Odškodné vybrala rodina přítele. Napsala jsem jim svoje

momin
6. lis 2009

Zdravim vsechny, rada bych znala nazor nekoho nezaujateho na nasi situaci..
Zacla bych tim ze na tom nejsme financne vubec dobre..opravdu skudlime kazdou korunku aby nam vysly na mesic plinky pro Danielka a jidlo.. Pritel prisel pred mesicem a pul o praci. jeste kdyz pracoval stal se mu v praci uraz... Zamestnavatel mu poslal odskodne ve vysi 4200,-kc. Pro nas momentalne opravdu moc penez. Rikala sem si ze si teda udelame aspon nejake vanoce... Slozenka s penezi byla bohuzel dorucena na pritelove trvale bydliste kde bydli jeho matka s jeho sestrou a jejima trema detma. Nevim jak se jim to povedlo ale penize vybraly ony!! ze zacatku nam jeste tvrdily ze sme si je vybirali my-delaly z nas uplne idioty. Pak teda pritel rekl ze se jde poptat na postu na kopii slozenky ATD. Pak se priznaly... Napsala sem jim svoje-opravdu to neslo vydrzet,nikdy sem je nemela rada ale tohle uz bylo vazne moc. Zprava co sem napsala opravdu nebyla slusna! Ona se urazila a ve finale me jeste serval pritel ze sem blba ze sem ji vubec neco psala.... Je to normalni?? Pripadam si vazne jako idiot...... 😔

svataterezicka
6. lis 2009

No je to od nich pěkná drzost! Nechápu ani jak jim mohl někdo vydat peníze na jiné jméno, ke všemu se dokládá snad občanka ne? Chápu že tě to rozčililo, ale asi jsi to měla nechat na přítelovi aby situaci vyřešil. Je to jeho rodina a jeho problém teda ne? Každopádně tě chápu že ses neudržela ale asi to bylo k ničemu (nebo k zhoršení situace) to žes jim napsala...

cernovlaska
6. lis 2009

Momin: tak tomu se říká sviňárna 😠 😠 😠 udělala jsi dobře,já bych,se svojí povahou,rozhodně nebyla slušná,pže tohle se fakt nedělá 😠 😠 😠 a přítele bych tlačila,aby jeho rodina peníze vrátila nebo aby podal stížnost na tu poštovní úřednici,která peníze vyplatila někomu jinýmu a aby žádal náhradu 😠 to přece nesmí,mě pošťačka nedá ani doporučenej dopis přítele,natož peníze 😠. A přítel by měl pochopit,že sami máte málo a máte prcka a nějak to řešit 😠 no,ty bláho,to mi hlava fakt nebere.... 😠

jabber
6. lis 2009

Ahoj, udělala bych rošambó na poště, že jsem čekala peníze a ty mi nepřišly 😅 a když by mi řekli, že jsem si je vybrala, tak bych chtěla vidět svůj podpis, svoje číslo OP atd 😅 Podle mě je to průser pošty, že vyplatili peníze někomu jinýmu a musí se k tomu nějak postavit 😅 Sice vám to nepomůže vyřešit vztahy v rodině, ale třeba z tý pošty něco vyrazíte, já nevím, zkusila bych to 😅 Podat stížnost, prostě to řešit, protože to přece není možný, aby peníze vyplatili komukoli! 🙄

sayast
6. lis 2009

souhlasim s jabber
tohle je fakt mazec. ze jsem velice (az moc) trpelivej clovek co se snazi se vsema vychazet, tak v tomhle pripade bych taky moc slusna nebyla 🙄

jabber
6. lis 2009

Nechápu proč byste vy měli platit za to, že ty dvě udělaly takovou sviňárnu 🙄 ať platí pošta, která to zavinila 🙄 třeba si příště dá pošťačka pozor.

momin
autor
6. lis 2009

Pritel na te poste byl a strasne se mu omlouvali,ze pry nechapou jak se to mohlo stat,ale co my z toho mame z nejake omluvy.... Nebyla sem tam s nim,kdybych tam byla tak by pani urednice neco zazila. Pritel je v nekterych vecech opravdu telatko..... 😠

jabber
6. lis 2009

Jak omluvili????? 😲 Neexistuje - chci svoje peníze a ať si to zaříděj jak chtěj! Běžte tam znova, běžte za vedoucí, stěžujte si, nenechte se!

momin
autor
6. lis 2009

Pritel tam se mnou nepujde protoze vi ze bych jim tam rekla svoje. A sama tam nic nevyridim!!!! To me stve uplne nejvice!!!!!! Boze ja sem nasr***

jabber
6. lis 2009

Za A to není 100 korun a za B jde o princip - oni to nesmí dát nikomu jinýmu a dali! Pošta má průser, ne vy 🙄

momin
autor
6. lis 2009

Fakt myslis ze mame sanci uspet takhle? Me taky nic jineho nenapada... tahat penize z tchyne je podle me beznadejne ale taky se nedam jenom tak...

jabber
6. lis 2009

momin - to ti věřím, já jsem nasraná jen to čtu 😅
Já to nechápu, proč by tam nešel, že ví, že bys jim řekla svoje? To je tak stydlivej? To mu ty peníze ve vaší situaci za to fakt nestojí? A ještě jste o ně přišli kvůli jeho rodině? Musíš ho nějak přesvědčit, s tebou se asi opravdu bavit nebudou 😅 ☹ Možná by se to dalo řešit i písemnou stížností, doporučeně, na vedoucí pobočky 😅

spagatice
6. lis 2009

Tedy momin to má přítel tedy vykutálenou rodinku, ty dvě bych chtěla poznat, bych jim asi vyškrábala oči. A přítel by asi taky dostal díl, protože má myslet hlavně na malého a ne na sestru a mámu. Jsou to jeho příbuzní, ale jsou dospělé, tak ať se o sebe starají samy ne a bez toho, aby kradly!!!!

momin
autor
6. lis 2009

On je takovy jenom kdyz jde o penize. Neumi si proste rict o penize ani kdyz sou JEHO !!!!!!!! 😠 Jinak je vyrecny az az.... Ja ho zkusim pres vikend nejak ukecat. Sem rada ze sem tu nasla pochopeni uz sem si fakt pripadala jak cvok!

berynka
6. lis 2009

Momin, já bych to brala přesně stejně, jak píše Spagatice... že to prostě ukradly!!! 😒 A na tvém místě bych se podle toho zachovala... k příbuznejm a poště bych to taky nedarovala.

jabber
6. lis 2009

Musí to jít nějak řešit, určitě se vám nemůžou jen omluvit a nazdar - máte smůlu 😅

Ještě mě napadlo, když se tchýně se švagrovou přiznaly, když řekl, že jde na poštu - tak jestli by to nevrátily, když jim oznámíte, že podáte na poštu žalobu (třeba), že to tak prostě nenecháte. Myslím si, že to bylo tak, že jim to vyplatila přímo pošťačka při pochůzce, protože je zná a ví, že jsou matka a sestra příjemce - ovšem netušila, že jsou takový sviňky. A protože to je její průser, tak si možná tchýně nebude chtít dělat takovou ostudu, protože to se okamžitě rozkřikne v celý ulici, pošťačky jsou největší drbny 😝
Myslím si, že na poště u okýnka by jim to úřednice ani náhodou nedala 😅

momin
autor
6. lis 2009

No nevim jak to presne bylo,jakto a kde jim ty penize dala....
Vsak to sem taky mile svagrove napsala ze je pekna zlodejka.... O vikendu urcite nic nevyresime tak aspon zkusim ukecat pritele ale jestli se na to vykasle tak ja fakt nic neudelam!! Jezis on me tak stve!! zabiju ho!

jabber
6. lis 2009

Já si právě myslím, že to bylo takhle, protože to (aspoň u nás) pošťačky běžně dělají - protože ty lidi, kterým nosí poštu, tak nějak znají a dají jim pro člena rodiny cokoliv 😅

Napsala jsi jí to dobře a na můj vkus ještě moc slušně 😉 Já si teda takovýhle vztahy v rodině vůbec nedokážu představit 😅 🙄

Držím pěsti, dej pak vědět 😉

momin
autor
7. lis 2009

Ja sem byla vcera tak vytocena ze sem nemohla do 2 usnout!!! Pritel me opravdu neuveritelne stve!!! Rikal ze pocka do vyplaty-jeho mamky-a ze z ni mu to proste da.... Cemuz vazne neverim!!

dagina
7. lis 2009

Momin, nečetla jsem celou diskusi, třeba ti to už někdo poradil. Šla bych okamžitě na poštu, ať prokáží kdo a kdy peníze vybíral, popřípadě zkontrolovat podpis na složence.... (pošta přeci nesmí vydávat).

PS: když jsem ležela na rizikáči v nemocnic, ani manžel mi nemohl vyzvednout mateřskou, prostě mu to nedali ani na občanku, musel si zažádat o jakousi plnou moc, vyplnila jsem papír a na to mu vydali kartičku a na to může výbírat i vyzvedávat mojí pošto, složenky...,takže určitě útočte na poštu..

emamamamu
7. lis 2009

no dio kriste, udelejte tam srumec! at vam to ty urednice daji klidne ze sveho, i kdyby se mely slozit...ale nepochopim, co to ma za debilni rodinu, ktera vidi, ze prijde slozenka na jeho jmeno a ony ty prachy utrati...!co to jako je?

samik2008
7. lis 2009

momin proboha co to má za matku a ségru???normální ženská by to přece svému i když už dospělému synovi neudělala.Dobře když už jim to poštačka dala nebo jak to vlastně bylo tak být matkou prachy schovám a dám mu vědět že mu přišli at si dojde ne logicky?A co se týče pošty,tak to teda taky nechápu protože manželovi když něco přijde doporučeně poštačka mi to nikdy nedá a to jsme na malé vesnici,poštačka tu bydlí taktéž,zná všechny ale nikdy by si to nedovolila.

mircka
7. lis 2009

Monin: paní pošťačka porušila předpis. Byť peníze dala rodinnému příslušníkovi. Ať zajde přítel na poštu (jestli jich máte víc, tak na tu hlavní) a stěžuje si (s tebou se tam asi bavit nebudou). Pošťačka by měla dostat postih a zaplatit to ze svého. Takto mi to řekla mimina - bývalá poštovní doručovatelka. Volala jsem jí a ptala se na to. 😉 Pamatuji si, že si sakra hlídala aby takové věci nikomu nedávala a ani rodinným příslušníkům. Jinak na druhé straně poukázky by mělo být napsáno, kdo to převzal (matka, sestra apod.).
Toto opravdu není normální chování v rodině (i když ne zdaleka ojedinělé jak by se mohlo zdát). ☹

cernovlaska
7. lis 2009

Momin:jen do něj,teda,myslím,do tvýho přítele,když je v tomhle směru tak natvrdlej 😖 já bych do něj hučela jak piliňák,aby buď řešil poštu nebo ať to máma se ségrou nakulí nebo neuvidí malýho 😠 a dokud by se to nevyřešilo,tak bych se šprajcla a nešla bych k nim ani omylem a malej taky ne 😠 to je fakt hnus,velebnosti 😠 😠 🙄

consti
7. lis 2009

monin mazejte s přítelem na poštu a vše proberte s vedoucí a podejte stížnost a peníze chtějte!!! Pošta vám je vyplatí, jen to bude teda asi nějakou chvíli trvat. My s tím máme taky zkušenost. Manžel posílal jednomu pánovi z mimibazaru mobil na dobírku. Jelikož si nebyl jistý, jak se k tomu vyplňují ty lísky, tak mu je vyplnila paní na poště. Jenže to ona vyplnila špatně, takže pánovi přišel mobil, on ho zaplatil, ale díky tomu, že to ona vyplnila blbě, tak k nám se peníze nedostaly, ale pošta je vyplatila tomu chlapovi. Naivně jsem si myslela, že je to slušný člověk a peníze po mailové domluvě pošle nám, ale to jsem se spletla. Házel na nás vinu, že když neumíme vyplnit lístek, tak smůla atd. Podali jsme na poště stížnost, vše se táhlo asi dva měsíce. Pán totiž například na jeho poště řekl, že nám peníze už poslal na účet (což byla blbost, protože ani naše číslo účtu neměl) a tím se to zdrželo o další 14 dní, protože u nás na poště se zase čekalo, jestli on nějak doloží výpis, že nám to poslal atd. Jenže my se nedali, šlo nám spíš o princip než o peníze (bylo to myslím kolem 1500) a nakonec jsme uspěli, pošta nám peníze vyplatila a po něm to prý vymáhali, ale spíš si myslím, že to zaplatila ta úřednice nebo pošta, to nevím. Takže se nedejte!!! 😉
Jinak takovou rodinku ti teda nezávidím 😅 😕 .

momin
autor
7. lis 2009

Rodina z moji strany je nastesti normalni,jenom ony sou takove mrchy. To asi ty jejich vychlastane mozky!! Omlouvam se ze to tak pisu ale uz 2 den sem uplne vytocena.. 😠 Skoda ze to nemuzu vyridit ja .. To by si na poste hned v pondeli neco vyslechli.... jenze pritel opravdu veri ze ony mu to vrati..... 🙄

cernovlaska
9. lis 2009

Ahoj Momin,tak jak to u vás dopadlo?

momin
autor
9. lis 2009

Ani se neptej..... ☹ U nas to vypada na rozchod. Ty penize resit nebude! Veri ze mu to ony vrati. 😒

samik2008
9. lis 2009

no tak to bych mu teda dala,kurnik vždyt to není jenom pár kaček,ale dost peněz,teda pro mě jo a pro tebe taky.

momin
autor
9. lis 2009

Pro nas je to taky moc,ale nejak me to prestava tizit..... Ty nervy a silene hadky mi za to nestoji. 😔 vzdavam to.....

cernovlaska
9. lis 2009

Momin: přítel se asi musí hodně spálit,aby se přestal nechat ojebávat 🙄 nu což,sám si o to říká 🙄 teď to bylo pár tisíc a příště to taky může být byt nebo pár desítek tisíc 😠 😠 😠 fuj,hanba jemu i jeho rodině 😠 😠 😠 a opět mi tady chybí blicí smajlík 🙄. Já bych,ale určitě,k jeho mámě na návštěvu s malým,ani nepáchla,aby si uvědomila,že okrádat se nemá a už vůbec ne v rodině 😠 😠 😠 a k Vánočkám bych partnerovi dala jen obálku s papírkem,že dárek má u maminky 🙄 🙄 🙄

Ale chápu,že se nechceš hádat,zvlášť když vidíš,že je to házení hrachu na zeď ☹ no,holka,budu ti držet pěstičky,aby bylo líp 😵 😵 😵