svedomim a at si, prosim, chodi cizolozit jinam.

levandule_k
7. črc 2022

@jana_zofie Také mě napadl církevní sňatek, protože termín odluka mám spojený s církví, ale říkala jsem si, že nebudu vytvářet domněnky....

No jestli je odluka kvůli církevnímu sňatku, tak i v církevním sňatku je povolen rozchod, samozřejmě musí to být závažné důvody. No tady on očividně na vztahu nemá zájem, ale vyhovuje mu, že má bydlení, možná i servis v podobě žehlení, vaření.

Za mě je tahání si milenky do společného bytu ponižování partnery, bránění jí v najití nového forma týrání. On si jí evidentně neváží. Já bych ho nedokázala vzít zpátky ani kdyby se rozešel s milenkou a začal sekat latinu, prostě bych mu nedokázala věřit. Ano může se stát, že člověk selže a zahne, ale tady to vypadá na opakované nevěry a to bych netolerovala, prostě nechci být ve vztahu ta druhá, nebo i první, ale čekat jak blbka až se ke mně vrátí.

drakenn
Autor odpověď smazal
Zobraz
nazka
7. črc 2022

@gransgirl podle Tvého písemného projevu jsi rozumná a inteligentní. Prosím, nenech si tohle líbit. Je to být vaší rodiny, nastav sama pravidla a buď je bude dodržovat, nebo ať jde. Chceš ještě vztah zachránit nebo jít dál? Děti máte?
Drž se, není to lehká situace. Posílám aspoň objetí 🍀

elennka
7. črc 2022

@gransgirl Asi bych mu řekla,ať se odstěhuje. Jak psaly holky... Kdybys sis potřebovala popovídat, jsem na mesengeru.

jako_mala_holka
7. črc 2022

Po takovém nápadu bych napadla já jeho... A pak bych ho vykopla, co to jako je? 🤢

gracinka7
7. črc 2022

@gransgirl já myslela, že odluka je na čas, než si srovnáte, co dál. A ne že v mezičase bude chrápat s jinou a ještě ve vedlejším pokoji 🤦

tahejhula
7. črc 2022

To je geniální, hned bych ji zapřáhla, támhle má drahoušek ponožky, potřebuje uvařit, jsi na řadě s úklidem koupelny, atd. 😆

kejcvil
7. črc 2022

@gransgirl bych mu dala po kulich že by si měsíc nesedl.

veronikav31
7. črc 2022

já bych mu postavila před dveře kufry,ať si táhne za jinou, ale ještě novou přítelkyni vodit domů, tak to je dost velký úlet😨

lucieevita
7. črc 2022

@gransgirl cože 🤦🙈ty chlapy.. po tomhle bych mu řekla, ať se úplně odstěhuje. S mamkou se však nějak domluvíte, jestli jde o finance, ale takhle se nemůžete nechat ponizovat. Je čas si říct, že je konec a že máte na víc. Tenhle chlap nestojí za nic. Bude si užívat vaše pohodlí a bavit se s jinou. Dejte mu kufry ven😉

xxx3d
7. črc 2022

podívej, i odluka má svá pravidla
pokud je odluka z důvodů výše zmíněných, není absolutně možný přistupovat na to, aby si jeden nebo druhý vodil do bytu jiného partnera
pokud na to ten tvůj nebere zřetel, možná bude lepší, když vaše odluka bude probíhat od stolu i lože, tedy aby se on odstěhoval
anebo rozvod, byť se jedná (asi zřejmě) o sňatek církevní.

vikinkav
7. črc 2022

Boze to neni mozny, co ty chlapy napadne za kraviny 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Zeno, nepristup mu na to, kdyz neni ve vztahu respekt, je cas jit o dum dal.

gransgirl
autor
7. črc 2022

Kdyz ja uz jsem za ty roky tak zpracovana ze vubec nevim jak bez nej zit. Nikdo v mem okoli to nechape ani ja sobe uz nerozumim. Vzdycky jsem mela malo sebevedomi a on mi ho snizoval jeste vic tim ze nejsem dost hezka,dost dobra aby me nekdo chtel a ze musim byt vdecna ze je se mnou. Deti nemame byla jsem 2x tehotna ale o obe deti jsme prisly coz je podle manzela moje chyba ale ja si rikam ze to bylo znameni. Navic nevim jak ho vyhodit on je hroznej rapl a je schopnej mi tu ten byt podpalit nebo rozmlatit takze se snazim vsechno resit v klidu a diplomaticky abych to jeste nezhorsovala. Jsem jak ustraseny uzlicek nervu a nevim jak z toho ven.

nnnadja
7. črc 2022

Devcatko,devcatko. Pryc od nej! Vsechno jde,meho tchana naposledy stehovala policie a vsechno slo najednou jak po masle. Jen se tech sracu nebat!!!

michaela666
7. črc 2022

@gransgirl Zpracoval si tě "dobře". Nikdo nemá právo ti říkat, že nejsi dost .... cokoli. Tohle je psychický teror, na který se zmůžou jen ubožáci. Určitě je chlap v jehož očích budeš ta nej. Nebudeš přece celý život přežívat, aby on měl kde bydlet.
Nemáš někoho, kdo by s tebou byl v bytě až mu řekneš aby odešel? Ideálně bratra, otce, kamaráda. Někoho ke komu si nedovolí chovat se agresivně?

1eso1
7. črc 2022

@gransgirl Taky jsem bohužel žila nějakou dobu v podobným vztahu. A taky jsem si to uvědomila dost pozdě. Co všechno jsem si nechala líbit...Ale po odchodu jsem postupně začala žít a volně dýchat. A říkám si, jak jsem mohla bejt tak pitomá. Taky nechápu, že jsem to neviděla.