Odpuštění nevěry - bohužel to potkalo to i nás

blahovka.cz
28. črc 2013

Ahoj holky

ano,potkalo to i nas . . . zivot si opravdu nevybira ☹

s manzelem jsme 10let - z toho 5 let manzele a mame synka 4roky
meli jsme par krizi klasickych znate to, to ci resi kazda domacnost,penize,tchyne,domacnost,vychova maleho, pred par dny jsem se ho zeptala (absolutne recnicky) a dockala se kladne odpovedi

byla jsem vzdy ta absolutne zasadova - podvedes a letis! a kdyz to prislo tak najednou jsem nechapala sama sebe sedele jsem a primo se ptala a manzel proste odpovidal 😔

naonec vyslo najevo,ze slo o dceru tchanova kamarada,takze se znali celej zivot, poprve byl neverny kdyz malemu bylo 2,5 roku vedla ho zvedavost,byli jsme kazdy jediny sex.partner toho druheho, zkusil to nelibilo se mu to nechal to byt

a podruhe ted trvalo to cca tri mesice (nez to skoncilo ted)
dotycna pak si nasla pritele a sotva se s nim rozesla hadejte za kym bezela,tou dobou jsme meli s manzelem krizovku, vyslechla si vse co ji rekl a naprotso souhlasila se vsim co rekl on,pak si vyslechla i nase sexualni problemy,protoze se mi vyskytuji komplikace kdy pak nejde mit sex,vyslechla si vsechno co manzelovi chybi i v sexu (preci jen po deseti letech uz je sex jiny) no a pak roztahla nohy a rekla,ze ho udela stastnym ve vsech ohledech

proste mela od zacatku jasno,vedela,ze je zenaty a ma dite,vedela co chce a zacla mu proste vysuk..... vat mozek z hlavy nejdriv jsem si myslela,ze to jen nejaka chudera co se proste zamilovala nestastne, ale postupem casu jsem zjistila,ze to je naopak poradna mrcha

manzel to ukoncil (ikdyz madam je opravdu mrcha,nevzdava se a zkousi to,napsal ji to, zavolala ji to, i tak za nim chtela prijit do prace takze prisla,2 DNY po rozchodu uz za nim zase lezla do prace 😒 )
to uz byl manzel nastvany nakonec si to s ni jel jeste vyrikat do prace k ni do prace (cehoz si myslim,ze chtela dosahnout)

je to klasicka milenka proste - chovaji se vsechny uplne stejne

kazdopadne mame dite takze ikdyz jsem v tom litala sama,rozhodla jsem se odpustit 😔 - vime,ze je to na nas,vime musime byt realisticky,vime ze potrebujeme poradnu,rozhodne je to zkouska vseho a nebude to lehke

tak tohle je muj pribeh,moje nynejsi nove peklo,zazily jste to taky a odpustily - jak jste to zvladly, co se deje v poradne manzelske, budu rada za kazdy nazor,protoze okoli nema zkusenosti,neni s kym si o tom moc promluvit

lv
28. črc 2013

no to je mazec..je zvláštní, jak se vždy zloba podvedené ženské obrátí k té milence, že ona je k..., svedla ho, je to mrcha..no pokud je volná, tak větším viníkem je dle mého názoru ženatej chlap, ten si má držet nářadí v kalhotách a myslet na to, že je zadaný..ale chápu to.
..jinak kdyby se to stalo mě doma, tak mu taky odpustím, 2 děti, 8let spolu..
..do poradny bych jistě šla, aby poradili jak dál fungovat..

blahovka.cz
autor
28. črc 2013

@lv to zase ne, kdykoliv mohl rict ne,je to jeho vina,on zklamal,samizrejme meli jsme problemy,chybu jsme udelali oba-na vztah jsou dva,ale tu velkou udelal ,
mrcha je pro me v tom,jak vychcane to udelala,vis - a manzel nemel selhat !!!

snazime se ikdyz je to komplikovany
nerozumim sama sobe,asi s tim se hodne peru,skoro kazda rekne,ze by se chlapa stitila pak,ze by byla ticha domacnost a my jsme po par dnech,no jak to rict,ja se snad za to stydim,nebo neprijde mi to normalni - proste nemame problem s fyz.strankou veci,naopak zazivame co jsme nezazili snad nikdy

hodne nam pomohlo,kdyz jsme jeli autem manza,probirali to,necim me nestval,nebylo pro me ani pro nej jasne co bude dal,placali jsme se v tom oba,ale najednou jsem rekla zastav

vylezla z auta on pak taky udelali emocni vitr,tam mezi poli jsme si vyrvali kazdy z nas ze sebe vsechno,ja co me stve,on co je ho,co bylo s neverou,je jasne,ze z me strany padly i nedavky,proste rvali jsme uplne vechno co v nas je a neuveritelne se nam ulevilo,kdyz bylo vsechno venku z nas obou,tak na te krizovatce mezi poli jsme se rozhodli nechat to minulosti a rozhodli se pro novy zacatek,ale uz o neco realistictejsi,asi o neco "vyspelejsi"

ted se snazime,oba - rekli jsme si,ze opravdu kdyz to nepujde,ze si to reknem,protoze ja jsem manzelovi rekla,ze se ted uz vim,ze jsem natolik silna,ze bych proste sla a nasla si jiny byt a snazila se malemu dat vse so potrebuje,protze pred tou krizovatkou jsem to brala,ze jsou jen dve moznosti,zustat nebo odejit

veruska007
28. črc 2013

Mezi mými kamarádkami se teď taky začaly rozmáhat nevěry... kdo ví, jestli je to věkem, první krize v manželství... nicméně postihuje většinou naprosto bezproblémové páry, manželství bez větších krizí, zabezpečená finančně, s relativně dobrými rodinnými vztahy, hlídáním, manželé, kteří mají kromě dětí i čas na sebe... takže tam si člověk nemůže říct, že si něco kompenzují nebo jim něco chybí. Prostě nevěry "z blbosti." Co vím, tak to v okolí zatím ustáli... no, já bych to asi vnímala jako velkou zradu 😨 .
Každopádně věřím tomu, že člověk se může za život zamilovat x-krát, ale jako dospělý a zodpovědný by to měl ustát a být věrný své rodině.

ebsian
28. črc 2013

@blahovka.cz Jak to čtu, tak se mi pomalu derou slzy do očí, tak emotivní příběh..Držím vám palce a sama můžu doufat, že tohle řešit nebudu muset, ale člověk nikdy neví ☹ Také jsme spolu 11 let, věřím, že když se v okolí muže objeví takové slečna, tak pro každého chlapa je to jako magnet, ale jasně, že selhat by neměl, ale co si budeme povídat, je to chlap..
Teď bych s odpuštěním problém měla, ale kdo ví, co bych řekla za dalších 6 let, například 2 děti, domácnost, lásku ke svému muži..Chápu vás.
Momentálně bych ale sebrala dítě a šla.. 😔

Jak jste zastavili v těch polích, tak jsem čekala buď, že si dáte sex, nebo dostane pořádnou facku manžel...Překvapila jste mě, jak rozumně jste to probrali, i když s křikem. To málokdo dokáže. S tím bych i já měla problém, jednání v afektu by prostě přišlo.

Moc držím palce, aby to váš vztah spíše posílilo, říká se, že tomu tak bývá..Pokud to hned neskončí.

gabriella84
28. črc 2013

no já řeším něco podobného. Nejhorší je že já mám z předchozího vztahu dceru a s ním syna a čekáme dalšího on má ještě jednoho o tři měsíce mladšího než je náš první kluk takže to není poprvé. Nejvíc mě štve a ubližuje to že všude rozhlašuje a říká že on děti nechtěl. V tom případě jsem si je asi udělala sama že? Fakt už nevím jak se mám zachovat byla jsem dlouho sama s dcerou pak potkala jeho a podlehla i když mi lhal že je sám že nikoho nemá už v té době měl. Prostě jsou na vině oba já že nepátrala jestli je to pravda on že lhal ale že to udělá znova po době kdy sliboval to že s náma zustane že chce být se svým synem atd jen keci!!

Hlavně to chce se držet a posílit se vůči takovým rádoby dajkám ony na to doplatí. Však taky budou mít děti a chlapi co jim to budou dělat nevěřím na chlapa co je věrný. Myslím že každý si s tím musí projít. Hold Holky držme se,my to zvládneme.

blahovka.cz
autor
28. črc 2013

@veruska007 taky tomu nerozumim,proc ti chlapi mysli rozkrokem,jsem si vedoma chyb ve vztahu i svych,ale nikdy by to nemelo dojit takhle daleko a hlavne by s e to melo zacit driv resit . . . i ja doufam,ze to ustojime a najdeme v sobe zase to co jsme v sobe meli

@ebsian taky jsem si rikala,ze nebudu nikdy resit,navic manzel to sam nesnasel,protoze jeho otec udelal to same a presto se nam to taky stalo . . . jedna vec je,ze fyzicky to klape,neuveritelne (az si rikam,jestli opravdu nei neco spatne a jsem normalni,ze se nestitm,ba naopak - ikdyz nekde jsem cetla,ze to fyzicka laska se nema moc odkladat pri odpustneni,protoze ta propast mezi partnery se pak zvetsuje

ona neposiluje vztah nevera sam,ale to ze si clovek musi uvedomit,co ten vztah znamena,nebo ne a clovek si uvedomi jak je to pak krehke

ted si preju abych ta snaha nam vydrzela,aby si manzel uvedomoval co udelal,abych v sobe mela,silu,abych milovala jako driv, nikdo nevime co bude,vime co ted chceme,chceme to zkusit zachranit,protoze nam to za to stoji,ja doufam,ze si uz manzel uvedomi,jak se dotycna dobre bavi,kdyz mu chodi schvalne do prace 2 dny po rozchodu "jako na kafe za tchanem"

a doufam,ze s tou psychyskou strankou veci nam snad pomuze poradna

blahovka.cz
autor
28. črc 2013

@gabriella84 pane boze tak jeste toho trochu aby mel dite jinde, a jeste jsi tehotna,to opravdu neni lehke cim prochazis,drzim ti palce,hlavne bud v klidu kvuli miminku,protoze to by uz za to opravdu nestalo a zkouseli jste poradnu Gabi? to je samozrejme to ceho se bojim,ze by se to mohlo opakovat,ikdyz se mu to porve nelibilo,ted uz to melo trvani tri mesice - to ze je to opakovene,at uz ho svedla cimkoliv me tom trapi hodne,jestli ted kdyz se to provalilo,jesti to bude jine,proto se snazim na to koukat otevrenyma ocima

veruska007
28. črc 2013

@blahovka.cz No, já si právě říkám, že můžu moralizovat, protože jsme měli manželskou krizi a zamiloval se do mne kolega.... v tu chvíli bylo strašně snadné udělat ten krok. Navíc je to už pár let a on je do mne pořád zamilovaný, sem tam mi píše... ale já prostě vím, že jsem vdaná a v ostatních mužích něco jako sexuálního partnera prostě nevidím nebo vidět nesmím.
Sice jsem to nezažila na vlastní kůži, ale myslím si, že ten vztah už potom nikdy není takový, jako dřív. A lehkomyslně takhle zbourat všechno...
Nechápu, proč si někteří muži myslí, že na to mají "právo" nebo že je to "normální".
Do poradny bych určitě šla.
Obdivuji Tě za Tvou vnitřní sílu. Mně manžel ublížil v mnohem menší věci a musím říct, že i po letech mě to bolí a beru to jako zradu a vyrovnávala jsem se s tím opravdu dlouho. Určitě bych chtěla, aby Tvůj manžel pochopil, že tentokrát jsi ochotná mu odpustit, ale nesmí se to opakovat. Vidím u známých - žena odpustila a muž se nepoučil, má pocit, že se vlastně nic nestalo, jemu to vyhovuje... a pokračuje v tom pořád. No, doufám, že u nás se to nestane.
Četla jsem teď super knížku, beletrie, ale bylo to o nevěře a autorka psala, co všechno může žena udělat, když na to přijde: sbalit kufry sobě, jemu, sbalit děti, nechat mu děti, ... a nejvíc se mi líbila možnost: vybílit konto, nechat mu děti a odjet si to na měsíc srovnat v hlavě do Karibiku 😀

ve24
28. črc 2013

Bohužel , toto jsem si prožila taky, těsně před porodem si našel ,,kamarádku,, a dozvěděla jsem se to jak měl malí 2 měsíce. Pak to skončilo, on dolézal tak jsem se vrátila, kvůli děcku. Pak byl klid, já jsem mu to ,,vracela,, on o tom nevěděl, ale před 3 lety se objevila opět jedna svobodná nádhera a bylo to tu znova. Naštěstí se na to přišlo ještě dost brzo, protože slečna mu sms neustále, tak jsem ji volala. Nepomohlo to, nakonec jsem ji našla u nás doma na kávě a tak jsem ji to řekla znova.Pomohlo až to, jak jsem si zjistila kde bydlí, jaká je to slušná rodina a pohrozila jsem ji tím. Ptala se manžela, jestli jsem schopná udělat ostudu v její rodině a na to on, že jo. Neuměl se ji prý taky pak zbavit a od té doby byl klid. Ona se s ním totiž chtěla poznávat, jezdit po výletech, zábavě a pak až sou... Nabalil ji spolupracovníka s práce a ten byl nakonec rád, že je jí po cca 3 měsících zbavil, v sexu prý jelito, ale chytrá jak rádio. 🙂

blahovka.cz
autor
28. črc 2013

@veruska007 vnitrni silu nevim, treba to neni vnitri sila,ale naivita a vira v dobry konec,no nemysli si,napadali by me tisice zpusobu jak ji znemoznit,nebo ji dat najevo jak hnusne se zachovala.ale jelikoz se asi dobre bavi nemelo by to cenu,manzelovi jsem samozrejme rekla v cem a jak moc mi ublizil a snad mu se mu otevrely oci

je to komplikovane,rekla jsem manzelovi at si zkusi promluvit tchanem o tom vsem a on se pomalu jeste pridal na jeji stranu a zacal za ni lobovat.zna ji od mala a ona je ten typ co klidne s nim jde na nuda plaz ja ne,ona je ta stihla ja ne,ona je ta fajn,ja jsem snacha co ma problemy s jeho zenou,ze,dokonce je ji chce poozvat na spolecnou oslavu 50 svoji a tchyne,vubec jsem to necekala a to jsem mu rekla,ze teda ted chci hodit pryc problemy co mam s tchanma a zacit jinak i s nima,ze i ted prijdou ty problemy jine a mala co mam s nima a on takhle

a to jsem byla tak blba,ze

veruska007
28. črc 2013

@blahovka.cz Ne, jsi silná a statečná a umíš řešit problémy jako chlap, racionálně a bez zbytečných emocí 😵 . Fakt, máš můj obdiv!
Dívej, odejít můžeš vždycky... tak Tě obdivuju, že máš tolik síly hledat jiné řešení a nemyslet v tuto chvíli jen na sebe.
Jak koukám, on asi není jen problém u manžela, ale už v jeho rodině 🙄 . Ale snad vám hodně pomůže manželská poradna a začnete znovu a líp.
Držím palce, jdu vařit oběd 😉.

blahovka.cz
autor
28. črc 2013

@ve24 jenze ja bych to neumela mu to vratit a byt taky neverna,ja proste nejsem ten typ,samozrejme ted uz vim nikdy nerikej nikdy,ale asi by me to neprineslo ulevu,je tezky se jich zbavit kdyz se drzi,taky si myslim,ze ona jeste neskoncila,ze jeste neco asi zkusi,hlavne,ze se boji abych ji neroznesla po meste

rekla jsem manzelovi : ona je tak mrcha co sla za svym a dostala zenace s ditetem,manzel je ten nevernej zmetek premyslel rozkrokem a ja jsem ta podvedena a s tim uz budeme muset zit vsichni tri do konce zivota

blahovka.cz
autor
28. črc 2013

@veruska007 to bude asi tim,ze jsem za posledni tyden zestarla asi o 10 let minimalne,samozrejme,ze ho porad miluju,ten zpusob jak ho miluju se urcitym zmenil,ale kdybych k nemu neco necitila,tak s nim nespim ,nenecham ho na sebe sahnout,kdybych nechtela tak do toho nejdu,samozrejme maly je silny duvod proc zustat,ale nelze to delat jen kvuli nemu - to by nemelo dlouheho trvani . . . selhalo manzelstvi ne rodinny zivot
Dekuju Verusko

ve24
28. črc 2013

@blahovka.cz no ulevit se mi sice neulevilo, ale hodila jsem se do klidu. Dobře pro mě, že natrefil na holky, které jsou v sexu neakční a to pro něho není. Ale příjde někdy větší ,,mrcha,, než jsem já a bude to. Já jsem s ním hlavně,kvůli peněz (vydělává dost a já nemusím pracovat, teda zatím mě do práce nehoní). Ale to ja asi skoro každá žena ☹

ve24
28. črc 2013

Jo a na manželské poradny nevěřím, nikdy bych tam nešla. Po zkušenosti mých kamarádek s něma, tak na toto opravdu nevěřím. Naslibujou tam hory, doly a realita je jiná.

olivazelena
28. črc 2013

@blahovka.cz nezlob se na mě, ale já mám jinou zkušenost s těmito chlapy. Samozřejmě, ženské se navzájem nenávidí, manželka milenku a milenka manželku ještě víc, protože milenka je většinou chudák, který nemám od toho chlapa nic. Žádný společný čas, žádné důstojné postavení, žádné peníze, žádné děti, prostě nic. Je to pro ni ponižující. Manželka je zraněná a mylně přenese svou agresi na milenku. Ale měla by ji přenést na toho, kdo jí ublížil - ten chlap. Když čtu tvůj příspěvek, je mi líto, že se vám to stalo a soucítím s tebou, ale na druhou stranu si říkám, ono to možná je úplně jinak. Když tvůj muž s ní mohl mít poměr a pak jí šel dělat ostudu do práce... no tak něco takového jsem taky zažila a můžu ti říct, že když se zpětně ohlédnu, tak jediný, kdo parazitoval na všech kolem, jak na manželce, tak na mně, byl ten chlap. Projevil se naprosto zbaběle a vypočítavě. Pokud on s ní v tom vztahu byl, tak z ní nemá co dělat nějakého viníka. On se na tom zúčastňoval a pokud to trvalo delší dobu, tak si buď jistá, že dobrovolně (v mém případě byl dotyčný vyloženě iniciátorem, já sjem se bránila, měli tehdy asi roční dítě, takže mi vadilo, že bych rozbíjela rodinu, ale to pro něj nebyl vůbec problém, všechno mi vymlouval a samozřejmě o všem lhal). Mám kamarádku, na podzim jí bude 40, nemá děti ani muže, tahá se s ženatým vypočítavcem, který se nestydí chodit k nim domů (kde je stará maminka a jistě ji trápí, že dceři ujíždí vlak), dokonce byl na křtu té mé kamarádky (nechala se nedávno pokřtít, je věřící) a přitom se ženou jsem ho viděla několikrát a byli jako dvě hrdličky. Rozvést se samozřejmě nechce. Děti mají dospělé, takže by klidně mohl založit novou rodinu. Ale myslím, že je to jinak. Mu taková situace vyhovuje a tak zneužívá obě ženské ke svému prospěchu. Nemám s těmito chlapy slitování. Dřív jsem měla, protože jsem byla v blažené nevědomosti, ale jako...chodit za milenkou jí dělat ostudu do práce, to je ultra zbabělé. Ať se k tomu postaví trošku zodpovědněji. Ublížil vám oběma. A víš co, ono se dá odpustit, ale vždy záleží na kontextu. A když vím jak takovýto člověk vlastně uvažuje, tak bych v tomto případě na něj nebrala takový ohled. Dala bych mu asi pořádnou čočku. Nejvíc ublížil tobě, protože jsi s ním víc svázaná než tamta. Takže by ti to měl, pokud chce zůstat, dostatečně odčinit (jakkoliv, klidně i finančně, já bych ho docela ždímala po tomto, aby věděl, že nic není jen tak, ale otázka je, jestli bych ho měla ještě ráda v takovém případě). Z mého pohledu je lepší, když ten chlap je takový ten trouba, ujedou mu nohy nebo jak se to říká, ale nesvádí svoje chování na někoho jiného - to je největší hnus. On ti samozřejmě doma o ní řekne to nejhorší, že jo... ale skutečnost je pravděpodobně jiná.

blahovka.cz
autor
28. črc 2013

@ve24 tak tim ,ze i tak spolu neco mame,tak to asi tak necemu pomaha,ale ja jsem na tohle moc velkej romantik,navic nevera se mi opravdu prici,ale jak rikam,naucilo nas to nerikat slovo :nikdy,protoze nevime co nam zivot jeste prinese

a poradna,ono to neni o tom co nam naslibuji,beru to tak,ze nevera od venery a manzelstvi od manzelstvi je to hrozne individualni a zalezi na lidech,spis od toho ocekavam,ze nam poradi co delat a co ne,co nasemu vztahu prospeje a co ne,ale ten vztah uz si budeme muset udelat sami,necekam,ze ho za nas udela poradna

blahovka.cz
autor
28. črc 2013

@olivazelena dekuju za nazor olivko,ale ja nepsala,ze ji jel udelat scenu,bavili se bokem,a jak jsem psala ona byla chytra,ale manzel mohl rict kdykoliv NE,takze vim,ze je to jeho chyba, at ho svadela jakkoliv a neustale mu slibuje cokoliv on je ten kdo to rozbil a jsem rada,zže si to uvedomuje,vis dokud jsem nevedela,ze s ni spal 2x uz pred rokem a pul,tak jsem si opravdu rikala chudak holka se blbe zamilovala,ale kdyz jsem se dozvedela,ze jak to udelala,tak mi bylo vse jasne,uplne pruhledny scenar milenky,promin,ale vsechny jsou stejne
ona si sla tvrde za svym a on proste premejslel rozkrokem,a me to moc ublizilo,zlomilo me to a opravdu jsem jsem ho nesetrila,vylicila jsem u vsechnu tu bolest,za co se zlobim na nej za co na ni,co udelal,jsem proste asi vic v klidu nez to zname z filmu

nemel to udelat,nesnasim to co udelal,jak vsechno rozbil a ze to ted musime zpetne davat dohroma s nejistou budoucnosti,mel couvnout,nemel byt blbej a sverovat se kdyz uz teda jednou s ni ujel z jakykykoliv manzelsych trabli,to mel rict kamaradovi,ona se pak jen chytla,vzdyt je to tak laciny - souhlasit se vsim jako onuce a pak roztahnout nohy,boze
a jeho je chyba,ze necouvnoul,nepoznal to a jeste mi lhal,nemel ji nic rikat,kdyby ji to tak silene vadilo tak to proste nedela to same manzel kdyby nechtel - tak to proste neudelal! ☹

olivazelena
28. črc 2013

@blahovka.cz to máš jako jsou různí lidi, tak i ty milenky jsou různé. Ta moje kamarádka třeba je hrozně fajn a trápí se pro toho dědka (je mu skoro 60). Já vím o koho jde, občas se s ním potkám při práci, nezdravíme se, ale kouká mu to z očí, že se na každou rád podívá. A pak jsou chlapi, kteří opravdu nějak omylem... Stejně tak ty milenky. Já jsem taky byla (to mi bylo 26) a přišlo mi to hrozně ponižující, nic jsem z toho neměla a pak jsem zjistila, že pán je spokojený v obou "vztazích" a nechce na tom nic měnit (mně tvrdil, že jeho rodina nefunguje a že se vůbec nechtěl ženit, že manželka otěhotněla schválně, aby se s ní nerozešel - pravda byla taková, že manželka nemohla x let otěhotnět kvůli endometrióze a pak se náhodně zadařilo a ona má jen toto jediné dítě a je šťastná, že ho má, před dítětem spolu žili asi 6 let). Po necelém roce jsem mu řekla, ať mi dá vědět (dostal ultimátum), jestli se rozvede (to sliboval pořád a dokonce mě žádal o ruku v dopisech...) nebo se rozejdeme, ať si vybere. Mně takový vztah nevyhovoval a nebyla jsem ochotná tomu obětovat víc jak rok. Nechtěl ani jedno, jestě brečel a klepal se přede mnou a pak mi dělal scény v práci před kolegy, klidně na pracovních poradách, že jim chci rozbít rodinu... Tak pokud jí to ten tvůj šel říct bokem, tak to je lepší varianta 🙂 Vůbec by za ní neměl jezdit, neměl by se s ní už stýkat. Já se podobné situace hrozím do budoucna, protože to právě znám z druhé strany a nechtěla bych toto s rodinou zažít. Máš pravdu, jsou i holky, co na nic a na nikoho nehledí, ale nevím... to musí být znát od začátku, protože jinak opravdu není o co stát z pohledu milenky. Zkus ho zaměstnat natolik, aby neměl čas se s ní vůbec setkat. To je podle mě nejlepší řešení. Ani jezdit jí domlouvat ani reagovat na sms, nic. Časem ji to přestane bavit a dá mu pokoj. Držím všechny palce co mám 🙂

nininka23
28. črc 2013

Holky já píšu z pozice "milenky" - a musím říct, že ve většině případů je největší hajzl ten chlap...už je to asi 8 nebo 9 let, kdy jsem se zakoukala na VŠ do docela pohledného klučiny, mně bylo kolem 20, mu o 3 víc..no a postupně jsme se začali vídat a spát spolu...vztah se nedá ani nazvat chozením. No a já jako mladá blbka jsem se do něj zamilovala i přesto, že mi kamarádky říkaly, že to nemá budoucnost. Někde jsem tušila, že u něj to asi není o ničem hlubším, ale furt si dávala naděje, že časem...no a po roce a půl (tehdy byl už asi 1/2 roku mým spolubydlícím) mi s občankou v ruce oznámil, že je ženatý a má 5 letou dceru..byl na VŠ a jeho rodina bydlela kdesi v prdelovicích a on přes týden jezdil na privát a "studoval"...samozřejmě nějaký čas jsem žila v naději, že rodinu opustí...vyzkoušela jsem si Vánoce, kdy on dělal hodného tátu a manžela a já seděla jak trubka s našima u stromečku, samotného Silvestra, narozeniny atd...nejvíc ze všeho jsem nenáviděla jeho ženu, protože mi ho sebrala 😀 Takže ano, jako manželka bych samozřejmě nenáviděla, hlavně tu ženskou, která mi tahá chlapa od rodiny, ale v těchto případech platí asi nejvíc to, že kde není poptávka...tak tam není ani nabídka 😉

kajalka
28. črc 2013

@ve24 Vidíš a nám dr. v poradně zachránil manželství. Či spíš poradil jak na to. Od doby, co jsme tam chodili a naučili se spolu komunikovat, nemáme jedinej větší problém. Na poradnu jsem se obrátila těsně před krachem manželství a zřejmě i svým psychickým, v tu dobu jsem už několik týdnů téměř nespala a mlela jsem z posledního. Takže mít nějakej problém, který bych neuměla vyřešit, bude poradna mojí první volbou.

blahovka.cz
autor
28. črc 2013

@olivazelena to jsem mu rekla vcera kdyz jsme se bavili co do budoucna ocekavame od vztahu,ze si nepreju aby s ni navazoval nic blizsiho nez je pozdrav -

vim ze tak jako nejde zapomenout na ni ze dne na den,nemuzu ani ja ze dne na den,hodne spolu ten mluvime o tom jak se citime,jak jeden druhyho vnimame,jak moc leze do hlavy me ,nebo jemu,jsem si porad vedoma toho,ze to udelal,lhal me i ji,chci to od nej slyset vzdycky tak jak to je,zadna milosrdna lez,nebo aby i rikal,jak co chci slyset,musi to byt zalozene na pravde jinak to nepujde,samozrejme,ze porad mi v hlave blika jestli delam dobre a ze takvych uz bylo co podvedli a slibovali a jesti se to nebude opakovat,ale to nevim

co muzu rict,je ze vidim snahu na obouch stranach,kdybych ji nevidela,tak by nemelo cenu neco zkouset

maybe72
28. črc 2013

@blahovka.cz ...mám zkušenost, zažila jsem to, když jsme s manželem čekali první dcerku, byl mi nevěrný už v době těhotenství a po porodu ještě pár měsíců, nebudu Tě unavovat podrobnostmi, každá z nás si nese nějaký kříž na zádech životem, chci Ti jen říct, že to nejhorší vás teprve čeká, najít znova úctu a začít zase věřit někomu, kdo Tě takhle zklamal, to je na tom ta nejtěžší věc, protože teprve pak může přijít zbytek lásky...
Byl to běh na dlouhou trať, klesla jsem až na to pomyslné dno, ale nelituju toho, myslím, že to náš vztah posílilo, dostal další rozměr, za to trápení to stálo, mám svého muže ráda, dcerky máme dvě a snažíme se o třetí.
Za mě osobně této zkušenosti nelituju, jsem za ní vděčná, ale na tom dně jsem fakt byla a strašně, strašně to bolelo...
Drž se, posílám hodně sil, budeš je potřebovat...

blahovka.cz
autor
28. črc 2013

@maybe72 moc dekuju,jsem rada,ze sem napsal taky nekdo kdo to ustal, vim ze to nejtezsi me ceka,ze ted se snazime moc oba,ze ale taky nas to muze po case prejit,nebo vycerpat ,nebo muze se to pokazit,ze proste to,ze se ted snazime,neznamena,ze se uz nepohadame,ze automaticky bude vse dobre,vzdycky budeme resit zivotni problem

neuteceme moji nemoci a ani slozitym rodinnym vztahum,vzdycky tu bude neco cemu budem muset spolu celit,jsem moc rada,ze vy dva jste to zvladli

pro me jsou obe dve moznosti stejne tezke,at uz bych odesla,nebo to zkusila dal,tak oboji je stejne tezke

gabriella84
28. črc 2013

@blahovka.cz poradnu jsme nezkoušeli protože ho nedostanu nikam je to prostě děcko které chce mít svoje hry a zábavy a nachází si kamarády co nemají děti a ke všemu jsou mladší takže ani neví ani nepřemýšlí nad tím co je to rodina co to vše obnáši atd. Možná je problém v tom že já jsem máma už od 19 a vše beru jinak nedokážu odejít jen tak od dětí a jít se někam bavit když vím že syn trpí astmatem a tchýně s tím nemá zkušenosti. Prostě díky problémum jsem se stala závislá na mých dětech a to je problém. Ale radši budu s nimi a vím že ony mi neublíží než s někým kdo mi neustále škodí at už slovně nebo činny. Ale máš pravdu chce se na to dívat otevřenýma očima.A nebýt těhotná a nemít plno dluhů tak už tu s náma není poslala bych ho někam! Mám svou hrdost.Ale nemůžu dopustit abych nemohla dát dětem to co potřebuji.Už mám domluveno že jak bude mít malý cca 2 roky tak pokud to jen pujde jdu do práce a budu se snažit postavit na vlastní nohy bez jeho pomoci. A právě že díky nervum už jsem byla v nemocnici takže už se nenervuju zato mi to nestojí chci mít zdravé dítě donošené aspon trochu do termínu 😀 však už to mám za pár a pak se chlapeček bude divit co se bude dít. Nejsem mrcha ale nenechám nějáké ... odtáhnout tatínka už tak že ho syn poznal ve dvou letech Prostě tohle se už nesmí opakovat. 🙂 a on se bude divit co má doma.

blahovka.cz
autor
28. črc 2013

@gabriella84 Gabi chapu spravne,ze se ti teda taky nehnusi fyzicky? to manza vi,ze to bez te poradny nepujde a i ja jsem to tak chtela,bez ni bych do toho nesla,uz jsi byla i v nemocnici,no tak si nezahravej,opravdu klid,ikdyz vim,ze to opravdu nejde jen tak,to byl problem presne u nas,srovnaval se svobodnejma,byt stejne starejma kamaradama,ale ti meli kratce vztah oproti nam,nebo jeste tenkrat bydleli doma u maminek,jsi silna zenska,kdyz oproti me mam o dve deti vis a on neni schudny s tim neco vic delat 😒 ☹

maybe72
28. črc 2013

@blahovka.cz moc držím palce, kdybys potřebovala, klidně se ozvi, budu ráda, když moje těžce nabyté zkušenosti někomu poslouží a třeba i ušetří čas...
naděje umírá vždy až poslední, věřím na zázraky a andělé, kteří poletují kolem nás, ať máš dost síly, já taky raději problémy řeším, než bych od nějaké prohry utíkala, hodně trpělivosti, ženská musí mít někdy sílu i za chlapa...

blahovka.cz
autor
28. črc 2013

@maybe72 dekuju ja se urcite ozvu,budu rada za ty zkusenosti,protoze moji zenskou hlavu zzira spousta myslenek a predstav,presne jak pises nadeje umira posledni - napisu ti nekdy do IP,ju ted je to cerstve,ale myslim,ze asi jeste bude hodne jeste fungovat psychika i dal

sportacus
28. črc 2013

Páni Vy ste sa do nas pustili. Ale nejdem tu obhajovat chlapske plemeno ale chcem len povedat, ze vela z Vas tu pise, ze na vine sme my muzi. Ok beriem ale nikde teda ak ste to sem nejaka napisala tak sa dopredu omluvam mozu za to aj zeny. Chlap nepodvedie babu len tak ale vzdy je to dovod. Ja mam sice priatelku a ako som pisal v prispevku je hrozna leze mi na nervy a mam sto chuti ju niekedy vyfackat ale nikdy som ju nepodviedol aj ked mam vela prilezitosti. Ja si myslim, ze je to v povahe muza ako bol vychovavany. Moja mama sice uz nezije co ma velmi mrzi pretoze to bola uzasna zena s obrovskym srdcom a ta mi vzdy prizvukovala ak sa raz vrhnes do vztahu rob vsetko pre to aby bola s tebou ta zena stastna. Ja som mal stastie len na same zlatokopky a divne dievcata ktore boli tak pretentovane matkami ze hroza. Nikdy som ich nepodviedol aj ked som mal dovod. Neviem predstava ze sa mam vratit domov do narucia zeny ktora ma miluje ked som pred tym lezal v naruci inej sa mi hnusy. Je mi luto zien ktore maju muzov ktory Vas podvadzal a klok dole tym ktore to dokazali prekusnut a ist s nim dalej.

ve24
28. črc 2013

@kajalka je to možné, ale mám 2 kamarádky, které byly v poradně a kecala jim tam věci nesmyslné. Možná, nějaká starší, která je zkušená, ale né mladé po škole, které mají nastudované literaturu a praxe žádná.