Odpuštění nevěry - bohužel to potkalo to i nás

blahovka.cz
28. črc 2013

Ahoj holky

ano,potkalo to i nas . . . zivot si opravdu nevybira ☹

s manzelem jsme 10let - z toho 5 let manzele a mame synka 4roky
meli jsme par krizi klasickych znate to, to ci resi kazda domacnost,penize,tchyne,domacnost,vychova maleho, pred par dny jsem se ho zeptala (absolutne recnicky) a dockala se kladne odpovedi

byla jsem vzdy ta absolutne zasadova - podvedes a letis! a kdyz to prislo tak najednou jsem nechapala sama sebe sedele jsem a primo se ptala a manzel proste odpovidal 😔

naonec vyslo najevo,ze slo o dceru tchanova kamarada,takze se znali celej zivot, poprve byl neverny kdyz malemu bylo 2,5 roku vedla ho zvedavost,byli jsme kazdy jediny sex.partner toho druheho, zkusil to nelibilo se mu to nechal to byt

a podruhe ted trvalo to cca tri mesice (nez to skoncilo ted)
dotycna pak si nasla pritele a sotva se s nim rozesla hadejte za kym bezela,tou dobou jsme meli s manzelem krizovku, vyslechla si vse co ji rekl a naprotso souhlasila se vsim co rekl on,pak si vyslechla i nase sexualni problemy,protoze se mi vyskytuji komplikace kdy pak nejde mit sex,vyslechla si vsechno co manzelovi chybi i v sexu (preci jen po deseti letech uz je sex jiny) no a pak roztahla nohy a rekla,ze ho udela stastnym ve vsech ohledech

proste mela od zacatku jasno,vedela,ze je zenaty a ma dite,vedela co chce a zacla mu proste vysuk..... vat mozek z hlavy nejdriv jsem si myslela,ze to jen nejaka chudera co se proste zamilovala nestastne, ale postupem casu jsem zjistila,ze to je naopak poradna mrcha

manzel to ukoncil (ikdyz madam je opravdu mrcha,nevzdava se a zkousi to,napsal ji to, zavolala ji to, i tak za nim chtela prijit do prace takze prisla,2 DNY po rozchodu uz za nim zase lezla do prace 😒 )
to uz byl manzel nastvany nakonec si to s ni jel jeste vyrikat do prace k ni do prace (cehoz si myslim,ze chtela dosahnout)

je to klasicka milenka proste - chovaji se vsechny uplne stejne

kazdopadne mame dite takze ikdyz jsem v tom litala sama,rozhodla jsem se odpustit 😔 - vime,ze je to na nas,vime musime byt realisticky,vime ze potrebujeme poradnu,rozhodne je to zkouska vseho a nebude to lehke

tak tohle je muj pribeh,moje nynejsi nove peklo,zazily jste to taky a odpustily - jak jste to zvladly, co se deje v poradne manzelske, budu rada za kazdy nazor,protoze okoli nema zkusenosti,neni s kym si o tom moc promluvit

veruska007
28. črc 2013

@blahovka.cz Prolítla jsem pár reakcí a chci Tě jen ubezpečit, abyste tu rodinnou poradnu zkusili. Ono je to samozřejmě o lidech, o konkrétním psychologovi... ale určitě stojí za to si před třetí osobou všechno vyříkat, shrnout, slyšet zpětnou vazbu,... můžete probrat i svoje očekávání, svoje manželské role, potřeby, možnosti jak je v manželství naplňovat. Určitě i Ty máš své představy a přání a dobrý psycholog by vám měl pomoci, jak překonat krizi a naučit se spolu žít tak, abyste byli ve vztahu oba spokojení a nejen dávali, ale i oba přijímali to, co chcete, potřebujete nebo co je vám příjemné 😉

gabriella84
28. črc 2013

@blahovka.cz jak mě vytočí tak se mi hnusí ale jinak ani ne. mám ho pořád ráda i když dělá to co dělá.

gabriella84
28. črc 2013

@sportacus mluvíš přesně jako muj chlap je to taky slovák a můžu ti říct že chlap co uhodí babu je ubožák at už jen slovně! Myslíš že když ti baba dělá doma pomyšlení a on se otočí a jde radši jinam tak je na vině ženská neříkám ta mrcha co ho svádí ta za to mlže protože většinou ví že je chlap zadanej.Ale určitě né ta co je doma. Mě už vytáčí ty slova bych ti jednu vrazil a to a ono co tim dokážeš? Ty se postaráš o domácnost děti a vše kolem? No dobře není všude uklizeno tak jak má ta princezna co nemá ani děti ani chlapa ale prostě už jsi vyděl uklizeno tak že se vše lesklo v domácnosti kde jsou dva křečci.jedno dítě 1élet a druhé 4 a třetí na cestě při rizikovém těhotenství?? Já teda ne radši budu ležet doma a nemít uklizeno než lítat jak pometlo a pka skončit v nemocnici a on mi domů donese 4500 ze celý měsíc a myslí si že je geroj?? Mě budu vyčítat že si zajdu s dětma na koupaliště ano zajdu protože já dostávám 14000kč pro děti né pro něj a za to že se radši fláká zato já nemůžu a při tom půlka chleba se salámem a udělaný oběd mu nedělá problém a ještě sní i dětem sladkosti. a o víkendu kdy může bejt s náma jdem radši hrát airsoft a mě pak vyčítá že jedu na zahradu s dětma? To je fér? Promin ty za to nemůžeš ale každý chlap není stejný! A já už si užila dost s bývalým se kterým mám dceru. Ale tentokrát se nedám jen si hold musí počkat ted když mám pár týdnu do termínu jsem oteklá jak balvan tak opravdu nemám náladu se tvářit jako že nic vše mě rozbrečí a on mi k tomu ještě dopomáhá. Ale on bude litovat toho co udělal já mu to vrátim i s uroky ale v jiném slova smyslu on si uvědomí co má doma! I když né hned.A pokud ne tak to není chlap pro nás.

evitaa
28. črc 2013

Nevěra se přeceňuje. Zkrátka po x letech vztahu se stane ze sexu stereotyp a změna je lákavá. Není jen mužský fenomén, i když nevěrných žen je méně. Holky, ruku na srdce, které jste při tom myslela na někoho jiného? 🙂

blahovka.cz
autor
28. črc 2013

@sportacus Cetla jsem tvoji diskusi a teda fiha,sama bych nevedela cemu verit,az na to proplesknuti s tebou souhlasim

prave,ze ti chlapi nejsou neverni sami,ale s nejakou zenskou,prave ze mezi nama jsou takove skvele zenske, prave ze tuhle osobu opravdu nelze omlouvat nejakou nevedomosti,vedela to moc dobre i se mnou se parkrat setkala

@ve24 osobne bych taky radsi mela starsi zkusenejsi pani,ale ikdyby tam sedela mlada,tak porad bude vedet vic protoze na to studovala,tak toho se nebojim 😉

blahovka.cz
autor
28. črc 2013

@gabriella84 je to nevysvetlitelny vid,ze ta zenska porad neco citi i presto co dela,taky tomu nerozumim

@evitaa promin nevim jestli si zazila,ale predstava a realita je trochu neco jineho vis a ja zatim teda si nepotrebovala nekoho jineho predstavovat presto,ze manzel je uplne normalne vypadajiciho chlapa

sportacus
28. črc 2013

@gabriella84 Ja ta chapem a ako hovorim neobhajujem muzov preto z somsam chlap ale tvoj muz je vol prepac. Ja osobne by som ho uz asi davno vyrazil. Niekedy si hovorim, ze baby su take divne s nicim nie su spokojne atd. Ale tvoj muz asi zabuda , ze mat doma tehotnu zenu s detmi neznamena to ze sa bude chovat ako slobodny chlap. Drzim Ti palce si silna a verim, ze urcite olutuje ako sa k tebe zachoval.
@blahovka.cz dik ja osobne uz som nejak proti tomu uz vlazny. Isla teraz na tyzden do chorvatska a ked sa vrati tak uz ma neuvidi. Nie som hajzel to nie ale to ako sa chova proste som starsi a viac krat som jej povedal, ze ziadna 25 rocna soplanda sa somnou nebude rozpravat tak ako ona. A ak je skutocne tehotna a dieta je moje tak urobim vsetko pre to aby dieta nemala u seba pretoze co ona povedala bratovej zene ze sa rezala v mladosti a chcela zomriet tak v ziadnom pripade nechcem aby vychovavala moje dieta. Jej matka je este sialenejsia vraj ked by jej dcera otehotnela postara sa o to aby som sa k dietatu ani nepriblizil a take ako najazdy kuklacov ku mne, ze priekupnik s dievcatami a drogovy diler v praci problemy ako dovidenia to fakt nepotrebujem.

gabriella84
28. črc 2013

@blahovka.cz jojo je to zvláštní .

@sportacus víš ono je to asi i tím že moc dobře vím jaké to je být sama s dětma do dvou let malého jsme spolu nebyli. I když vím že bych to zvládla na druhou stranu bych nezvládla pujčku co máme vzatou spolu ale na mé jméno ☹ protože on neměl příjem. A na druhou stranu jsem naivní a pořád si myslím že se po porodu malého něco změní. Když né má posledního půl roku.

norma001
29. črc 2013

Ahoj, tak já si teď jedním soukromým peklíčkem s důvodu nevěry taky procházím.. nebo tedy tím nejhorším jsem si už prošla a i když vše dopadlo "dobře" tak se stále trápím a myslím na to každý den.
S manželem jsme spolu i s chozením už 14 let. Myslela jsem si že pěkných 14 let 🙂 postavili jsme si dům, muž rozjel slušnou kariéru, já svůj koníček, pořídily jsme si 2 děti (kluky 4 roky a 1 rok).. prostě na venek ideální rodinka a i já si to myslela a byla spokojená. Teď v zimně jsme měli náročnější období, děti nemocné, mladší v podstatě ještě mimčo celou zimu promarodil s průduškama a do toho jsem měla hodně práce se svým přivýdělkem, který mým sice doma ale ta práce se musela udělat a nešla odsunout... no a manžel do toho postup v práci a kupa nových povinností. Oba jsme byly zaměstnaní, já pořád doma sama s dětmi a večer když se muž vracel tak jsem ho únavou sotva pozdravila.. on mne ale také. Takže jsme se v podstatě nějakou dobu doma jen potkávali a řešili spolu jen provozní záležitosti.. až jednoho dne mého drahého oslovila ONA, zašli na kávu a už to jelo. Scházeli se čím dál častěji, ona mu mazala med kolem huby a on byl v sedmém nebi... pyšný jak páv 🙂 scházeli se asi 6 týdnů až to muž ukončil .. s tím že budou jen přátelé.. toto si nevymyslel, četla jsem smsky kdy ho přemlouvala.. Nespali spolu, to mu věřím.. ale nejspíš se zamiloval. Ale jak tvrdil on, nezamiloval se do ní ale do toho že si ho "někdo všímal" ... Prý postupně při jejich schůzkách přicházel na to co má doma , haha.. každopádně na nevěru .. i když jsem to tušila.. jsem přišla nechtěně v době kdy to s ní už ukončil.. nepátrala jsem ale mužova neopatrnost 🙂 a jedna náhoda a bylo to. Muž mi tvrdil že je rád že to vím.. následovaly dlouhé dny, týdny kdy jsme si vše vyříkávali, řešili, a za těch pár dnů jsme si řekli víc než za poslední rok. Následovalo a stále trvá fajné období kdy se snažíme věnovat se víc sobě navzájem. I když to byla pro mě velmi velmi trpká zkušenost, která stále hodně bolí posunulo to náš vztah jinam, už nejsme jen rodiče svých dětí ale víc jako partneři.. manželé. Každopádně jedno je pryč.. a to důvěra a bez té se žije hodně... hodně těžko a není den kdy bych na to nemyslela.

blahovka.cz
autor
1. srp 2013

Tak jsme s manzelem byli v poradne a hodne nas to prekvapilo,ve zkracene zalezitosti - dalsi reseni zatim netreba jsme pry na hodne dobre ceste

jedina co nam to kazi porad je ona ☹ ☹ ☹

nevzdava se porad bud chodi za manzelem doprace,ted mu i psala a na to ja nemam, manzel rika,ze to s nim nic nedela,naopak se zlobi,ale je to zacarovany kruh

on se moc snazi,ja se moc snazi,dari se nam to a pak prijde ona a zase nam to zkazi,protoze me to nici a manzela nici se divat na me jak me to nici,protoze lituje,jsem docela zveda kdy uz to skonci a my se budem moct opravdu venovat jen a jen sami sobe 😒

je to 7dni co to s ni skoncil a ja to spocitala uz 10x neco podnikla aby ho dostala zpet (at uz ze mu napsala,zkousela to pres tchana,nebo za nim zasla do prace) uz jen cekam kdy zaklape na nase dvere,popripade to na manzela zkusi natvrdo pres sex a nebo mi napise ☹ ☹ ☹ proste se neche pustit a pise jak ho mam v sachu atd

romana.st
4. srp 2013

Blahovka.cz bude to trvat hodně dlouho, než se to spraví 😖 Teď už manželova ex. milenka, taky dlouho nedala pokoj, ale když jsem začala bojovat já (psala jsem jejímu muži atd.) , tak se to začalo uklidňovat.
Jsou to dva roky a není den, co bych si na ní nevzpomněla. Jediné, co mne uklidňuje je, že za měsíc čeká dítě a je doma.

Držím palečky!!!!

nell301
15. srp 2013

Ahoj holky, jsem vdaná 2 roky, s manželem jsme se intenzivně snažili o miminko a je to 14 dní co přišel s tím že udělal strašnou blbost... bylo mi jako by mě vyliskal .... Ano podvedl mě, s naší společnou známou (jeho kolegyní z práce) která má za menžela mého kamaráda. A ona došla s tím že je těhotná a že to dítě je jeho! Prý je to jen jeho chyba ...
Já ji tedy nikdy nevěřila, něco mi podvědomě říkalo že určité věci nejsou normální ale věřil ajsem mu :(
Nevím co mám dělat..... Vím od toho jejího manžela že i oni se snažili o miminko .... nechápu to ....do té doby jsem byla tím nejšťastnějším člověkem pod sluncem a myslela jsem si že mám dokonalé manželství. Oni děti nemají my taky ne ... ona si to chce nechat .... teď se řeší co bude. V podstatě to manžel řeší s ní a já čekám na výsledek. Jedno jsem si v hlavě srovnala, že pokud toho lituje a chce náš vztah zachránit tak mu tu šanci dám, ale je to ještě možné? Toto vše vydržet .... a zase mu začít věřit? Mít vlastní život? Ten který mi teď ona bere ..... :(

prcek91
15. srp 2013

@nell301 je mi moc líto co tě potkalo.. a s tou důvěrou to bude asi hodně těžké.. mě sice nepodvedl ale psal ji dost zajímavé sms... a i tak mám pocit že začít mu zase věřit a to úplně už zřejmně nebude možný..alespoň ne na 100 %. Furt už to ve mě někde v koutku bude, i přesto že toho chlap lituje a ví že udělal pitomost nejsem si nějak jistá že když to je schopný udělat jednou neudělá to znovu.. :( držím ti palečky a přeju ať se ti důvěra vrátí, alespoň v takové míře aby jste mohli ze začátku normálně fungovat... nejhorší je že tu ženu znáš a že ona čeká miminko s tvým chlapem (pokud je to teda pravda) . Každopádně nejlepší by bylo aby se pak už neměli možnost setkat, ani aby jsi nepotkávala ty a nebyla vystavená neustálemu otvírání ranky.. 🙂 tak hodně sil ať se vám manželství zase urovná a je lepší než doposud..🙂

codal
15. srp 2013

@nell301 Je hrozný co se ti stalo a o to horší, že pokud si ona to dítě nechá, tak blbá chyby (které tvůj manžel možná skutečně hodně lituje) bude mít následky, které ty budeš mít už celý život před očima... to je něco, co si nedokážu představit a já osobně bych to neunesla..nedokázala bych tomu chlapi věřit a asi bych mu to nedokázala odpustit, protože to miminko, by mi to neustále připomínalo...jestli tohle ustojíš, a já opravdu dofám, že ano, tak jsi u mě hrdinka!!!! Držím ti pěsti, aby to dopadlo tak, aby tě to co nejméně bolelo!!!!

codal
15. srp 2013

@prcek91 I smsky dokážou neuvěřitelně ranit...zažila jsem to..pro mě to byla nevěra a dostávala jsem se z toho hodně dlouho.. držím ti pěsti, abys dokázala odpustit a zase věřit, musíš být trpělivá a hodně silná! Hodně štěstí!

prcek91
15. srp 2013

@codal taky to beru jako styl nevěry..

nell301
15. srp 2013

@prcek91
@codal
Díky holky, ať se stane cokoliv tu mrchu co se tvářila jako kámoška už nechci vidět .... nikdy .... ano manžel to posral ale museli na to být dva, jen on sám by nic nezmohl kdyby ona nesvolila nebo k tomu nějak nepřispěla.... nevím nevěřím ji..... po mě "vyjet" manžel kamarádky, asi bych mu vlepila takovou fakcku aby se vzpamatoval ... prostě to bych já neudělala .... ale to už je teď jedno. Nepátrám jak dlouho a od kdy to trvalo, ani kolikrát a kdy a kde a jak ... prostě neřeším .... jen by mě to víc ubližovalo. Vím že ona si to nechá ... vím že její manžel se k tomu postavil tak že dítě bude brát jako vlsatní (pokud se po testech ukáže že je manželovo) a vím že nenadělám vůbec nic, teď se manžel musí rozhodnout jakou roli v životě toho dítěte chce hrát. A mě jen řekl že to rozhodnutí chce udělat co nejdřív bez ohledu na to že testy otcovství se můžou prý udělat až měsíc po narození dítěte. Že pak už rozhodnutí měnit nebude ... tak nevím .... to čekání mě ubíjí .... je mi strašně .... vidím to tak že ona má to vysněný na co já čekám už rok a půl a krade mi tak můj život .....

helen_8
15. srp 2013

@blahovka.cz Nevěra je asi vždycky smutná, těžko soudit, je, byla a bude a vztahy prochází různým vývojem a změnami. Moje zásada je nevědět o ní.
Nemyslím si, že po 10 letech musí být nutně sex jiný, my jsme spolu více než deset let a je to super! Naopak mi přijde, že je lepší. Jinak rozhodně bych nesváděla vše na milenky, ano, chlapi mají někdy mozek v rozkroku, ale pořád sakra ten chlap má vědět, že je ženatý a že má doma děti a vědět, kde je jeho postel přeci, ne?
S dětma je asi někdy nutné odpoustit, každopádně by měl vědět, že žádné příště už nebude.

granda
15. srp 2013

@blahovka.cz tak at si manzel zmeni číslo na mobil a uz nebude psat...k nam do práce se nikdo nedostal, kdo nemel nahlášenou navstevu, nebo dojednanou schůzku,,,,, jde to ruzne osetrit..

blahovka.cz
autor
19. srp 2013

Tak vratili jsme se z dovolene,castecne to byl relax a castecne ne,nemuzeme rict,ze by se dovolena pokazila,ale ani vyvedla 😒 😒 😒

proste nejde 24 hodin denne nedat na sobe nic znat,takze jsme si o tom i povidali

vcera po navratu domu jsem proste mela uz depresy,neustale mi hlavou behaly predstavy toho co udelal a nebo delal s ni,doslo mi,ze vlastne se musel dostat do faze kdy me nenavidel,ji miloval a sliboval budoucnost,at byl oblbnutej cimkoliv,tak to neni omuva,udelal to a ja se ted zacinam desit 😲

mnohem vic,si uvedomuju co udelala,protoze muj hnev neni uz otocenej na ni,ale pozvolna se ve me usazuje spousta pocitu toho co udelal,ceho byl schopny,porad chci novy zacatek,ale zaroven me desi co je za cloveka,rika,ze nejhorsi je opakovana neverea ☹ ☹ ☹

co kdyz uz nedokaz byt verny,protoze tohle asi je opoakovana nevera,byt s jednou osobou,byt podruhe ho opravdu oblbnula,ale nic neni omluva ☹

peken se to na me sype,vcera jsme poprve i na sebe vylitli a nedokazali se bavit v klidu

strasne me stve co mi udelal,uplne me rozlozil jako manzelku,zenu i osobu,byla jsem jina a ted si pripadam jako nekdo jiny a jeste blazen k tomu,ze mu davam druhou sanci,ja nemuzu rict,ze by se nesnazil,on se opravdu snazi a dela a co mi na ocich vidi a ja vim,ze se musim koukat dopredu a ne dozadu

ale jak dlouho jeste,jak dlouho to bude takhle intezivne bolet,nez se to vse otupi ☹ ☹ ☹ ☹

blahovka.cz
autor
19. srp 2013

@romana.st no prave Romi ten cas me desi,vlastne odted uz je to cele o nejistote budoucnosti 😒 ja jsem ji nekontaktovala a ani nema mue pres ktereho bych to vzala,zatim to nechavam byt,snad jiz da pokoj

@nell301 je hrozne co te potkalo,jeste tehotenstvi a ke vsemu kamaradka,to musi byt opravdu tezke,moc ti drzim palce,ani nevim jestli ti poprat aby si to manzel uvedomil a otocil a nebo jestli ti poprat mnoho sil do te druhe varianty ☹ doufam,ze se hodne rychle rozhodl,ozvi se jak jste dopadli

@helen_8 presne to o cem jsi psala je to co se ve me ted odehrava,plne si uvedomuju spoustu detailu a hlavne to,ze ona sice je mrcha,ale manzel je ten pitomec a to co udelal se omlouvat neda

@granda manzel nedela v zadne takove firme,je automechanik a ona si tam jezdila proste porad jak chtela,takze zabranit se tomu neda manzel ji to rekl mockrat uvidime ted po dovolene jestli tam ona pojede zase ☹

granda
19. srp 2013

@blahovka.cz aha to je teda naprd....snad to pochopi, jinak jde pohrozit trestnim oznamenim za stihani osoby a narusovani soukromi... to by třeba zabralo..... ja jsem to také využila, když me stihal a stopoval bejvaly pritel... jednou jsem rekla ,tedka nevim presne paragraf a byl klidek....

carpatia
21. srp 2013

@nell301
@blahovka.cz Holky, z vlastni zkusenosti jedine, odpustit nevera lze, ale zapomenout na to nikdy nezapomenete...Me se to stalo pred 5 lety a ackoliv se nas vztah od te doby hodne zmenil, zmenili jsme se i my oba a ja muzu opravdu s klidnym srdcem rict, ze jsem odpustila, tak jsou dny, kdy si i po takove dobe na to cele vzpomenu a stale to boli. A nedelam to cilene, ze bych se v tom chtela nejak babrat, ale treba se mi stane, ze se mi z niceho nic o tom vsem zda sen...zda se mi, jak se mi vysmivaji a tak podobne...uz to vsecko beru tak nejak s klidem, rozhodne to neresim s pritelem, ale nekde uvnitr me to stale je a musim teda rict, ze me to poznamenalo asi dozivotne....V kazdem pripade jsem ale rada, ze jsme to ustali a ze jsem priteli dala druhou sanci...i po takove dobe jsem stale zamilovana a ted navic cekame miminko a nic z toho by nebylo, kdybych tenkrat utekla...i kdyz jsem nad tim vazne uvazovala🙂...

blahovka.cz
autor
24. říj 2013

Ahoj holky,
tak UZ nebo TEPRVE to byly tri mesice,stale bojujem dal spolu a snazime se to prekonat,manzel se snazi vsechno je jine,ale presto nemuzu tu neveru prijmout a smirit se s ni

obcas si pripadam jako totalni blazen,kdy pohezkem dni,veceru i milovani se k sobe pritulime ja zavru oci a najednou BUM a ona je tam, nemuzu pak vypnout hlavu,nejde to nakonec manzel usne a ja brecim u nej v naruci,to je preci uplna blaznovina,posledni dobou se mi to zaclo vic vracet

ted jsme byli podruhe v poradne,ja teda potreti jednou jsem bylůa sama,ale domluvily jsme ses pani,ze prijdu zase sama,ze to budu potrebovat

@nell301 @norma001 @codal @gabriella84 a tak me napada jak to dopadlo u vas holky,jak na tom ted jste a jak pokracujete dale v zivote?

codal
24. říj 2013

@blahovka.cz já jsem včera byla u právníka sepsat žádost o rozvod a majetkové vyrovnání, měli jsme tam jít s manželem spolu, ale ten idiot si spletl dny, takže nedorazil, tak jsme to sepsali bez něj s tím, že mu to pošleme meilem a on k tomu napíše připomínky..jsme domluvený, tak to snad bude v pořádku..jinak stále nevím, jestli čeká mimninko s dotyčnou paní, ani jestli ona se také rozvádí, podle všeho to vypadá, že ano, oficiálně se ukazují na veřejnosti, tak předpokládám, že jsou opravdu spolu, ale nemám to potvrzené..a co se týká mě... randím, ale zatím jsem neměla příliš štěstí, takže jsem spíš sama než s někým🙂, občas se mi někdo líbí, ale nikdy to nemělo dlouhého trvání...občas mě přepadají depky, ale snažím se a jsem relativně spokojená..ale chlap (partner) mi chybí, to přiznávám... ale už ne manžel, toho bych zpět nechtěla ani náhodou🙂... takže tak...

gabriella84
30. říj 2013

@blahovka.cz Tak já si ted v posledních měsicích prožila peklo.Jedina krásné je že Žijeme! Dne 23.8 jsem porodila syna Adama přítel byl u porodu ale že by ho to něják změnilo se říct nedá ani to že jsem málem umřela po porodu jsem měla komplikace nepřestávala jsem krvácet ☹ museli mi vzít dělohu malý byl na jipce protože musel jít ven už ve 36týdnu byl nezralý ale jinak byl zdravý.Mě převezli z fifejd do poruby a tak přítel jezdil za malým i za mnou aby mi aspon ukazoval fotky. Jak jsem se vrátily domu tak byl chvilku klid ale pak místo aby mi pomáhal doma tak jel pracovně pryč na 5týdnu bez toho aniž by byl na víkendy doma takže jsme byli 5 týdnu od sebe jindy by mi to pomohlo ake ted to byla děs a hruza ☹ v te chvíli mi umřel děda o týden později strejda ted já měla komplikace :-/no prostě hruza a on si mezi tím neustále vypisuje s tou krávou já už to fakt nechápu.Vždy jsem vše zvládala levou zadní ale ted jsem spadla až na dno.Dokonce si včera tady pozval svoji ex s malým-jeho synem ☹ Kdybych nepřišla o dělohu asi bych ho už rovnou poslala někam ale ted si říkam že asi zustanu a budu dělat to co von jen co se dám trochu dokupy po pordu musím schodit i když už dávno mám svou váhu ještě o 2kg méně než přet těhu,ale chci schodit víc a prostě bud se to zlepší nebo se rozejdeme a já už zustanu uplně sama už nechci chlapa ani vydět. Malý má dva měsíce a pořád nemá otce v rodném listě. Uvažuji že už ani nechci aby tam byl.... Prostě se ted musím postavit zase na nohy a jít dál. Nejdůležitější pro mě je že mi zachránily život a že i já i Adam jsme v pořádku! Nic jiného momentálně v uvahu neberu. Přeju všem držte se!!!
@codal Je lepší si užívat než se trápit Užívej si života ten pravý se najde a bude vám krásně! 🙂

codal
30. říj 2013

@gabriella84 jsem ráda,že jste to zvládli, muselo to být šílené a jsi statečná, že jsi to všechno zvládla... můj obdiv!!! Ať už je jen lépe miminko pěkně roste!!!

gabriella84
30. říj 2013

@codal děkuji.Jo Adam roste už má skoro 5kg 😀 a to měl jen 2600g 😀

codal
30. říj 2013

@gabriella84 to je dobře...to je chlap, co tě bude celý život milovat a to ti nikdo nevezme!!!🙂

a_ndys
6. lis 2013

@nell301 Nevím jak je to teď u Vás,ale napíšu ti svůj příběh,možná ti to pomůže..cca před 2 roky jsem si začala s ženatým mužem..on bezdětný,ženatý,já vdaná ,2 děti..já si asi chtěla jen zvednout ego,ale on se bohužel zamiloval tak,že neviděl,neslyšel..po 4 měsících jsem musela přestat brát antikoncepci ze zdravotních důvodů a otěhotněla jsem..jen jsem nevěděla s kým,zda s manželem či milencem..byla jsem okouzlená jeho zájmem a řekla jsem mu,že to je jeho..sama jsem nevěděla co dělat,ale ten jeho pocit štěstí mě dostal..manželovi jsem rovněž oznámila,že čekám dítě..jen jsem nepřiznala,že asi není jeho,to až po 1 měsíci,kdy se celá rodina těšila na přírůstek:((...kdybych měla popsat vše co se u nás dělo by vydalo na několik knih..zkrátím to..malý bude mít rok,jsem s milencem(přítelem) a manžel bydlí s 1 dítětem v bytě, já s druhým doma..nebudu psát co vše se ve mě odehrává dnes a denně a jak moc lituju některých kroků,záměrně nenapíšu jakých,to držím v sobě..malý je od přítele a musím ti říct,že nemusíte čekat až se to narodí, i mi to zjistili již během těhotenství..po narození jsme sice byli na testech opět,ale to už jen kvůli rodnému listu..za sebe ti chci říct,že pokud si chceš manžela udržet tak dítě pokud bude jeho příjmi,domluvte si určité pravidla,které určíš ty a oni budou respektovat,jinak je každá cesta cestou do pekel,věř mi to,já stála de facto na té druhé straně a stále jsem doufala,že jeho manželka to tak udělá..neudělala a jsou už rozvedení a já asi bohužel směřuji stejným směrem, i když to ani nechci:((..