Opakovaná krize v manželství, jaký máte názor?

iwettina
19. srp 2012

Ahojky miminky, chtěla bych se zeptat, jak by jste se zachovali vy. zjistila jsem, že si můj manžel volá, píše a chatuje s nějakou holčinou. když je v práci na výpisu má i hodinové volání a pak třeba dalších 5 párminutovejch za den. když jsem se ho na to zeptala řekl, že si s někým píše. Od června máme menší krizi, pořád nějaký neschody a častý hádky. odůvodnil si své psaní tím, že to bylo kvůli těm hádkám co jsou teď neustále. a, že se v práci nudí, tak flirtuje,ale city v tom prej nejsou. a dneska jsem zjistila, že si volali a psali již dávno před tím než ty hádky začli. jeho služby znám a je neustále doma, takže vím, že se ještě neviděli a nikde spolu nebyli. ale nevím co si o tom mám myslet. prej dotyčná řešila krizi s přítelem a byl taková její vrba a když jsme se začli hádat, tak měl i on podoný problémy. a byli si navzájem oporou. nechápu to. nevím jak se mám zachovat a co mám dělat :( je mi z toho ouzko. už před dvouma roka jsme něco podobného se psaním řešili. a opět.jaký máte na to názor ?

kate013
19. srp 2012

Ahojky, žiji s přítelem už přes 4 roky a když jsem zjistila, že si píše s jinou, tak jsem stropila šílenou scénu a zabralo to...nenechala bych mu takovou volnost, vem si jak by se choval on, kdyby byl v tvé situaci? Každý jsme jiný i každý vztah, ale tahle jsem to udělala já a je pokoj...je fakt, že jsme děti neměli, ale právě proto, že je máte by si to měl vzít víc k srdci...tak snad ti to všechno dobře dopadne a budete mít pohodové manželství 🙂

tera87
19. srp 2012

@iwettina. já si to nedokážu představit.Krizi má občas kaźdej ale nedovedu si hned představit źe bych si s někym psala a nebo manžel.Tohle u nás neexistuje.Kdybych to udělala tak bych doma měla velký peklo a to samý naopak.Pokud by měl takovou potřebu psát si s jinou tak bych ho asi kopla do prdelky.Bojim se že to kočko dřív nebo později stejně skončí u setkání.
Držim pěsti ať to dopadne co nejlíp 🙂

radus2011
19. srp 2012

Ahojky, tak v tomhle jsem asi míň žárlivá. Ale manža má taky jednu známou se kterou si píše. Občas když jdu spát, tak si s ní píše a kolikrát do dvou do rána. Tu holku známe, párkrát jsme s ní byli společně venku. Z manžela nemám pocit, že by s ní něco chtěl mít. Ani nějak z její strany. Prostě si jen rozuměj a rádi spolu kecaj. Já si taky takhle píšu s jedním klukem a prostě si s manželem věříme. Nehledě na to, že když se zeptám, dá mi to přečíst a vím, že se baví opravdu o blbostech... Je jí asi 20, takže má taky "problémy" s klukama a manža je rád, že může někomu radit 😀

každopádně bych z toho hned nedělala nějaké ukvapené závěry. Pokud by tě chtěl chlap podvést, tak to udělá... Asi si hold chce pokecat i s někým jiným. Jen by to nemusela být cizí holka co 😠

mapurka
19. srp 2012

Nejsi v tom sama, i můj manžel se takto "baví", dělá to hodně dlouho a vím, že to vždy skončí jen u těch písmen, v tomhle mu věřím. Proč to dělá nevím, ani se doma nijak extra nehádáme. Možná si potřebuje něco dokázat, třeba že ještě umí flirtovat, nebo nevím 🙂. Popravdě už to ani neřeším a jako krizi to rozhodně neberu. Spíš jako realitu všedního dne. Pokud ti to vadí, dej mu to jasně najevo, ale jestli ti to k něčemu bude těžko říct. Přeju pevné nervy 😉

sarinka123
20. srp 2012

Ja by som to netolerovala, co asi tak moze pisat ? Sa spoveda cudzej zene, aky ma problem vo vzťahu ? To ma riesit s tebou. A ver, či never, k tímu stretnutie pride, je to len otazka času, ked si uz vymenili telefónne čísla. Nehnevaj sa, toto nie !

iwettina
autor
20. srp 2012

Holky díky, jen jsem nechápala, že budiž chce si zaflirtovat, tak si v práci píše na chatu. ale, že si volaj denně hodinu, pak večer půl a takhle , kdykoliv je v práci. tak nevím jestli v tom není nic víc. kdyby to byla záliba zapnu net z někoho si yvstřelím, ale když cíleně někoho vyhledávám, mám na ně kontakt, voláme si píšeme, posíláme fotky. hodně jsem se zklama a bude zálěžet na čase jestli se to udobří. jako jestli si chce psát tak ať si píše, najdu si obdobnou zálibu. ale jak mám vědět, že u toho jen tak bude 😖 nejhorší je, že se cejtí dotčenej a pomalu,abych já přilezla a odprosila ho.

ve24
21. srp 2012

@radus2011 tak to jste dobrá, právě mladé, svobodné bezdětné jsou nejhorší. Já bych teda tak důvěřivá nebyla, mám s tím vlastní zkušenost.

ve24
21. srp 2012

@iwettina Já osobně bych byla nedůvěřivá, tak to vždycky bohužel začíná. Mám s tím osobní zkušenost i kamarádka moje. Taky se jen tak bavil, ale nakonec to skončilo blbě(u kamarádky). Nejhorší jsou mladé, svobodné, bezdětně. Nevím čím to je, ale prostě si chcou asi dokázat, že jsou lepší než manželka a že si užívají se ženáčem ☹

zamilovanadonej
28. srp 2012

Jsem podruhé vdaná. První manžel dělal něco obdobného, ale nevěru nikdy nepřiznal, ale já mu nevěřila. Rozvedla jsem se s ním, a můj druhý muž je úplně jiný, prostě zlatíčko....Takže já si myslím, že ten pravý tohle té pravé dělat nebude.... 🙄